X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Negatywne Testy a jednak Ciąża!!! :)
Odpowiedz

Negatywne Testy a jednak Ciąża!!! :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasaneczka a jak u CIebie z beta bo u mnie w klinice wartosc hcg do 2 to brak ciazy powyzej 2 jest ciaza. Wiec sprawdz jakie wartosci ma Twoja ? BO każda przychodnia ma inne.

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 11 lutego 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie bardzo,bo to za pozno. Zobaczymy czy @ się rozkreci. Oby nie.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam taka nadzieje bo czekam na sobotnie testowanie z Tobą ! Mialo jej nie być niech ucieka w sina dal...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewela : https://bellybestfriend.pl/forum/i-trymestr/skape-plamienie-zamiast-i-wysoka-tempka,886.html

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 11 lutego 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy bedzie sens testowania. Juz po plamieniu ani sladu. No chyba ze jutro sie rozkreci. Może to przez te nerwy. Kurde ale tyle dni po terminie to juz powinien byc wiarygodny. Czy jeszcze moze oszukac?

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 11 lutego 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Nie wiem czy bedzie sens testowania. Juz po plamieniu ani sladu. No chyba ze jutro sie rozkreci. Może to przez te nerwy. Kurde ale tyle dni po terminie to juz powinien byc wiarygodny. Czy jeszcze moze oszukac?


    Może lepiej wybrać się na betę, zbadac krew? Będzie czarno na białym.

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 11 lutego 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie bardzo mam kiedy, bo w laboratorium badania krwi robia w pon, sr i pt. A jak na zlosc jutro mam szkolenie wiec sie nie wyrobie. A we wtorek mam wizyte u lekarza wiec zobacze co on mi powie. Gdybym ewentualnie @ nie dostala.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 11 lutego 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Tobie Dalite gratuluje ☺

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 11 lutego 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję (chociaż chyba nie do końca rozumiem czego). Ciężko z tym labolatorium. U mnie w miescie też jest takie do bani, ale 25 km dalej mam trzy całodobowe.

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 11 lutego 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to Ty nie jestes w ciazy? Musialam cos pomylic ☺ jesli okresu nie dostane to w sobote zrobie test. Ale juz sie nie nastawiam na ciaze predzej na @. Bo bol rozszedl sie na caly dol brzucha a to u mnie typowy objaw @.

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 11 lutego 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jestem, ale od 4 miesięcy :)

    Ty też w końcu będziesz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2016, 22:27

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2016, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ide na bete jutro rano, myslicie ze to dobry czas? Jutro planowana @ czyli 28dc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malllluuuchhh myślę, że dobry czas, u mnie beta poniżej 2. brak ciąży, czekam na okres i martwię się plamieniem, które było, bo nigdy wcześniej tego nie doświadczyłam.

    jeżeli okres do wtorku nie przyjdzie to pewnie powtórzę test.
    ale już na nic nie liczę w tym cyklu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ssaneczka Ja dzis poszłam na bete po 18 bede miala wyniki. Przy okazji wysszedl test- negtywny. Wiec iskierka troche zgasla. okresu nie ma i nie zapowiada sie na @ . Mam za to biały śluz , juz myslalam ze dosstalam, ale od rana mam bialy sluz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I rano wymiotowałam i czulam jakbym miaala wysoka temperaature, bylo mi slabo ale to chyba z tego caleego stresu...;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a może jednak nie ze stresu? :) poczekamy, zobaczymy, trzymam kciuki ! ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziekuje na pewno dam znac i tobie rowniez powowdzenia kochana :) w koncu musi sie keidys udac i szkraby nasze beda z nami :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety u mnie beta <2 . Tzn ze nie ejstem , no może w nasteonym cyklu sie uda.

  • angelstw Autorytet
    Postów: 1578 843

    Wysłany: 15 lutego 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! 10dpo coś mnie podkusiło żeby zrobić betę, nie wiem po jaką cholerę. Chyba po taką że w dwóch wcześniejszych ciążach na tym etapie miałam już pozytywne testy sikane a tym razem test negatywny a temperatura pięknie wysoko inaczej niż w poprzednich cyklach. Beta 1,35 wg słów laborantki "wynik raczej negatywny". Oczytałam się jak głupia przypadków takich jak mój. Różnie się kończyły. Jedne ciążą a inne @. Kolejnego dnia po becie z samego rana dostałam jednorazowo jasnoróżowego plamienia. Cały dzień było czysto. Kolejnego dnia - wczoraj 12dpo pokusiłam się o ponowny sikany test z samego rana na którym po 3 min pojawił się bladzioszek! :) tak więc moja beta wskazywała na to że jednak coś się dzieje! plamienie mogło być dopiero implantacją a kolejny dzień już beta wzrosła że mogłam zosbaczyć bladą drugą kreskę. Oczywiście na przyszłość nauczkę mam: żadnej bety ani sikańców przed terminem @ :)

    10.04.2014r. (ur. 19tc.) Zuzia (*)
    02.2016 5tc

    ug37vcqgz0fhk6cc.png

    rośnij Zuchu! ❤
    qb3cqps6ibeo0f6z.png


  • Izabella29 Debiutantka
    Postów: 13 3

    Wysłany: 17 lutego 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.

    Mam pytanie, czy któraś z Was miała taki przypadek. Spóźniająca się miesiączka 5-7 dni test negatywny, temp.37,02 i przyszła miesiączka w późniejszym czasie? Czy jednak możliwa jest ciąża kilka dni później test wyszedł pozytywny? Czy przy tem 37,02 możliwe jest że zbliża się @ ?

    Pozdrawiam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 10:46

    Izabella29
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ