X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Objawy ciąży
Odpowiedz

Objawy ciąży

Oceń ten wątek:
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój brzuszek już też od płaskiego daleko odbiega:) Piersi się powiększyły, ale nie jakoś mocno. Ja ubrań nie oddaję, bo stwierdziłam, że będą moją motywacją po porodzie w drodze do powrotu do obecnej figury:)

    Maracuja
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój tez brzuszek juz większy ,ubrań nie oddaje bo na co jak wiem ze wrócę do swojej wagi a i uważam co jem by tez nie przytyć jem zdrowo małymi ilościami a często .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2014, 16:41

  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już w tej chwili jem kiedy mogę i to co mogę, bo mdłości same dyktują mi co w danej chwili mi podejdzie lub nie. Jednego dnia mam ochotę na biały ser, drugiego na nabiał nie mogę patrzeć i tak ciągle.

    Maracuja
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie odrzucilo od szynki i mięsa i czekolady gorącej teraz jem serek almette szczypiorek i paprykę czerwoną .:)

  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, najlepiej słuchać swojego organizmu, bo sam nam podpowiada co nam potrzeba

    Krysti, respondeca lubią tę wiadomość

    Maracuja
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maracuja byłaś juz na usg

  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, ja jeszcze muszę czekać około 2 tygodni na kolejne usg, bo wtedy będzie już właściwie pewne na czym stoję. w 5tc widziałam tylko pęcherzyk ciążowy. Kolejne usg mam w 8.

    Maracuja
  • izadora Znajoma
    Postów: 20 9

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja ubrań też nie oddaje, my się wymieniamy (zawsze nasze ciuchy są w ruchu, i też od niej dostaje całe siatki jak jej się za bardzo schudnie ;)), i na pewno potem część do mnie wróci, zwłaszcza takich pracowych (przyjaciółka ma możliwość ubierać się w pracy luźniej, więc pewnie te ciuchy będą raczej spotkaniowe); ale ponieważ miałam zawsze bardzo drobną górę (ten płaski brzuch i cycki) to koszule mam takie 34-36, nie oszukuje się ze się w nie wbiję - zresztą zanim skończę karmić, to spokojnie ponad rok czasu od teraz -nie ma co ich trzymać i na nie patrzeć.

    Krysti lubi tę wiadomość

  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tą samą rozmiarówkę, a w zasadzie miałam:)..

    Maracuja
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maracuja ---ja nie bylam jeszcze mi kazała przyjsc 25 dopiero takze jeszcze dwa tyg czekania przedemną:")

  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to póki co obie musimy czekać cierpliwie

    Krysti lubi tę wiadomość

    Maracuja
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak :):)damy radę.

    Maracuja lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.:)
    Mam dość nietypowe pytanie,a jakoś nigdzie nie mogę znalezc odpowiedzi.
    Do czerwca miesiączkę miałam regularnie jak w zegarku,w lipcu jakoś mi się opóźniła ale nie pamiętam tego.7 sierpnia spałam z moim chłopakiem bez zabezpieczenia,trochę tu a trochę tam.;)Miesiączka nie wystąpiła jedynie przez dwa dni pojawiły się plamienia a w zeszłym tygodniu bolały mnie jajnik po lewej stronie myślałam,że się może zbliża ale nic z tych rzeczy.W ubiegłym tygodniu zrobiłam test i był negatywny. Od wczoraj zauważyłam,że bolą mnie piersi nawet dziś,że są dziwnie ciężkie i wrażliwe a sutki stoją.
    Wcześniej kilka razy zdarzało mi sie zdawać,ze jestem w ciąży i być wyczulonym na niby objamy,ale tym razem jakoś nie do końca jestem przekonana.Co o Tym myślicie? Istnieje ryzyko czy nie?ześć dziewczyny.:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2014, 21:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, jestem w 6 tygodniu ciazy.. i dzis rano mialam biegunke.. czy to normmalne??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny liczac od OM jestem w 6 tc i tak sie zastanawiam czy to normalne ze NIE boli mnie brzuch ani plecy? Owszem w dniu spodziewanej @ pobolewalo a teraz nic czasem odczuwam jakby sie macica rozciagala...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2014, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Dziś dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Na razie potwierdzonej 2 testami i brakiem @. W ubiegłym miesiącu miałam wszystkie książkowe objawy ciąży a jednak wredna @ przyszła jak zwykle:-( W tym cyklu zero objawów. W terminie owulacji delikatne bóle jajnika i brzucha. Później za bardzo nic. Nie mierzyłam temp.bo bylam na wakacjach i to był mój czas na relaks. Zmierzyłam tylko 2razy przed przewidywana @ i było 36,4% czyli mój standardzik;-) W Sobotę 3dni przed @ bóle krzyża oraz bolesne piersi w dotyku. Czyli witamy @ i liczymy na cud w następnym cyklu. Dziś całą noc bardzo źle spałam a to nie jest u mnie normalne. Rano proforma Zmierzyłam tempke wiedząc, że dziś, niedługo będzie wredota. Na term.36,6 to bardzo dziwne, wzrost o 0,2 przez noc? Zrobiłam test znając odpowiedź, NIE. Ogromne było moje zaskoczenie bo naprawdę nie spodziewałam się:-) 2krechy. Druga trochę bladsza ale potwierdzona 2-ma testami. ;-)
    Objaw nie medyczny: zjadłam zupę grzybowa i język ze smaku omal nie uciekł mi do tyłka. Dziś bym już jej nie ruszyła.

  • Matik2012 Przyjaciółka
    Postów: 98 82

    Wysłany: 8 września 2014, 01:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja jestem w 6 tyg
    Moje pierwsze objawy to potworna zgaga której nigdy nie miewam tylko jak jestem w ciaży :)
    Teraz czasem mdłości czasem brzuszek trochę piersi pobolewaja i z każdym dniem mocniej ale znośnie
    Zachcianki miewam ale na tyle dziwne ze jak juz zacYnam jeść to po dych trzech jeżach nie mam na to ochoty
    I w rezultacie nie hem dużo za to wodę pije litrami :)
    Beta 40,8 30dc a po 48 h 149,8 i po 4 dniach kolejna 1149,90
    Widziałam na razie pęcherzyk a 15.09 mam nadzieje zobaczyć serduszko
    &&&&
    Pozdrawiam

    marzenia się spełnią
  • olaaa1229 Koleżanka
    Postów: 36 15

    Wysłany: 8 września 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i ja w 6 tyg - największe objawy ?
    bolące piersi, "ciągnięcie" w jajnikach, w podbrzuszu, mega apetyt, przez 2 dni zawroty głowy, ostatnio też coraz częściej mam zgagę

    thgf9n730pshwi5w.png
  • olaaa1229 Koleżanka
    Postów: 36 15

    Wysłany: 8 września 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dopiero bd szła na 1 wizytę, 25. września, liczę, że zobaczę serduszko

    thgf9n730pshwi5w.png
  • lunia79 Przyjaciółka
    Postów: 95 71

    Wysłany: 17 września 2014, 01:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was wszystkie :D Jestem w 12 tyg ciąży i moimi objawami są bolące piersi (już teraz trochę mniej). Smaków nie mam ale za to odrzuciło mnie od papryki i cukinii faszerowanej, na samą myśl od razu mam odruch wymiotny ;)

    zi133e3kzeucxr7e.png
‹‹ 8 9 10 11 12
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ