X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Staraczki - grupa wsparcia
Odpowiedz

Staraczki - grupa wsparcia

Oceń ten wątek:
  • mlodaaa Autorytet
    Postów: 436 207

    Wysłany: 25 lipca 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro gratuluje i trzymam kciuki za nas obie , żeby wszystko było wporzadku :)

    Totoro lubi tę wiadomość

    3i49hdgenmhomr4i.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 25 lipca 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję! Staram się nie nakręcać, bo to dopiero pierwsza beta, poza tym wiem jak się przy naszych problemach często kończą ciąże ;( ale nie da się nie nakręcać;(

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 25 lipca 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro wrote:
    Dziewczyny jestem w ciąży. Beta 256,8. Siedzę i ryczę i nie wiem co mam robić. Na pewno jutro pójdę powtórzyć, żeby sprawdzić czy przyrasta.
    Totoro, ty nawet nie wiesz jak ja się cieszę! Normalnie aż się wzruszyłam i łzy po policzkach mi lecą :D
    Ja ci powiem co masz robić. Masz się cieszyć i nie martwić na zapas;) wiem że łatwo się mówi, ale teraz poza łykaniem dupka, odpuszczeniem treningów i unikaniem stresów niewiele możesz zrobić. Póki co beta jest bardzo ładna, więc napawaj się każdym dniem ciąży:)
    Jak będziesz robić jutro betę skontroluj od razu przy jednym ukłuciu progesteron i tsh.
    Jeeeej ależ fajnie :)

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 25 lipca 2017, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Wszamanka za miłe słowa:):):) Rany czuję się taka zagubiona... Najlepsze jest to, że od przyszłego tygodnia zaczynają się moje zajęcia fitness w klubie. Dziś potwierdzałam grafik wszystko poszło na stronkę itd., w piątek miałam podpisać kolejną zleceniówkę...... Mam jeden mętlik w głowie O.o A przed chwilą mnie teściowa na wino wołała, naściemniałam, że biorę leki, których nie można mieszać z alkoholem. . . . . Co do badań to miałam zrobić jutro właśnie betę i progesteron, o tsh nie pomyślałam, zrobię też. O.

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 25 lipca 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro wrote:
    Dziewczyny jestem w ciąży. Beta 256,8. Siedzę i ryczę i nie wiem co mam robić. Na pewno jutro pójdę powtórzyć, żeby sprawdzić czy przyrasta.

    Totoro, ja pie**le aaaaaa! Siedze i tez rycze. Tak strasznie sie ciesze kochana :* musze sie uspokoić i później napisze cos sensownego :D

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 25 lipca 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słońce ciesz się i ani mi się waż myśleć o najgorszym. JESTEŚ W CIĄŻY! Po tylu latach starań i walki udało się ;) będzie już tylko dobrze ;) ah ale się ciesze. Aż bym Cię wyściskała :*

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • samba Znajoma
    Postów: 29 5

    Wysłany: 25 lipca 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro gratuluję ogromnie!!! Wspaniała wiadomość :) Zdrówka dużo, rośnijcie sobie :)

    samba

    hchys65g0mh6gij3.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 25 lipca 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianap dzięki kochana!!! Teraz masz szybko dołączyć do mnie i ma być z nami wszytko ok:* <3

    Samba dziękuję i wzajemnie!!!

    Buuuuuu kocham Was dziewczyny ;( ;( ;( <3 <3 <3

    żabka04 lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 25 lipca 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączę za miesiąc, góra dwa. ;) teraz wiem że jednak można ❤

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 25 lipca 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak <3 byle dalej gładko szło... Jestem pełna obaw... co innego jak starają się w pełni zdrowe osoby a co innego jak u mnie problem, u męża problem... Boje się, że progesteron nie będzie odpowiednio wysoki... albo inne hormony... albo z tym plemnikiem coś nie tak i się nie utrzyma ciąża:( o rany :(

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 25 lipca 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro, nawet jeśli progesteron będzie za niski, to będziesz brać dupka i luteine, plemnik skoro skoro dał radę, to znaczy że jest silny i zdrowy. To że mieliście trudności z zajściem w ciążę, wcale nie oznacza że z samą ciążą będzie coś nie tak. My tu wszystkie zakładamy (A nawet więcej-my to wiemy :) ) że teraz będzie już wszystko dobrze i tak jak należy, tak że ty też musisz zacząć tak myśleć:) obawy będą cały czas, w końcu to długo wyczekiwana ciąża, ale tyle ile się da, tyle wynajduj pozytywnych myśli:)

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro omg!!!!!!
    Ja pitole co za niespodzianka za....bista!!!!!!
    Jej jak ja się mega cieszę fiu fiu fiuf iu!!!!!
    Mówiłam kochana luz w portkach!?!

    Dupka bierz 3x1 jeśli będziesz plamic 3x2.
    Jak coś dzwoń do lekarza.
    Dużo się oszczędzaj.
    Zapomnij o treningach.
    Będę zaglądać.
    Hura!
    Zdrówka życzę:-)
    Ps myśl pozytywnie wiem ciężko ale najgorsze myśli zajmij zaraz pozytywnymi.
    Trzymam kciuki
    Buziaki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2017, 21:38

  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 25 lipca 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże jak ja się cieszę, że Was mam :* Póki co biorę dupka po 1 tabletce rano i wieczorem. Jutro zobaczę jaki progesteron wyjdzie i jak już będę miała wyniki to chciałabym skonsultować z lekarzem i tu mam dylemat - w klinice mój doktorek przyjmuje tylko w poniedziałki;/ numeru bezpośrednio do niego nie mam, na ten poniedziałek już mnie pewnie nie umówią... zastanawiam się czy się na wizytę do mojego lekarza wcześniejszego nie umówić, on jest na telefon... tylko to też tak kurcze... nie chcę jeździć tylko do niego, bo gdyby się coś posypało i potem znowu do kliniki musiałabym wrócic...

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zadzwoń do kliniki powiedz ze lekarz kazał ci betę zrobić i dać znać.
    Naczaruj powiedz ze zajmie to 5 min :-)
    Albo niech dadzą nr telefonu do niego bo chcesz skonsultować wyniki i ile masz brać leki
    :-)
    Spróbuj to sytuacja awaryjna:-)

  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 25 lipca 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka spróbuję:)

    żabka04 lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • MaGo Autorytet
    Postów: 447 321

    Wysłany: 25 lipca 2017, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro GRATULUJĘ !!! Nawet nie wiesz jaką w tym momencie dałaś nam wszystkim nadzieję!!! Super super cieszę się razem z Tobą wypoczywaj i dbaj o fasolkę :D

    Marcel <3<3
    3jvzi09ke9hkk4qh.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 25 lipca 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka ja dopiero teraz odczytałam Twoją pierwszą wiadomość, wcześniej zauważyłam tylko tę o ginku i klinice:D Dziękuję za gratulacje :):):) Treningi idą na bok oczywiście. Jeśli będzie wszystko ok to przejdę na tryb treningów dla kobiet w ciąży, bo tak zaprzestać się ruszać to też niezdrowo:) Ale jeśli będzie taka potrzeba to i całą ciążę przeleżę. Jestem gotowa na wszystko, byle było ok:)

    MaGo dziękuję!!! :D

    Oby teraz beta ładnie przyrastała...:)

    żabka04 lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 25 lipca 2017, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziewczyny, mam pytanko jeszcze - czy do badania progesteronu muszę być na czczo? I czy mogę rano przed badaniem wziąć normalnie dupka?

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Talla Ekspertka
    Postów: 168 76

    Wysłany: 25 lipca 2017, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro przede wszystkim gratulacje :) a po drugie do progesteronu nie musisz być na czczo to nie OB ani glukoza. Jak przeczytałam dupka bierzesz dopiero od ilu dni 2? Więc jak jutro weźmiesz to nic się nie dzieje, gdyż nie ma jeszcze takiego stężenia we krwi. TSH jak będziesz robiła to też nie na czczo. Ogólnie te badania które chcesz zrobić, to robisz po dobrym śniadaniu. :)

    Młodaaa na moje oko to robiłaś ten wykres w różnych godzinach (jestem świeżo po nauce dla narzeczonych i o naturalnym planowaniu rodziny - jakaś wiedza po tym została), więc zakres godzin masz różny, ale była owulacja, widać to po wzroście. Te ostatnie pomiary robiłaś bardzo wcześnie, jeśli dodać różnicę za godzinę 0,10 i za pół godziny 0,05 to wygląda że możesz być w ciąży.
    Na to pieczenie to zaparz sobie zieloną herbatę, ale uważaj żebyś nie wkładała do wejścia do pochwy. Zielona herbata ma dobre działanie bakteriobójcze i łagodzi podrażnienia, wypróbowałam.

    2nn390bv8q4j7jxl.png
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 26 lipca 2017, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro, dupka spokojnie możesz brać, on nie wpływa na wyniki, co innego luteina. Dlatego ja w ciąży wolałam brać dupka, wyniki były miarodajne. I tak jak Talla pisze, nie musisz być na czczo

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
‹‹ 159 160 161 162 163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ