X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr ruchy maluszka
Odpowiedz

ruchy maluszka

Oceń ten wątek:
  • Nitka_lutowa Autorytet
    Postów: 1139 473

    Wysłany: 2 września 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny to moja 2 ciaza 16tydzien ruchy czuje od 14 tygodnia takie muskanie wypychanie i ze 3 razy czulam to "trzepotanie skrzydelkami" zastanawialam sie jak to mozna czuc a teraz wiem heh smieszne uczucie z 1 ciazy tego niepamietam. Uwielbiam te kopniaki wypychanki i motylki ;)))

    f2wle6ydavw81p8v.png
    f2wle6yd8ecbz5a5.png
  • Myszka92 Koleżanka
    Postów: 56 36

    Wysłany: 9 września 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się wczoraj wydawało jakbym poczuła coś takie uczucie jakby taka mała rybka w brzuchu przepłynęła pare centymetrów ;P nie wiem jeszcze czy to to ale jeśli się będzie przez najbliższy czas powtarzało to pewnie to to ;)

    eiktqqmzikxo0dgo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie (pierwsza ciąża) w 18 tyg. czułam jakby przelewanie w jelitach ;p Tylko całkowicie bezbolesne i bardzo krótkie. Od 20tc mała tak potrafi się ruszać, że przez bluzkę widać jak brzuch mi skacze.

  • nataliad Autorytet
    Postów: 321 245

    Wysłany: 22 września 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    15 tc. Druga ciąża. Jeszcze regularnie nie czuję ruchów :( a czekam z niecierpliwością :) dwa razy poczułam pykniecie ;) ale sama nie wiem co to było

    atdcj48amxaz4754.png
    l22n8u69fcsicq3w.png
  • Alicja 28 Znajoma
    Postów: 29 2

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, pisze bo mam problem. Jestem w 24 tc od kilku tygodni czuje ruchy. Proszę napiszcie mi czy jest to normalne że jednego dnia dzidziuś jest bardzo aktywny a kolejnego dnia ruchów jest dużo mniej???

    Alicja
  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 478

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 24 tc dziecko ma jeszcze dużo miejca do wariowania więc tak to jest normalne ;). Zapewne rusza się tak samo, ale w innej pozycji. Najważniejsze jest to że ruchy są wyczuwalne, ale wystarczy że maleństwo się obróci i kobiecie wydaje się że dziecko jest mniej aktywne.
    Dużo też zależy od temperamentu dziecka. Mój mały czasem szaleje, a czasem tylko delikatnie się przeciąga także nawet w 31 tc zdaża mi się, że jednego dnia ruchów jest mniej a drugiego wiecej. :)

    Alicja 28, Rose16 lubią tę wiadomość

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
  • dżoana90 Koleżanka
    Postów: 34 6

    Wysłany: 19 lipca 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czuje ruchu od 18 tygodnia. Przez ostatni tydzień były one dość intensywne, a dzis 22tc poczułam z 3 razy przez cały dzień tylko. Czy powinnam się niepokoić? Jadlam czekoladę, lezalam na płasko i na lewym boku...

‹‹ 8 9 10 11 12
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ