Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr III trymestr
Odpowiedz

III trymestr

Oceń ten wątek:
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 10 marca 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    Oj na Mazury to bym pojechała :) albo w góry oj oj oj pomarzyć moge :)


    pojedziemy spokojnie bomble podrosna i można szaleć chodź mój bedzie już w sierpniu podróżował i oby grzeczny był i zdrowy!!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 10 marca 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    walabia wrote:
    UWAGA UWAGA: START!

    dgma28.jpg



    tylko wszystko zabierz do tego Hotelu!!

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • walabia Autorytet
    Postów: 2046 1381

    Wysłany: 10 marca 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KONIEC!

    s5fdrp.jpg

    Bea_tina, olala81, Kaja, nick nieaktualny, magdalena, Nusiaa, juicca lubią tę wiadomość

    ot1z8e0.png

    https://www.maluchy.pl/li-73157.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 10 marca 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja 45 km mam do Katowic ;)u Nas też piękna pogoda

    Bea_tina lubi tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja będę rodzić w Rudzie Śląskiej :)

    Margotka87 lubi tę wiadomość

  • olala81 Autorytet
    Postów: 871 367

    Wysłany: 10 marca 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam takie może trochę głupie pytanie, ale kiedy można wyjść z malenstwem na pierwszy spacer? w kwietniu juz nie ma mrozów więc chyba nie trzeba długo czekać co?

    01582n0ast4hm7dp.png
  • olala81 Autorytet
    Postów: 871 367

    Wysłany: 10 marca 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    walabia gratulacje, szybko Ci poszło u mnie nadal pusta walizka czeka i straszy;)

    walabia lubi tę wiadomość

    01582n0ast4hm7dp.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 10 marca 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w Rudzie w szpitalu leży babeczka z mojej miejscowości z trojaczkami ;)

    nick nieaktualny, Matylda36 lubią tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • Bea_tina Autorytet
    Postów: 2760 3068

    Wysłany: 10 marca 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juicca wrote:
    w Rudzie w szpitalu leży babeczka z mojej miejscowości z trojaczkami ;)

    Wow trojaczki, to dopiero szalenstwo!

    A ja przeczytalam artykul o otylosci dzieci i az mi sie ciastka zachcialo!

    1usapiqvs8bdmaac.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 10 marca 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juicca trojaczki ulala no ma wesoło ........

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 10 marca 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    walabia no szybko ci to poszło :-) super

    walabia lubi tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    walabia wrote:
    KONIEC!

    s5fdrp.jpg
    Gratulacje :)

    walabia lubi tę wiadomość

  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 10 marca 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miriam gratuluje donoszonej ciazy:-) ale niw wyganiam Cie na porodowke. walabia no torba gotowa. beatina brzusio super! moja polozna ze sr urodzila 3-czki no mowila, ze to jest wyzwanie ale sluchajcie wykarmila ich piersia, do 6 m-cy tylko cyc.
    no pogoda dzis rozpieszczala cala polske.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • Nusiaa Autorytet
    Postów: 331 157

    Wysłany: 10 marca 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalena wrote:
    miriam gratuluje donoszonej ciazy:-) ale niw wyganiam Cie na porodowke. walabia no torba gotowa. beatina brzusio super! moja polozna ze sr urodzila 3-czki no mowila, ze to jest wyzwanie ale sluchajcie wykarmila ich piersia, do 6 m-cy tylko cyc.
    no pogoda dzis rozpieszczala cala polske.


    Duze wyzwanie wykarmic 3-czki piersia i gratuluje jej bardzo ,ze dala rade ;)

    Torbe mialam tez pakowac w tym tyg ale nie wiem czy dojdzie to do skutku ;p

    magdalena lubi tę wiadomość

    cab360a44b.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 10 marca 2014, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam nie wiem może przegapilam ,a Ty sie juz pakujesz ??

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Lalita2710 Autorytet
    Postów: 6278 5757

    Wysłany: 10 marca 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juicca kochan to co jednak u mnie w K-ce?:))

    dqprepoku4out2uw.png

    3d5c5bdbd8a8980a810c3415055e4515.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja wrote:
    Miriam nie wiem może przegapilam ,a Ty sie juz pakujesz ??
    Ja już w sylwestra sie spakowalam :)

    Kaja lubi tę wiadomość

  • Bea_tina Autorytet
    Postów: 2760 3068

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, zastanawiam sie czy zadzwonic i umowic sie z polozna srodowiskowa jakos teraz. Planowalam zadzwonic ok 30 tygodnia, ale czy tak bardzo faktycznie potrzebuje takiego spotkania? No nie wiem.

    Miriam to chyba najszybciej spakowala walizke! Ja planuje moze w kwietniu, jak juz bede kupowac wszystko itp;)

    1usapiqvs8bdmaac.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea_tina wrote:
    Kurcze, zastanawiam sie czy zadzwonic i umowic sie z polozna srodowiskowa jakos teraz. Planowalam zadzwonic ok 30 tygodnia, ale czy tak bardzo faktycznie potrzebuje takiego spotkania? No nie wiem.

    Miriam to chyba najszybciej spakowala walizke! Ja planuje moze w kwietniu, jak juz bede kupowac wszystko itp;)




    no ja tak samo w kwietniu będę sie pakowała bo z zakupami jeszcze daleko , ale sie na luzie zdarzy hehehe chyba :-)

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam nooooo to luzik guzik z walizka masz hehehe

    mnie tak codziennie , każdy przypomina , że już niedługo hehehe , ale śmieszne jak mi 2 miesiące az zostało to gdzie szybko zleci heheheheh

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


‹‹ 1230 1231 1232 1233 1234 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ