X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Negatywne Testy a jednak Ciąża!!! :)
Odpowiedz

Negatywne Testy a jednak Ciąża!!! :)

Oceń ten wątek:
  • Miniu Koleżanka
    Postów: 47 4

    Wysłany: 3 lutego 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Ja też mam podobno zespól policystych jajników, bo u mnie problemy zaczeły się od torbieli na jajnikach, uważaj na lekarzy którzy sugerują leczenie tabletkami anty.. niestety tak sie załatwiłam

    Miesiąc temu tez musiałam zarzyć duphaston na wywołanie, co spowodowało że krwawiłam ponad 2 tygodnie a mój cykl trwa teraz 40 dni

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie kobitki :)
    Też mam problem :( od 5lat staramy się z mężem o drugie dzieciątko, synek w kwietniu skończy 9lat. Na początku starań robiłam "co chwile" testy, po 2latach "ciszy" poszłam do swojego ginka. Na początku dał witamini i dla mnie i dla męża(mumomega)-ale nadal nic,więc zlecił badania - wszystko ok ale nadal nic :(. Zaczęłam brać clostibegyt nadal nic-zrobił mi usg a tam nic pustko:( czyli co jestem bezpłodna-wcześniej leczyłam się na onkologi miałam naświetlania na lędźwia bo miałam naczyniaka, tylko lekarz który mnie tam prowadził nie powiedział mi ani słowa ze takie mogą być skutki tych naświetlań:(.Nadal brałam clo i estrofem ale nadal nic, po jakimś czasie pregnyl i pojawiło sie światełko w tunelu:)stałam się znów "płodna" ale nadal nic, cisza wiec mój gin zlecił mi zabieg drożności jajowodów miałam go 1 października 2015 (podobno miałam duże zrosty bo przy znieczuleniu bolało, a jak znieczulenie zeszło to ból nie do wytrzymania) i mój gin powiedział po zabiegu że za miesiąc będę w ciąży, i przepisał mi kwas foliowy i witaminki mama DHA, które biorę cały czas. Po zabiegu miałam dwa cykle po 16dni, chce dodać że nigdy nie miałam regularnych cykli i trwały one średnio 32-35dni, ostatni @ dostałam 28grudnia i zawsze trwają bite 7 dni. Dziś jest 39dc i nic cisza, tylko boli mnie lewa pierś, często mam ochotę na "coś", czasem zakuje mnie na dole albo takie pociągnięcie poczuje i chyba (tak mi się wydaje) więcej siusiam. We wtorek robiłam test był to 37dc ale wyszła jedna kreseczka :(
    Co myślicie moje drogie kobitki? Co mam dalej robić, czy poczekać jeszcze parę dni i zrobić znów test?jak nie dostane @
    Pozdrawiam Was cieplutko

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 7 lutego 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Ja po 6 latach wracam na forumowe łaski :) Swoją przygodę z forum zaczęłam wraz ze staraniami o 2 dziecko, co prawda inne forum ale... teraz zaczynam przygodę z 3 dzieckiem i trafiłam na Wasze forum :)

    Ze mną to jest ciężki kawałek chleba ponieważ od 6 lat choruję na Hashimoto i biorę leki.. mimo wszystko postanowiliśmy postarać się o córeczkę ;) (mamy 2 synków).

    Tak więc po pół roku nieudanych starań w tym cyklu zaczęłam mierzyć temp, obserwować śluz i położenie szyjki...

    Dziś powinnam dostać @ .. ale go nie ma... temp 37,2 utrzymująca się od teoretycznej owulacji... szyjka bardzoo wysoko... ale wczoraj robiony test niestety negatywny....

    i pewnie tak zostanie... pewnie @ mauupa się spóżnia ....

    będę tu zaglądać a Wam wszystkim życzę gorąco powodzenia :) dajecie na tym wątku dużo nadziei

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2016, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gauddaa napisz jaki test CI wyszedł :D? Ja musze niestety czekać do piątku bo w piatek mam dostać @ juz nie moge się doczekac:)

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 9 lutego 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,ja tez mam problem. A mianowicie ginekolog przepisal mi luteine na uregulowanie cyklu (do tej pory ostatnie w odstepach 32/35/31/25) i kazal brac od 16 dc do 25 dc dzis minal 10 dzien od odstawienia,a miesiaczki brak. Niby boli mnie troche brzuch ale juz sama nie wiem o co chodzi. Test robilam 4 dni po odstawieniu i byl negatywny. Co Wy o tym myslicie? Nie wiem czy jest sens robic kolejny czy czekac cierpliwie az przyjdzie @

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 10 lutego 2016, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heloo :)
    maallluuchh u mnie 34dc i @ brak... temp z rana 37.0 i tak skacze sobie 37.1 i 37.0 cały czas ... mam strasznie tandenty test ciążowy... jak do soboty temp nadal będzie powyżej 37 to zatestuje czymś czulszym... Jeszcze wyjdzie na to że zatestujemy razem? :)

    Ewela myślę że 4 dni po odstawieniu to też troszkę szybko :) możesz powtórzyć jak Cię mocno korci :) a jak masz dużo cierpliwosci to jeszcze poczekaj :)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 10 lutego 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No chyba poczekam, tym bardziej, że temperatura utrzymuje się w granicach 36.9 a 37.0. Za zwyczaj tak jest że jeśli robię test to następnego dnia przychodzi @. Poczekam do niedzieli jeśli @ dalej nie będzie to zrobię test :0

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gauduaaa . Ja dziś zrobiłam (2 dni do @) i wyszedł negatywny ;/. Poczekam do piatku zobacze czy @ przyjdzie, jeśli nie w sobote i niedziele zrobie test, jesli nic wybiore sie na bete :) Ale mam andzieje ze nam sie uda :)

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 10 lutego 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja tez sie dolacze i w weekend zatestuje☺ u mnie 35 dc i cisza. Lekko pobolewa mnie brzuch ale nie tak jak na @. Czuje ze jest cos na rzeczy

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wyjda Trzy pozytywki ! Trzymam za nas wszystkie kciuki.

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 10 lutego 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam test w szufladzie ale boje sie go zrobic. Niby juz powinien byc pozytywny ale zawsze jest jakies ale. A czy Ty masz jakies objawy? Albo przeczucia?

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91ewela09 Objawy mam : mdłości, zaparcia, gazy, ciągnący ból brzucha ( w tamtym tygodniu calym tak miałam). Od kilu dni straszne zmeczenie, senn w dzien, bez niego się nie obejdzie. Czesty mocz ale z dniem dzisiejsyzm ustal(moze to jakas infekcja byla nie wiem przeszlo nagle i dzis juz nie latalam tak czesto jak wczoraj bo wzoraj w ciag godziny kilka azy. Dzisiaj doszły bóle piersi. Jak sie obudzilam to mnie normalnie palily, byly takie napuchniete i gorace, ale moze to podswiadomosc plata figle, bo tak bardzo bym chciala miec dzidzie. I cały czas mam bezwonny biały śluz. I c A w jakim wieku jestes?

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 10 lutego 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 25 lat. A ty? No u mnie tez z tym moczem mam problem bo ciagle chce mi sie siku,ograniczylam picie do minimum,mam straszne wzdecia, piersi juz mniej mnie bola a od dwoch dni w dole brzucha mnie cos boli ale glowie na wieczor.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 10 lutego 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i oczywiście ciagle mam uczucie wilgoci tak jakbym okresu dostala. Psychika plata figle

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też 25, a z jakiego województwa? Hmm no tez sie zastanawiam czy To objawy czy nie. Bo właśnie niektóre objawy możemy sobie wmówić :( miałam tak miesiąc temu:(

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 10 lutego 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mazowieckie. No ja tez przez trzy ostatnie miesiące szukalam objawów,robilam test (zawsze jeden ☺ nie wiecej). A w styczniu odpuscilam bo dostalam w pracy nowe fajne zadanie ktore trochę koliduje z ewentualna ciaza :( no i tu pojawil sie problem, poniewaz 35dc a okresu brak. Poczekam do weekendu i zrobie test.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Wawie chodzisz do lekarza? Masz jakiegos poleconego? A jakie masz objawy? kiedy ost stosunek? Może za wczesnie na test? może miałaś opuźnioną owulację?

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 10 lutego 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodze do Wyszkowa. A jesli chodzi o owulacje to wydaje mi sie ze byla miedzy 13 a 15 dc, od 16 dc mialam przepisana luteine 50 2x1tabl przez 10 dni na uregulowanie cyklu , dzis mija 10 dzien od odstawienia leku a @ brak (zdaniem lekarza powinna pojawic się w ciagu 3-5 dni od odstawienia) . A jesli chodzi o stosunek to juz nie pamietam,tak jak mowilam w styczniu sobie odpuscilam i nawet się nad tym głębiej nie zastanawialam ☺

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miejmy nadzieje, ze wszstkim sie uda, to co testujemy w sobote?dziewczyyyynkii? :) i trzy do przodu mam nadzieje :)

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 10 lutego 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jeśli wytrzymam do soboty

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ