X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr I trymestr ciąży
Odpowiedz

I trymestr ciąży

Oceń ten wątek:
  • MADZIULA13 Autorytet
    Postów: 489 309

    Wysłany: 19 marca 2013, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie na szczęście mdłości ominęły. jednak od kilku dni męczy mnie ból zatok, wczoraj był taki silny, że myślałam, że mi głowę rozsadzi. na jutro umówiłam się do lekarza ogólnego.

  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 19 marca 2013, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iśka wrote:
    Gratulacje!!! ;-)
    Dziewczyny wróciłam ze spaceru, 20 min z psem i czuję się jakbym sport ekstremalny uprawiała! HI! HI! Pod drzewkiem w parku małe hawtowanko... Po prostu super! A tu jeszcze i miesiąc tak może być... A jak Wy się czujecie?

    powiem Tobie, że do wczoraj miałam straszne mdłości, a dzisiaj po herbatce z imbirkiem i cytrynką jak ręką odjął 80% mniej.a tak to ból piersi zmęczenie, zmeczenie i jeszcze raz zmęczenie :)no i hormonkowe wahania nastroju.

    Nina82 lubi tę wiadomość

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • yennefer Autorytet
    Postów: 904 1091

    Wysłany: 19 marca 2013, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie na szczęście omijają póki co mdłości, natomiast coraz intensywniej czuję wszelkie zapachy... Szczególnie drażniące są te w środkach komunikacji miejskiej :)

    Nina82 lubi tę wiadomość

    82do20mm8gkktux6.png
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 19 marca 2013, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iśka wrote:
    Gratulacje!!! ;-)
    Dziewczyny wróciłam ze spaceru, 20 min z psem i czuję się jakbym sport ekstremalny uprawiała! HI! HI! Pod drzewkiem w parku małe hawtowanko... Po prostu super! A tu jeszcze i miesiąc tak może być... A jak Wy się czujecie?

    U mnie też zmęczenie straszne, ból piersi a mdłości mam delikatne tylko wieczorami, ale nie są one uciążliwe...

    km5shdges7mhg8ze.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 19 marca 2013, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fifi wrote:
    Helooo :-) muszę się pochwalić troszkę, dziś miałam długo wyczekiwaną wizytę no i w końcu ujrzałam moją dzidzię :-D 0,75cm i pięknie bijące serduszko - przeżycie nie do opisania :-D kolejna wizyta za miesiąć i kolejne wyczekiwania :-)

    Ja mam jutro wizytę i też czekam z utęsknieniem na bijące serduszko

    fifi lubi tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 19 marca 2013, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iśka wrote:
    Gratulacje!!! ;-)
    Dziewczyny wróciłam ze spaceru, 20 min z psem i czuję się jakbym sport ekstremalny uprawiała! HI! HI! Pod drzewkiem w parku małe hawtowanko... Po prostu super! A tu jeszcze i miesiąc tak może być... A jak Wy się czujecie?

    U mnie samopoczucie różne. Jestem bardzo zmęczona najlepiej mi na kanapie pod kocykiem. Od wczoraj wieczór czuję kłucia, kolki i ciągnięcia w dole brzucha - dobrze,że jutro już wizyta. Poza tym duże , wrażliwe piersi i zaczynam widzieć chyba troszkę powiększający się brzuszek, jest zupełnie inny niż zawsze. Ogromna wrażliwość na zapachy , dziwny posmak w ustach, parcie na pęcherz ,zaparcia, których nigdy nie miałam, a dziś z rana po raz pierwszy zrobiło mi się niedobrze po śniadaniu, ale to chyba normalne objawy ciążowe.

    Nina82 lubi tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • fifi Przyjaciółka
    Postów: 62 50

    Wysłany: 19 marca 2013, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    fifi wrote:
    Helooo :-) muszę się pochwalić troszkę, dziś miałam długo wyczekiwaną wizytę no i w końcu ujrzałam moją dzidzię :-D 0,75cm i pięknie bijące serduszko - przeżycie nie do opisania :-D kolejna wizyta za miesiąć i kolejne wyczekiwania :-)

    Ja mam jutro wizytę i też czekam z utęsknieniem na bijące serduszko

    Napewno je zobaczysz, jesteśmy na tym samym etapie (7t 4d) więc serducho będzie mocno biło :-D

    angela lubi tę wiadomość

  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 20 marca 2013, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, dziś z rana poszłam prywatnie na badania krwi- morfologię zrobiłam, TSH i FT4 na zlecenie endokrynolog, no i mocz zaniosłam do analizy- jutro odbiorę wyniki i będę miała komplet badań na poniedziałkową wizytę u ginekologa :) Toxoplazmozę i inne badania miałam robione w styczniu, więc chyba na razie nie będę ich powtarzać...chyba że inaczej zleci gin. W poniedziałek będzie 6 tydz i 4 dzień ciąży- mam nadzieję że serduszko już zobaczymy :)

    Nina82 lubi tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2013, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <edit>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2014, 09:40

  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 20 marca 2013, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mialabym mala prozbe ;) oczywiscie dla tych co maja chec i ochote
    ponizej wklejam wam linka do postu "3 slowa o nas" bylo by fajnie jakbyscie sie wpisaly ;)
    Wiekszosc z nas ktore czynnie uczestincza na forum opisaly sie ;)

    https://ovufriend.pl/forum/w-ciazy/3-slowa-o-nas,218.html

    W ten sposob mozna by bylo wiedziec z kim sie pisze,choc tak troszke ;)

    pozdrowionka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2013, 08:55

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • jatoja25 Znajoma
    Postów: 21 12

    Wysłany: 20 marca 2013, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smutas wrote:
    Cześć dziewczyny, mam taki problem który mnie dręczy. Przyrost hcg po 48h powinien wynosić od 66% do 100%. A mi przyrosło prawie 200%
    w srode 113 a w piatek 322 czy to źle?

    Proszę pomózcie, martwie sie bardzo

    SmutaS UŚMIECHNIJ SIĘ :)
    Ja w pierwszym badaniu miałam betę 163 a 2 dni później 476,30, czyli zamiast być 2 razy taka, była 3 razy taka :) a wszystko gra i buczy :D
    A dziecinkę mam jedną. Po prostu masz ładny przyrost - ciesz się kobieto :D

    x5bt1gt.png
  • MADZIULA13 Autorytet
    Postów: 489 309

    Wysłany: 20 marca 2013, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co racja to racja,nie wyszukuj na necie niestworzonych rzeczy. wszystko bedzie w jak najlepszym porządku:) idź do gina i on ci wszystko powie

  • Smutas Autorytet
    Postów: 613 459

    Wysłany: 20 marca 2013, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J muszę przestać czytać w tym internecie, bo się głupot naczytam i się denerwuje

    f2w3rjjg2c3oph75.png
    f2wl3e5enx7sd16m.png
  • MADZIULA13 Autorytet
    Postów: 489 309

    Wysłany: 20 marca 2013, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie:)tak trzymać

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 20 marca 2013, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie I beta 1080 , za dwa dni 2514 , a za kolejne 3 dni 9635 - też duża a gin powiedział,że wygląda super - głowa do góry, ja też przestałam siedzieć w necie , bo można oszaleć...

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 20 marca 2013, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki jestem już po wizycie. Cytuję gina - "ciąża piękna", słyszałam bijące serduszko , zresztą mój mąż też - oczywiście bardzo się wzruszyliśmy. Dostałam skierowanie na podstawowe badania, gin zmniejszył dawkę duphastonu i luteiny, odstawił estrofem. Za 2 tygodnie kolejna wizyta , dalej zalecane dbanie o siebie i spokojny tryb życia.
    Miłego wieczorku i spokojnej nocy!

    alexis, Rika, darijka, iśka lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 20 marca 2013, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję Angela!!! :) mam nadzieję, ze i ja niedługo takie słowa usłyszę od ginekologa...moje marzenie "piękna ciąża" :) oby tak dalej!!! :)

    angela lubi tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • MADZIULA13 Autorytet
    Postów: 489 309

    Wysłany: 20 marca 2013, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to super, że ciąża przebiega bez problemów. Oby tak dalej, niech fasolka rośnie jak na drożdżach:)

    angela lubi tę wiadomość

  • yennefer Autorytet
    Postów: 904 1091

    Wysłany: 20 marca 2013, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    Dziewczynki jestem już po wizycie. Cytuję gina - "ciąża piękna", słyszałam bijące serduszko , zresztą mój mąż też - oczywiście bardzo się wzruszyliśmy. Dostałam skierowanie na podstawowe badania, gin zmniejszył dawkę duphastonu i luteiny, odstawił estrofem. Za 2 tygodnie kolejna wizyta , dalej zalecane dbanie o siebie i spokojny tryb życia.
    Miłego wieczorku i spokojnej nocy!

    super gratulacje :) tez bardzo bym chciała coś takiego usłyszeć... a tu jeszcze tydzień do wizyty :) pozdrawiam :)

    angela lubi tę wiadomość

    82do20mm8gkktux6.png
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 21 marca 2013, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam dziś wyniki morfologii, moczu, TSH i FT4- wszyściuteńko w normie...chyba jeszcze tak nie miałam nigdy...zawsze jakaś strzałeczka przy morfologii była, że albo czegoś za dużo albo za mało...a teraz wszystko idealnie... :)
    I już prawie weekend :) a po weekendzie pierwsze USG...jestem pełna obaw ale i nadziei...

    Rika, angela, anilorak lubią tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ