X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)
Odpowiedz

Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)

Oceń ten wątek:
  • Ania_1986 Autorytet
    Postów: 2422 1139

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalile wrote:
    Uwaga ciotki!
    Byliśmy dziś u lekarza i Bąbel ma 3 cm! wyprzedził o dwa dni swój wiek... zapowiada się kawał dziecka.
    A jak machał do nas łapkami... z całych sił obiema!
    Oczywiście się poryczałam.

    Zapisałam się w końcu na prenatalne, mam 11.01.

    Kochana gratulacje! Oby tak dalej :)

    taka ja lubi tę wiadomość

    km5sdf9hwdeswesi.png
    0d1y3e3ku8kf4yv2.png
  • taka ja Ekspertka
    Postów: 256 69

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tak troche na inny temat ;) otoz chcialabym wam zyczyc radosnych i wesolych swiat! Spedzonych wsrod najblizszych, pelnych wzruszen i milosci, a nadchodzacy nowy rok zeby sie okazal lepszy od ustepujacego 2015 ;) (dla wielu z nas bedzie niezapomniany w zwiazku z pojawieniem sie nowego czlonka rodziny ^_^) WESOLYCH! drogie fasolki i staraczki! zyczy mama wraz z bablem ^_^

    0d1yvfxmdojt0wtx.png
    mhsv9vvj38xtzexh.png
    Aniołek [*] 09.2014
    bfarxzdvx9ij8inn.png
  • Ania_1986 Autorytet
    Postów: 2422 1139

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze swojej strony dziękuję za życzenia i również życzę Wesołych Świąt. Wszystkiego dobrego.

    taka ja lubi tę wiadomość

    km5sdf9hwdeswesi.png
    0d1y3e3ku8kf4yv2.png
  • ania181111 Autorytet
    Postów: 1643 2229

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również wesołych świąt pzyszle mamy :) :*

    taka ja lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]km5shdgeo9f0pp2m.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przyjmiecie mnie do grona staraczek?

  • julita25 Ekspertka
    Postów: 318 80

    Wysłany: 25 grudnia 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_1986 wrote:
    U mnie dzień jak codzien mdłości i ciągły głód

    mam identycznie

    860ix1hphkehqfnu.png
    qq87ej28nhnmcvys.png
  • julita25 Ekspertka
    Postów: 318 80

    Wysłany: 25 grudnia 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna89 wrote:
    dodam jeszcze,że śluzu nie mam teraz w ogóle, wiec chyba o dzidziusiu mogę poki co pomarzyć i pewnie @ przyjdzie za pare dni :(
    ja w ciaży jestem a sluzu nie mam od owulacji

    860ix1hphkehqfnu.png
    qq87ej28nhnmcvys.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 24dniu cyklu. Wydaje mi sie, ze to zbyt wczesnie na jakiekolwiek objawy ale.. od trzech dni mam mega mdlosci i uczucie kwasnosci w ustach.. dzis od rana glowa mi peka. To moj pierwszy cykl staran zaraz po odstawieniu tab antykoncepcyjnych. Lekarz powiedzial, ze teraz najlatwiej zajsc w ciaze..
    Moze to glupie ale jakis czas temu snila mi sie zmarla mama, w senniku wrozy to rychle szczescie i wielkie pozytywne zmiany w zyciu..
    W dodatku maz chodzi za mna krok w krok i mowi, ze ma przeczucie.. ze jeszcze w tym roku..
    I szczerze mowiac przeczucie i mi sie udzielilo.. ah.. jeszcze 5 dni..

  • Ania_1986 Autorytet
    Postów: 2422 1139

    Wysłany: 25 grudnia 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 zrób test w dniu spodziewanej miesiączki. A jak nic nie wyjdzie a @ dalej nie przyjdzie to po kolejnych trzech dniach

    km5sdf9hwdeswesi.png
    0d1y3e3ku8kf4yv2.png
  • taka ja Ekspertka
    Postów: 256 69

    Wysłany: 25 grudnia 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My byliśmy 23go na wizycie :) i mały się ma bardzo dobrze. To co mnie nie cieszy to próba cukrowa, którą muszę zrobić na kolejną wizytę czyli na 14stego stycznia

    0d1yvfxmdojt0wtx.png
    mhsv9vvj38xtzexh.png
    Aniołek [*] 09.2014
    bfarxzdvx9ij8inn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mialyscie moze na poczatku takie dziwne uczucie w pecherzu? Tak jakbyscie przetrzymaly mocz? Ja mam tak gdzies od 3-4dni. Uczucie przepelnienia kiedy siku wcale mi sie nie chce..
    W srode w 29d cyklu bede testowac :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2015, 10:22

    taka ja lubi tę wiadomość

  • Ania_1986 Autorytet
    Postów: 2422 1139

    Wysłany: 26 grudnia 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak mam biegnę bo chce mi się siku i nic. W ogóle często siusiam bo w ciąży zwiększa się ilość krwi w organizmie i to powoduje czestomocz.

    km5sdf9hwdeswesi.png
    0d1y3e3ku8kf4yv2.png
  • Marta_:) Koleżanka
    Postów: 37 27

    Wysłany: 26 grudnia 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 a jak z odczuciem w piersiach? Ja po piersiach poznalam:)!i zmeczenie wszechogarniajace:)

    5djyqqmzfwhhvi76.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, piersi mnie nie bola - nawet przed okresem. Zero tkliwosci..
    Od paru dni mam wlasnie taki scisk w pecherzu- ale nie mam czestomoczu. Uczucie kwasnosci w ustach, ciagle mi niedobrze i mega pragnienie- troche jakbym na kacu byla. Czasem zgaga- taka chwilowa. Mam tez takie uczucie jak zwykle przed okresem- takiego rozpulchnienia macicy.
    No i czuje sie "inaczej". Po prostu inaczej.
    Staram sie podchodzic racjonalnie do tego co spostrzegam. Zdaje sobie sprawe ze tak w pierwszym cyklu i to po tab to chyba bylby prawie cud.. ale kurcze, nie ubzduralam sobie tych objawow..
    A zmeczona jestem, mega - ale wiecie- to nieobiektywne- wkoncu duzo sprzatalam przed swietami..
    Problem jest to, ze nigdy nie obserwowalam swojego cyklu. Nie jestem w stanie ocenic kiedy i czy w ogole byla owulacja.. sluzu malutko, wydaje sie ciagle taki sam a i temperatura raczej stala..

  • Marta_:) Koleżanka
    Postów: 37 27

    Wysłany: 26 grudnia 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic tylko czekac:))) oby bylo wszystko dobrze:))):** podobno 3 pierwsze miesiace po odrzuceniu anty sa najlepsze na zajscie:) wiec moze sie udalo:)
    A co do zmeczenia to zmeczenie tez jest inne, takie jakby chorobowe:) ale to oczywiscie kazda kobieta inaczej wsluchuje sie w organizm:)
    Trzymam kciuki mocno:)

    5djyqqmzfwhhvi76.png
  • Ania_1986 Autorytet
    Postów: 2422 1139

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na początku to nawet mniej spałam niż przed ciążą, budziłam się o 8 rano i nie mogłam spać póki czegoś nie zjadłam. Po kilku tygodniach przyszła straszna senność. Teraz potrafię spać 3-4 razy w ciągu dnia.

    km5sdf9hwdeswesi.png
    0d1y3e3ku8kf4yv2.png
  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba mdłosci w końcu zaczęły mijać, wczoraj było jako tako, ale dziś ich nie mam :)

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • Ruzia Ekspertka
    Postów: 155 103

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny! Zdecydowaliśmy się z mężem na 1 dziecko, to mój pierwszy cykl starań. Ostatnią @ miałam 24 listopada, cykle 30-31-dniowe. Owulację miałam 11-12 grudnia (byłam u ginekologa 3 dni przed i powiedział, że będzie w tych dniach owulacja) Teoretycznie okres powinien przyjść 24-25 grudnia, ale do dziś go nie ma. Robiłam już 3 testy: pierwszy na pewno był za wcześnie, bo 18.12., drugi 24.12. a trzeci 26.12. - wszystkie negatywy... Objawów ciąży jako takich nie mam, tydzień temu pobolewało mnie podbrzusze i kilka dni temu strasznie mnie suszyło przez 2-3 dni jakbym miała kaca, a nic oczywiście nie piłam. Często chodzę siku, ale nie wiem czy to typowy objaw ciąży. No od kilkunastu dni mam duży apetyt, jem za 3 (najpierw przytyłam 2 kg przed świętami, a w same święta kolejne 2, co mi się nigdy nie zdarzałom, bo już od kilku lat utrzymuje mi się taka sama waga +/- 0,5 kg, ale nigdy 4!), ale w sumie przed każdą @ miałam wzmożony apetyt (ale chyba nie aż tak), więc nie wiem czy sobie wmawiam czy naprawdę coś jest na rzeczy... Kolejna rzecz to bóle przed @ - zawsze je miałam 2-3 dni przed miesiączką, a teraz nic, tylko brzuch powiększony i piersi powiększone. Czy to możliwe, żebym była w ciąży, a testy jeszcze nie wychodziły w tych dniach w których robiłam? Nie nastawiam się aż tak bardzo na tą ciążę, bo to nasz 1 cykl starań, ale byłabym bardzo szczęśliwa, gdyby tak szybko się udało :)

    Ruzia

    mhsv2n0adhbxs4dq.png
  • Ruzia Ekspertka
    Postów: 155 103

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam jeszcze, że po owulacji mam cały czas wydzielinę taką kremową. Nie wiem jak to było w poprzednich cyklach, bo nigdy tego tak nie obserwowałam, ale może to dobry znak :)

    Ruzia

    mhsv2n0adhbxs4dq.png
  • MajaRyt Przyjaciółka
    Postów: 140 34

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi śluz taki (gęsty, kremowy, czasem rozciągliwy) też się długo utrzymuje;) Mniej więcej od dnia kiedy miała być @. Trzymam kciuki:)


    w57v3e3k6dxm2qej.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2015, 10:44

‹‹ 205 206 207 208 209 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ