X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Staraczki - grupa wsparcia
Odpowiedz

Staraczki - grupa wsparcia

Oceń ten wątek:
  • kejt0192 Przyjaciółka
    Postów: 98 44

    Wysłany: 17 lipca 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, dotarłam dzisiaj do ginekologa. Zbadał mnie, zauważył, że mam "lekki stan nadżerkowy", ale uznał, że to nic groźnego, że nie będzie tego ruszał. Natomiast w czwartek idę do niego prywatnie na usg, sprawdzić czy jajeczkuję. Denerwuję się tym wszystkim... Ginekolog kazał mi się zrelaksować i gdzieś wyjechać, a nie zadręczać wszystkim ;)

    ug37io4pr3i41gg4.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 17 lipca 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejt0192 im tak łatwo powiedzieć, żeby się nie zadręczać, nie stresować, nie myśleć... A tu "o, boli jajnik, może owulka", "o, przestał, może jednak nie było", "kurde, niby boli, ale śluz nie taki", "piersi bolą, może będzie okres"... Tak to przynajmniej u mnie wyglada;D Teżczekam na wizytę - za tydzień w poniedziałek i też już myślę, chciałabym wreszcie jakieś dalsze kroki poczynic, bo na razie to tkwimy w zawieszeniu...

    Ja czekam na okres i w tym cyklu mam tak upierdliwe PMS, że już nie mogę ze sobą wytrzymac. Jestem caaały czas głodna, zmęczona i obsypało mnie jak szczyla, twarz i połowę pleców. Jak tak dalej pójdzie to do końca cyklu w żadne portki nie wejdę co i tak nie będzie miało większego znaczenia, bo nigdzie nie wyjdę z takim ryjem. O.o

    Dobra, wylałam żale. Yh.

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 18 lipca 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro, to będziemy się w poniedziałek razem wizytować ;)

    Rady o zrelaksowaniu się i nie myśleniu w czasie starań są tyle warte co powiedzieć człowiekowi na pustyni który nie pił cały dzień ani kropli wody żeby nie myślał o pragnieniu..

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 19 lipca 2017, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Wszamanka, to będziemy razem relacje zdawały:D Chociaż ja nie wiem czy coś wyjdzie z tej mojej wizyty bo wydaje mi sie, że okres na dniach...;/ No, ale nawet jak mi ta wizyta przepadnie to i tak się będę cieszyć, bo zakładając, że miałam owulkę to była na pewno gdzieś między 15 a 18 dc, sądząc po śluzie i jajnikach, a dziś 26 dc więc już min. 8 dni po owu. W zeszłym cyklu miałam okres 4 dni po owu;/

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • kejt0192 Przyjaciółka
    Postów: 98 44

    Wysłany: 19 lipca 2017, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do tych rad, to macie oczywiście rację. Niestety nie da się o tym nie myśleć. Dziewczyny trzymam za Was kciuki! Jutro już usg, a propos jajeczkowania, mam stresik, mam nadzieję, że wszystko będzie okej. Nie wiecie może ile takie usg kosztuje prywatnie?

    ug37io4pr3i41gg4.png
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 20 lipca 2017, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro, taki offtop. Jak nie nie chcesz mówić to zignoruj pytanie, zrozumiem:) jak tam u was postępy w budowie domu? Macie już działkę, projekt, czy to już etap murów?

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 20 lipca 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszamanka żadna tajemnica, pewnie, że odpowiem;) Zresztą to chyba jedyna rzecz, która nam w miarę sprawnie idziexD mury już mamy, czekamy na dach:) W najbliższym czasie mamy mieć drewno, cieśla też już czeka i ruszamy:) Żeby tylko podgoda nam psikusa nie zrobiła...:)

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 20 lipca 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, to super:) teraz masz fajny etap budowy, bo efekty prac bardzo widać:) to trzymam kciuki za pogodę:)

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 20 lipca 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie :) wreszcie widać też gdzie idzie kasa xD dzięki za kciuki:) oby się udało :)

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 21 lipca 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, wracam! :*

    Starania rozpoczęte na 100% :) Ostatni okres (1 dzień cyklu) 6 lipca, starania 12, 13, 14 ,15 dc, podejrzewam, że i dziś nie uchronię się przed moim T. :D Jestem właśnie na urlopie, co prawda już się kończy, ale jestem mega wychillowana po tygodniowym pobycie w Bieszczadach :)
    Od 2 m-cy biorę kwas foliowy z witaminkami :)
    Robiłam testy owu, bo ostatnio miałam nieregularne te okresy po antybiotyku ktory brałam 3 m-ce temu :/, ostatni cykl miałam aż 31 dniowy, a zawsze 28 o_O
    Od wczoraj czuję kłucia w obu jajnikach i jakby na środku macicy, ale nie wiem czy to owu, czy plemniki się "wgryzają" jak to określił mój kochany :D
    Trzymajcie kciuki!

    MaGo lubi tę wiadomość

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 21 lipca 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feeva trzymam kciuki! :)

    Boże dziewczyny trzymajcie też za mnie, żebym do poniedziałku nie dostała bo nici z wizyty a ja chcę działać wreszcie ;(

    Feeva lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Iza80 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 21 lipca 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,jestem tutaj nowa.

    Staramy się z mężem o 3 dziecko i jakoś nam nie wychodzi...Do najmłodszych już nie należymy ale jeszcze mam nadzieję na bobaska.

    Pozdrawiam

  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 22 lipca 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza80 witaj:) jak dwojeczka pykła to i trzecie na pewno się pojawi :) mąż bierze jakieś suplemenciki na poprawę nasienia? Może warto byłoby w ogóle zbadać nasienie? pozdrawiam i trzymam kciuki :)

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • MaGo Autorytet
    Postów: 447 321

    Wysłany: 22 lipca 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feeva wrote:
    Hej dziewczyny, wracam! :*

    Starania rozpoczęte na 100% :) Ostatni okres (1 dzień cyklu) 6 lipca, starania 12, 13, 14 ,15 dc, podejrzewam, że i dziś nie uchronię się przed moim T. :D Jestem właśnie na urlopie, co prawda już się kończy, ale jestem mega wychillowana po tygodniowym pobycie w Bieszczadach :)
    Od 2 m-cy biorę kwas foliowy z witaminkami :)
    Robiłam testy owu, bo ostatnio miałam nieregularne te okresy po antybiotyku ktory brałam 3 m-ce temu :/, ostatni cykl miałam aż 31 dniowy, a zawsze 28 o_O
    Od wczoraj czuję kłucia w obu jajnikach i jakby na środku macicy, ale nie wiem czy to owu, czy plemniki się "wgryzają" jak to określił mój kochany :D
    Trzymajcie kciuki!
    Feeva widzę, że my podobnie zaczęłyśmy starania w tym miesiącu :D także 12,13,14,16 i 18 dla pewności :D (13 dwie piękne krechy na teście owu, druga aż mocniejsza od kontrolnej) hahahaha:D I też się wlaśnie urlopuję, ale ja nad morzem. Wyluzowałam na ile mogłam :D oby to przyniosło efekty. Póki co wrażliwe piersi, czasem zapieką i lekkie ciągnięcia i pobolewanie w dole brzucha, tylko boję się, że to oznaka @ spowodowana może zmianą klimatu??? Już nie nastawiam się tak optymistycznie :( Drugi cykl z Duphastonem :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2017, 08:59

    Feeva lubi tę wiadomość

    Marcel <3<3
    3jvzi09ke9hkk4qh.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 22 lipca 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaGo wrote:
    Feeva widzę, że my podobnie zaczęłyśmy starania w tym miesiącu :D także 12,13,14,16 i 18 dla pewności :D (13 dwie piękne krechy na teście owu, druga aż mocniejsza od kontrolnej) hahahaha:D I też się wlaśnie urlopuję, ale ja nad morzem. Wyluzowałam na ile mogłam :D oby to przyniosło efekty. Póki co wrażliwe piersi, czasem zapieką i lekkie ciągnięcia i pobolewanie w dole brzucha, tylko boję się, że to oznaka @ spowodowana może zmianą klimatu??? Już nie nastawiam się tak optymistycznie :( Drugi cykl z Duphastonem :/

    MaGo No proszę :D Trzymam kciuki w takim razie za nas obie :D
    Ja cały czas czuje to podbrzusze, kłucia w jajnikach, gniecenie i klucia na środku podbrzusza. Wczoraj cały czas czułam jakby napięcie w macicy i lekkie pobolewanie. Piersi nie są wrażliwe ale co i raz coś zakluje w lewej piersi i sutku. Wczoraj wieczorem podwyższona temperatura pod pachą 36,9 ale nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. 2dni temu strasznie bolały mnie plecy a wczoraj chodziłam zła jak osa :) Już nie mogę się doczekać terminu @, jestem strasznie ciekawa czy się udało :) Byłabym najszczęśliwszym człowiekiem na Ziemii :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2017, 13:19

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 23 lipca 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mam totalną masakrę...
    O 7:00 rano zerwały mnie z łóżka potworne mdłości, do tego biegunka (nie jadłam nic takiego, czym mogłabym się zatruć...), ból głowy, podwyższona temperatura ciała 37st.C, ból karku i całego krzyża i ogólna niemoc - nic mi się nie chce. Najchętniej przespałabym cały dzień. Cały czas czuję podbrzusze i kłucie jajników.
    Czy to mogą być objawy zagnieżdżania?

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • En- Natalia Znajoma
    Postów: 26 2

    Wysłany: 23 lipca 2017, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Staramy się już 2 lata 4 poronienia były a teraz.....
    Dwa dni przed @ zrobiłam test, wyszedł + dzień przed też wyszedł +... Poszłam do lekarza nic nie widać było przepisał mi dupka 2x1. Dwa dni temu powinien być @ dziś test negatywny, piersi mnie bolą oraz głową, mam dużo śluzu biło-zoltego.... Co dalej mam robić!?

  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 23 lipca 2017, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feeva nie pomogę w temacie, ale współczuję i trzymam kciuki, żeby paskudne dolegliwości zwiastowaly najlepsze :)

    Ja mam trzeci dzień bóle jak na miesiączkę, jajniki ciągną jak cholera, oby jakoś wytrzymało do jutrzejszej wizyty a potem niech się leje. Już treningi do jutra odpuszczam, z wina zrezygnowałam, żeby tylko nie przyspieszyć krwawienia...

    En- Natalia może test jakiś badziewny? Ja bym zrobiła betę na Twoim miejscu;/ Współczuję takich przeżyć:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2017, 20:14

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 23 lipca 2017, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro wrote:
    Feeva nie pomogę w temacie, ale współczuję i trzymam kciuki, żeby paskudne dolegliwości zwiastowaly najlepsze :)

    Gorączka juz na poziomie 38st.C :( okropny bol glowy i plecow, biegunka i nudnosci minely jak reka odjal. Musialam juz wypic Theraflu na zbicie goraczki i bolu plecow bo jutro juz do pracy po urlopie i trzeba sie jakos ogarnac. Mam nadzieje, ze jesli tak objawia mi sie implantacja to ten lek nie bedzie mial jakis zlych skutkow. Dodatkowo caly czas jakby czuje "pelna" macice i jak ucisne to czuje klucie w lewej piersi, dziwne nie?

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 23 lipca 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feeva trudno powiedzieć co to za objawy. Ja mam tak pokopane cykle, że w każdym inne. Raz ból piersi okropny, drugi raz brak, raz masę śluzu, raz sucho, raz zimno, raz gorąco, raz zaparcia, raz biegunkę... Miewałam takie cykle, że jakiś objaw pojawiał się po raz pierwszy i byłam przekonana, że coś jest na rzeczy, a tu bum, @ przychodziła;/ oczywiście nie mam tu zamiaru Cię dołować - szczerze życzę, żeby to było to:) ale wiem jak to jest nakręcić się a potem twardo wylądowac...:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2017, 20:21

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
‹‹ 157 158 159 160 161 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ