X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr I trymestr ciąży
Odpowiedz

I trymestr ciąży

Oceń ten wątek:
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 13 czerwca 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izzy, byłaś u lekarza?? Co u Ciebie??

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Izzy Autorytet
    Postów: 692 482

    Wysłany: 14 czerwca 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekolada wrote:
    Izzy, byłaś u lekarza?? Co u Ciebie??

    Cześć :) Byłam u lekarza we wtorek, widział pęcherzyk 2,5 mm. Mały ale adekwatny do wieku ciąży. Nie mam plamień, brzuch boli dużo mniej. Biorę duphaston i myślę pozytywnie :) Kolejna wizyta 24-go. Czuję, że będzie dobrze. :)
    A jak u Ciebie? Wszystko dobrze?

  • roxana90_1990 Debiutantka
    Postów: 13 11

    Wysłany: 14 czerwca 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie przyszłe mamusie :)
    mam do Was pytanie. Jestem w 8t1dz ciąży. Od 5 do 7,5 tygodnia miałam okropne nudności. Od paru dni nudności prawie ustały, zdarza się że jeszcze rano gdy wstaje czuje się źle. Piersi i podbrzusze bolą cały czas tak samo, jestem senna, temperatura się utrzymuje na dobrym poziomie.
    Chodzi o to...czy to, iż nudności ustają może oznaczać coś złego? Staram się myśleć pozytywnie bo w grudniu 2013 poroniłam i teraz bardzo o siebie dbam i dmucham i chucham na maleństwo...

    Będę bardzo wdzięczna za rady.

    pozdrawiam! :)

  • Izzy Autorytet
    Postów: 692 482

    Wysłany: 14 czerwca 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxana90_1990 wrote:
    Witam wszystkie przyszłe mamusie :)
    mam do Was pytanie. Jestem w 8t1dz ciąży. Od 5 do 7,5 tygodnia miałam okropne nudności. Od paru dni nudności prawie ustały, zdarza się że jeszcze rano gdy wstaje czuje się źle. Piersi i podbrzusze bolą cały czas tak samo, jestem senna, temperatura się utrzymuje na dobrym poziomie.
    Chodzi o to...czy to, iż nudności ustają może oznaczać coś złego? Staram się myśleć pozytywnie bo w grudniu 2013 poroniłam i teraz bardzo o siebie dbam i dmucham i chucham na maleństwo...

    Będę bardzo wdzięczna za rady.

    pozdrawiam! :)

    Kochana ja od pierwszego testu codziennie sprawdzałam czy piersi bolą itd. Ale czy to ma sens? Przecież co ma byc to będzie, dbamy o siebie jak najlepiej możemy i nic więcej nie możemy zrobić. A o ileż bardziej naszemu maleństwu będzie służyć spokój niż nerwy. :) Także spokojnie i bez nerwów. Mdłości raz są a raz ich nie ma, nie panikuj :) Póki nie krwawisz, nie masz silnych bóli to uspokój się i ciesz ciązą :)

    roxana90_1990, agnb6 lubią tę wiadomość

  • agnb6 Ekspertka
    Postów: 221 141

    Wysłany: 14 czerwca 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxana90_1990 wrote:
    Witam wszystkie przyszłe mamusie :)
    mam do Was pytanie. Jestem w 8t1dz ciąży. Od 5 do 7,5 tygodnia miałam okropne nudności. Od paru dni nudności prawie ustały, zdarza się że jeszcze rano gdy wstaje czuje się źle. Piersi i podbrzusze bolą cały czas tak samo, jestem senna, temperatura się utrzymuje na dobrym poziomie.
    Chodzi o to...czy to, iż nudności ustają może oznaczać coś złego? Staram się myśleć pozytywnie bo w grudniu 2013 poroniłam i teraz bardzo o siebie dbam i dmucham i chucham na maleństwo...

    Będę bardzo wdzięczna za rady.

    pozdrawiam! :)

    Nie martw się, na pewno wszystko jest w porządku.
    Z tymi objawami to tak jest dziwnie, u każdego inaczej. Ja zaczęłam mieć mdłości w 7 tyg i miałam z tydzień a potem na 3-4 dni mi przeszły i tez się bałam, czy to dobrze, czy nie. Tym bardziej, ze ja też miałam już 2 poronienia...
    Potem mdłości mi wróciły i jednego dnia są częstsze a innego rzadsze. Byłam dopiero co na usg i wszystko jest w porządku (no oprócz odklejającej się kosmówki, ale to inna bajka).
    Poza tym ja np mam mdłości tylko po południu i wieczorem, a nie rano, jak większość dziewczyn :)

    Ja za to martwię się, bo od wczoraj mam kłucie po lewej stronie, coś podobnego jakby jajnik na owulację, co oczywiscie nie może być prawdą. Tez się boję i sprawdzam co chwilę w łazience, czy wszystko w porządku...
    Ehhh....
    Zawsze jest coś, co nas martwi...

    Izzy lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 5tc - 15/08/2012
    Aniołek [*] 9tc - 22/10/2013 (pusty pęcherzyk)
    Aniołek Karolek [*] 21tc - 11/09/2014
  • Dżulietta Przyjaciółka
    Postów: 98 102

    Wysłany: 14 czerwca 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Jestem w 5tc, w zeszłym roku poroniłam (pusty pęcherzyk płodowy,a tydzień temu ujrzałam dwie piękne kreseczki:) do ginekologa myślę zaczekam jeszcze z dwa tygodnie,ale nie pokoi mnie ból podbrzusza,to normalne? Piersi mnie bolą,apetyt mam tylko o ten brzuchal sie martwię.. buziaki

    w4sqyx8d2a8oz6oa.png
  • Izzy Autorytet
    Postów: 692 482

    Wysłany: 14 czerwca 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżulietta wrote:
    Cześć dziewczyny!
    Jestem w 5tc, w zeszłym roku poroniłam (pusty pęcherzyk płodowy,a tydzień temu ujrzałam dwie piękne kreseczki:) do ginekologa myślę zaczekam jeszcze z dwa tygodnie,ale nie pokoi mnie ból podbrzusza,to normalne? Piersi mnie bolą,apetyt mam tylko o ten brzuchal sie martwię.. buziaki

    Moim zdaniem jeśli masz być spokojniejsza to idź wcześniej do lekarza <3 :)

  • agnb6 Ekspertka
    Postów: 221 141

    Wysłany: 15 czerwca 2014, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżulietta wrote:
    Cześć dziewczyny!
    Jestem w 5tc, w zeszłym roku poroniłam (pusty pęcherzyk płodowy,a tydzień temu ujrzałam dwie piękne kreseczki:) do ginekologa myślę zaczekam jeszcze z dwa tygodnie,ale nie pokoi mnie ból podbrzusza,to normalne? Piersi mnie bolą,apetyt mam tylko o ten brzuchal sie martwię.. buziaki

    Na początku to prawie zawsze boli brzuch. Mnie bolał jak na miesiączkę, potem trochę przeszło, potem znowu bolało. Jeśli chcesz być spokojniejsza, to idź d lekarza, ale pewnie będzie widać tylko pęcherzyk na razie, bo jest wcześnie.

    Aniołek [*] 5tc - 15/08/2012
    Aniołek [*] 9tc - 22/10/2013 (pusty pęcherzyk)
    Aniołek Karolek [*] 21tc - 11/09/2014
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnb6 patrze na twój podpis...masz aniołka z tego samego dnia co ja :( tylko mój troszkę starszy, bo z 39 tc :(

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • agnb6 Ekspertka
    Postów: 221 141

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandragora wrote:
    agnb6 patrze na twój podpis...masz aniołka z tego samego dnia co ja :( tylko mój troszkę starszy, bo z 39 tc :(

    mandragora... rzeczywiscie.. :( ale Twój Aniołek już prawie był na świecie, Boże, nie potrafię sobie wyobrazić, jaki to ból...:((((

    Pewnie teraz znowu się boisz, ja umieram ze strachu każdego dnia i wiem, ze wszystko może się wydarzyć. Chciałabym już być w dniu porodu, gdy maleństwo jest całe i zdrowe na świecie... :(
    Trzymam kciuki za Ciebie i Twojego Kropka, żeby tym razem wszystko poszło dobrze do samego końca!!!

    Aniołek [*] 5tc - 15/08/2012
    Aniołek [*] 9tc - 22/10/2013 (pusty pęcherzyk)
    Aniołek Karolek [*] 21tc - 11/09/2014
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym najchętniej zasnęła i obudziła się za 7 miesięcy z dzieckiem na rękach :(

    agnb6 lubi tę wiadomość

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Izzy Autorytet
    Postów: 692 482

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandragora wrote:
    Ja bym najchętniej zasnęła i obudziła się za 7 miesięcy z dzieckiem na rękach :(

    O boże, też bym tak chciała.. Do cierpliwych nie należę i każdy dzień czekania to straszna męka dla mnie.

  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja dzidzia ma 1,5cm, wg usg 7tydzień 1dzień :-)

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Izzy Autorytet
    Postów: 692 482

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekolada wrote:
    Moja dzidzia ma 1,5cm, wg usg 7tydzień 1dzień :-)
    Czekolada bardzo się cieszę! <3 Mam nadzieję, że w przyszły wtorek Ty będziesz cieszyć się ze mną ;D

    czekolada lubi tę wiadomość

  • BasiaPelasia Koleżanka
    Postów: 33 18

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Same dobre wieści ja czekam jeszcze do piątku . dzisiaj odebrałam wyniki bety i jest 13576. Jest dobrze:)

    czekolada lubi tę wiadomość

    BasiaPelasia
  • polaola Autorytet
    Postów: 618 639

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ja dzisiaj właśnie wróciłam od lekarza i fruwam, ale tak tylko przez tydzien mam bo pozniej znowu sie boje i mam mega doła, mandragora popieram Cie chce zasnac.
    Poza tym to moja,trzecia ciaza pierwsza zak.w 6 tyg.aniołkiem druga synek ur.w 23 tyg. urodzony i zmarly
    w tym samym dniu skrajne wczesniactwo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2014, 21:03

    relgtv734oc66rli.png
    https://www.suwaczki.com/tickers/relgtv734oc66rli.png
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja chyba zaraz zemdleje ze strachu. O 9.00 mam wizytę i pierwsze usg... nie śpię juz od 4. Żeby tylko wszystko było dobrze...

    Izzy lubi tę wiadomość

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • polaola Autorytet
    Postów: 618 639

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandragora trzymam kciuki mnie adrenalina trzyma od wczorajszej wizyty.

    relgtv734oc66rli.png
    https://www.suwaczki.com/tickers/relgtv734oc66rli.png
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4 mm człowieka ;)

    agnb6, szpilka, Izzy, czekolada lubią tę wiadomość

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • agnb6 Ekspertka
    Postów: 221 141

    Wysłany: 17 czerwca 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandragora wrote:
    Ja bym najchętniej zasnęła i obudziła się za 7 miesięcy z dzieckiem na rękach :(

    No ja tez najbardziej tak bym chciała! :)

    Aniołek [*] 5tc - 15/08/2012
    Aniołek [*] 9tc - 22/10/2013 (pusty pęcherzyk)
    Aniołek Karolek [*] 21tc - 11/09/2014
‹‹ 315 316 317 318 319 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ