X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr I trymestr ciąży
Odpowiedz

I trymestr ciąży

Oceń ten wątek:
  • Smutas Autorytet
    Postów: 613 459

    Wysłany: 18 marca 2013, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej nie bo to bedzie moja pierwsza wizyta w ciązy a wczesniej jak byłam to nie dawał mi numeru do siebie. Mam tylko stacjonsrny do rejestraji. A którss z was tak miała jak ja?

    f2w3rjjg2c3oph75.png
    f2wl3e5enx7sd16m.png
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 18 marca 2013, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam betę jeszcze przed spodziewaną @ i najpierw miałam 18.83 a po 48 godz. 55,42 prawie 3krotnie więcej ale wydaje mi się, że poprostu na początku ciąży przyrost bety jest bardzo szybki, a później coraz wolniejszy...ale nie wiem czy się nie mylę...

    chciałam powtórzyć sobie betę teraz i zobaczyć jaki przyrost będzie...ale jakoś szkoda mi 40 zł...zresztą zobacze co w poniedziałek następny gin powie...poczekam do wizyty...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2013, 16:55

    km5shdges7mhg8ze.png
  • Smutas Autorytet
    Postów: 613 459

    Wysłany: 18 marca 2013, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale byłas juz u lekarza i powiedzial że wszystko ok?

    f2w3rjjg2c3oph75.png
    f2wl3e5enx7sd16m.png
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 18 marca 2013, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własnie nie byłam...pierwszą wizytę mam za tydzień 25go marca...zobaczymy...Ty będziesz wcześniej u ginekologa więc napisz proszę co i jak...tylko sie nie zamartwiaj- napewno wszystko jest okej...

    km5shdges7mhg8ze.png
  • Smutas Autorytet
    Postów: 613 459

    Wysłany: 18 marca 2013, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje że bedzie wszystko ok. Ale czytalam że czesto tak jest wiec niemożliwe żeby wszystkie te ciaze były zagrozone

    alexis lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg2c3oph75.png
    f2wl3e5enx7sd16m.png
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 18 marca 2013, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze- myślę, ze lepszy większy przyrost bety niż mniejszy...tak myślę...tłumaczę sobie to tak, że albo na początku beta szybciej rośnie, albo poprostu silna ciąża albo ciąża bliźniacza ;) nie ma co myśleć negatywnie...zamartwianie się nic nie da...więc uśmiech na twarzy, opytmizm i pewność siebie!!! :)

    km5shdges7mhg8ze.png
  • Smutas Autorytet
    Postów: 613 459

    Wysłany: 18 marca 2013, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciesze sie że nie jestem sama. Takie wspieranie jest super i łatwiej mi. Mam nadzieje że wszystko bedzie u nas ok :)

    alexis lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg2c3oph75.png
    f2wl3e5enx7sd16m.png
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 18 marca 2013, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smutas napisz koniecznie w czwartek jak tam wizyta...

    km5shdges7mhg8ze.png
  • Smutas Autorytet
    Postów: 613 459

    Wysłany: 18 marca 2013, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    napisze na pewno. 3maj sie :)

    alexis lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg2c3oph75.png
    f2wl3e5enx7sd16m.png
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 18 marca 2013, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam bete w 4 tygodniu i 6 dniu 3451,11 i też jest lekko podwyższona jak na ten dzień. jak byłam u ginka w tym dniu co odebrałam bete to powiedział, że bardzo ładny wynik tu na forum dziewczyny pisały, że tez mogą być z takim wynikiem bliźniaki :) zobaczymy we wtorek za tydzień czy bije jedno serduszko, a może dwa:) kochana więc wynikiem nie masz się co martwić tylko się powinnaś cieszyć, że masz ładny przyrost.

    alexis lubi tę wiadomość

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • Nina82 Ekspertka
    Postów: 235 414

    Wysłany: 18 marca 2013, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam wysoką betę na początku 4 tygodnia i później podczas usg okazało się, że pęcherzyk ciążowy rósł nieco szybciej niż zarodek. Tzn. pęcherzyk wskazywał na np. 6 tydz. 1 dzień ciąży, a według kalendarza i wielkości zarodka był 5 tydz. 4 dzień. Z biegiem czasu wszystko się zaczęło wyrównywać i teraz ta różnica wynosi u mnie tylko jeden dzień :)

    iv0915nmtn0pw8ol.png

    3jgx3e3kcagyktpu.png
  • yennefer Autorytet
    Postów: 904 1091

    Wysłany: 18 marca 2013, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja w 4t3d miałam betę 320, a trzy dni później - 1116, więc przyrost był ponad 300%. Moja lekarka powiedziała, że to super wynik i wcale nie za duży. Czytałam gdzieś, że faktycznie może to wskazywać na bliźniaki, ale niekoniecznie :) Dopóki wynik mieści się w normie dla danego tygodnia, to jest dobrze. W każdym razie Smutas, myślę nie masz powodu do niepokoju :) pozdrawiam :)

    82do20mm8gkktux6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 05:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis wrote:
    Ja robiłam betę jeszcze przed spodziewaną @ i najpierw miałam 18.83 a po 48 godz. 55,42 prawie 3krotnie więcej ale wydaje mi się, że poprostu na początku ciąży przyrost bety jest bardzo szybki, a później coraz wolniejszy...ale nie wiem czy się nie mylę...

    chciałam powtórzyć sobie betę teraz i zobaczyć jaki przyrost będzie...ale jakoś szkoda mi 40 zł...zresztą zobacze co w poniedziałek następny gin powie...poczekam do wizyty...

    Strasznie drogą masz tą betę :o U mnie w szpitalu płaci się zaledwie 16zł.

    A co do wysokiego hcg. To są różne możliwości:
    - albo to ciąża bliźniacza
    - albo szybciutko się rozwija
    - może robiłaś hcg w dniu spodziewanej @ ?
    - a może po prostu taka Twoja uroda :)
    Nie masz co się martwić.
    Ja w 29dc miałam 93.7 za chwilkę idę na betę żeby sprawdzić jak ten mój maluszek się szybciutko rozwija :).

  • Smutas Autorytet
    Postów: 613 459

    Wysłany: 19 marca 2013, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie beta w szpitalu 51zł a w przychodni 13zł więc wielka różnica. Już się nie martwię i cieszę się że rośnie i mam nadzieje że będzie wszystko ok. :)

    f2w3rjjg2c3oph75.png
    f2wl3e5enx7sd16m.png
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 19 marca 2013, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie beta 20 zł kosztuje...napisałam 40 zł bo 2 badania... :)

    km5shdges7mhg8ze.png
  • iśka Ekspertka
    Postów: 197 238

    Wysłany: 19 marca 2013, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie jedno badanie beta HCG 32zł.

    iv093e5eynq4wz4z.png
  • fifi Przyjaciółka
    Postów: 62 50

    Wysłany: 19 marca 2013, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helooo :-) muszę się pochwalić troszkę, dziś miałam długo wyczekiwaną wizytę no i w końcu ujrzałam moją dzidzię :-D 0,75cm i pięknie bijące serduszko - przeżycie nie do opisania :-D kolejna wizyta za miesiąć i kolejne wyczekiwania :-)

    alexis, iśka, yennefer, angela, Nina82, Rika, jatoja25 lubią tę wiadomość

  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 19 marca 2013, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje fifi. Bardzo sie ciesze z Twojego szczescia :)

    fifi lubi tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • Smutas Autorytet
    Postów: 613 459

    Wysłany: 19 marca 2013, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje również, ja też chciałabym zobaczyć swoje maleństwo ale teraz nic by nie było jeszcze widać. :)

    fifi, Nina82 lubią tę wiadomość

    f2w3rjjg2c3oph75.png
    f2wl3e5enx7sd16m.png
  • iśka Ekspertka
    Postów: 197 238

    Wysłany: 19 marca 2013, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje!!! ;-)
    Dziewczyny wróciłam ze spaceru, 20 min z psem i czuję się jakbym sport ekstremalny uprawiała! HI! HI! Pod drzewkiem w parku małe hawtowanko... Po prostu super! A tu jeszcze i miesiąc tak może być... A jak Wy się czujecie?

    darijka, Nina82 lubią tę wiadomość

    iv093e5eynq4wz4z.png
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ