Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr III trymestr
Odpowiedz

III trymestr

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina pozwolenie mam od wtorku ale jakoś zabrać sie nie możemy hehe jakoś tak dziwnie z tym brzuchem hahah czekamy jeszcze na wizytę we wtorek loże po niej sie jakoś zbierzemy ale póki co nie wiemy jak sie do tego zabrać i jest wiecej śmiechu niz czego kolwiek innego :D

    MariaAntonina, Limerikowo lubią tę wiadomość

  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 12 marca 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolina1990 wrote:
    mam pytanie- czy któraś z Was miała poniżej 30 tyg rozwarcie na jeden palec?

    Karolina, żebyś się nie czuła olana - ja nie miałam rozwarcia i przed 30 tygodniem żadna z kwietniówek chyba też nie. Kilka leży z powodu skracającej się szyjki.

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 12 marca 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvia Gratuluję Synka śliczne maleństwo !!!!!!

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 12 marca 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ps co do siary ja tam jej nie widzę :-)

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 12 marca 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miram wes no kochana powiedz kto tam w kolejce na Rozpakowanie :-)

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Bea_tina Autorytet
    Postów: 2760 3068

    Wysłany: 12 marca 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś wie co z As? Bo już kupe czasu po terminie, a ani widu ani słychu:( Oby już trzymała malucha między cyckami;P

    Kaja lubi tę wiadomość

    1usapiqvs8bdmaac.png
  • fizjo Autorytet
    Postów: 560 476

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    makcza- ja mam rozwarcie juz na 2cm od str zew. i szyjka ok 2cm. w pt mam wizyte imam nadzieje ze nie bedzie gorzej tylko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze a mnie tak mdli mam uczucie , że ciągle chce mi się wymiotować :(

  • kaja1991 Autorytet
    Postów: 1631 1328

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvia wrote:
    W dniu 10.03.14 urodził się mój synek Alex :)

    waży 3270 g mierzy 53 cm i jest słodziasny :)
    2dsjv44.jpg
    malutki sliczny slodziaczek gratuluje:)

    kaja1991
    iv093e5elgj3447p.png
    3125635e9e884c2a.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam nasze pierwsze serduchowanie tez było dziwne ja sie czułam jakbym pierwszy raz to robiła hahaha ;)

    Sylvia duzo zdrówka dla Was ;)

    Szczęściara a może Ci się tak organizm oczyszcza przed porodem ?

    nick nieaktualny, Bea_tina, Limerikowo lubią tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea_tina wrote:
    Czy ktoś wie co z As? Bo już kupe czasu po terminie, a ani widu ani słychu:( Oby już trzymała malucha między cyckami;P



    też szukam AS , ale nie widzę pewnie urodzila :-)

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ta końcówka ciąży mnie wykańcza :(

  • Nusiaa Autorytet
    Postów: 331 157

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesciara - to juz ostatni dzwonek wiec dasz rade :) kto wie moze Malutka lada dzień już będzie chciała wyjsc :)

    cab360a44b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no czekam z niecierpliwością na nią :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam neta w telefonie więc będę na bierząco was informować w razie czego hehe :) mam nadzieję , że na dniach napiszę , że jestem w drodze na porodówke :)

    Nusiaa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 13 marca 2014, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy małe święto dzisiaj: nasze dziecko kończy 1 miesiąc! :-)

    nick nieaktualny, Bea_tina, nick nieaktualny, Lissa, Kaja, MariaAntonina, olala81, Nusiaa, juicca lubią tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystkiego najlepszego dla Anulki :)

    Matylda36 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepszego dla córeczki :)

    U nas za 10 dni 2 miesiące! :O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2014, 07:15

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, MariaAntonina, Matylda36 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko jak ten czas szybko leci :O


    A mi już drugi dzień sie śnią takie głupoty i tak sie wk*** przez sen ze szok wczoraj np śniło mi sie ze teściowie przyjechali i remontowali nam dom po swojemu poprostu okropnosc ile ja przez ten sen sie o wrzeszczalalam obrazalam itp a dziś znów Czarek przez sen z kolegami mnie irytowal i latalam po mieszkaniu z tluczkuem do mięsa za mili skąd mi sie to bierze :/ a obudziłam sie zła jak osa

    Lissa, Kaja, saszka, Bea_tina lubią tę wiadomość

  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 13 marca 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duzo szczescia i zdrowia dla coreczki Matylda !!!

    Miriam, ja o swoich snach nie chce nawet wspominac ! Smieje sie ze moglabym ciekawy film sensacyjno - science fiction-erotyczny nagrac :-D
    No nic podczytalam sobie ide paczke od mamy odebrac ( alez jestem podekscytowana , tyle rzeczy dla maluszka przyszlo ) i do pracy buuuuuuuuu .

    Matylda36 lubi tę wiadomość

    atdci09k18tcna0b.png
‹‹ 1238 1239 1240 1241 1242 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ