Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr II Trymestr
Odpowiedz

II Trymestr

Oceń ten wątek:
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 7 maja 2013, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja do Was dołączam moje drogie :) rozpoczęliśmy dziś 20 tydzień :) w piątek kolejna wizyta u lekarza :D

    pasia27, darijka lubią tę wiadomość

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • xcarolinex Autorytet
    Postów: 1029 1084

    Wysłany: 7 maja 2013, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ja koszmary mam okropne :( Dzisiaj mialam okropny, dobrze, ze mnie pies obudzil (on tez mial jakis sen, bo wyl jak szalony haha:D ), pozniej juz sie balam usnac :( Aha, ostatnio mi sie snilo, ze mielismy usg i sie okazalo, ze bedzie dziewczynka! :) Zobaczymy ;)

    A pogode mamy cudowna!! Az jestem w szoku, sloneczko, ponad 20 stopni, jak nie Anglia! ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2013, 09:49

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

    gg64wn1511ap0yj7.png

    www.ourlittlerosie.blogspot.com
  • xcarolinex Autorytet
    Postów: 1029 1084

    Wysłany: 7 maja 2013, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα jesli chodzi o zaparcia, to ja mam z tym problem, ale duzo zieleniny i dwie kawy INKA Z BLONNIKIEM i mi przechodzi ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2013, 09:47

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

    gg64wn1511ap0yj7.png

    www.ourlittlerosie.blogspot.com
  • aila Ekspertka
    Postów: 230 289

    Wysłany: 7 maja 2013, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,czy wiecie jak wstawic tu zdjecie na forum?Z gory dziekuje;)

    Czekamy na Ciebie Adrianku!!!:)
    [link=https://www.suwaczki.com/]82do3e5eiide99pv.png[/link]
    tb733e5ezrvezdb0.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2802

    Wysłany: 7 maja 2013, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xcarolinex wrote:
    иιєиσямαℓиα jesli chodzi o zaparcia, to ja mam z tym problem, ale duzo zieleniny i dwie kawy INKA Z BLONNIKIEM i mi przechodzi ;)

    dobra jest ta kawa inka? Bo ja nie znoszę kawy :)

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2802

    Wysłany: 7 maja 2013, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aila wrote:
    Dziewczyny,czy wiecie jak wstawic tu zdjecie na forum?Z gory dziekuje;)

    na fotosik.pl wgraj zdjęcie na serwer. Jak wgrasz będziesz tam miała rózne kody pod zdjęciem i wybierz tam coś 500pxs (miniaturka do wklejenia na forum). Kopiujesz kod i wklejasz w okienku do pisania postów i wysyłasz :) i gotowe :)

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2802

    Wysłany: 7 maja 2013, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bilibili wrote:
    I ja do Was dołączam moje drogie :) rozpoczęliśmy dziś 20 tydzień :) w piątek kolejna wizyta u lekarza :D

    witaj :). O półmetek, fajnie

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • xcarolinex Autorytet
    Postów: 1029 1084

    Wysłany: 7 maja 2013, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    xcarolinex wrote:
    иιєиσямαℓиα jesli chodzi o zaparcia, to ja mam z tym problem, ale duzo zieleniny i dwie kawy INKA Z BLONNIKIEM i mi przechodzi ;)

    dobra jest ta kawa inka? Bo ja nie znoszę kawy :)

    Powiem Ci, ze ja kawoszem tez nie jestem, ale z mlekiem jest dobra ;) Jak Ci smak kawy nie pasuje, to pewnie mozesz jakiegos syropu dodac- carmelowy, orzechowy etc :)

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

    gg64wn1511ap0yj7.png

    www.ourlittlerosie.blogspot.com
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2802

    Wysłany: 7 maja 2013, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xcarolinex wrote:
    иιєиσямαℓиα wrote:
    xcarolinex wrote:
    иιєиσямαℓиα jesli chodzi o zaparcia, to ja mam z tym problem, ale duzo zieleniny i dwie kawy INKA Z BLONNIKIEM i mi przechodzi ;)

    dobra jest ta kawa inka? Bo ja nie znoszę kawy :)

    Powiem Ci, ze ja kawoszem tez nie jestem, ale z mlekiem jest dobra ;) Jak Ci smak kawy nie pasuje, to pewnie mozesz jakiegos syropu dodac- carmelowy, orzechowy etc :)

    o właśnie zastanawiam się gdzie u siebie mogę dostać takie syropy do kawy, bo już kiedyś mnie to intrygowało i intensywnie ich szukałam :). To może pójdę po tą inkę :) ale ona jest bezpieczna w ciąży prawda :D?

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 7 maja 2013, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nienormalna inka to kawa zbozowa ktora nie zawiera kofeiny takze jest bezpieczna w ciazy ;)
    Powiem tak kwestia przyzwyczajenia do smaku,na poczatku nie lubialam ale po czasie jakos zaczela mi nawet smakowac ;)
    Ja dodaje to inki troche mleka sojowego ;)

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 7 maja 2013, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bilibili wrote:
    I ja do Was dołączam moje drogie :) rozpoczęliśmy dziś 20 tydzień :) w piątek kolejna wizyta u lekarza :D

    witaj to widze ze na tym samaym etapie ciazy jestesmy ;)
    mi dzis dwujeczka na suwaczku stunknela :D :D :D

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11934

    Wysłany: 7 maja 2013, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    xcarolinex wrote:
    иιєиσямαℓиα jesli chodzi o zaparcia, to ja mam z tym problem, ale duzo zieleniny i dwie kawy INKA Z BLONNIKIEM i mi przechodzi ;)

    dobra jest ta kawa inka? Bo ja nie znoszę kawy :)

    tez wlasnie pije kawe inke i jakos dopomaga mi ale i tak zalatwiam sie co 3dni i jest to dla mnie zupelnie normalne.nie mam zaparc juz strasznych ale jednak co 3dni to mi sie uzbiera :-)
    kawa inka z blonnikiem jest dobra.zupelnie jak kawka i nie tlusta jak kapucinko, z mlekiem smakuje mi bardzo :-)

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11934

    Wysłany: 7 maja 2013, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vivien leci co?????? pamietam jak na poczatku pisalas ze masz obawy bo to poczatek ,a tu prosze :-)

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11934

    Wysłany: 7 maja 2013, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no w sierpniu nas sie troszke posypie hehe i swieta juz z niezlymi brzdacami :-) tylko zastanawiam sie jakie smakolyki bede jadla bo chcialabym karmic a tesciowa gotuje tlusto i slonoooooooooooono.hmmm

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 7 maja 2013, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pasia27 wrote:
    vivien leci co?????? pamietam jak na poczatku pisalas ze masz obawy bo to poczatek ,a tu prosze :-)

    pasia a no leci,nawet nie wiem kiedy mi ten czas zlecial...
    Mam nadzieje ze te kolejne 20tyg tez mi tak szybko zleca jak te ktore juz minely ;)
    Nasza malutka ma od paru dni lenia :( malo sie rusza az wczoraj sie zdenerwowalam i mowie do meza zeby podal mi nasz detektor do sluchania bicia serduszka.Ciezko bylo znalec ale dalam rade trzymalam zaledwie kilka sekund w tym miejscu gdzie mala byla i zaczela nagle kopac glowke od dopplera :O :O dokladnie w tym miejscu co trzymalam := chyba nie lubi tego urzadzenia :P :P
    No coz mamusia chciala sie tylko upewnic czy wszytsko z niunia ok ;)

    pasia27, darijka lubią tę wiadomość

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2802

    Wysłany: 7 maja 2013, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vivien wrote:
    pasia27 wrote:
    vivien leci co?????? pamietam jak na poczatku pisalas ze masz obawy bo to poczatek ,a tu prosze :-)

    pasia a no leci,nawet nie wiem kiedy mi ten czas zlecial...
    Mam nadzieje ze te kolejne 20tyg tez mi tak szybko zleca jak te ktore juz minely ;)
    Nasza malutka ma od paru dni lenia :( malo sie rusza az wczoraj sie zdenerwowalam i mowie do meza zeby podal mi nasz detektor do sluchania bicia serduszka.Ciezko bylo znalec ale dalam rade trzymalam zaledwie kilka sekund w tym miejscu gdzie mala byla i zaczela nagle kopac glowke od dopplera :O :O dokladnie w tym miejscu co trzymalam := chyba nie lubi tego urzadzenia :P :P
    No coz mamusia chciala sie tylko upewnic czy wszytsko z niunia ok ;)

    no to masz na małą sposób :).
    Ja wam zazdroszczę :) u mnie nawet ruchów nie czuć jeszcze to dopiero się nastresuję jeszcze :P

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2802

    Wysłany: 7 maja 2013, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba się skuszę na tą inkę z błonnikiem - zrobiłyście mi smaka :P. A ile szklanek/filiżanek dziennie pijecie?

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2802

    Wysłany: 7 maja 2013, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy to taka kawa:
    http://img.szafa.pl/small-cdn/blog/post_mini/blog_post_93b6c3c78102063baeba8e8ae0c1c506.jpg
    ?

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • aila Ekspertka
    Postów: 230 289

    Wysłany: 7 maja 2013, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adrian w 19 tyg. 30 kwietnia zostala nam odkryta tajemnica,ze moj babel w brzuszku ma siusiaczka:)
    cae704e9fba0d131med.jpg
    d4d0ed6ced98a35cmed.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2013, 12:43

    vivien, иιєиσямαℓиα, xcarolinex, Izabela, iśka, anilorak, Adka, pasia27, darijka, Stokrotka84 lubią tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie Adrianku!!!:)
    [link=https://www.suwaczki.com/]82do3e5eiide99pv.png[/link]
    tb733e5ezrvezdb0.png
  • aila Ekspertka
    Postów: 230 289

    Wysłany: 7 maja 2013, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα -dziekuje;)

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie Adrianku!!!:)
    [link=https://www.suwaczki.com/]82do3e5eiide99pv.png[/link]
    tb733e5ezrvezdb0.png
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ