X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Pęcherzyk płodowy
Odpowiedz

Pęcherzyk płodowy

Oceń ten wątek:
  • Nataszka2200 Autorytet
    Postów: 576 653

    Wysłany: 19 listopada 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam pusty pecherzyk rok temu własnie ;( trzymam kciuki kochane za was!!!!jak beta rosnie to dla mnie jest wszystko w porzadku! gorzej jakbyspadała...

    iv09piqvr5fpkazd.png
    Aleks ur.20.03.2016r godz 17:07 waga:3.272 i 55cm
    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n739hscix2y.png[/link]
  • Nataszka2200 Autorytet
    Postów: 576 653

    Wysłany: 19 listopada 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana a Ty widziałas cos na usg?

    iv09piqvr5fpkazd.png
    Aleks ur.20.03.2016r godz 17:07 waga:3.272 i 55cm
    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n739hscix2y.png[/link]
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 20 listopada 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej lola. hej natasza.
    Ja chciałam Natasza do ciebie napisać, ale masz ykres nie udostępniony...
    u mnie beta delikatnie rosła...
    a teraz czekam na dzisiejszy wynik i boje się że już dzis spada.
    a jak u ciebie lola

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • lolaP Przyjaciółka
    Postów: 87 22

    Wysłany: 20 listopada 2014, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki dogie, ja dalej czekam do 28,bo wtedy mam wizyte. Bylam u innego, tez dobrego lekarza na nfz i powiedział ze jest bardzo mały pęcherzyk jak na taka ciążę, i ze trzeba to sprawdzić na jednej maszynie zeby bylo widać dokładnie co i jak.
    Ja sie bardzo martwię bo przestałam czuć kłucie w brzuchu i piersi już aż tak nie bola od tygodnia jakoś.
    Boję sie zrobić bete bo chyba bym padla ze stresu i smutku:(:(
    Choc słyszałam, ze ona rośnie jakoś do ok. 12 tyg nawet jak jest pusty pecherzyk :(
    Ale deprecha mnie ogarnia...

  • lolaP Przyjaciółka
    Postów: 87 22

    Wysłany: 20 listopada 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewka1990, dziekuje Ci bardzo, Kochana jesteś!

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 20 listopada 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja akurat wiem kiedy dokładnie doszło do zapłodnienia gdyż miałam monitoring cyklu i trafiłam na dzień gdzie pęcherzyk pękł (6 listopada), ciałko żółte się wydobyło i lekarz kazał hop siup próbować;p

    Obecnie według ostatniej miesiączki jestem w 4 tygodniu, wiem, że na lekarza za wcześnie, ale 2 tygodnie przed tym jak dowiedziałam się o ciąży zrobiłam sobie badanie żelaza (bardzo wypadają mi włosy) i okazało się że mam duży nadmiar( norma jest do 145, ja mam 222). Muszę iść teraz do gina, bo nie wiem jaki to wpływ ma na dziecko, a może już coś będzie można z tym zrobić.

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 20 listopada 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola trzymam kciuki by wszystko było dobrze.

    <przytul>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2014, 20:28

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • lolaP Przyjaciółka
    Postów: 87 22

    Wysłany: 20 listopada 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl, dzieki wielkie!

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 23 listopada 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola a może beta Cię właśnie uspokoi?
    Ja mam dzisiaj iść do ginki czekam na jej telefon. Bo miałam plamienia beta słabo rośnie a ciąża młodsza.

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 24 listopada 2014, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola ja bym poszła na betę, bo ona rośnie co około 48 podwajając swoją wartość. nie martw się Kochana na zapas bo to Ci nie służy

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 24 listopada 2014, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dodam tylko że ja byłam na wizycie w 4 tyg 4 dniu ciąży i poza grubym endometrium i innycmi fizycznymi objawami nie było ani pęcherzyka widać.

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flexi 4 tydz to za wcześnie żeby było widać zarodek ja byłam na usg w 7 tyg i było widać zarodek i biło już serduszko

  • lolaP Przyjaciółka
    Postów: 87 22

    Wysłany: 24 listopada 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie dziewczynki drogie, jutro z rana pójdę na bete i powtórzę w czwartek, ale nie wiem czy to przetrwam:(
    Staram się nie stresowac, ale myślę i spać nie mogę ciągle...brzuch zaczął mnie boleć i trochę nareszcie czuję coś, pracuje dalej dużo bo lekarze mówią ze jesli nie ma plamienia to nie jest nic zagrożone, wiec dzięki temu mniej myślę bo nie mam czasu.
    Jestem przygotowana psychicznie na obie sytuacje, ciekawe jak ta beta jutro wyjdzie...

  • lolaP Przyjaciółka
    Postów: 87 22

    Wysłany: 24 listopada 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flexi, ale ja nie wiem wlasnie jak z moim wyliczeniem bo wg 1 lekarza to juz mam 9t3d od momentu ostatniej miesiaczki, według 2 lekarza ok 5-6 t, a wg mnie 7 teraz sie zacznie liczac o d momentu kiedy mialam bol impantacyjny, wiec juz sie pogubilam i dlatego zalamana jestem:(

    Dzieki wielkie za slowa otuchy:) :*

  • klaudiaankak Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 24 listopada 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej! właśnie wróciłam z wizyty od gina i przeszukiwałam internet.. jak widać trafiłam doskonale.
    moja ostatnia miesiączka była 8 października. wychodzi 7 tc. jednak jest pęcherzyk pusty 7 mm,lekarz mówił,że za mały i za 10 dni mam iść jeszcze raz. do tego dostałam dziś małego plamienia więc przepisał mi duphaston. Mam nieregularne cykle więc bardzo prawdopodobne, że owulacja była przesunięta. Mam nadzieję, że będzie dobrze.. tyle się oczytałam dobrych historii... oby tak było. łączę się z wami !

    Klaudia:)
  • Gosha Autorytet
    Postów: 1817 4623

    Wysłany: 25 listopada 2014, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudiaankak wrote:
    hej! właśnie wróciłam z wizyty od gina i przeszukiwałam internet.. jak widać trafiłam doskonale.
    moja ostatnia miesiączka była 8 października. wychodzi 7 tc. jednak jest pęcherzyk pusty 7 mm,lekarz mówił,że za mały i za 10 dni mam iść jeszcze raz. do tego dostałam dziś małego plamienia więc przepisał mi duphaston. Mam nieregularne cykle więc bardzo prawdopodobne, że owulacja była przesunięta. Mam nadzieję, że będzie dobrze.. tyle się oczytałam dobrych historii... oby tak było. łączę się z wami !
    Oby wszystko sie dobrze skończyło, trzymam kciuki :)

    uwo9lqxwoe8jis8o.png

    f2wll6d8jif5zy9b.png
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 27 listopada 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) i ja dołączam się z pytaniem:)
    Owulacja w 14dc. 12d po pozytywny test, 18d po bylam u gin to był 4t3d i pęcherzyka nie było ale stwierdził że endo ciążowe 22mm i jakieś zageszczenie tam widać które to może być TO ale to tylko przypuszczenia. Na kolejne idę jutro to będzie 5t0d myślicie że pęcherzyk juz bedzie? Dodam że nie mam ZADNYCH objawów i to mnie najbardziej martwi:( tak się boję. To moja pierwsza ciąża po 14 cyklach starań.

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • Kropla Autorytet
    Postów: 601 639

    Wysłany: 27 listopada 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Objawy to zazwyczaj pojawiają się znacznie później. Nie za szybko idziesz na kolejne USG? Wiem, że ciężko wytrzymać, ale może warto oszczędzić sobie niepotrzebnego stresu, więcej niż pęcherzyk na pewno nie zobaczysz, więc Twój niepokój wcale nie minie, będziesz czekać na zarodek i na serduszko.

    xrot90bviozsxq0z.png
    https://www.maluchy.pl/li-69650.png
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 27 listopada 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz tak kazał przyjść aby się upewnić czy ciaza jest wenwatrz maciczna bo owulację miałam z niedrożnej strony. Marzę chociaż o tym aby zobaczyć pęcherzyk później będę czekać na wszystko po kolei. Teraz chociax pęcherzyk w macicy mnie ucieszy, mam nadzieje że to endo jest dobre i wskazuje na ciążę. Do tej pory było ok ale przy braku objawów boję się że może beta nie rośnie:/ a do jutra tak daleko.

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • Kropla Autorytet
    Postów: 601 639

    Wysłany: 27 listopada 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A, to rozumiem konieczność szybszej wizyty. Endo jest ciążowe :) I na pewno zobaczysz jutro pęcherzyk we właściwym miejscu :)


    Brakiem objawów się nie przejmuj, ja typowo ciążowe objawy za każdym razem miałam od około 9 tygodnia ciąży. Beta już wtedy jest wysoka.

    xrot90bviozsxq0z.png
    https://www.maluchy.pl/li-69650.png
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ