X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • Pati ;) Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie jestem tutaj nową osoba czy pomożecie mi w odczycie wykresu ?
    Pozdrawiam


    81c3f33fc7b7e1a1277d453d0208dbab.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2020, 20:37

  • snw Przyjaciółka
    Postów: 77 54

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) widzę tutaj wiele pomocnych duszyczek ❤️ czy któraś z Was mogłaby mi pomoc w interpretacji wykresu? Widze u siebie spadek znaczny temperatury, czy jest zatem jeszcze szansa na ciąże? Nie chce świrować, ale jakoś wolałabym, żeby to był ostatni cykl starań ;)

    Poniżej wklejam link
    2f3f454c4482bdc4ed14f64ba9dcf5f9.png

    Z góry bardzo dziękuje!!!

    🙋🏼‍♀️34 lata 💁🏻‍♂️40 lat
    Starania od 07.2020 💕

    03.05.2022 - ⏸
    13.05.2022 - 🔘
    27.05.2022 - 🧡🦐
    23.06.2022 - 4,47cm człowieka ♥️
    29.06.2022 - It’s a girl! 🎀
    22.09.2022 - Kluseczka ma już 699g 💪🏻
    09.01.2023 - 💚

    QtiCp2.png
  • kokoszka31 Autorytet
    Postów: 1886 2428

    Wysłany: 1 września 2020, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snw wrote:
    Cześć :) widzę tutaj wiele pomocnych duszyczek ❤️ czy któraś z Was mogłaby mi pomoc w interpretacji wykresu? Widze u siebie spadek znaczny temperatury, czy jest zatem jeszcze szansa na ciąże? Nie chce świrować, ale jakoś wolałabym, żeby to był ostatni cykl starań ;)

    Poniżej wklejam link
    2f3f454c4482bdc4ed14f64ba9dcf5f9.png

    Z góry bardzo dziękuje!!!

    Niestety, żeby można było wysunąć jakiekolwiek wnioski trzeba skrupulatnie prowadzić pomiary przez cały cykl.

    snw lubi tę wiadomość

    age.png
  • Ankaaa Koleżanka
    Postów: 31 36

    Wysłany: 1 września 2020, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obserwuję dopiero temp. 3 cykl (1 był szczęśliwy, ale ciąża stracona), dlatego nie wiem czy takie falowanie jest normalne i czy te spadki oznaczają że raczej nie ma szans: 1715dce5bc778e62e4fb7e79e1412b63.png

  • Karolcia00 Koleżanka
    Postów: 44 1

    Wysłany: 1 września 2020, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ktoś zobaczy o co chodzi u mnie nigdy tak nie mialam wykres coś nie rośnie :/ a bylam u lekarza w środę bylby pecherzyki i mówił że owulacja będzie na weekend żeby sie starać :) a tu coś takiego nic nie rozumiem :o

  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 2 września 2020, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati ;) wrote:
    Witajcie jestem tutaj nową osoba czy pomożecie mi w odczycie wykresu ?
    Pozdrawiam


    81c3f33fc7b7e1a1277d453d0208dbab.png

    Hej.
    Wg mnie owulkę miałaś 11dc,bo był spadek,a potem skok.Jutro jak zaznaczysz tempke i bedzie wyższa to of zaznaczy Ci owu

  • Pati ;) Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 2 września 2020, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenia wrote:
    Hej.
    Wg mnie owulkę miałaś 11dc,bo był spadek,a potem skok.Jutro jak zaznaczysz tempke i bedzie wyższa to of zaznaczy Ci owu



    Dziękuję ci bardzo za wskazówkę właśnie mam zaznaczony jako 3 dzień wzrostu temperatury.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2020, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny możecie zerknąć na mój wykres? Dziś zniknęła mi linia podstawowa... nie wiecie dlaczego się tak zdarzyło ?

  • Kormik Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 4 września 2020, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zastanawiam czy nie jest to błąd systemu. Bo ja dzisiaj rano zauważyłam, że linia pozioma zniknęła z wykresu. Sądziłam, że tylko w bieżącym cyklu, ale nie, przeglądam poprzednie i też jej nie ma (choć była).
    mój bieżący wykres: https://ovufriend.pl/graph/54b25791e49835666794f9ee70446ccb

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2020, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz racje, u mnie w poprzednich tez zniknęła. Czyli faktycznie błąd systemowy. Dzięki 😁

    Kormik lubi tę wiadomość

  • Noelle Autorytet
    Postów: 5740 7934

    Wysłany: 6 września 2020, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, chciałabym Was prosić o interpretację mojego wykresu. Pierwszy raz spotykam się z takim wzrostem temperatury w 7 dpo. 🙈

    https://ovufriend.pl/graph/c727cde908dfb9cbe295b39769326a78

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2020, 10:03

    Klara 14.06.2021 ❤️ 3250 gram i 51 cm ❤️klz99vvj0698zxow.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2020, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noelle wrote:
    Hej dziewczyny, chciałabym Was prosić o interpretację mojego wykresu. Pierwszy raz spotykam się z takim wzrostem temperatury w 7 dpo. 🙈

    https://ovufriend.pl/graph/c727cde908dfb9cbe295b39769326a78
    Większość temperatur jest ignorowana, wiec nie są miarodajne. Staraj się prowadzić pomiary o tej samej godzinie i najlepiej w pochwie, bo temperatura jest tam najstabilniejszy.
    A jeżeli masz wzrost w 7 dpo to może to ewentualnie oznaczać wykres trójfazowy. Jednakże bym się tym nie sugerowała, bo temperatury są w cały świat.
    Jednakże mimo wszystko życzę Ci by ten cykl był bardzo długi 😘

    Noelle lubi tę wiadomość

  • Noelle Autorytet
    Postów: 5740 7934

    Wysłany: 6 września 2020, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pcosik, bardzo dziękuję za odpowiedz! 😊
    Staram się mierzyć temperaturę z maksymalnym przesunięciem o godzinę ze względu na pracę zmianową i zawsze mierze ją w pochwie. Myślałam, że już coś ogarniam ale dla mnie to chyba nadal czarna magia. 🙈
    Nie rozumie dlaczego część temperatur jest ignorowana, jakie mogą być tego powody? 😞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2020, 17:18

    Klara 14.06.2021 ❤️ 3250 gram i 51 cm ❤️klz99vvj0698zxow.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2020, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noelle wrote:
    Pcosik, bardzo dziękuję za odpowiedz! 😊
    Staram się mierzyć temperaturę z maksymalnym przesunięciem o godzinę ze względu na pracę zmianową i zawsze mierze ją w pochwie. Myślałam, że już coś ogarniam ale dla mnie to chyba nadal czarna magia. 🙈
    Nie rozumie dlaczego część temperatur jest ignorowana, jakie mogą być tego powody? 😞
    Widocznie temp domyślna masz ustawiona na 7.00 a 8.30 jest jyz za późno i dlatego jest ignorowana. Im później tym temp wyższa. Na każda godzinę przypada korekcja 0.1. Czyli jak mierzysz o 8.30 to odejmij sobie 0.15 od zmierzonej temperatury i będzie przybliżona temp i 7. A gdy mierzysz no o 5.30 to dodaj 0.15.

  • Noelle Autorytet
    Postów: 5740 7934

    Wysłany: 6 września 2020, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pcosik, bardzo dziękuję Ci za pomoc! 😍
    Teraz przynajmniej wiem gdzie popełniałam błąd. 🙈
    Jeżeli w tym cyklu się nie powiodło to w przyszłym cyklu przynajmniej będę mierzyć temperature tak jak trzeba. 😄

    Pcosik lubi tę wiadomość

    Klara 14.06.2021 ❤️ 3250 gram i 51 cm ❤️klz99vvj0698zxow.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2020, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noelle wrote:
    Pcosik, bardzo dziękuję Ci za pomoc! 😍
    Teraz przynajmniej wiem gdzie popełniałam błąd. 🙈
    Jeżeli w tym cyklu się nie powiodło to w przyszłym cyklu przynajmniej będę mierzyć temperature tak jak trzeba. 😄
    Oby moja pomoc była niepotrzebna 😁🤞🏻

    Noelle lubi tę wiadomość

  • Kormik Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 7 września 2020, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pcosik wrote:
    Dziewczyny możecie zerknąć na mój wykres? Dziś zniknęła mi linia podstawowa... nie wiecie dlaczego się tak zdarzyło ?

    Napisałam do OF z pytaniem czy na stałe zniknęła czy chwilowo. Oto co odpisali:
    "Odnośnie zaznaczenia owulacji i braku linii poziomej - owulacja będzie tak samo oznaczana, jest to chwilowy problem. Jesteśmy na etapie sprawdzania wszelkich niezgodności i usterek wizualnych, będziemy je sukcesywnie poprawiać."

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2020, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kormik wrote:
    Napisałam do OF z pytaniem czy na stałe zniknęła czy chwilowo. Oto co odpisali:
    "Odnośnie zaznaczenia owulacji i braku linii poziomej - owulacja będzie tak samo oznaczana, jest to chwilowy problem. Jesteśmy na etapie sprawdzania wszelkich niezgodności i usterek wizualnych, będziemy je sukcesywnie poprawiać."
    Niech przywrócą to co było wcześniej. Aplikacja jest gorsza niż była, a w przeglądarce nie ma wykresu....

  • Diana94 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 7 września 2020, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Powiedzcie mi czy w tym cyklu jest jeszcze szansa na owulację? Od 2 mcy biorę metformine i suplementy (Wit D, inozytol, Wit B, kwas foliowy) i poprzedni cykl wręcz książkowy bo był skok temperatury i śluz i trwał 26 dni, a obecny znów taki dziwny... Od dwóch dni tak mnie boli jajnik że czuję go nawet chodząc czy siadając, pojawiał się się też śluz rozciągliwy i przezroczysty ale ta temperatura taka dziwna...

    0692a5c78a204d70705e9b64bf0c12ef.png

  • Kormik Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 8 września 2020, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pcosik wrote:
    Niech przywrócą to co było wcześniej. Aplikacja jest gorsza niż była, a w przeglądarce nie ma wykresu....
    Nie wrócą 🤦‍♀️ ale apka działa trochę lepiej niż wcześniej. Też ubolewam nad tym, że wykres ze strony internetowej zniknął i wiem, że nie pojawi się z powrotem 😐😐
    Może jak zasypiemy ich wiadomościami, żeby przywrócili to może coś z tym zrobią? 🤔

‹‹ 904 905 906 907 908 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ