Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Staraczki - grupa wsparcia
Odpowiedz

Staraczki - grupa wsparcia

Oceń ten wątek:
  • mlodaaa Autorytet
    Postów: 436 207

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianap bardzo się cieszę , ze wszystko wporzadku :) Niech maluch rośnie jak na drożdżach ! U mnie tez objawy jakoś ustąpiły i się denerwuje , ale może tak poprostu jest...

    3i49hdgenmhomr4i.png
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianap, no to super:)
    Jejku, ale ja się cieszę z tych waszych ciąż:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2017, 15:10

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszamanka my na Ciebie czekamy :*
    Mlodaaa jak widac ustąpienie objawów nie musi oznaczac nic zlego. ;) zaszlysmy w podobnym czasie, a teraz objawy tez nam ustapily w tym samym czasie. Chyba tak musi byc ;)

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4172

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję Lilianap :* Po co się było tak stresować? :D

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby nie potrzebnie. Ale po stracie ciąży i staraniach przez ponad 3 lata każde ukłucie jest niepokojące. I wole dmuchać na zimne. Trudno, najwyżej moj gin bedzie mial mnie dosyć ;)

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6532 2677

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianap jak dobrze, że wszystko ok!!! U mnie też w porządku:) Dzidzia 1,9 cm, serducho bije...:) Antybiotyk na toxo dalej muszę brać;/ ale ma się przy okazji z przeziębieniem rozprawić, więc chociaż tyle. Mam zrobić na kolejną wizytę CPR, morfo i coś czego nie mogę rozszyfrować O.o Opieprzył mnie, że przytyłam, mam żreć tylko warzywa i chude mięso, jupi... -_-" No i wizyta 8. września kolejna:) Ma być dobrze.:)

    Tutaj zdjątko Dzidziuni (czy jak to mówi mój mąż - GremlinaxD): https://megawrzuta.pl/download/3b26b2a709e6d68c5a28d8a3878a9527.html

    wszamanka, Lilianap lubią tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • MaGo Autorytet
    Postów: 447 322

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro ile przytyłaś, że Cię opierdzielił :D Ja to nawet się nie ważę, bo się boję :D Nie wymiotuje, ale co rusz coś podjadam. Tyle dobrze, że nie jadam fast foodów i słodyczy, ale opona i tak rośnie :D Czuję to chociażby po bieliźnie (majty zrobiły się opięte) :(

    Marcel <3<3
    3jvzi09ke9hkk4qh.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6532 2677

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecałe 2 kg od ostatniej wizyty, 2 tyg temu O.o Ale kurde. W dżinsach i po obiedzie, to się nie liczy:P Waży to się w bieliźnie i z rana, na czczo a nie tam...xD Też nie jem fast foodów, ale z trybu fitness woman przeszłam w tryb ameba X_X I zaczęłam jeść pieczywo bo nie mogę się do niczego innego zmusić na śniadanie -_- no i efekt jest :/

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • MaGo Autorytet
    Postów: 447 322

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro wrote:
    niecałe 2 kg od ostatniej wizyty, 2 tyg temu O.o Ale kurde. W dżinsach i po obiedzie, to się nie liczy:P Waży to się w bieliźnie i z rana, na czczo a nie tam...xD Też nie jem fast foodów, ale z trybu fitness woman przeszłam w tryb ameba X_X I zaczęłam jeść pieczywo bo nie mogę się do niczego innego zmusić na śniadanie -_- no i efekt jest :/
    Oczywiście, że tak, waży się rano po skorzystaniu z toalety i na czczo! :D A jeansy swoje ważą ;)

    Marcel <3<3
    3jvzi09ke9hkk4qh.png
  • Bu Autorytet
    Postów: 959 632

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianap, Totoro ufff... ale ulga! Super, że wszystko dobrze, duże już Wasze bąbelki :D niestety nie działa link...

    24.12.2023 II kreski pod choinkę
    21.06.2022 Alicja ❤️
    16.10.2021 niespodziewane II kreski
    ________________________________________________________
    leczenie 06.2014-03.2020
    06.2016 HSG - jajowody drożne
    Nasienie ok, tyłozgięcie, paciorkowiec
    3.03.2017 Amelia 10tc [*]
    09.2017 pusty pęcherzyk
    25.01.2018 START Provita Katowice dr Paliga
    22.05.2018 laparoskopia, endometrioza II stopnia
    4Q2018 doc Paśnik, nk 22%, KIR genotyp AA
    Zalecenia: Accofil, @13.05 - start IVF
    3.06.2019 transfer blastocysty 3AB 😞
    6.02.2020 scratching, biopsja - OK
    7.03.2020 KET blastocysty 2BB 😞
    Koniec leczenia…
    Mimo wszystko dziś jestem szczęśliwa 💪🏼
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6532 2677

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaGo no ale cóż, chlebek na bok i wracam do sałtek XD

    Bu trzeba otworzyć link i pobrać obrazek z prawej strony na zielono:)

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • MaGo Autorytet
    Postów: 447 322

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro Ty to chociaż jesteś fit i nie zaszkodzą Ci dodatkowe kg, a ja mam nadwagę i co ja mam zrobić :D

    Marcel <3<3
    3jvzi09ke9hkk4qh.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6532 2677

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaGo, fit to ja byłam... XD ale walić, będziemy zrzucaly jak się dzidzie urodzą ;D

    MaGo lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam półtora kg do przodu. Tyle że ciagle mieszcze sie w niedowadze. I brzuszek zarysowany. Co to bedzie pozniej ;) Ja dzisiaj z tego wszystkiego nawet zdjecia od gina nie wzielam a tak ladnie skarbek lezal.

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • mlodaaa Autorytet
    Postów: 436 207

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mierzycie temperaturę w ciazy ? Bo mi się cały czas utrzymywała między 37,05-37,93 , dzisiaj 36,77 i ja już poprostu panikuje :(

    3i49hdgenmhomr4i.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4172

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny !!! Nie wytrzymałam!!!!!!!!

    https://zapodaj.net/073d730cb1e54.jpg.html

    Zaraz oszaleje!! Czy mam sie już cieszyć ? :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2017, 09:04

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feeva oczywiście że cieszyć ;) Gratuluję kochana, udało się :*

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mlodaaa ja juz nie mierze temperatury. Nie stresuje się niepotrzebnie.

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6532 2677

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młodaaa zmierzyłam raz, żeby sprawdzić czy mnie gorączka nie bierze od tego przeziębienia, wyszło 36,6 w buzi i więcej postanowiłam nie mierzyćxD A gdzie mierzysz? Bo np. w pochwie jak sprawdzałm potem po mierzeniu w buzi wyszło mi już ponad 37.

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4172

    Wysłany: 26 sierpnia 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/535e1d507398a.jpg.html

    Tutaj wyraźniej. O Boże dziewczyny padake mam... rece mi się trzęsą o.O

    Jutro powtórzę a w poniedziałek na jak betę :)

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
‹‹ 189 190 191 192 193 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ