X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Rodze w styczniu 2018
Odpowiedz

Rodze w styczniu 2018

Oceń ten wątek:
  • Klio86 Autorytet
    Postów: 454 184

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba do odwołania justi,
    Mój mąż nie jest w dodatku pocieszony bo odczuwa jakiś dziwny dyskomfort i mówi ze ma nadzieje ze nie będę musiała tego cała ciąże stosować,
    U mnie były dwa poronienia w zeszłym roku i dlatego go aplikuje,
    Czasem zastanawiam się czy nie powinnam czegoś jeszcze brać, jak duphaston,
    Ale nie mam plamien, krwiaczkow i skurczowym bólów, wiec chyba nie ma po co..

    Z tymi bólami głowy dokładnie mam tak jak ty, zeszłe dwa tyg dały mi najbardziej w tyłek,
    Dziś pomogła kawa parzona z jednej łyżeczki i ciepły prysznic póki co..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2017, 13:29

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już mam dosyć. Serdecznie. Dosyć leżenia, dosyć bycia zależną, dosyć proszenia się o wszystko.. Jak bardzo bym już chciała wrócić do robienia czegokolwiek mając przy okazji w brzuszku zdrowe dziecko i żadnego krwiaka ;(

  • Klio86 Autorytet
    Postów: 454 184

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bidulko :(
    Tez bym wolała normalnie pracować, sama nie wiem co tam w brzuszku się u mnie dzieje..
    Rano ból głowy, wieczorem ból pleców i pośladków, nawet by mi to nie przeszkadzało gdybym mogła robić wszystko jak zwykle..
    Mogę leżeć byle by NAM się tym razem udało ..

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już przestałam liczyć dni do wtorkowej wizyty, przerzucam się chyba na godziny ;) Ale dzisiaj mam kryzys jak nie wiem, denerwuje się czy wszystko dobrze, a z drugiej strony patrzę na te wszystkie niezrobione w domu rzeczy i szlag mnie trafia.. Nawet najkochańszy na świecie facet nie zauważy, że pranie 'schnie' już trzeci dzień na dworze, a że butli z gazem nie miałam przez 4 dni, bo gaz się skończył, to przecież żaden problem.. Co, jogurtu nie mogę zjeść zamiast jajecznicy..? Masakra :(

  • Klio86 Autorytet
    Postów: 454 184

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy nie przepadałam za jogurtami ;)
    dziś w siebie umusilam bo nie miałam chlebka, po 14:00 dopiero mi się poprawiło i wybrałam się do sklepu, tez się czuje jakaś taka osłabiona życiowo..
    Może mogłabyś kogoś poprosić Casjopea o wyręczenie twojego męża w wymianie butli?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2017, 20:36

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie o to chodzilo, ze walczylam z nim, ze to on ma zrobic, bo jest facetem, glowa rodziny, samcem itd. :p Do tej pory oczywiscie robilam to ja. Ale w koncu dzisiaj dokonal tego zacnego dziela i lekko skruszony przywiozl butle.. A bylam juz na tyle zdesperowana, ze mialam w planach podac mu na obiad surowe ziemniaki i surowe udko kurczaka :D Tak wiem, ze mam jeszcze do dyspozycji piekarnik. Ale on tego nie wie, hue hue hue ;)

    Jeżyna37 lubi tę wiadomość

  • Klio86 Autorytet
    Postów: 454 184

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    He he brawo mała ! ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2017, 22:12

    Casjopea lubi tę wiadomość

  • Klio86 Autorytet
    Postów: 454 184

    Wysłany: 1 lipca 2017, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny strasznie tu ucichło :)

    Chyba wszystkie się stresujemy tak samo nadchodzącym tygodniem i wizyta..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2017, 07:42

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 1 lipca 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcialam to samo napisac klio86 ;) To moze przypomnijmy sobie wszystkie nawzajem kiedy ktora ma wizyte i o ktorej godzinie :) Ja wtorek 4.07. godz. 9 rano. To bedzie moj 11 tydz plus 1 dzien, myslicie, ze beda juz sprawdzac dzieciaczkowi przeziernosc karkowa itd.?

  • Klio86 Autorytet
    Postów: 454 184

    Wysłany: 1 lipca 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam termin 06.07 w czwartek o 17:30 to będzie 12 tc,
    Będę mieć przezierność wtedy, przynajmniej jest zaplanowana..

    Nie wiem Casjopea czy Tobie już będą robić, pewnie stwierdzą na miejscu w zależności od wielkości dzidzi,
    W widełkach już będziesz.

    Chyba zejdę do czwartku :|

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2017, 08:57

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 1 lipca 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie juz chyba sni wszystko zwiazane z ciaza - te zle rzeczy tez - ale dzisiaj po raz pierwszy przysnilo mi sie moje dziecko ;) To bedzie ladna dziewczynka powiem Wam :D

  • Klio86 Autorytet
    Postów: 454 184

    Wysłany: 1 lipca 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo to gratuluje :)
    mnie się tez śni wszystko z ciążą... dziś mi się śniło ze urodziłam wcześniej niż powinnam...ale tez w pełni zdrowe.
    Ale to chyba dlatego ze oglądam ostatnio dużo filmików związanych z ciaza i dzieciaczkami..

  • Klio86 Autorytet
    Postów: 454 184

    Wysłany: 1 lipca 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok to trzymam za Was wszystkie mocno kciuki :)
    Bez strsu !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2017, 14:37

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 1 lipca 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klio86 jakas pustka zapanowala, chyba calkiem same tu zostalysmy..

  • Klio86 Autorytet
    Postów: 454 184

    Wysłany: 1 lipca 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie ? Nie wiem co się stało, wszystkie na urlopy powyjeżdżały i się relaksują,
    A my tu panikujemy ;)

    Moze tez powinnysmy sobie odpuscic Forum do wizyty?

    Umówmy się Casjopea ze się po wizycie zamelduje każda już,
    Dobrze ze mam trochę załatwień początkiem tyg to jakos powinnam przetrwać ;)

    Co ty na to ? :)

  • Mraugosia Ekspertka
    Postów: 159 68

    Wysłany: 1 lipca 2017, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki, ja jestem :-) Przepraszam, że się nie odzywałam, ale miałam trochę spraw do ogarnięcia końcem tygodnia.
    Ja mam wizytę w poniedziałek wieczorem, prenatalne 25 lipca. I wiecie co? Jakoś zupełnie się nie martwię, wiem podświadomie, że wszystko będzie dobrze.
    Trzymajcie za mnie i za kropka kciuki, bo ja cały czas trzymam za Was. I nic się nie martwcie i nie panikujcie. Wszystko będzie dobrze.

    Buziole :*

    Klio86 lubi tę wiadomość

    x8qc98p.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 1 lipca 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mraugosia chcialabym miec takie podejscie.. :)

    Klio86 ja chyba nie wytrzymam bez publicznego panikowania przed wtorkiem :p :p

    Klio86 lubi tę wiadomość

  • Mraugosia Ekspertka
    Postów: 159 68

    Wysłany: 1 lipca 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea, muszę wierzyć w Kropka, bo kto ma wierzyć, jak nie jego mama? :-)
    Nie panikuj, spokojnie wyczekaj do wtorku. Będzie dobrze.

    x8qc98p.png
  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 1 lipca 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Wczoraj byłam na sor przez te plamienia. Z dzidzia ok, plamienie raczej z hormonów. Za to ciśnienie....156/98... tak się stresuje na widok cisnieniomierza po pierwszej ciąży. W domu też się stresowałam mierzeniem ale miałam już 130/76 więc ujdzie. Mam nadzieję że moja głowa w końcu przestanie się stresować na pomiarach bo oszaleje

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 1 lipca 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj kropek od poniedzialku ponoc zacznie nosic zaszczytne miano 'plodu' ;)
    Ja do czasu krwiaka bylam absolutnie pewna, ze wszystko bedzie dobrze, ale gin mnie tak nastraszyla, ze teraz juz sie denerwuje :)

    Agulka901 ja z kolei mam tetno agonalne moznaby rzec ;) To ponoc tez nie za dobrze, bo moze dziecko byc dosyc male. Myslicie, ze to prawda?

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ