X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr II Trymestr
Odpowiedz

II Trymestr

Oceń ten wątek:
  • seneka Autorytet
    Postów: 304 374

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    U mnie z bólami kiepsko zwłaszcza w nocy, w dzień wszystko ok, ale w nocy od kilku dni tak mnie plecy bolą że spać nie mogę i nawet poduszka nie pomaga (tak jakoś dziwnie bolą na bokach) i poza tym dochodzi jakiś dziwny nacisk na spojenie łonowe, nie wiem o co chodzi

    Nie ma się co dziwić to też normalne, czytałam a tym spojeniu łonowym.
    Obawiam się co będzie dalej jestem szczupła osobą i tylko brzuszek mam więc wszystko odczuwam, sadełka też nie ma za dużo.

    qq873e5erivgw16d.png
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry

    Miłego dnia :)

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    betina89 wrote:
    o ile go dostanę. Przeczytałam wiele artykułów na internecie i wszędzie co innego piszą, że trzeba przynajmniej przez 90 dni opłacać składki, gdzie indziej , że starczy przez miesiąc ... a w gazecie pisze, że nie ma określonego czasu odprowadzania składek.. i umowa jest do czerwca, więc jak bym w maju poszła na l-4 to co? automatycznie zostaje rozwiązana? Dziś jeszcze koleżanka będzie dzwonić do swojej ciotki która pracuje w Zus, to się dowie jak to wygląda. Cy któraś z Was ma też zlecenie??

    Hej Kochana też miałam taki problem bo zatrudniłam się do pracy i zaszłam w ciąże i mam właśnie znajomą w ZUSie byłam u niej po poradę, po zapoznaniu się z nowymi przepisami poradziła mi że muszę przepracować 3 miesiące i wtedy umowa musi zostać przedłużona do dnia porodu jeśli nawet kończy się wcześniej :) Tyle że ja miałam umowę na czas określony nie zlecenie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2014, 20:20

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, co tu tak cicho na II trymestrze, nic się nie dzieje, nikt nic nie pisze
    U mnie dziś słońce na szczęście mimo, że miało padać, czekam na komplet pościeli do łóżeczka który zamówiłam, nie mogę się doczekać

    amela lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1192

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    Hej dziewczyny, co tu tak cicho na II trymestrze, nic się nie dzieje, nikt nic nie pisze
    U mnie dziś słońce na szczęście mimo, że miało padać, czekam na komplet pościeli do łóżeczka który zamówiłam, nie mogę się doczekać

    Wy dziewczyny tak szalejecie z zakupami, że zaczynam się stresować, że u mnie to tak kiepsko wygląda :P

    amela, Paula_29 lubią tę wiadomość

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Paula, BIB
    Faktycznie cicho tu, zaglądam tu często ale mało tu nas zagląda ostatnio :(
    Paula ja pościel mam i kocyk dostałam od mamy ale z kolei nie mam reszty rzeczy, wózek upatrzony, tylko nie wiem co z łóżeczkiem bo teście mają kupować i chyba czas na jakieś ubranka. A i moja mama się ostatnio roszalał i chce mi jeszcze kupić kosz Mojżesza, nie wiem czy wiecie jak to wygląda to wkleje Wam link
    http://allegro.pl/clair-de-lune-kosz-mojzesza-kol-kremowy-i4103150824.html
    Bib nie przejmuj się ja też jeszcze dużo nie mam, ale spokojnie myśle że mamy na to jeszcze czas :)

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajny Amela ten kosz Mojżesza, jak rodzice chcą zrobić prezent to niech robią:) no chyba, że to ma jakoś uszczuplić ich budżet, ale jeśli nie to myślę że nie ma przeciwwskazań
    BiB ja to się martwię, że za niedługo to już mi niewiele do kupienia zostanie i co ja wtedy będę robić?:)
    ja kupiłam taką 21 elementową pościel gdzie jest też rogal do karmienia, rożek, przybornik, ochraniacz na szczebelki, kocyk i okrycie kąpielowe, wiec sporo tego
    teraz muszę męża namówić byśmy poszli do Ikei po łóżeczko, bo już bym chciała tą pościel założyć, taka jestem niecierpliwa
    Dziś wg terminu z USG zostało mi równo 100 dni do porodu

    amela lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • seneka Autorytet
    Postów: 304 374

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    Fajny Amela ten kosz Mojżesza, jak rodzice chcą zrobić prezent to niech robią:) no chyba, że to ma jakoś uszczuplić ich budżet, ale jeśli nie to myślę że nie ma przeciwwskazań
    BiB ja to się martwię, że za niedługo to już mi niewiele do kupienia zostanie i co ja wtedy będę robić?:)
    ja kupiłam taką 21 elementową pościel gdzie jest też rogal do karmienia, rożek, przybornik, ochraniacz na szczebelki, kocyk i okrycie kąpielowe, wiec sporo tego
    teraz muszę męża namówić byśmy poszli do Ikei po łóżeczko, bo już bym chciała tą pościel założyć, taka jestem niecierpliwa
    Dziś wg terminu z USG zostało mi równo 100 dni do porodu

    Ja też kupiłam ten zestaw pościeli :) łóżeczko mam po moim bratanku wózek czeka u znajomych mam go odebrać w maju, sama się już nie mogę doczekać.
    Kosz mojżesza ma moja koleżanka która w lutym urodziła chwali sobie:)

    amela lubi tę wiadomość

    qq873e5erivgw16d.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1192

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, z tym zakładaniem pościeli to bym jeszcze poczekała, bo do lipca się 5 razy zakurzy w tym łóżeczku :P

    PS. Zapodaj linkiem do tej pościeli, bo takiej 21 el to chyba nie widziałam, a mam zamiar kupić ją i łóżeczko zaraz po świętach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2014, 18:30

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BiB wrote:
    Paula, z tym zakładaniem pościeli to bym jeszcze poczekała, bo do lipca się 5 razy zakurzy w tym łóżeczku :P

    PS. Zapodaj linkiem do tej pościeli, bo takiej 21 el to chyba nie widziałam, a mam zamiar kupić ją i łóżeczko zaraz po świętach.
    No wiem, ale już się nie mogę doczekać, najwyżej założę i zdejmę:)
    Podaje link:
    http://allegro.pl/producent-ogromna-wyprawka-21-czesci-133-wzory-i4123802819.html

    amela, Niebieska lubią tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula śliczna ta pościel, ale ile kolorków, ja to bym nie mogła się zdecydować :D

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amela wrote:
    Paula śliczna ta pościel, ale ile kolorków, ja to bym nie mogła się zdecydować :D
    No ja się chyba 2 tygodnie zastanawiałam, który wzór, kolor wybrałam beżowy bo takie mamy ściany w pokoju dla małej i białe meble więc już nie chciałam robić wielkiego zamieszania, ale nad wzorem długo zeszło:)

    amela, lolka83 lubią tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh Paula no nie dziwie się że miałaś ciężki wybór, wszystkie są takie śliczne :)

    Dobranoc :* do jutra

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1192

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    No ja się chyba 2 tygodnie zastanawiałam, który wzór, kolor wybrałam beżowy bo takie mamy ściany w pokoju dla małej i białe meble więc już nie chciałam robić wielkiego zamieszania, ale nad wzorem długo zeszło:)

    To daj znać jak już ci ta pościel przyjdzie, czy na żywo wygląda tak ładnie jak na zdjęciach, bo chyba też się na taką skuszę :)

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BiB wrote:
    To daj znać jak już ci ta pościel przyjdzie, czy na żywo wygląda tak ładnie jak na zdjęciach, bo chyba też się na taką skuszę :)

    Już przyszła, jestem zadowolona, przyszła taka jak na zdjęciach, mam tylko dwa zastrzeżenia, bo na szwie na kołderce i falbance jest niedoszyty kawałek, więc są dwie malutkie dziurki niedoszyte, ale sobie można to doszyć ręcznie albo na maszynie, poza tym ok
    Ale jak czytałam opinie o innych aukcjach czasem się tak zdarza bo oni to szyją na zamówienie więc czasem coś przeoczą

    amela lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    U mnie pogoda w kratkę, teraz jest pochmurno jakby miało zacząć padać :( Ogólnie jest zimno i czekam już kiedy w końcu będzie ciepło żeby móc wyjść na ogród i posiedzieć trochę na świeżym powietrzu !

    Musze się pochwalić wczorajszym pierwszym zakupem, mam dwa bodziaki dla Nelki, byłyśmy wczoraj z moją mamą w sklepie i kupiłyśmy ;)

    miłego dnia dla Was ;*


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2014, 11:00

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • seneka Autorytet
    Postów: 304 374

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie jestem po wizycie wszystko ok:) mały kopie jak szalony:)

    qq873e5erivgw16d.png
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje seneka :) Ciesze się ze wszystko u Was dobrze <3

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobry wieczór :) znowu tu jakoś cicho ;)
    Co tam słychać u Was i Waszych maluszków :) ?

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Forum II trymestru jakoś się nie kręci, a ja za tydzień uciekam na III trymestr, bo chyba od 27 się zaczyna wg Belly?
    Oglądałam dziś film o porodach i im więcej o tym myślę, tym bardziej się boję, myślicie coś dziewczyny już o tym?

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
‹‹ 400 401 402 403 404 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ