Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kwiecień - plecień 2018
Odpowiedz

Kwiecień - plecień 2018

Oceń ten wątek:
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tęskniaca tak jak mówią dziewczyny! Dzwoń do swojego prowadzącego i dopytaj czy Pessar nie byłby dobrym rozwiązaniem!

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Tusianka Autorytet
    Postów: 929 1118

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    APrzybylska wrote:
    Mam nadzieję, że nie przegapiłam czy o zmianie terminu Ci mówił? :)

    Właśnie sobie sprawdziłam swoje codzienne witaminki i w nich nie ma magnezu, więc chyba sobie dorzucę. Biorę na co dzień Prenatal Clasic.

    Termin mi się nie zmienił :) Lekarz mówił, że najwyżej będzie większa.
    Mam nadzieję, że po magnezie będzie u Ciebie lepiej z brzuchem :)

    APrzybylska lubi tę wiadomość

    km5stv73sw35n5tw.png
    04/04/2018 3:22
    3990g, 56cm
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tu jeszcze noworoczna aktualizacja brzuszka:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/76c4eb1d142d.jpg

    ibishka, aga_90, Tusianka, nick nieaktualny, Ilona92 lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale fajny duży brzusio! Cudny!
    Ja to przy was jakbym w ciąży nie była :-D
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/583741dc2bbd.jpg

    APrzybylska, aga_90, Tusianka, nick nieaktualny, Ilona92 lubią tę wiadomość

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Twój też cudny :) Szczupła jesteś i pewnie wyższa (przepraszam, że nie pamiętam) niż ja. Poza tym zobaczysz, że brzuszek się szybko zaokrągli i uwidoczni.

    Ja 158, a waga 71 kg ;)

    Ilona92 lubi tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudne brzuszki :) ja dzis nagralam jak mlody się wierci :) i caly brzuch podskoczyl ❤

    Tęskniaca. Jakie masz objawy ze trafilas do lekarza?? Bo ja slabo nadrabiam

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aprzybylska moge prosic o dopisanie do listy 18.04 Tymek ;)

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    key_b wrote:
    Aprzybylska moge prosic o dopisanie do listy 18.04 Tymek ;)
    Zrobione :D

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teskniaca a moze lekarz ze szpitala stwierdził ze lepiej będzie Ci w domu? Poza tym, umów się do swojego gina i nie martw na zapas, bo Kruszynka to odczuwa. Wszystko będzie dobrze, zobaczysz :)
    Co do wagi, to ja dziś idę do swojego gina i zobaczę ile waży Mój Rozrabiaka, to porównamy :)

    APrzybylska, ja tez biorę Prenatal i właśnie wyczytałam niedawno że magnezu w nim nie ma, musze dzis dopytac gina. A dha do tego nie bierzesz? Ja kupiłam, ale jakos nie mnie przekonał :/
    Piękne brzusie Dziewczyny! :)

    Mnie jakieś przeziębienie dorwało, większość nocy nie spałam, normalnie sie duszę przez zapchany nos, masakra..

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • Sylwiaa95 Autorytet
    Postów: 750 762

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    APrzybylska a ja prosze na zmiane na 17.04 bo tego terminu sie mamy trzymać :D

    xk81pfk.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga do dziś brałam właśnie tylko Prenatal. Do 13t brałam Femibion i on miał znacznie więcej składników. Dopytaj lekarza i daj znać co sądzi o tych witaminkach, bo ja jeszcze długo do wizyty poczekam. A swoją drogą trzymam kciuki za wizytę. Niech tam Wiktorek wierci się i ładnie pozuje :) A Tobie zdrówka życzę :)

    Sylwia - poprawione :)

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    key_b wrote:
    Cudne brzuszki :) ja dzis nagralam jak mlody się wierci :) i caly brzuch podskoczyl ❤

    Tęskniaca. Jakie masz objawy ze trafilas do lekarza?? Bo ja slabo nadrabiam
    Trafiłam na SOR ze skurczami porodowymi 3 dni temu. Takie od krzyża były i mega silne , zginęły mnie na kolana. Po lekach się uspokoiło od razu.

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prenatal polecił mi właśnie lekarz, a na innej wizycie stwierdził ze to wszystko na jedno kopyto jest :)

    Teskniąca, a może to jedynie skurcze Braxtona- Hicksa? Z tego co wiem jedne przechodzą je bardzo intensywnie inne dużo lżej :) ale nie znam się na tym :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2018, 12:44

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • Sylwiaa95 Autorytet
    Postów: 750 762

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak coś to w biedronce kapsulki do prania lovela 12szt za 14,99 zł :)

    APrzybylska lubi tę wiadomość

    xk81pfk.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiaa95 wrote:
    Jak coś to w biedronce kapsulki do prania lovela 12szt za 14,99 zł :)
    Oooo :D dzięki za info, właśnie chciałam je zakupić :)

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja połowalam na pieluchy te dady r. 1 bo na promocji są, ale u mnie nie ma w sklepie :(
    Ja biorę pregna plus tabletki, i tam jest i Wit d i jod i żelazo, magnez i dha. Za tydzień zobaczyny jak morfologia się trzyma, bo ostatnio miałam jak dwóch chłopow mocna :)

    APrzybylska, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Sylwiaa95 Autorytet
    Postów: 750 762

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie też bede planowala na dade 1 do szpitala :D bo do domu to juz chyba 2 kupie bo watpie by moj maluch mial mniej niz 3kg :D a wrazie co maz dokupi jedynek ;)

    APrzybylska lubi tę wiadomość

    xk81pfk.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dady 1 dostałam w spadku od siostry, więc do szpitala zapas mam :) I też uważam, że do domu już lepiej 2 kupić, bo jest nieduża różnica w przedziale wagowym.

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie :) Mo ale jednak to jedno opakowanie do szpitala to nie tak łatwo upolowac:-D bo z dwójkami to nie ma problemu przynajmniej u mnie w sklepie, to można w każdej chwili bliżej porodu iść. A tu mnie kusila promocja bo rzadko są na te no ale nie ma ich :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2018, 15:07

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    APrzybylska wrote:
    Zrobione :D
    Dziekuje ;*

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
‹‹ 248 249 250 251 252 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ