X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Plamienia
Odpowiedz

Plamienia

Oceń ten wątek:
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 12 września 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, ja drugi raz trafilam z krwawieniem " zywa" krwia do szpitala, rowno miesiac po pierwszym krwawieniu. Cale szczescie dzieci sa zdrowe a przyczyna prawdopodobnie jest nisko polozone lozysko, tuz przy szyjce macicy. Teraz tez mam brazowa wydzieline. Musimy wierzyc ze bedzie dobrze :) A widok dwoch ruszajacych sie malenkich istotek na USG wynagradza wszystko :)

  • zabuszka Autorytet
    Postów: 1076 717

    Wysłany: 19 września 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja jestem w 4 tygodniu i jednorazowo w nocy kiedy poszłam siku na bieliźnie znalazłam ciemną plamę taki brudny brąz zmieniłam ją i do teraz nie ma nic. U lekarza nie byłam jeszcze bo termin okresu mam za 5 dni a spieszyć się też nie chce . To jakoś strasznie nie wygląda więc bardzo się staram nie przejmować . Jestem po 1 poronieniu i mam synka ;)staramy się o braciszka czy siostrzyczkę .

    1e6e393edd.png

    cb8576b8d0.png
  • _ola_ Przyjaciółka
    Postów: 132 21

    Wysłany: 21 września 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabuszka moze to plamienie implantacyjne. Jestes w bardzo wczesnej ciazy a podobno krwawienia i plamienia w tym czasie zdazaja sie u 30 % kobiet, czyli bardzo czesto. Ja z ostatnim krwawieniem nie pojechalam nawet do szpitala zadzwonilam tylko do mojego gina i kazal brac leki jak do tej pory i dodatkowo Rutinoscorbin na ta krew i lezec. Wiec leze i pachne zgodnie z zaleceniem :). Zycze powodzenia i cierpliwosci.

  • Martyma96 Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 22 września 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja @ mialam 29 sierpnia. 18 wrzesnia dostałam brazowych plamien strasznie sie zdziwilam ze @ tak szybko przyszła? na drugi dzien taki sluz z jasno czerwona krwia ,trzeci dzien znowu lekko brazowe i cisza.. robilam test w pierwszym dniu plamienia ale za szybko i wiadomo ze negatyw... boli mnie ciagle w tym miejscu... http://www.fotosik.pl/zdjecie/7e4e6fd515ce727d
    nie wiem czy to jest jajnik? . dzisiaj pierwszy raz mnie zemdlilo w samochodzie jak jechalam. teraz okropna zgaga i lekkie mdlosci. nie chce sobie wkrecac czegos . ale nurtuje mnie to co sie ze mna dzieje. czuje ze cos jest innaczej niz zwykle. niemozliwe ze dostalam tak szybko @ przy cyklach 28 dni... poradzcie cos ... chce zrobic test jutro rano ale cyz to dobry pomysl? zwrocilam sie tutaj bo na ovu cos na forum nie moge wejsc:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie pojawilo sie teraz plamienie w 8 tyg ciazy, bo mam duuuza nadzerke. Ponoc lutka dopochwowa ja podraznia - za tydzien mam zmniejszyc dawke progesteronu, to moze plamienia ustana. Na USG na szczescie wszystko ok, maluch rosnie i ma sie dobrze :)

‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ