X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Objawy ciąży
Odpowiedz

Objawy ciąży

Oceń ten wątek:
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nejcik wrote:
    Dziewczyny, udało się! Dzisiaj rano test pokazał upragnione mocne dwie krechy! ;-)

    Gratuluje! Super!

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Czy któraś miała ból brzucha i lędzwi, ale nie miała w ogóle bolących piersi?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2015, 09:28

  • Bulimulia Ekspertka
    Postów: 237 319

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim jedynym objawem to były bóle brzucha między 7 a 10dpo ale takie specyficzne. Niby na miesiączkę ale delikatne.
    Reszta tak jak zawsze czyli piersi troszkę przez duphostan, mdłości niekoniecznie

    https://www.maluchy.pl/li-72361.png
  • Olina Autorytet
    Postów: 1030 537

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam swrdecznie

    Aleksander <3
    atdcj48adxt6iawd.png
    e827d0ff95.png
    200802043238.png
  • Olina Autorytet
    Postów: 1030 537

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jedynie bol piersi i zawroty glowy jak wstane czasami zaboli brzuch....mdlosci zasnych nawet te piersi mniej jakby bola..jestem w 7 tyg..trochę sie martwie

    Aleksander <3
    atdcj48adxt6iawd.png
    e827d0ff95.png
    200802043238.png
  • Kama84 Znajoma
    Postów: 24 10

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy ktoras z Was tak miala? Jestem na koncu 4 tyg ciazy, zrobilam 4 testy, wszystkie pozytywne. Na poczatku,tydzien przed @ mialam sporo bialego sluzu a teraz od 2 dni jest sucho. Piersi nadal duze z zylkami widocznymi, @ brak ale sluzu tez nie mam i zaczynam sie martwic.

    Kama84
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kama84 wrote:
    Dziewczyny czy ktoras z Was tak miala? Jestem na koncu 4 tyg ciazy, zrobilam 4 testy, wszystkie pozytywne. Na poczatku,tydzien przed @ mialam sporo bialego sluzu a teraz od 2 dni jest sucho. Piersi nadal duze z zylkami widocznymi, @ brak ale sluzu tez nie mam i zaczynam sie martwic.
    a dlaczego martwi Cie brak sluzu?

  • Kama84 Znajoma
    Postów: 24 10

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo czytam rozne fora i wiekszosc dziewczyn pisze, ze maja sporo sluzu. Ja go mialam dosc duzo a od dwoch dni jest sucho. Bardzo sie denerwuje. To moja pierwsza ciaza, upragniona, udalo sie w 8 cyklu i przez ten caly czas myslalam, ze cos ze mna nie tak itd az w koncu sie udalo i strasznie sie boje, ze ta ciaze strace. Dlatego jak zauwazylam, brak sluzu to od razu czarne mysli.

    Kama84
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kama84 wrote:
    Bo czytam rozne fora i wiekszosc dziewczyn pisze, ze maja sporo sluzu. Ja go mialam dosc duzo a od dwoch dni jest sucho. Bardzo sie denerwuje. To moja pierwsza ciaza, upragniona, udalo sie w 8 cyklu i przez ten caly czas myslalam, ze cos ze mna nie tak itd az w koncu sie udalo i strasznie sie boje, ze ta ciaze strace. Dlatego jak zauwazylam, brak sluzu to od razu czarne mysli.
    Boze.. Kobito uspokoj sie.. wiekszosc dziewczyn pisze ze zle sie czuje, ze ma wymioty i ze takie tam.. ja cala ciaze przechodze bezobjawowo.. i co z tego? no nic.. jakbysmy wszytskie mialy tak samo to bysmy byly robotami a nie jestesmy.. ja na ciaze czekalam 2 lata z roznymi przejsciami.. a jednak staram sie byc spokojna i nie panikowac:D i nie porownuj sie do innych bo to bezsesnu.. na poczatku niepokojacym objawem moze byc tylko krawienie i silny bol podbrzusza..

    Kama84 lubi tę wiadomość

  • darra991 Autorytet
    Postów: 274 304

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez sie zamartwialam bo od samego poczatku praktycznie wcale go nie mialam,bylo suchutko. Jak sie okazalo lekarz mi powiedzial ze wszystko ok,ze zalezy od fizjologii kobiety itp. Jestem w 12 tyg teraz i od jakis 2 tyg mam sluz i to dosc spiro ( nje licze moich wczesniejszych brazowych plamien przez ktore bylam w szpitalu). Takze moze byc jak u mnie ze wszystko przychodzi z czasem:) nie denerwuj sie pozdrawiam:)

    Kama84 lubi tę wiadomość

    eiktyx8dhbau82rw.png
    hchys65gdkixbzid.png
  • Kama84 Znajoma
    Postów: 24 10

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny! Ja jestem panikara i trzeba czasem mna potelepac zebym przestala uprawiac czarnowidztwo hehe. Dziekuje za odpowiedzi! Macie raceje, musze byc dobrej mysli i cieszyc sie, ze zobaczylam 2 kreseczki :) Pozdrawiam!

    Kama84
‹‹ 8 9 10 11 12
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ