X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Staraczki - grupa wsparcia
Odpowiedz

Staraczki - grupa wsparcia

Oceń ten wątek:
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 23 lipca 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro wrote:
    Feeva trudno powiedzieć co to za objawy. Ja mam tak pokopane cykle, że w każdym inne. Raz ból piersi okropny, drugi raz brak, raz masę śluzu, raz sucho, raz zimno, raz gorąco, raz zaparcia, raz biegunkę... Miewałam takie cykle, że jakiś objaw pojawiał się po raz pierwszy i byłam przekonana, że coś jest na rzeczy, a tu bum, @ przychodziła;/ oczywiście nie mam tu zamiaru Cię dołować - szczerze życzę, żeby to było to:) ale wiem jak to jest nakręcić się a potem twardo wylądowac...:(


    Nie no jasne, ja sie wcale nie nastawiam ze od razu wyjdzie, aczkolwiek czuje sie inaczej niz w cyklach bez starań. Czas pokaże :) byle do @

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 23 lipca 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feeva trzymam kciuki, żeby @ nie przyszła :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2017, 22:17

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 24 lipca 2017, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro wrote:
    Feeva trzymam kciuki, żeby @ nie przyszła :)

    :*

    Mój T. już się nie może doczekać testowania :) Powiedział, że oszaleje przez te 1,5 tygodnia, a termin @ na 3 sierpnia :D I tak się już nastawił, że jak tylko się źle poczuję to już ma padake :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2017, 07:46

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 24 lipca 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ha, wierzę :D ja w tym cyklu też miałam jakąś taką iskierke nadziei, bo i objawy inne, i owulacja wydawało mi się wcześniej... A tu dziś już piersi przestają boleć, więc dupa blada :/ ale nie ma tego złego, przynajmniej @ się wstrzymała i na wizytę jadę :) zobaczymy jakie plany ma na nas lekarz.

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 24 lipca 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro wrote:
    Ha ha, wierzę :D ja w tym cyklu też miałam jakąś taką iskierke nadziei, bo i objawy inne, i owulacja wydawało mi się wcześniej... A tu dziś już piersi przestają boleć, więc dupa blada :/ ale nie ma tego złego, przynajmniej @ się wstrzymała i na wizytę jadę :) zobaczymy jakie plany ma na nas lekarz.

    A nóż może będzie niespodzianka? ;)
    Każdy mi mówi, że 23 lata mam to łatwiej mi będzie zajść... Hm, się okaże :) Oby mieli rację.

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 24 lipca 2017, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 27 i staram się już 4. rok... :/ jestem po wizycie i szczerze mówiąc niezbyt zadowolona. Lekarz pobrał mi wymaz kontrolny, zrobił usg i powiedział, że endometrium grube, 15 mm, więc zrobić test a najlepiej betę od razu. Poszłam zupełnie bez przekonania, bo czuję, że piersi mniej bolą i pewnie jutro dostanę, zresztą powiedziałam mu o tym, a on, że nic nie wiadomo, żebym czy betę czy zwykły test, ale zrobiła. Wynik jutro wieczorem... A tak poza tym to brać dupka gdyby beta była pozytywna, ale nie spytałam o dawkę z tego wszystkiego... No i co dalej...? "Czekamy"... :/ a ja nie chcę "czekamy"... :/

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • kejt0192 Przyjaciółka
    Postów: 98 44

    Wysłany: 24 lipca 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro trzymam mocno kciuki!
    Po mojej czwartkowej wizycie u gina dowiedziałam się, że na razie"z tego cyklu dzidziusia nie będzie". Mam za małe pęcherzyki jak na 12 dc. Mam dzwonić do swojego ginekologa w kolejnym cyklu ok. 13,14 dnia i dalej będziemy sprawdzać. 8 miesięcy starań, a gin wspomniał o bezpłodności... W domu się popłakałam, ale na szczęście zawsze mogę liczyć na męża.

    ug37io4pr3i41gg4.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 24 lipca 2017, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejt0192 dzięki wielkie :) ja dalej jestem przekonana, że nic z tego, ale dla własnego czystego sumienia do otrzymania wyniku odstawiam treningi na bok... Gdyby jednak coś... O.o a Ty się kochana nie łam, kto wie, może wystarczy wspomóc Cię hormonkami i cykle będą ok. A może po prostu będziesz miała później owulacje! Ja w poprzednim cyklu miałam w 33. czy 34. dniu piękny pęcherzyk i grubasne endometrium. Więc niech gin nie tragizuje tylko podreperuje Twoje cykle. Co to jest 8 miesięcy, żeby wnioskować o bezpłodności ;)

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 24 lipca 2017, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja też już po wizycie. Pęcherzyk rośnie, choć powoli mimo Clo, dzisiaj 12dc A przewidywana owu dopiero na weekendzie. Po długim namyśle mam jednak w tym cyklu zrobić zastrzyk z ovitrelle w sobotę, w sobotę i w niedzielę działamy, a wcześniej trzy dni postu. Dzisiaj pobrała wymaz i cytologię. 14 sierpnia mam iść do niej umówić się na termin na drożność, z tego wszystkiego to ja już nie wiem, ale chyba sono-hsg, i najlepsze jest to że badanie zrobimy na nfz:) Oczywiście obydwie mamy nadzieję że tego 14 to przyjdę nie umawiać się na drożność tylko na pierwszą wizytę ciążową ;)

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 24 lipca 2017, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro, teraz będę co chwilę patrzeć w telefon czy już nie ma Twojego wyniku albo czy może wcześniej test sikany zrobisz ;) oby się udało, takie piękne endometrium dobrze wróży :)

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 24 lipca 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszamanka właśnie sprawdzałam czy napisałaś coś po wizycie :D widzę, że plany konkretne, bardzo dobrze :D oj, trzymam z Wami kciuki za wizytę ciążową :) :) :) a ja kurczę nie wierzę, że mogłoby się udać... Zawsze mam takie długaśne cykle, więc to, że jeszcze nie dostałam nie znaczy, że nie dostanę jutro czy za tydzień... :/ chociaż raczej jutro, sądząc po endo... Postęp jest, bo w ubiegłym cyklu, tak jak pisałam, bardzo późno miałam owulację a dziś 31. dc i lekarz mówi, że na pewno była, no ale... Z jednej str się cieszę, że lekarz bierze pod uwagę, że mogło się udać i absolutnie nie wyklucza ciąży, z drugiej nie chciałam robić bety bo wtedy się człowiek nakręca mimowolnie a potem boli :/ No i co będzie jak nie zrobię kolejny dzień treningu niepotrzebnie! ;)

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 24 lipca 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej słoneczka ;) oj widze że się tu dzieje ;) Totoro mocno trzymam kciuki i czekam na cudowne wiadomości ;) ja 24 dc i zero plamien :/ tzn miałam jednorazowe ok tyg po owu i cisza. A tak nawiasem to nawet nie wiem kiedy dokładnie owu byla (dopiero przed chwila sprawdziłam kalendarz ktory dc mam) bo kompletnie olalam ten cykl. Czekam na laparo. Wstępnie jestem umowiona na 10 sierpnia.

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 25 lipca 2017, 05:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianap to może też niebawem przytestujesz...? :)

    Ja nie wytrzymałam i wzięłam przed chwilą dupka... Bo kurde brzuch mnie dalej boli a tu czysciutko... Zazwyczaj śluz mi się zmieniał na coraz ciemniejszy az przechodził w okres a tu nic... Nigdy nie byłam wprawdzie badana przed samym okresem i nie wiem od jakiej grubości endo mi się zaczyna okres, ale lekarz pytał czy mam obfite miesiączki, to chyba endo wskazuje na to, że okres powinienjuż być O.o Mówiłam, że nie, raczej właśnie przyskąpe, w drugim dniu może bardziej ze mnie leci, ale szału nie ma. Rany mam nadzieję, że coś się nie chrzani z cyklem tylko to jednak TO.

    Fakenszit, się miałam nie nakręcać i co. I dupa. O.o Dobrze, że mam dzień trochę zalatany, bo by mnie chyba do czubków odwieźli -_-'

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2017, 07:11

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 25 lipca 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za Was kciuki dziewczyny, oby wszystko wychodziło jak należy :*

    Ja dzisiaj mam delikatne bóle miesiączkowe co i raz... A @ teoretycznie za 9 dni. Wczoraj cały dzień naprzemiennie ból prawego jajnika z lewym, ale bardziej dawał o sobie znać ten prawy, podejrzewam, że z niego była owulka + ból promieniujący przez pachwinę na udo. Piersi jak na razie normalne :) Test moge zrobić dopiero za tydzień. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Póki co wolę się nie nastawiać żeby się nie rozczarować.

    A dzisiaj mam z moim 7 rocznicę (nie ślubu bo jeszcze ślubu nie było) i chyba coś planuje, bo znalazłam skamuflowaną torebkę z KRUKA z małym pudełeczkiem :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2017, 09:28

    MaGo lubi tę wiadomość

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • mlodaaa Autorytet
    Postów: 436 207

    Wysłany: 25 lipca 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ,mam problem , jestem na wakacjach za granica , i od paru dni piecze mnie dokładnie srom, nie mam żadnych nieprzyjemnych upławow , ani nie swędzi. Najbardziej odczuwam to po kąpieli i po oddaniu moczu, ale nie w trakcie. Wczoraj zrobiłam test i najprawdopodobniej jestem w ciazy , blada kreska wyszła po 2 minutachi robiła się coraz ciemniejsza, dodam jeszcze , ze nie odczuwam właściwie żadnych oznakow ciazy , ale to może być jeszcze za wcześnie, co prawda przy ostatniej czułam odrazu.Wracam dopiero w środę wieczorem , na czwartek rano już mam umówionego lekarza , czy możecie mi pomoc , jak mogłabym chociaż trochę temu zaradzić , używałam clotrimazol , bo wzięłam ze sobą , ale kompletnie nie pomaga , zastanawiam się czy to może nie od chlorowanej wody , bo tu nawet z kranu jest lekko chlorowana, do tego dzisiaj odczuwam lekkie bóle jak na @, strasznie się boje , bo w maju poroniłam w 4 tyg. I zasnatawiam czy moja temp tez nie jest przypadkiem za niska. Udostępniam wykres i proszę o pomoc ! 6ea4ca5a4c90f0590928bf044dd6079f.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2017, 09:55

    3i49hdgenmhomr4i.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 25 lipca 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feeva łohoho! No to trzymam kciuki za pozytywny teścik za tydzień i za udany, owocny wieczór;D No i wszystkiego co najlepsze z okazji rocznicy!:)

    Mlodaaa gratulacje tak na wstępie! :D kurczę jesli o wykres chodzi to nie pomogę, bo sama nie prowadziłam nigdy pomiarów, więc...;/ Co do pieczenia to może płyn lactacyd femina do podmywania albo tantum rosa??? Tylko czy to jest dostępne za granicą ??? No i nie wiem też jak się ma do ciąży;/

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 25 lipca 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro wrote:
    Feeva łohoho! No to trzymam kciuki za pozytywny teścik za tydzień i za udany, owocny wieczór;D No i wszystkiego co najlepsze z okazji rocznicy!:)


    Ah, że ja z nim wytrzymałam te 7 lat hahahah :D Dziękuję kochana :*
    Baaardzo dają znać o sobie te jajniki dziś... I mam wzmożoną wydzielinę śluzu.
    No, ale jak kobieta chce to wszystko sobie wmówi :D

    MaGo lubi tę wiadomość

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 25 lipca 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ha, ja już się nie wypowiadam nawet, bo mój zalatany dzień jednak okazał się nie do końca zalatany i siedzę na forach i czytam pierdoły -_- już się nawet przez moment o endometriozę podejrzewałam xD idę łeb w książkę wsadzić a potem sprzątać, jak mi się obiad uleży, bo coś mi leczo nie siada ostatnio wyjątkowo i chyba mi jelita zaraz na wierzch wyjdą X_X

    Przepraszam za dosadność, ale już powoli świruję;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2017, 13:10

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 25 lipca 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem w ciąży. Beta 256,8. Siedzę i ryczę i nie wiem co mam robić. Na pewno jutro pójdę powtórzyć, żeby sprawdzić czy przyrasta.

    APrzybylska, kejt0192, samba, żabka04, Talla, think_positive, Bu, MaGo lubią tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • kejt0192 Przyjaciółka
    Postów: 98 44

    Wysłany: 25 lipca 2017, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro GRATULACJE KOCHANA!!!! Bardzo się cieszę!!!!!!! :):):):)

    Totoro lubi tę wiadomość

    ug37io4pr3i41gg4.png
‹‹ 158 159 160 161 162 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ