Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • adel2015 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 7 lutego 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, proszę luknijcie na mój wykres. Progesteron 7dpo 10.32 :( dziś test negatywny, myślicie, że chociaż owu była, czy temp sa ok?


    https://ovufriend.pl/graph/4c7d2e6b888f3be48150d5350caaf8a0

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 15:46

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 7 lutego 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to zaczynamy odliczanie do punktu zero.jeszcze 3 dni.469546afa806ab65b64a1bd2a95850e8.png

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 7 lutego 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adel2015 wrote:
    hej dziewczyny, proszę luknijcie na mój wykres. Progesteron 7dpo 10.32 :( dziś test negatywny, myślicie, że chociaż owu była, czy temp sa ok?


    https://ovufriend.pl/graph/4c7d2e6b888f3be48150d5350caaf8a0
    na razie temp ok.troche za wczesnie na test.powtórz za 2-3 dni

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • adel2015 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 7 lutego 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    na razie temp ok.troche za wczesnie na test.powtórz za 2-3 dni

    dziękuję tak zrobię, już sobie wkręciłam, że się nie uda przez ten niski progesteron, ale jest to chyba mój najlepszy wykres od 3 cykli.

  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 980

    Wysłany: 7 lutego 2016, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adel2015 - wykres jest ładny, dwufazowy. Patrząc na wykres i wynik progesteronu - można z dużym prawdopodobieństwem przypuszczać, że owu się odbyła.
    Trochę mało notatek o śluzie (szczególnie w okresie owulacyjnym).
    Ile dni trwają Twoje cykle?

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • Meridian Ekspertka
    Postów: 230 100

    Wysłany: 7 lutego 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myslicie, ze choroba mogla spowodowac taki spadek temperatury? e321f0ac44524f5b6f63a31ca277d627.png


    [link=https://www.suwaczki.com/]qb3cupjyeop1tpt9.png[/link]

    Meridian
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe, lub zwiastuje nowy cykl taki spadek temp. Mimo wszystko 3-mam kciuki

  • adel2015 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 7 lutego 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMM2016 wrote:
    adel2015 - wykres jest ładny, dwufazowy. Patrząc na wykres i wynik progesteronu - można z dużym prawdopodobieństwem przypuszczać, że owu się odbyła.
    Trochę mało notatek o śluzie (szczególnie w okresie owulacyjnym).
    Ile dni trwają Twoje cykle?

    w sumie to trwają różnie, ostatni trwał 30 dni a przed ostatni 25,ale najdłuższy trwał 32 dni. Od tego cyklu zaczęłam brać castangus, byłam też na monitoringu usg i lekarz stwierdził owu, ale gdzie nie spojrzę wszyscy piszą, że progesteron musi byc pow 15 aby była owu :( no i ten test negatywny dziś :(

  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 980

    Wysłany: 7 lutego 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adel2015 - oczywiście, że najlepiej jest mieć progesteron 7 dni po owu powyżej 15 ale mój lekarz twierdzi, ze wynik powyżej 3 - już może świadczyć o przebytej owulacji. Po drugie progesteron jest wyrzucany "pulsacyjnie" i ciężko jednoznacznie określić jego poziom.

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • adel2015 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 7 lutego 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMM2016 wrote:
    adel2015 - oczywiście, że najlepiej jest mieć progesteron 7 dni po owu powyżej 15 ale mój lekarz twierdzi, ze wynik powyżej 3 - już może świadczyć o przebytej owulacji. Po drugie progesteron jest wyrzucany "pulsacyjnie" i ciężko jednoznacznie określić jego poziom.


    dziękuję za odpowiedź, poczekam jeszcze 3 dni i zrobię test. Jak będzie negatywny to chociaż jest nadzieja, że niebawem cykle mi się unormują.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, co myślicie o tym, że owulka mogła być u mnie 3.02?

  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 980

    Wysłany: 7 lutego 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marmi - hmm patrząc na śluz to owu mogła być 01.02.......

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję MMM :)
    Powpisywałam dane w różne aplikacje i jako dzień owu pojawiły się rzeczywiście daty 1 i 3 lutego, bo to co wskazuje of wydaje się być zupełnie nierealne...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMM, jeszcze jedno, jeśli 30.01 test owulacyjny wyszedł negatywny, możliwe że do owulacji doszło 1.02?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 05:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura utrzymuje się na 37 stopni od 17 DC z reszta miałam kiedyś tem 37.4 i na drugi dzień @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zw, gdzieś czytałam kiedyś,że temperatura niekoniecznie musi spaść przed miesiączką, ale że może spaść dopiero w jej pierwszych dniach. Może tak jest w Twoim przypadku?

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 8 lutego 2016, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marmi wrote:
    MMM, jeszcze jedno, jeśli 30.01 test owulacyjny wyszedł negatywny, możliwe że do owulacji doszło 1.02?
    Niektórym dziewczynom testy owu w ogóle nie wychodzą więc możliwe.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie tak jest że długo się utrzymuje i bum @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura leci :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, Maciejowa :)

    Marcjanna, wydaje mi się, że jeszcze spokojnie może odbić, plus nadal utrzymuje się w strefie wysokich temperatur.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2016, 10:00

‹‹ 576 577 578 579 580 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ