X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr plotki...plotki :)
Odpowiedz

plotki...plotki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tez z Poznania :-) My kupowaliśmy za 260 tys trzy pokoje...
    Za to mój brat zrobil najlepiej-pojechał za Poznan kawałek i ma chatkę z własnym ogródkiem za te samo siano co my...
    No w Poznaniu lekko nie jest z mieszkaniami...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dddodiii wrote:
    A ja tez z Poznania :-) My kupowaliśmy za 260 tys trzy pokoje...
    Za to mój brat zrobil najlepiej-pojechał za Poznan kawałek i ma chatkę z własnym ogródkiem za te samo siano co my...
    No w Poznaniu lekko nie jest z mieszkaniami...
    ee to super cena:) ale developerka? jaki metraz? no my wlasciwie nawet nie poznan a komorniki i cena 380 tysiecy no ale i metraz spory bo 82m i juz w sumie cale zrobione :) ale no wiadomo cos za cos :)

  • Miley24 Ekspertka
    Postów: 588 84

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej plotkary :)

    ja też chce mieszkanie SWOJE!!! ... dopiero zamierzamy się starać o kredyt i coś kupić bo sytuacja z wynajmem jest irytująca - spłacałabym za ten czynsz obecny swój kredyt -,-
    tylko czy nam dadzą, mi się umowa właśnie kończy, przedłużenia nie będzie i teraz czy na samego męża dadzą :/ niby mamy spory wkład własny więc jakaś olbrzymia suma by to nie była ale... wrrrr ale mnie wnerwia to wszystko jeszcze mam stresa przed sobota bo będzie połówkowe a ja jestem panikara i się zamartwiam czy na pewno wszystko gra ...

    binka76, oni mają jakieś fochy, jak to każdy- gorszy dzień wystarczy. Mój jak ma dobry humor to jest wszystko cukierkowo, jak widzę, że coś nie halo to już są schody jakieś.

    dddodiii lubi tę wiadomość

    d0be8675e9.png
    74di3e5e3sl020iq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No my mniejszy z deczka :-) My 65m2.
    U nas właściwie tez bylo gotowe-panele wszędzie,lazienka zrobiona,zostawili nam wielki kominek,wielką sofę :-) takie pierdy..a resztę zmienialiśmy na swoje gusta :-) Komorniki..to niedaleko :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miley24 wrote:
    hej plotkary :)

    ja też chce mieszkanie SWOJE!!! ... dopiero zamierzamy się starać o kredyt i coś kupić bo sytuacja z wynajmem jest irytująca - spłacałabym za ten czynsz obecny swój kredyt -,-
    tylko czy nam dadzą, mi się umowa właśnie kończy, przedłużenia nie będzie i teraz czy na samego męża dadzą :/ niby mamy spory wkład własny więc jakaś olbrzymia suma by to nie była ale... wrrrr ale mnie wnerwia to wszystko jeszcze mam stresa przed sobota bo będzie połówkowe a ja jestem panikara i się zamartwiam czy na pewno wszystko gra ...

    binka76, oni mają jakieś fochy, jak to każdy- gorszy dzień wystarczy. Mój jak ma dobry humor to jest wszystko cukierkowo, jak widzę, że coś nie halo to już są schody jakieś.
    Tez mam cykora przed polowkowym,ale co będzie to bedzie-a musi byc dobrze...bo modle sie o to co wieczór...
    Na męża powinni dać -mój brachol dostał ,a wkładu nie miał,wiec tym bardziej z wkładem dadzą :-)spoko :-)

  • Miley24 Ekspertka
    Postów: 588 84

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja z natury jestem mega panikara hehe życia to nie ułatwia :P

    musi być dobrze masz rację ;)

    no będziemy próbować i mam ogromną nadzieję, że się uda:) najłatwiejszym rozwiązaniem w sumie byłoby dorzucenie do tego mojego taty, ale ja jakoś mam opory, nie chcę w to mieszać moich rodziców. nasz kredyt to nasz i tyle.

    kurcze, jak mnie dzisiaj dzidzio po pęcherzu gdzieś kopie, tak nisko strasznie jeju...

    d0be8675e9.png
    74di3e5e3sl020iq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem z Gdyni :)
    Z tymi kredytami to rożnie, mój P starał się 2 lata temu, jest oficjalnie sam, po rozwodzie, a przy dobrych zarobkach nie miał zdolności i tu zaczyna się głupota, bo przy tych samych zarobkach płacił za wynajem... Szkoda gadać.

    Ja miałam dziś 2gie połówkowe :P, bo pierwsze sobie sama prywatnie fundnęłam i wcale nie żałuje, bo trwało 40min i było dokładnie wszystko badane, a z NFZ popatrzał postękał pod nosem i powiedział wszystko Ok.
    Postękał że żołądeczek słabo wypchany, że dziecko nienakarmione - kuźwa a co ja go łyżeczką mam karmić,że pęcherz niewypełniony - no widocznie sobie siknęła i co, miała trzymać bo on sie spóźnił 1,5h, ech tak jakby do mnie pretensje, albo już nastawienie takie miałam. Grunt że wszystko w normie co do wieku ciąży a nie wymyśla...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie wstalam :-P dobre 2,5 godziny mi się przysnelo :-) ja nie mam problemu ze zwolnieniem na początku było to co piszemy a teraz już pod koniec wizyty lekarz sam mówi o to jeszcze zwolnienie.

    Co do polowkowych to ja mam w ten czwartek z jednej strony nie mogę się doczekać w końcu może pokaże co tam skrywa a nie jak ostatnio nóżka na nóżke i nic nie zobaczycie hehe a z drugiej strony się też martwię no ale taka natura nasza już :-)
    I jestem ciekawa tych zdjęć 3d/4d :-)

  • Miley24 Ekspertka
    Postów: 588 84

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja NFZtowi podziękowałam bo właśnie z taką olewką się dotąd spotykałam. Zazdroszczę tym którzy w ramach NFZ uzyskali dobrą opiekę i leczenie ;)
    mąż czekał miesiąc na wizytę u dentysty na NFZ i jak już się doczekał to mu zęba nie wyleczyła bo za duża dziura była (wtf?) musiałby zabulić normalnie to wtedy tak, a i owszem :D

    binka76 to w którym on banku był bo aż dziwne :P z czym niby problem mieli. mój kuzyn - gnojek 24 lata jeszcze studiuje, ale fakt - dobrze zarabia, i kredyt dostał ostatnio.

    d0be8675e9.png
    74di3e5e3sl020iq.png
  • Miley24 Ekspertka
    Postów: 588 84

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo ja też bym chętnie zobaczyła co to tam jest między nogami :D

    d0be8675e9.png
    74di3e5e3sl020iq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miley, u nas tez tylko maz pracuje i udalo sie z kredytem. Tylko my maly kredyt bierzemy, bo mamy spory wklad wlasny.

    Tez balam sie polowkowych, ale wszystko ok. Serdunio dobrze bije, mamy fotki komor, pani sprawdzila, czy nie ma przeciekow, podswietlila nam na kolorowo na monitorze jak serdunio bije. I ogolnie zbadany byl brzusio, sprawdzone narzady itp :) bedzie dobrze, nie martwcie sie :)

    Miley24 lubi tę wiadomość

  • Miley24 Ekspertka
    Postów: 588 84

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    green, bedziemy probowac :) super, że z dzidzią wszystko w porządku :)

    d0be8675e9.png
    74di3e5e3sl020iq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bylam na dodatkowym badaniu -wstępnym polowkowym w 16+4 ,żeby pani specjalistka dokladnie wybadała,czy nie ma taśmy owodnuowej,ktoś stwierdził lekarz na pierwszych prenatalnych...Zbadala tam dokladnie wszystko i każda najmniejsza rzecz byla idealnie,gdyby byly wloski,to by pewnie je policzyła :-) Słono zapłaciłam,ale dla dzidziulka wszystko :-) Myślicie,ze po 6 tygodniach sie cos zmieni? Bo ide w 22+5. Na pierwszych prenatalnych tez bylo ok,tylko ta taśma była...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie Ok, waga tylko wzrost i niech nam teraz tyją i rosną

    Ide sobie poczytam, odstresuje się :)

  • Miley24 Ekspertka
    Postów: 588 84

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dddodiii, nie zmieni się, dobrze będzie :)

    binka76, co czytasz fajnego? ;)

    d0be8675e9.png
    74di3e5e3sl020iq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to dzisiaj nerwa jakiegos mam...hormony chyba...Ale poszłam,pocwiczylam i od razu się rechoczę :D Ale juz jak osa latałam i ciągle tylko myślałam gdzie by tu żądełko zasadzić...:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po raz drugi czytam sagę "Kwiaty na Poddaszu" Wcześniej tej autorki przeczytałam sagę rodziny Castel i kurcze coś o Hotelu pierwszy tom to Nocne szeptyu ...
    Ja co chwile coś biorę do czytania.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 05:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dzien dobry moje kochane śpioszki :-) Cos mi sie juz nie chce spać...Za wcześnie sie wczoraj położyłam... Snily mi sie znowu jakies głupoty ...
    Binka! 23 tydzień zaczynasz dzisiaj :-)
    A na wakacje jakies jedziecie? Na kilka dni chociaż?
    My planujemy nad morze chociaż na te 5 dni,dluzej nie bo tam zawsze pogoda do dupy jest..pada i nudy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj o 4.55 wstalam;-) my się wybieramy w lipcu na parę dni albo w góry albo mazury morze odpada bo daleko a i w lutym byliśmy także raz na rok wystarczy ;-) właśnie sobie leżę a mój maluch lata po brzuchu i tak fajnie <3

    Jak ja na początku zazdrością dziewczynom że na ich suwaczkach 12 tydzień, później 15 itp itd ale muszę powiedzieć że po 12 tygodniu jakoś szybciej leci czas ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po 6 dzisiaj wstalam :) wlasnie zjadlam sniadanie :P
    My raczej nie pojedziemy nigdzie na wakacje, chyba, ze wlasnie nad jezioro Piaseczno na weekendy sobie wyskoczymy kilka razy :) bo maz urlop sobie chce zostawic na pazdziernik. Bo stwierdzil, ze ostatnie 2 tyg ciazy musi byc obok, by jak cos, to wpakowac mnie do samochodu i zawiezc do szpitala :D
    Za rok z Kornelia chcemy do Sopotu ;) albo na Mazury gdzies :)

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ