X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 17 lutego 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agasy to koniecznie pilnuj tego, przez pare dni mozesz do szklanki dodawac tez sok cytryny Twoje drogi moczowe beda wdzieczne :-)

    Ayka no bo juz myslalam ze zglupialam do reszty z tym duphastonem. To ja tak mialam po jednych probiotykach wlasnie wielkich twardych i zle rozpuszczalnych.

    Antonowka oj tak uwielbiam chodzic do mojej fryzjerki wlosy odzywione kolor jednolity glowa wymasowana :-)

    A zeby rozpusty bylo nadmiar to dzisiaj ide do kosmetyczki zrobic pazurki :-)
    Porozpieszczana bede przez dwa dni :-)

    Ja dzisiaj znowu popudka po 4 na siusiu i koniec spania :-/

    Milego dnia dziewczynki :-)

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 17 lutego 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za to mam problem wieczorem żeby zasnąć a później śpię do 10 jak chłopaki pojada do pracy i przedszkola

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 17 lutego 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj dostalam pierwsze ciuszki dla Malego. I powiem Wam ze sie ucieszylam a zarazem spanikowalam ze to za wczesnie i wogole, az masakra.

    Ale sa takie sliczne ...

    ayka lubi tę wiadomość

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 17 lutego 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus ja od tygodnia oglądam wózki i różne takie bo szukam okazji i jak tylko uda sie cos fajnego znaleźć to mam zielone światło od męża na kupno. Ostatnio sam chcial iść kupic cos dla dziecka ale go powstrzymalam ze jeszcze troche.

    ayka lubi tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 17 lutego 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogladac tez ogladalam tymbardziej ze wozek ktory chcemy musiny zamowic 8 tyg wczesniej. Ale jakas taka panika mnie wziela. Pomimo ze sa przecudne :-)

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym wstawać tylko o 4-tej na siusiu :-) Zazdroszczę :-) Ja powoli zmieniam sypialnię ;-) Wstaję do ubikacji po 5-6 razy, no i nadal tym moim wygibasem, trzymając się parapetu, więc mam powoli dość. Po dzisiejszej nocy tak mnie bolą plecy i żebra, że do tej pory się nie rozruszałam...

    Kaktus, to olbrzymi postęp, że już kompletujesz ciuszki i bardzo dobrze! Znam tę obawę, żeby nie zapeszyć, taki wewnętrzny lęk. Nic już się nie stanie, a Synka w coś ubrać będziesz musiała. Golaska nie wsadzisz do wybranego wózka ;-)

    1kaktus lubi tę wiadomość

  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 17 lutego 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayka w lipcu nawet golaska wsadze do wozka :-P

    Nic bym niemiala gdyby nie te pierwsze ktore dostalam :-)

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2017, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus, to na dobry początek i zachętę, teraz Ty rozkręcaj modową szafę swojego Dziecka :-)

  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 17 lutego 2017, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayka a Ty juz torbe spakowalas do szpitala?

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 17 lutego 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy zamiar w maju pokoik pomalowac i kupic komode to zaczne zwozix od szwagierki i kupowac reszte pewnie. Wczesniej tylko wozek zamowie.

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2017, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1kaktus wrote:
    Ayka a Ty juz torbe spakowalas do szpitala?
    Nie jeszcze :-D Czekam aż mnie coś natchnie :-) Ale wszystko kupione :-)

  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 17 lutego 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ayka wrote:
    Nie jeszcze :-D Czekam aż mnie coś natchnie :-) Ale wszystko kupione :-)

    To chociaz kupione :-) wiesz zeby Maz potem na szybko niepakowal i na porodowce paradowalabys w koronkowych czerwonych majteczkach :-P

    Siostre jeszcze masz u siebie?

    Jak Twoja rwa?

    ayka lubi tę wiadomość

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1kaktus wrote:
    To chociaz kupione :-) wiesz zeby Maz potem na szybko niepakowal i na porodowce paradowalabys w koronkowych czerwonych majteczkach :-P

    Siostre jeszcze masz u siebie?

    Jak Twoja rwa?
    To chyba jednak się spakuję szybciej, choć koronkowe gatki na porodówce byłyby przebojem :-)
    Mam siostrę i jej dwójkę dzieciaczków :-) Przylecieli na całe ferie. Bawią się z moją Ancymonicą, że aż mi dzieciak pada zmęczony jak kłoda :-D Ale jaka szczęśliwa! Mam teraz ogromną pomoc, jest mi i raźniej i łatwiej. I mój paznokć u stopy dobrze zaopiekowany :-)
    Rwa nadal dokucza, nie odpuszcza i raczej nikłe szanse, by odpuściła tak łatwo. Chodzę coraz bardziej koślawo.

    Spokojnego i udanego weekendu Dziewczyny!

  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 18 lutego 2017, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayka mysle ze uznaliby Cie za miss porodowki. A te majteczki wziely mi sie z jakiegos bloga gdzie czytalam o mamie ktora byla w 2 ciazy i tak w 1 wszystko poszlo jak w zaplanowanym zegarku porod w terminie itd wiec drugi tez taki zakladala i wszystko zaplanowala nawet ciuszkow nieszykowala bo po co jak Dziecio w terminie ma byc a tu nagle chyba 4 tyg przed terminem Dziecio postanowilo wysjc mama wszystko zaplanowane a Dziecio swoje :-P i oczywsicie na torbe do szpitala bylo pakowanie zaplanowane za miesiac bo po co wczesniej i maz w amoku pakowal ja i przywiozl jej czerwone koronkowe majteczki sprzed kilku walentynek :-P usmialam sie czytajac to zdrowo niemoge go znalezc bo bym Wam wstawila ale wiesz z tym pakowaniem to powazna sprawa :-) a z tego co pamietam Tobie jakies 4 tygodnie zostaly :-)

    A to sie nienudzisz jak masz taka gromadke w domu :-)

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 18 lutego 2017, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja trafiłam z moim dzieciom pierwszym w 36 tygodniu do szpitala bo grozil mi poród wczesniejsz jak wyszłam po 4dniach to bylo totalne zamieszanie w domu bo trzeba bylo wszystko przygotować bo nic nie bylo gotowe. I tak w 2 dni wszyscy latali jak kazałam i montowali lozeczko,wózek cala reszte. Zawsze mówiłam ze mam czas i zdaze. Od tamtej pory torby byly spakowane i czekaly cale 4 tygodnie bo dziecko urodzone w terminie

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 18 lutego 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj z bolem brzucha :-( wczoraj troche poganialam bo musialam pare spraw pozalatwiac. Jeszcze pieklam ciasto a dzisiaj idziemy na urodziny (mysze isc bo to bliska osoba i okragle urodziny) a jeszcze noc byla masakryczna obudzilam sie jakby na bezdechu i nieumialam oddechu zlapac a potem dlugo kaszlalam a po tym sen byl tak sen nie sen bo balam sie ze to sie powtorzy :-( leze teraz plackiem i odpoczywam na ile idzie. Mam nadzieje ze z Malym wszystko ok.

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 18 lutego 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonówka wrote:
    Ja trafiłam z moim dzieciom pierwszym w 36 tygodniu do szpitala bo grozil mi poród wczesniejsz jak wyszłam po 4dniach to bylo totalne zamieszanie w domu bo trzeba bylo wszystko przygotować bo nic nie bylo gotowe. I tak w 2 dni wszyscy latali jak kazałam i montowali lozeczko,wózek cala reszte. Zawsze mówiłam ze mam czas i zdaze. Od tamtej pory torby byly spakowane i czekaly cale 4 tygodnie bo dziecko urodzone w terminie
    W jakim wieku masz dziecko :)?

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 18 lutego 2017, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola mam 6 letniego synka.
    Kaktus uważa na siebie bo na dupke dostaniesz:/

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się macie Dziewczyny?

    Kaktus, jak ból brzucha?

    Mnie dziś potwornie boli powyżej pachwiny, przy jajniku, jakby kolka jelitowa, ale chyba nie do końca. Promieniuje na nerkę. Chodzę zgięta w pół :-/

  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 19 lutego 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayka to może cos zjadlas ciężkiego? Weź moze espumisan ten dla dzieci slyszalam ze niby można go brać w ciąży.

    U nas ciągle goście od wczoraj zaraz przybędą nastepni:)

    zi13dqk3oxil4saa.png
‹‹ 200 201 202 203 204 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ