Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr III trymestr
Odpowiedz

III trymestr

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pokucilam sie z Czarkiem o torby on powiedział ze nic nie bierze bo fałszywych alarmów nie bedzie robił i jak cos to wróci po nie wrr co za facet :/

  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 25 marca 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie doczytałam o co chodzi z tymi majtami siateczkowymi, ale bez nich w szpitalu funkcjonować się nie da :P przez 3 dni w szpitalu byłam praktycznie cały czas na nogach i nie wyobrażam sobie, abym nie mogła mieć majtek przytrzymujących wkłady :D na zaciskanie ud by się trzymały siły nie było :).

    co do majtoch po cc to chyba są specjalne z podwyższonym stanem, albo zniżonym...już nie wiem, ale lekarka móiła jednej dziewczynie po cc, żeby zmieniła majtki bo mogą na ranę wchodzić... :)

    Szczęsciara miałam też przebłysk, że może w czwartek sie rozpakujesz ;) ale optymistyczna wersja, ze to dziś, chyba bardziej Ci się przyda :)

    Czasami żałuję, że ur. m-c przed terminem, bo w sumie nie wiem jak ise czuje w końcówce ciąży :) w 36tc czułam się jeszcze dobrze :D

    nick nieaktualny, Lalita2710 lubią tę wiadomość

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam i Szczęściara proszę mi już ze szpitali nie wracać :)) tylko relacjonować akcję porodową, za co mocno trzymam kciuki :))

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Kaja lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam na ktÓrą masz KTG ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na tvp2 leci o szczepieniach jak któraś to interesuje :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściara mam sie zgłosić miedzy 10 a 12 :) zobaczymy jak sie zbiorę póki co idxie mi to mozolnie

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 25 marca 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam to jak wrócisz z ktg to daj znać

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • olala81 Autorytet
    Postów: 871 367

    Wysłany: 25 marca 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam:) wczoraj nie miałam przez cały dzień neta i trochę to trwało żeby nadrobić forum, no ale już, nadal wszystkie w dwupakach:)
    Wczoraj mąż mi wymienił opony na letnie no bo przecież wiosna a dziś za oknem sypie śnieg!!! ale się wściekłam , za karę powiedział, że zwolni sie z pracy i zawiezie mnie do położnej żebym nie musiała się stresować;)
    Całą noc bolał mnie brzuch i krzyż, miałam skurcze ale nieregularne a mały szalał niesamowicie aż rano mnie brzuch bolał jakbym zakwasy miała.
    jeszcze tydzień musi wytrzymać ale to nie będzie przyjemny czas coś czuję a jeszcze jutro muszę podjechać do pracy na 2 godziny:(

    01582n0ast4hm7dp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja wrote:
    Miriam to jak wrócisz z ktg to daj znać
    Przeciez miriam nie wraca :-) relacjonuje ze szpitala :-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Kaja lubią tę wiadomość

  • Lalita2710 Autorytet
    Postów: 6278 5757

    Wysłany: 25 marca 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do majtek siateczkowych ,tak jak Moni-c nie wyobrażam sobie bez nich.
    Ja zużyłam z 12 par bo używałam ich w domu.

    Po pierwsze jak leżałam na łóżku w nocy to je ściągałam żeby wietrzyć kroczę.
    Jak wstawałam do ubikacji do małego czy chodziłam po korytarzu to je ubierałam.

    W domu też chodziłam i przzez pierwsze 2 tyg miałam te duże wkładki bella mamam , bo z emnie mocno leciało. Ale za to obkurczoną macice miała już w 3 tygodniu:)))

    dqprepoku4out2uw.png

    3d5c5bdbd8a8980a810c3415055e4515.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jedziemy :) oczywiście Czarek postawił na swoim i torby zostały w domu :/ ale wlasnie powiedział ze jak na śląsko dąbrowskim moście nas zatrzymają mam rodzic :O bo są zakazy dupek jeden a torby to zostawił

    monalisa, Nalka lubią tę wiadomość

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 25 marca 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam, nie stresuj się mężem :-) jak chce niech jeździ, byleby zdążył na porodówkę ;-)

    Kaja, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10n9tdz.jpg
    Być może to ostanie zdjęcie w dwupaku :)

    Kaja, walabia, lusia22, nick nieaktualny, olala81, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Paulina1986, ;oniqa, Matylda36, juicca, Kocur, Lalita2710, mirka14, Tusia84, kotek27, milola86, nutka, monalisa, Limerikowo, magdalena lubią tę wiadomość

  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 25 marca 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronikabp ups faktycznie hehehe ,ale napisze jak cos z fona heheeh oczywiscie w porodowki

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 25 marca 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam nono wózek czaderski ,ale brzuszek jeszcze piekniejszy :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • walabia Autorytet
    Postów: 2046 1381

    Wysłany: 25 marca 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni_c wrote:
    Czasami żałuję, że ur. m-c przed terminem, bo w sumie nie wiem jak ise czuje w końcówce ciąży :) w 36tc czułam się jeszcze dobrze :D

    Nie chcę być okropna, ale dla mnie ostatni miesiąc jest bardzo ciężki. Do ósmego miesiąca mogłam wszystko. A teraz wstanie w nocy do WC to mega wyczyn. :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ot1z8e0.png

    https://www.maluchy.pl/li-73157.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie być może tylko napewno :D !! hehe trzymam kciukasy :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • lusia22 Autorytet
    Postów: 763 328

    Wysłany: 25 marca 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny.
    ja mam pytanie do dziewczyn które są już mamusiami a miały cukrzyce ciążową może tu jeszcze zagladają.
    jak to jest z cukrem przed porodem bo czytałam róże artykuły i w jednych piszą że przed porodem cukier spada a w innych że wzrasta, u mnie mimo tego że jem to samo co zawsze to od jakiegoś czasu mam cukier ponad 100,nawet 115 i tak utrzymuje się cały dzień, co o tym sądzicie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2014, 11:24

    Boże miej nas w swojej opiece. ,,<3 LENKA <3 - moje malutkie serduszko" <3

    km5stv737gu3576a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    10n9tdz.jpg
    Być może to ostanie zdjęcie w dwupaku :)
    Miriam czaderski pokoik i wózek fajny no a Ty jesteś przesłodka :))

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam ale jestes laska ;D :*

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 1282 1283 1284 1285 1286 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ