X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Conceive Plus - Żel, lubrykant
Odpowiedz

Conceive Plus - Żel, lubrykant

Oceń ten wątek:
  • Kaczorek Autorytet
    Postów: 514 588

    Wysłany: 25 lutego 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez pierwszy nieudany alle nie mialam owulacji.Moze drugi będzie szczęśliwy

    3 IUI :(długi protokół 15.03 2015 punkcja 5 komórek ( 3 zarodki )18.03.2015 transfer 2 zarodków, Aniołek 7tc [*]
    31.03.2016 punkcja, (13 zarodków)
    5.04.2016 transfer 2 zarodków ( 4 śnieżynki),jedno <3
    f2w3yx8dqelvgt49.png
  • Eli Autorytet
    Postów: 951 634

    Wysłany: 25 lutego 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie zastosowany w dniach płodnych w 2 cyklu starań nie pomógł, lekarz kazał mi odstawić wszelkie żele, bo stwierdził, że przez to mam problem z wytwarzaniem naturalnego śluzu ;/

    calines lubi tę wiadomość

    iv096iye2nwxgbh1.png
    zi139jcgosgurbhf.png
  • kasiuleks Autorytet
    Postów: 266 172

    Wysłany: 25 lutego 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie poddajemy sie :) staramy sie dalej moze to wlasnie ten cykl bedzie szczesliwy :) trzymam kciuki :)

    Anhe lubi tę wiadomość

    h44e3e3kpp3ne81z.png
    03.08.11 - Aniolek 8tc cp
    22.01.15 - Aniolek 7tc
    19.06.15 - Aniolek - 5tc
    11.11.15 Aniolek - 6tc
    12.12.16 Aniołek - 7tc
  • kejti91 Autorytet
    Postów: 989 529

    Wysłany: 26 lutego 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :-). U mnie niestety cykl stracony- pierwszy raz probowalam z Conceive. Ale sprobuje jeszcze raz :-)
    Powodzenia dla Was <3

    f2w33e3ks3h3a3i8.png
    img-2013040601801830.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 26 lutego 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dwa cykle z żelem do dupy.

    Anhe lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 26 lutego 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    u mnie dwa cykle z żelem do dupy.
    Witaj w klubie. U mnie też C+ przegrywa 0:2

    Robotka1 lubi tę wiadomość

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, ja jestem w trakcie 3 cyklu z żelem i chyba w ostatnim go stosuję, śluz miałam piękny w pierwszym, w drugim już było go mniej a w tym cyklu miałam wrażenie że w ogóle go nie ma ... któreś staraczce gin polecił odstawienie żelu ponieważ wpływa na wytwarzanie naturalnego śluzu... jeżeli też to zauważyłyście to dajcie znać... no i jeżeli nie pomógł za pierwszym czy drugim razem to problem nie tkwi w sluzie - tak mi sie wydaje pozdrawiam i miłego dzionka :)

    vanessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 ... usunęłaś mnie z grona swoich przyjaciółek ... trudno, musze uszanować twoją decyzję, ja nie należę do osób , które piszą pod wykresami teksty typu :"kcukam" "będzie zielono" " kiedy testujesz" itp. każda z nas obserwuje swoje ciało a presja niektórych dziewczyn jest dla mnie nie do zniesienia... lubię jak dziewczyny przekazują konkretną wiedzę :)

    Belief66, MonikaDM lubią tę wiadomość

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 27 lutego 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CALINES wracaj:) wysłałam zaproszenie:) ostatnio przeglądałam wiadomośći i pisałaś że znikasz z forum,myślałam że nie wrócisz już...
    ale jak wróciłaś to zapraszam z powrotem:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 27 lutego 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lithe i calines, ja będę używała żelu do puki mi go w tubce nie brakie;) ale więcej raczej nie kupię:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • agattee Autorytet
    Postów: 731 208

    Wysłany: 27 lutego 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie poprzedni cykl z Pre-Seed nieudany, C+ zamowiony i zobaczymy jak podziala chociaz nie nastawiam sie pozytywnie, poniewaz skoro Pre-Seed nie pomolg, to ten rowniez moze byc do d...
    Dodam iz uzywam go bo od prawie 2 lat nie widze u siebie sluzu plodnego, a jak juz sie pojawi to doslownie w 1 dzien i tyle co kot naplakal.
    Ginka powiedziala mi, ze brakiem sluzu mam sie nie przejmowac ale jak sie nie przejmowac jak bez poslizgu u nas o przytulankach nie ma mowy. Albo z zelem albo wcale, niestety.

    wff22n0ab6iac00e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    CALINES wracaj:) wysłałam zaproszenie:) ostatnio przeglądałam wiadomośći i pisałaś że znikasz z forum,myślałam że nie wrócisz już...
    ale jak wróciłaś to zapraszam z powrotem:)

    zniknęłam tak na prawdę na krótki czas...wróciłam i prowadzę obserwację swojego cyklu dla mojej gin, jeżeli dostanę @, której spodziewam sie od 7 do 10 marca to wówczas idę na wszystkie badania ( na które juz sie wybieram 2 miesiące) jednak wedeług zaleceń pani ginekolog mamy starać się 5 cykli ( czyli ten jest ostatni) i wówczas wszystko badamy ... odnośnie zelu kończy mi sie tubka ale mam już nową, całą nieuzywaną i chyba pójdzie do kosza :( więcej już nie mam zamiaru eksperymentować z tym żelem.... pozdrawiam :)

  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 27 lutego 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przestaję wyprawiać cyrki z aplikowaniem strzykawką, bedę uzywać jako lubrykantu bo niestety bez tego słabo u mnie.

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 27 lutego 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lithe ja mam jako aplikatorek taką strzykawkę od syropku dla dzieci, idealnie wchodzi:)
    CALINES u nas już badania wdrożone, czekam na wyniki TSH oraz we wtorek idę po pakiet badań podstawowych oraz mąż ma się przebadać seminogramem....stres mam nieziemskiego szczególnie przed badaniem męża;/
    ja wykorzystam żel do konca bo u mnie też kiepsko ze śluzem po clo....choc zobaczymy jak będzie teraz....odstawiłam wszelkie hormony i ziółka piję;)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Eli Autorytet
    Postów: 951 634

    Wysłany: 27 lutego 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny myślę, że jeśli coś poprawia śluz, to jest to siemie lniane. Wypróbowałam na sobie i w tym cyklu udało się bez żeli, chociaż śluzu jeszcze aż tak dużo nie było, ale poprawa jest. Myślę już sobie, że te żele są takie naciągane, żeby dać nadzieję ludziom, którzy bardzo pragną dziecka, że dzięki nim w końcu się uda.

    iv096iye2nwxgbh1.png
    zi139jcgosgurbhf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    Lithe ja mam jako aplikatorek taką strzykawkę od syropku dla dzieci, idealnie wchodzi:)
    CALINES u nas już badania wdrożone, czekam na wyniki TSH oraz we wtorek idę po pakiet badań podstawowych oraz mąż ma się przebadać seminogramem....stres mam nieziemskiego szczególnie przed badaniem męża;/
    ja wykorzystam żel do konca bo u mnie też kiepsko ze śluzem po clo....choc zobaczymy jak będzie teraz....odstawiłam wszelkie hormony i ziółka piję;)

    ja tak się boję badań że nawet nie chcę o nich myśleć... ale trzeba, żeby szybko zdiagnozować czy mam jakieś problemy... również boję się badań męża, nie chcę go o nic obwiniać , ale żyje w ciągłym stresie, pali papieroski i to sporo czasami paczka dziennie nie wystarczy... a dużo się naczytałam jaki wpływ maja papierosy na jakość nasienia... ale musimy przejść te badania i już...

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 27 lutego 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dokładnie CALINES kurcze ja też się martwię każdymi badaniami a badaniami męża już szczególnie mimo że prowadzi zdrowy tryb życia....
    eh popaprane to wszystko.....z miesiąca na miesiąc te starania tracą swój urok....
    do niedawna zyłam sobie od monitoringu do monitoringu i do okresu lub ewentualnego testowania.
    teraz? dokładam ciągłe terminy badań, odbierania wyników i analizowania.....

    CALINES trzeba walczyć, walczyć o swoje:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Eli Autorytet
    Postów: 951 634

    Wysłany: 27 lutego 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calines wrote:
    ja tak się boję badań że nawet nie chcę o nich myśleć... ale trzeba, żeby szybko zdiagnozować czy mam jakieś problemy... również boję się badań męża, nie chcę go o nic obwiniać , ale żyje w ciągłym stresie, pali papieroski i to sporo czasami paczka dziennie nie wystarczy... a dużo się naczytałam jaki wpływ maja papierosy na jakość nasienia... ale musimy przejść te badania i już...

    W dzisiejszych czasach medycyna tak idzie do przodu, że nawet ilość i jakość nasionek można poprawić, więc nie martw się na zapas, bo męża przestraszysz i dopiero taki stres źle wpłynie. Będzie dobrze, mojej koleżanki partner palił sporo a jeszcze wiecej wypijali alko, bo lubili poimprezować - udało się w 3 cyklu a też już zaczeli myśleć, że może coś nie tak. Głowa do góry :)Mój chłopak zdecydował się na badanie tak dla siebie, żeby wiedzieć, czy z nim wszystko ok i żeby nie marnować niepotrzebnie czasu, troche komicznie zabrzmialo, jak pan z laboratorium zapytał.. lekarz kierujący? na co moj facet odpowiada: ja sam.... :D

    calines lubi tę wiadomość

    iv096iye2nwxgbh1.png
    zi139jcgosgurbhf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eli wrote:
    W dzisiejszych czasach medycyna tak idzie do przodu, że nawet ilość i jakość nasionek można poprawić, więc nie martw się na zapas, bo męża przestraszysz i dopiero taki stres źle wpłynie. Będzie dobrze, mojej koleżanki partner palił sporo a jeszcze wiecej wypijali alko, bo lubili poimprezować - udało się w 3 cyklu a też już zaczeli myśleć, że może coś nie tak. Głowa do góry :)Mój chłopak zdecydował się na badanie tak dla siebie, żeby wiedzieć, czy z nim wszystko ok i żeby nie marnować niepotrzebnie czasu, troche komicznie zabrzmialo, jak pan z laboratorium zapytał.. lekarz kierujący? na co moj facet odpowiada: ja sam.... :D

    kochana Eli ..dziękuję za wsparcie :) wiem , że medycyna potrafi działać cuda i mam nadzieję, że jeżeli któreś z nas ma problem to szybko sie z tym uporamy...staramy się (dla nas aż) 5 cykl i mam nadzieję że z racji naszego wieku (40 lat) to tak długo trwa...ale jestem dobrej myśli :)

  • Eli Autorytet
    Postów: 951 634

    Wysłany: 27 lutego 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calines wrote:
    kochana Eli ..dziękuję za wsparcie :) wiem , że medycyna potrafi działać cuda i mam nadzieję, że jeżeli któreś z nas ma problem to szybko sie z tym uporamy...staramy się (dla nas aż) 5 cykl i mam nadzieję że z racji naszego wieku (40 lat) to tak długo trwa...ale jestem dobrej myśli :)

    Calines spokojna głowa, 40 ka to nie 80 ;) a przecież określa się, że zdrowym parom starania mogą zająć około roku. Wiem, że 5 cykli wydaje się wiecznością, bo my staramy się dopiero 3 a mam wrażenie, jakby to ciągneło się latami. To mierzenie temperatury i myślenie o ciąży jakoś przenika człowieka do reszty... No i ta nadzieja co miesiąc przed@, że może tym razem się udało. Aaa i na dodatek otoczenie nie pomaga ;) Muszę sprawdzić czy jest taki wątek: czy denerwuje Was jak znajomi mówią, uda się tylko musicie przestać o tym myśleć.... ;)

    calines, Anhe lubią tę wiadomość

    iv096iye2nwxgbh1.png
    zi139jcgosgurbhf.png
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ