X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Objawy ciąży
Odpowiedz

Objawy ciąży

Oceń ten wątek:
  • angelstw Autorytet
    Postów: 1578 843

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maracuja wrote:
    Dziewczyny, od którego tygodnia zaczęłyście wymiotować. Mnie dziś rano mocno mdliło, ale póki co na nudnościach poprzestaję.


    ja wymiotowałam jeszcze zanim zrobiłam test ciążowy :) męczyło mnie do ok. 7-8 tc. poźniej tylko mdłości a teraz już zaczynam czuć że żyję :)
    ciesz się że cię tylko mdli, bo uciążliwe jest wymiotowanie po wszystkim co się zje... :/

    10.04.2014r. (ur. 19tc.) Zuzia (*)
    02.2016 5tc

    ug37vcqgz0fhk6cc.png

    rośnij Zuchu! ❤
    qb3cqps6ibeo0f6z.png


  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się, ale mdłości dzisiaj dają się mocniej we znaki. Teraz przeleżałam 2 godziny bo cały czas mi niedobrze i zastanawiam się czy te dolegliwości się nasilą czy to tylko chwilowe.

    Maracuja
  • angelstw Autorytet
    Postów: 1578 843

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maracuja wrote:
    Cieszę się, ale mdłości dzisiaj dają się mocniej we znaki. Teraz przeleżałam 2 godziny bo cały czas mi niedobrze i zastanawiam się czy te dolegliwości się nasilą czy to tylko chwilowe.


    mogą się nasilić a mogą być przejściowe :) tego nie wie nikt. Pij dużo wody, czystej niegazowanej najlepiej.

    10.04.2014r. (ur. 19tc.) Zuzia (*)
    02.2016 5tc

    ug37vcqgz0fhk6cc.png

    rośnij Zuchu! ❤
    qb3cqps6ibeo0f6z.png


  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angelstw wrote:
    mogą się nasilić a mogą być przejściowe :) tego nie wie nikt. Pij dużo wody, czystej niegazowanej najlepiej.

    dzięki spróbuję z tą wodą, aczkolwiek zwykła herbata z cukrem jest dla mnie ostatnio błogosławieństwem:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2014, 10:17

    Maracuja
  • angelstw Autorytet
    Postów: 1578 843

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maracuja wrote:
    dzięki spróbuję z tą wodą, aczkolwiek zwykła herbata z cukrem jest dla mnie ostatnio błogosławieństwem:)

    tzn wodę to miałam na myśli niezależnie od mdłości czy wymiotów. Ale w razie wymiotów szczególnie więcej żeby się nie odwodnić.

    Dla mnie na mdłości i wymioty błogosławieństwem okazały się dwa napoje :)
    po pierwsze chery coke :) a po drugie woda z plastrami świeżego korzena imbiru z sokiem z cytryny :)

    10.04.2014r. (ur. 19tc.) Zuzia (*)
    02.2016 5tc

    ug37vcqgz0fhk6cc.png

    rośnij Zuchu! ❤
    qb3cqps6ibeo0f6z.png


  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie próbowałam eksperymentować z imbirem z racji jego łagodzących mdłości właściwości, ale jakoś nie mogę pić, ponieważ drażni mnie już sam zapach. Jeszcze tydzień temu piłam i było ok, a dziś na samą myśl mnie mdli.

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Maracuja
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nadal nie czuje kompletnie nic...wiecej objawow mialam w nie ciazowych..po owulacji nic nie ciaglo, nie bolalo...jedynie 8/9dpo bol jak korzonki a 10dpo juz pozytyw...piersi nie bola a bolaly zawsze po owulacji, sa tylko nieco wieksze...temperatura tez potrafila byc wyzsza w nieciazowych cyklach, choc dzisiaj- 2 dni po terminie tempka skoczyla o 0,3 stopnia. Wczoraj lekko mnie mdlosci wieczorem zlapaly ale nie wiem czy mi sie nie zdawalo :D

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maracuja wrote:
    Ja właśnie próbowałam eksperymentować z imbirem z racji jego łagodzących mdłości właściwości, ale jakoś nie mogę pić, ponieważ drażni mnie już sam zapach. Jeszcze tydzień temu piłam i było ok, a dziś na samą myśl mnie mdli.
    no ja wlasnie tez juz myslalam o imbirze na zas...w anglii uzywaja kandyzowanego imbiru i ponoc dziala cuda :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    ja nadal nie czuje kompletnie nic...wiecej objawow mialam w nie ciazowych..po owulacji nic nie ciaglo, nie bolalo...jedynie 8/9dpo bol jak korzonki a 10dpo juz pozytyw...piersi nie bola a bolaly zawsze po owulacji, sa tylko nieco wieksze...temperatura tez potrafila byc wyzsza w nieciazowych cyklach, choc dzisiaj- 2 dni po terminie tempka skoczyla o 0,3 stopnia. Wczoraj lekko mnie mdlosci wieczorem zlapaly ale nie wiem czy mi sie nie zdawalo :D

    Weronika ja mam mdłości, ale też uważam, że w cyklach kiedy nie udawało mi się zajść miałam wszystkie możliwe objawy ciążowe. Piersi mnie przestają boleć, żeby jakoś szczególnie urosły też bym nie powiedziała, więc cały czas się boję czy wszystko będzie ok. Co do tego imbiru, to tak jak wspomniałam, sam zapach wywołuje u mnie odruch wymiotny, migdały też jakoś mi nie podchodzą. Kupiłam wczoraj herbatniki, tyle, że to mąka i cukier. Najbardziej smakuje mi herbata z cukrem, więc też średnio zdrowo. Słodzę ksylitolem, żeby było mniej szkodliwie, ale zdaję sobie sprawę, że woda byłaby lepsza.

    Maracuja
  • Nora Znajoma
    Postów: 16 15

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, no to ja wczoraj na teście uzyskałam 2 kreseczki ;D
    dwa dni temu powinnam dostać okres i nie dostałam więc jestem szczęśliwa. Już po owulacji wiedziałam że coś jest na rzeczy bo od 4 dnia po zaczęły mnie już bolec piersi. Teraz czuje lekki ucisk w podbrzuszu.

    angelstw lubi tę wiadomość

    8zw0xzdvtgrxr1up.png
    4 cykl
  • angelstw Autorytet
    Postów: 1578 843

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nora wrote:
    Hej dziewczyny, no to ja wczoraj na teście uzyskałam 2 kreseczki ;D
    dwa dni temu powinnam dostać okres i nie dostałam więc jestem szczęśliwa. Już po owulacji wiedziałam że coś jest na rzeczy bo od 4 dnia po zaczęły mnie już bolec piersi. Teraz czuje lekki ucisk w podbrzuszu.


    witaj wśród ciężarówek :)

    Maracuja lubi tę wiadomość

    10.04.2014r. (ur. 19tc.) Zuzia (*)
    02.2016 5tc

    ug37vcqgz0fhk6cc.png

    rośnij Zuchu! ❤
    qb3cqps6ibeo0f6z.png


  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś w pełni poczułam, że jestem w ciąży. Rano zdążyłam tylko dojść do łazienki i na dzień dobry zwymiotowałam. Przez cały dzień jest mi strasznie niedobrze i póki co nie zanosi się na poprawę samopoczucia. najgorsze jest to, że dziś ledwo wytrzymałam w pracy. Nie wiem jak to będzie jeśli taki stan będzie mi towarzyszył teraz każdego dnia...

    Maracuja
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluję wszytskim ;]
    Zamiast cukru lepiej słodzić miodem - zawsze troche zdrowiej.
    U mnie z mdłościami było odwrotnie. Jak byłam głodna to tak mnie mdliło, że wymioty miałam juz na granicy... jak coś zjadłam np. ciasto zwykłe to było lepiej. Natomist do dzisiaj na sama myśl o białym serze albo innej bryndzy to mnie mdli. ;]

  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziś zamarzyłam o ogórkach kiszonych. Jak weszłam do domu rzuciłam torby, poprosiłam męża żeby otworzył szybko słoik i wsunęłam 3 naraz:)

    Maracuja
  • magdalena1991 Ekspertka
    Postów: 236 106

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny. 19 mam wizyte, mam nadziee ze wszystko idzie ok, to nasza 2 wizyta, pierwsza byla pod koniec lipca bo nie moglam uwierzyc i sie doczekaqc, teraz biore no-spa i dophaston na podtrzymanie, czasami mam mdlosci, ale jestem mega sennaa, i mam duzyy apetyt

    Jajeczko 06,09,2014r 11 t.c. Maleństwo 01,11,2015r 10 t.c
    Śpijcie Aniołki [*][*]
    oar8vfxmq4zfza0s.png
  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie zrodla twierdza, ze na koniec I trymestru nieprzyjemne objawy powinny przechodzic. Ja nie mialam zadnych sensacji az do teraz (koniec I trymestru). Dzis po raz kolejny zwrocilam sniadanie jakies 5-10 minut po zjedzeniu. A nawet nie jem z samego rana, bo pracuje w poznych godzinach i z reguly spie do ok 10:30. W 11 tygodniu o wymioty obwinialam kaszel i flegme, ale te juz mi dawno przeszly. Chyba jestem jakas inna... o.O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2014, 00:27

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
  • joapaw Koleżanka
    Postów: 42 33

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Na początku chcę pogratulować wszystkim ciężarówkom, zwłaszcza tym długo starającym się :) Na reszcie się nam udało.

    pozytywny test ciążowy był 1 sierpnia. Ale mój mąż już wcześniej stwierdził: ale masz balony :D śmiałam się z niego, twierdziłam, że to przez zbliżający się okres. Ciąży się nie spodziewaliśmy ponieważ miałam iść na laparoskopie w sierpniu. Zrobiłam test, bo wieczorem tego dnia miałam iść na piwo z kolegami z pracy :) wyszedł pozytywny... pierwsza moja myśl: to przez torbiel, która jest ok. 7-8 cm. I tak też powiedziałam mężowi. A on zaczął się dopatrywać innych objawów i coś w tym musi być. Pierwszy objaw to kropelka krwi na bieliźnie kilka dni po stosunku, im bliżej termin @ tym bardziej ja byłam senna, doszło do tego że chodziłam spać ok 21. Niestety nadal tak chodzę spać a budzę się coraz wcześniej, dziś np. 2:30, często chodzę do wc i mam ogromny apetyt i oczywiście temp. ciała ponad 37. Pozdrawiam :)

  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak Wasze samopoczucie. Ja jestem w 6 tyg i mam potworne mdłości, które trwają cały dzień. Zupełnie nie wiem jak się z tym uporać. Jem co chwilę, ale to przynosi ulgę tylko na moment.

    Maracuja
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blanka jak Ty się czujesz po tej luteinie.Ja odkąd lekarz zwiększył mi dawkę nie mogę funkcjonować. Dziś też miałam okropne mdłości, które strasznie utrudniają mi funkcjonowanie, a pracuję na pełny etat, więc sytuacja jest nieciekawa..

    Maracuja
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki umnie pierwsze obiawy pojawily się tydzień po miesiączce jak mnie zaczely piersi boleć co nigdy wczesniej mi się to nie przydarzylo zaraz po @ zawsze tydzien przed mialam obrzmiale a tu pach bolą i bolą jeden tydzien drugi co jest grane no tak poznalam oczywiscie ze mogę byc wciązy kupilam testy i wyszly mi dwie :)choc z testami czekalam do nastepnej miesiaczki ktorej nie dostalam w danym dniu i zrobilam testy i wyszly krechy :D i tak się umnie zaczelo no i spiąca taka bylam zmęczona ;) co tez nie bywale umnie .

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ