X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Negatywne Testy a jednak Ciąża!!! :)
Odpowiedz

Negatywne Testy a jednak Ciąża!!! :)

Oceń ten wątek:
  • ALUTKA00 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mam pytanie do Was bo już sama nie wiem co myśleć. Kochałam się z moim chłopakiem 31.12.2015 roku. Sądziłam że nie jest możliwe abym zaszła w ciążę bo według kalendarza owulację miałam 23.12.Po 3 dniach po igraszkach w sylwestra
    (nie było to pod wpływem alkoholu)czułam kłucie w prawym jajniku, dodam że ostatnią miesiączkę miałam 09.12.2015 i mój cykl trwa 30 dni, dzisiaj 17.01.2016 a dalej miesiączki nie ma, dzis test robiłam, wynik negatywny. Nie bolą mnie piersi ale wczoraj zauważyłam rozstępy na udach, od 2 tyg ciągle chce mi się pić, ciągle jem chociaż tak nigdy nie miałam... powiedźcie mi czy jest to ciąża? Czy mam się nie nakręcać na dzidzię?

  • ALUTKA00 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jeszczę mogę dodać że zauważyłam brunatną wydzielinę z domieszką krwi.

  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko tak po objawach powiedzieć czy to jest ciąża. Każda z nas ma inne o innej intensywności.
    Myślę jednak, że wydzielina swiadczy o zaczynającym się okresie. Krew to zwykle objaw miesiączki.
    Przykro mi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2016, 20:50

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • ALUTKA00 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko że tą wydzielinę zauważyłam kilka dni po stosunku a nie jakoś teraz, czytałam że to moglo być plamienie implatacyjne.

  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tego to się nie dało wyczytać z posta.


    Tak sobie myślę, że zawsze możesz zrobić betę - to da ci wynik czarno na białym. Mam nadzieję, że będziesz się cieszyć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2016, 21:12

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • ALUTKA00 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro poniedziałek także pójde na betę :) dziękuje

  • Carol. Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    Moja miesiączka trwała 1,5 dnia, później było lekkie krwawienie lub brązowe plamy podczas podcierania i czasem siusiania. Czuję się jakby inaczej , temp. mierzona przez tydzień po @ w pochwie - rano 39.9 wieczorem 37.1 a nawet dochodziło do 37.4. Może fiksuje na tym punkcie :), dwa testy robione wyszły negatywnie. Jednak piersi są twarde i samopoczucie jest inne.
    Że tak powiem brzydko odrzuca mnie na zapachy jedzenia, ja jem jest ok. Ale jak inni to... siusiam często, brzuch jest wzdęty. Czasem mnie mdli..

    Znając życie to objawy... niczego .

    Spotkałyście się z czymś podobnym?

  • PaMi525 Koleżanka
    Postów: 48 9

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób betę?! Jedyne słuszne w tej sytuacji :)

    Będzie dobrze :) musi być dobrze :)
  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I nie mierz temperatury 3 razy dziennie! Oprócz stresu nic ci to nie da :)

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • Mrtuszka30 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam pytanie,cykle mam ok 31 dniowe, 10 stycznia (to był 19 dc) zauważyłam krew ze śluzem, więc podejrzewam, że mogłaby to być owulacja. Współżyłam z mężem w dni płodne,bo chcemy zostać rodzicami :) Teraz jestem 2 dni po spodziewanej miesiączce i zamiast @ zauważyłam dosyć duże ilości biało-żółtego śluzu. Wczoraj ok godziny 21 robiłam test i wyszedł negatywny.Zazwyczaj mam silne bóle przed i w trakcie trwania okresu, w tym miesiącu nie było żadnych. Dzisiaj zauważyłam jeszcze większą ilość śluzu, bóli ani @ nadal brak. Wiem, że najlepiej isc na bete, ale nie mam na razie możliwości. Zastanawiam się tylko, czy jest sens powtarzać test? Czy możliwe, że test jeszcze nie wyłapie ciąży? Opinie są różne, jedni twierdzą, że po dniu spodziewanej @ można go robić o każdej porze dnia, a inni twierdzą, że zawsze rano. Nie chcę się nakręcać, pomóżcie drogie Forumowiczki :) z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

  • NatiB Autorytet
    Postów: 797 551

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wszystko zależy od stężenia hormonu, od dnia kiedy doszło do owulacji, implantacji i od tego jak czuły jest test, a testy mają różne czułosci nawet tej samej firmy. Mi np test pozytywny wyszedł dzień po terminie @ i kreska była bardzo wyrazna (robilam chyba o 23godz) a innym test wychodzi dopiero po kilku dniach. Do około 4 po spodziewanej @ jest miarodajny, bo wczesniej moze nie wykrywać.

    Bartuś❤️
    09.05.2016 - 3640g, teraz już 4 lata i 21kg, strach podnosić
  • Mrtuszka30 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NatiB, dzięki za odpowiedź. No nic... zostało mi tylko cierpliwie czekać. Chodź to strasznie trudne jak się pragnie zostać mamą :) Poczekam ze 2 dni i powtórzę test rano :) Pozdrawiam

  • Niuninka Ekspertka
    Postów: 202 205

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się okres spóźniał 5 dni, pierwszy test negatywny, na drugim po trzech dniach od zrobienia pierwszego lekka druga kreseczka, dopiero na trzecim po tygodniu mocne dwie krechy i beta potwierdziła :)

    kark lubi tę wiadomość

    v5abdqk3uteg5ykx.png
  • Mrtuszka30 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, dlatego nie będę ani beczeć, że się znów nie udało, ani się nakręcać :) poczekam cierpliwie, ale trzymajcie kciuki :) a miałyście jeszcze jakieś dziwne a'la objawy? U mnie są spore ilości śluzu, czego wcześniej nie zauważyłam w żadnym cyklu, no i ten brak objawów zbliżającej się @ mnie dziwi. Pozdrawiam

  • Niuninka Ekspertka
    Postów: 202 205

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie właśnie zero objawów nawet tych typowych na miesiączkę tak jak piszesz :)

    v5abdqk3uteg5ykx.png
  • PaMi525 Koleżanka
    Postów: 48 9

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi testami to różnie bywa. Ja w zeszłym cyklu miałam pozytywny test a niestety beta pokazała, że brak ciąży :( potem przyszła @ :) oby teraz były wszytskie pozytywne :) i beta też!!
    Jak widać testy plataja figle :(

    Będzie dobrze :) musi być dobrze :)
  • Miniu Koleżanka
    Postów: 47 4

    Wysłany: 1 lutego 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, a ja właśnie czekam na wyniki bety :)
    Robiłam kilka testów, ale wszystkie wychodziły negatywne.
    @spóźnia mi się 10 dni, nie mam żadnych objawów zbliżającej się @, ani też "ciążowych", chyba, że biały, mleczny śluz można do takowych zaliczyć, jeśli chodzi o moją temperaturę to rano 34,6 a po południu 36,4 - wiec chyba bardziej na @ niż na ciąże.


    Ale trzymajcie kciuki :)

  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 2 lutego 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niziutka jak na poczatku cyklu. Myślę, że po prostu ci się okres spóźnia.Przy temperaturze 34 st to raczej pewne.

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • Miniu Koleżanka
    Postów: 47 4

    Wysłany: 2 lutego 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, dzisiaj już 36,6.
    Martwi mnie ta biała wydzielina.
    Nadal czekam na wyniki bety, a w czwartek idę do mojego gine.
    Obawiam się, że mój mięsniak troche blokuje moje starania..

  • Mrtuszka30 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 3 lutego 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po 10 dniach zrobiłam betę i wyszła negatywnie.na wizycie u ginekologa dostałam duphaston na wywołanie i mam podejrzenie jakiegoś zespołu policystycznych jajników. Dalej czekam na okres a to już 12 dni, biały śluz tez mam, ale tak podobno bywa przed miesiączka.

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ