X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Zioła przy staraniach
Odpowiedz

Zioła przy staraniach

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2019, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luksierre0131 wrote:
    Jakich testow uzywasz ? Ja nigdy ich nie robilam bo jakos nie ogarniam jak to sie robi tam jakas tabelka jest w ulotce,a mi ciezko wyliczyc bo mam roznie cykle.
    Ja używam facelle z rossmana. Kiedyś spróbowałam domowe laboratorium ale nie wychodziły mi aż tak ciemne kreski jak przy facelle.
    Ja też miałam ciężko z tym po zabiegu lyzeczkowania ale zaczęłam mierzyć temperaturę i robiłam codziennie testy i wiedziałam kiedy jest 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2019, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luksierre0131 wrote:
    Nie wyzej napisalam 😊 a jak ma sie cykle bezowulacyjne to one nie wychodza wtedy ? Czy to nie ma reguly. Bo czasem jajeczko nie peknie,ale organizm sie do owu przygotowuje. Ja np mam czasem tak pozniej mam torbiel.
    Właśnie dodalysmy post w tym samym czasie 😄 właśnie jak jest cykl bezowulacyjny to test też może wyjść pozytywnie bo wzrośnie LH ale jajeczko nie pęknie więc to też nie daje pewności. Najlepiej to sprawdzić owu na monitoringu.

  • Agaalexa90 Koleżanka
    Postów: 62 15

    Wysłany: 8 lipca 2019, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luksierre0131 wrote:
    Nie wyzej napisalam 😊 a jak ma sie cykle bezowulacyjne to one nie wychodza wtedy ? Czy to nie ma reguly. Bo czasem jajeczko nie peknie,ale organizm sie do owu przygotowuje. Ja np mam czasem tak pozniej mam torbiel.

    Mi ginekolog mówił nie raz, że mam owulację pęcherzyk był i pękł ale testy owu i przez pół roku ani razy nic nie pokazały, więc przestałam ich używać. Zdarzała mi się tez torbiel. Aktualnie jestem na stymulacji zobaczymy co z tego wyjdzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2019, 23:13

    -20 cykli
    -2 cykl na stymulacji
    Aromek, ovitrell, duphaston
  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 8 lipca 2019, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luksierre0131 wrote:
    A ile czasu probojesz sobie tymi naturalnymi metodami pomoc ? Moze jeden cykl to za malo.
    Migdały i morele przez jakieś dwa cykle i nie powiem, miesiączką była bardziej obfita, nie wiem jakie było endo, bo nie mierzyłam. Winko, to od dłuższego czasu, chociaż nie zawsze, wiesiołka ostatnio zaniedbałam, od tego cyklu wracam do niego, bo śluzu też mam jak kot napłakał, natomiast acard tak jak pisałam od roku czasu, nawet 1,5 roku.

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 9 lipca 2019, 05:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Senka23 wrote:
    Właśnie dodalysmy post w tym samym czasie 😄 właśnie jak jest cykl bezowulacyjny to test też może wyjść pozytywnie bo wzrośnie LH ale jajeczko nie pęknie więc to też nie daje pewności. Najlepiej to sprawdzić owu na monitoringu.

    Ja tez kupilam na ten cykl facelle. Ja nie mam mozliwosci chodzic na monitoringi sprawdzic czy peklo i byla owu.

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 9 lipca 2019, 05:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaalexa90 wrote:
    Mi ginekolog mówił nie raz, że mam owulację pęcherzyk był i pękł ale testy owu i przez pół roku ani razy nic nie pokazały, więc przestałam ich używać. Zdarzała mi się tez torbiel. Aktualnie jestem na stymulacji zobaczymy co z tego wyjdzie.

    No wlasnie. Jak ktos nieregularnie jajeczkuje to te testy za wiele nie pomoga. Stymulacji z clo czy innym lekiem ?

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 9 lipca 2019, 05:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotek90 wrote:
    Migdały i morele przez jakieś dwa cykle i nie powiem, miesiączką była bardziej obfita, nie wiem jakie było endo, bo nie mierzyłam. Winko, to od dłuższego czasu, chociaż nie zawsze, wiesiołka ostatnio zaniedbałam, od tego cyklu wracam do niego, bo śluzu też mam jak kot napłakał, natomiast acard tak jak pisałam od roku czasu, nawet 1,5 roku.

    To faktycznie dziwne 😕 masz problem tylko z endometrium?

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • Agaalexa90 Koleżanka
    Postów: 62 15

    Wysłany: 9 lipca 2019, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luksierre0131 wrote:
    No wlasnie. Jak ktos nieregularnie jajeczkuje to te testy za wiele nie pomoga. Stymulacji z clo czy innym lekiem ?

    Dostalam Aromek na pierwsza części cyklu, potem ovitrell a teraz duphaston. Ale to mój pierwszy stymulowany cykl. Też jeszcze nie ogarniam tej temperatury ,bo jest druga połowa cyklu i ona rośnie.

    -20 cykli
    -2 cykl na stymulacji
    Aromek, ovitrell, duphaston
  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 9 lipca 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luksierre0131 wrote:
    To faktycznie dziwne 😕 masz problem tylko z endometrium?
    Mam hiperandrogenizm, ale hormony unormowane, mutacje MTHFR i PAI I. Owulacje występują, bo chodzę ja monitoringi. Mam graniczne AMH, bo 1,07. FSH mam dobre, estradiol, LH w normie, jedynie z progesteronem jest różnie. Rok temu poroniłam i jestem po łyżeczkowaniu, lekarka z Invikty twierdzi, że albo zrobiły się zrosty, albo uszkodzili endometrium podczas zabiegu, bo wcześniej nie miałam z tym problemu.

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luksierre0131 wrote:
    Ja tez kupilam na ten cykl facelle. Ja nie mam mozliwosci chodzic na monitoringi sprawdzic czy peklo i byla owu.
    Właśnie u mnie też z tym ciężko byłam w poprzednich cyklach sprawdzić jajeczko ale zawsze przychodzilam za późno bo mam nieregularne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2019, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotek90 wrote:
    Mam hiperandrogenizm, ale hormony unormowane, mutacje MTHFR i PAI I. Owulacje występują, bo chodzę ja monitoringi. Mam graniczne AMH, bo 1,07. FSH mam dobre, estradiol, LH w normie, jedynie z progesteronem jest różnie. Rok temu poroniłam i jestem po łyżeczkowaniu, lekarka z Invikty twierdzi, że albo zrobiły się zrosty, albo uszkodzili endometrium podczas zabiegu, bo wcześniej nie miałam z tym problemu.
    O jejku trochę tych badań zrobiłaś. Ja nawet połowy z nich nie znam. A po czym lekarka stwierdziła o endometrium? Widać to na usg?

  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 9 lipca 2019, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Senka23 wrote:
    O jejku trochę tych badań zrobiłaś. Ja nawet połowy z nich nie znam. A po czym lekarka stwierdziła o endometrium? Widać to na usg?
    Zrostów nie widać dlatego muszę zrobić hsc. Lekarka tak przypuszcza, bo stwierdziła, że hormony są ok. Badanie zrobię, ale myślałam trochę wspomóc to moje endometrium naturalnie, może się uda.

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 9 lipca 2019, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Senka23 wrote:
    Właśnie u mnie też z tym ciężko byłam w poprzednich cyklach sprawdzić jajeczko ale zawsze przychodzilam za późno bo mam nieregularne.

    Ja nawet nie moge tak o pojsc. Musze byc stymulowana albo cos zeby mi zrobil usg...
    Co tam u ciebie? Ja powiem ci dzis czuje lekko jajnik prawy.

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 9 lipca 2019, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotek90 wrote:
    Mam hiperandrogenizm, ale hormony unormowane, mutacje MTHFR i PAI I. Owulacje występują, bo chodzę ja monitoringi. Mam graniczne AMH, bo 1,07. FSH mam dobre, estradiol, LH w normie, jedynie z progesteronem jest różnie. Rok temu poroniłam i jestem po łyżeczkowaniu, lekarka z Invikty twierdzi, że albo zrobiły się zrosty, albo uszkodzili endometrium podczas zabiegu, bo wcześniej nie miałam z tym problemu.

    O matko oby nie uszkodzili ci go.. proboj po prostu dalej naturalnie sobie polepszyc endometrium, a w miedzy czasie zalatwiaj zabieg.

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2019, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luksierre0131 wrote:
    Ja nawet nie moge tak o pojsc. Musze byc stymulowana albo cos zeby mi zrobil usg...
    Co tam u ciebie? Ja powiem ci dzis czuje lekko jajnik prawy.
    Rano trochę pobolal lewy ale tak to cisza raczej się nie zapowiada żeby jutro była owu bo test dalej taki sam😔

  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 9 lipca 2019, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dlugo przyjdzie 😉

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2019, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Czy jest wśród Was osoba która za pomocą ziół czy innych wspomagaczy poprawiła sobie grubość endometrium? Na wczorajszej wizycie u gina okazało się że moje endo jest cieniutkie i chciałabym jak najszybciej to poprawić. Znacie sprawdzone metody? O winku i migdałach wiem ale może coś jeszcze? ;) Bd wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2019, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luksierre0131 wrote:
    Nie dlugo przyjdzie 😉
    Zrobiłam test facelle i jest blada kreska a miałam jeszcze test z domowego laboratorium i kreska jest mocniejsza. A zawsze było na odwrót. Jednak co firma to inny test.
    Dzisiaj spadek temperatury 😊✊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2019, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka87 wrote:
    Hej dziewczyny :)

    Czy jest wśród Was osoba która za pomocą ziół czy innych wspomagaczy poprawiła sobie grubość endometrium? Na wczorajszej wizycie u gina okazało się że moje endo jest cieniutkie i chciałabym jak najszybciej to poprawić. Znacie sprawdzone metody? O winku i migdałach wiem ale może coś jeszcze? ;) Bd wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam :)
    Hej. Nie wiem jakie zioła mogą poprawić endometrium ale ja wiem że acard i witamina E może również je poprawić.

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Senka23 wrote:
    Hej. Nie wiem jakie zioła mogą poprawić endometrium ale ja wiem że acard i witamina E może również je poprawić.

    Dziękuję za info :)

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ