X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • Lola. Autorytet
    Postów: 1631 2481

    Wysłany: 3 września 2019, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katleya wrote:
    Tak, dokładnie. Już czwarty mówi, że to nie ma znaczenia. Były też takie badania JR Kovac z 2014 r., w których też stwierdzono, że morfologia 0% nie ma znaczenia i właściwie mężczyźni z 0% mają takie same szanse jak reszta. Dla mnie też to jest absurdalne, no ale skoro im tak z tych badań wychodzi, to nie mam specjalnego powodu, żeby w to nie wierzyć. Choć osobiście jestem bardzo sceptycznie do tego nastawiona. W ogóle nam dziś ginekolog powiedział, że w naszym wieku (jesteśmy przed 30), ten jeden parametr nie powinien mieć znaczenia, więc może być tak, że jest coś jeszcze nieodkrytego i polecił zrobić badania genetyczne. Bo całą resztę mamy w normie.



    Byłaś już w jakieś klinice leczenia niepłodności ? Przemyśl wszystko. Poczytaj ile jest szans i zastanów się czy te pieniądze nie lepiej odłożyć i poczekać na In vitro. Wiem że to ciężki temat ale jakby 5 lat temu mi ktoś powiedział że suplementy za duże sumy operację żylaków inseminacje nie mają sensu to może już bym miała dziecko dzięki In vitro.

    Mikołaj❤
    lprk20mmo9qhkrvb.png
    3× aid nieudane abovo Lublin
    Rok 2019 0% morfologia
    InvimedWarszawa/1ivf.krotki/27lat
    18.09-14pobranych-10dojrzalych/4oocyty
    6 zapłodnionych-5 blastek
    23.09 transfer ✊4AB 7tydz [*] 💔
    Czekają ❄❄❄
    10.01 transfer 4AB
    5dpt kreska na teście
    10dpt-472.5mIU/ml 12dpt-994mIU/ml 14dpt-1984mIU/ml17dpt6129mIU/ml 19dpt-10700mIU/ml
    21dpt 0.25mm dzidzi i ❤
    7.02-28dpt 0.62mm ❤
    13.02- 7t4d 1.3cm😍
    26.02- 9t3d 2.61cm😍 FHR 184❤
    10.03-11t2d 4.13cm🥰 chłopak? 💙

    MTHFR 6777C-T hetero
    PAI- 1 4G homo
  • Katleya Koleżanka
    Postów: 48 4

    Wysłany: 3 września 2019, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola. wrote:
    Byłaś już w jakieś klinice leczenia niepłodności ? Przemyśl wszystko. Poczytaj ile jest szans i zastanów się czy te pieniądze nie lepiej odłożyć i poczekać na In vitro. Wiem że to ciężki temat ale jakby 5 lat temu mi ktoś powiedział że suplementy za duże sumy operację żylaków inseminacje nie mają sensu to może już bym miała dziecko dzięki In vitro.
    Byliśmy. Szanse wiem, że są marne. In vitro kiedyś w ogóle nie brałam pod uwagę, teraz - sama nie wiem, może na cyklu pół naturalnym, stymulacji się mega boję, jak się nie uda, to wszystko się rozreguluje, i będą dwa problemy zamiast jednego. Jeszcze się boję, bo ponoć przypadku czynniku męskim wzrasta ryzyko wad u dziecka. Więc mnie to już całkiem dobiło.
    A robiliście badania genetyczne?

    ckai43r8lndvazgs.png
    9baa89eaee.png
  • Lola. Autorytet
    Postów: 1631 2481

    Wysłany: 3 września 2019, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katleya wrote:
    Byliśmy. Szanse wiem, że są marne. In vitro kiedyś w ogóle nie brałam pod uwagę, teraz - sama nie wiem, może na cyklu pół naturalnym, stymulacji się mega boję, jak się nie uda, to wszystko się rozreguluje, i będą dwa problemy zamiast jednego. Jeszcze się boję, bo ponoć przypadku czynniku męskim wzrasta ryzyko wad u dziecka. Więc mnie to już całkiem dobiło.
    A robiliście badania genetyczne?


    Tak robiliśmy wszystko jest ok. Wiem że się boisz ja też przed inseminacjami się bałam i nie brałam pod uwagę. Ale inseminacje były ponad rok temu i przez ten czas odpuscilam. Wiesz czekam na dziecko prawie 5 lat. I teraz moja przyjaciółka zaszła w ciążę i to był taki kopniak do działania. I sprzedalismy co mogliśmy i startujemy ze stymulacja za jakieś 5 dni. I nie boję się czekam na to i wierzę że to jest ten czas. I nie daj się wciągnąć w wyssysanie pieniedzy od Ciebie. Łatwiej jest wyleczyć problem kobiecy. Męski trudniej o ile w ogóle się da.

    Mikołaj❤
    lprk20mmo9qhkrvb.png
    3× aid nieudane abovo Lublin
    Rok 2019 0% morfologia
    InvimedWarszawa/1ivf.krotki/27lat
    18.09-14pobranych-10dojrzalych/4oocyty
    6 zapłodnionych-5 blastek
    23.09 transfer ✊4AB 7tydz [*] 💔
    Czekają ❄❄❄
    10.01 transfer 4AB
    5dpt kreska na teście
    10dpt-472.5mIU/ml 12dpt-994mIU/ml 14dpt-1984mIU/ml17dpt6129mIU/ml 19dpt-10700mIU/ml
    21dpt 0.25mm dzidzi i ❤
    7.02-28dpt 0.62mm ❤
    13.02- 7t4d 1.3cm😍
    26.02- 9t3d 2.61cm😍 FHR 184❤
    10.03-11t2d 4.13cm🥰 chłopak? 💙

    MTHFR 6777C-T hetero
    PAI- 1 4G homo
  • Katleya Koleżanka
    Postów: 48 4

    Wysłany: 3 września 2019, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola. wrote:
    Tak robiliśmy wszystko jest ok. Wiem że się boisz ja też przed inseminacjami się bałam i nie brałam pod uwagę. Ale inseminacje były ponad rok temu i przez ten czas odpuscilam. Wiesz czekam na dziecko prawie 5 lat. I teraz moja przyjaciółka zaszła w ciążę i to był taki kopniak do działania. I sprzedalismy co mogliśmy i startujemy ze stymulacja za jakieś 5 dni. I nie boję się czekam na to i wierzę że to jest ten czas. I nie daj się wciągnąć w wyssysanie pieniedzy od Ciebie. Łatwiej jest wyleczyć problem kobiecy. Męski trudniej o ile w ogóle się da.
    5 lat to naprawdę bardzo długo, na pewno się zmienia perspektywa i podejście. Z każdym miesiącem się zmienia, a co dopiero takie oczekiwanie i tyle prób. Ja też będę za Ciebie trzymała kciuki, żeby wszystko się jak najszybciej udało i żebyście mogli się cieszyć dzidziusiem :) Bardzo się cieszę, że w tym całym nieszczęściu, jest na tym forum ktoś, kto ma identyczny problem jak my - 100% wad główki. No niestety, z tym problemem męskim masz rację, XXI wiek, i nie wiadomo jak leczyć facetów. Nasz lekarz dziś otwarcie powiedział, że będzie coraz gorzej i sami się zredukujemy jako populacja, bo tyle jest problemów z męskim nasieniem.

    ckai43r8lndvazgs.png
    9baa89eaee.png
  • Lola. Autorytet
    Postów: 1631 2481

    Wysłany: 3 września 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katleya wrote:
    5 lat to naprawdę bardzo długo, na pewno się zmienia perspektywa i podejście. Z każdym miesiącem się zmienia, a co dopiero takie oczekiwanie i tyle prób. Ja też będę za Ciebie trzymała kciuki, żeby wszystko się jak najszybciej udało i żebyście mogli się cieszyć dzidziusiem :) Bardzo się cieszę, że w tym całym nieszczęściu, jest na tym forum ktoś, kto ma identyczny problem jak my - 100% wad główki. No niestety, z tym problemem męskim masz rację, XXI wiek, i nie wiadomo jak leczyć facetów. Nasz lekarz dziś otwarcie powiedział, że będzie coraz gorzej i sami się zredukujemy jako populacja, bo tyle jest problemów z męskim nasieniem.



    Otóż to i nie potrafią odpowiedzieć dlaczego tak się dzieje co zrobić żeby się udało. Ja walczę nadal. przez ten czas tracilam nadzieję i odzyskiwalam. Teraz znowu mam wierzę że wrzesień będzie mój. I trzymam kciuki żebyście wy nie musieli tyle czasu cierpieć co my.😘

    Katleya lubi tę wiadomość

    Mikołaj❤
    lprk20mmo9qhkrvb.png
    3× aid nieudane abovo Lublin
    Rok 2019 0% morfologia
    InvimedWarszawa/1ivf.krotki/27lat
    18.09-14pobranych-10dojrzalych/4oocyty
    6 zapłodnionych-5 blastek
    23.09 transfer ✊4AB 7tydz [*] 💔
    Czekają ❄❄❄
    10.01 transfer 4AB
    5dpt kreska na teście
    10dpt-472.5mIU/ml 12dpt-994mIU/ml 14dpt-1984mIU/ml17dpt6129mIU/ml 19dpt-10700mIU/ml
    21dpt 0.25mm dzidzi i ❤
    7.02-28dpt 0.62mm ❤
    13.02- 7t4d 1.3cm😍
    26.02- 9t3d 2.61cm😍 FHR 184❤
    10.03-11t2d 4.13cm🥰 chłopak? 💙

    MTHFR 6777C-T hetero
    PAI- 1 4G homo
  • Doriska29 Koleżanka
    Postów: 103 10

    Wysłany: 4 września 2019, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mwm wrote:
    Kochana, u nas tez wnętrostwo i to obustronne, a w mtese były plemniki, teraz jestem w ciąży i nosze naszego maluszka 😊 nie poddawaj sie, to nie wyrok, jest wielu mężczyzn z późno operowanym wnetrostwem, którzy maja dzieci droga naturalna, wiec natura lubi nas oszukiwać 😊
    Jeśli chodzi o mtese to w cenie masz tylko zabieg, leczenie, badania przed wizyty itd to opłaty dodatkowe.
    W jakim wieku mąż miał operacje?
    Gratuluję z całego serca, że się Wam udało! :-)
    My czekamy na biopsję....
    Mąż miał operowane wnętrostwo gdzieś w wieku 3-4lat.

    mwm lubi tę wiadomość

  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2255 1913

    Wysłany: 5 września 2019, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mwm wrote:
    Kochana, u nas tez wnętrostwo i to obustronne, a w mtese były plemniki, teraz jestem w ciąży i nosze naszego maluszka 😊 nie poddawaj sie, to nie wyrok, jest wielu mężczyzn z późno operowanym wnetrostwem, którzy maja dzieci droga naturalna, wiec natura lubi nas oszukiwać 😊
    Jeśli chodzi o mtese to w cenie masz tylko zabieg, leczenie, badania przed wizyty itd to opłaty dodatkowe.
    W jakim wieku mąż miał operacje?

    mwm mam pytanie, pisałaś ż erobiliście najpierw biopsję igłowa u Wolskiego i że częsciowo były spermatydy i zachowany proces, pisałaś też że na różnych poziomach się proces zatrzymywał, pamiętasz ile mieliście w tej skali bioptatu 1-10 ? oraz jakie miał FSH jak startowlaiście z leczeniem? mój mąż niestety po śwince, FSH teraz 24, a w biopsji igłowej wyszło nam na skali tylko 2, my poddaliśmy sie z leczeniem ale cały czas zaagryzam się czy nie za szybko... Bardzo proszę o jakies info.

    2020r. Nasz Cud 🤍 nasze Życie 💕🧚‍♂️🧸🩰
    01.2024: 9dpt beta 71 💗 bądź zdrów Maluszku ✨🙏🏻
    2❄️❄️
    The true miracle is having faith no matter what👣🍀

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2019, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happilyeverafter wrote:
    mwm mam pytanie, pisałaś ż erobiliście najpierw biopsję igłowa u Wolskiego i że częsciowo były spermatydy i zachowany proces, pisałaś też że na różnych poziomach się proces zatrzymywał, pamiętasz ile mieliście w tej skali bioptatu 1-10 ? oraz jakie miał FSH jak startowlaiście z leczeniem? mój mąż niestety po śwince, FSH teraz 24, a w biopsji igłowej wyszło nam na skali tylko 2, my poddaliśmy sie z leczeniem ale cały czas zaagryzam się czy nie za szybko... Bardzo proszę o jakies info.
    Jasne. Mielismy w chyba prawym jądrze max 7 poziom w lewym 6. Doktor uważał ze mamy szanse na plemniki tylko z prawego a w mtese plemniki były w każdym ukluciu ale tylko w jądrze lewym, w prawym nic. Moj miał FSH chyba 18, wydaje mi się ze 24 to nie jest jeszcze bardzo zle. Chodzi o to ze spermatydy niosą już materiał genetyczny dlatego często udaje się je przekształcić do poziomu plemnika. Mówiąc szczerze poziom 2 nie jest dobry, to nie są komórki spermatogenezy. Ale zawsze jest szansa ze w innych miejscach te plemniki są, trzeba próbować.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2019, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doriska29 wrote:
    Gratuluję z całego serca, że się Wam udało! :-)
    My czekamy na biopsję....
    Mąż miał operowane wnętrostwo gdzieś w wieku 3-4lat.
    U nas ten sam wiek i operował męża jakiś wybitny profesor, a jeszcze teść lekarz wiec zdarzało się ze czuliśmy okropny ból i złość. Dzisiaj zobaczyłam serduszko i wiem ze każda walka jest warta tej nagrody, życzę Wam tego z całego serca :)

    Katleya, Doriska29, Cytrynowa, Misia90 lubią tę wiadomość

  • Doriska29 Koleżanka
    Postów: 103 10

    Wysłany: 5 września 2019, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie nieco z innej beczki, czy po biopsji mTese nastąpiły jakieś skutki uboczne? Chodzi mi o samą budowę jąder ich kształt, wielkość... Dr coś wspominał, że mogą się one zmniejszyc, czego mój mąż bardzo się obawia, ale czy tak się dzieje naprawdę?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2019, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doriska29 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie nieco z innej beczki, czy po biopsji mTese nastąpiły jakieś skutki uboczne? Chodzi mi o samą budowę jąder ich kształt, wielkość... Dr coś wspominał, że mogą się one zmniejszyc, czego mój mąż bardzo się obawia, ale czy tak się dzieje naprawdę?
    Nie, wszystko jest jak było, w każdym aspekcie 😀 Ja już wcześniej pisałam ze moj mąż lepiej zniósł mtese niż igłowa, dużo szybciej do siebie doszedł.

  • Sesil Autorytet
    Postów: 831 534

    Wysłany: 5 września 2019, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doriska29 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie nieco z innej beczki, czy po biopsji mTese nastąpiły jakieś skutki uboczne? Chodzi mi o samą budowę jąder ich kształt, wielkość... Dr coś wspominał, że mogą się one zmniejszyc, czego mój mąż bardzo się obawia, ale czy tak się dzieje naprawdę?

    U mojego zmniejszyły się znacznie po biopsji tese a niby to najzwyklejsza biopsja.. Ale zawsze były bardzo duże więc nadal rozmiar jest ok ;)

    03.18 - wyrok azoospermia
    04.18 - wyniki hormonów w normie
    05.18 - inhibina B 283,65 ( 11,5-368 )
    06.18 - mutacja CFTR
    07.18 - zabieg ZPN - bez poprawy
    11.08 - biopsja TESE - kilka plemników znalezionych po odwirowaniu, sprawdzane tylko prawe jądro
    01.19 - zmiana kliniki na nOvum
    03.19 - kuracja przed biopsją
    07.19 Biopsja igłowa, multum plemników dobrej jakości!! :)
    16.07 transfer trzydniowego zarodka 😍
    26.07 beta 92,01 prog 163,70 - 10dpt 😍
    12.08 mamy 💓😍 - 27 dpt
    Mamy ⛄⛄
    Mój wniosek: Nie traćcie czasu na pseudoandrologów!
    Sesil,suwaczek.png
  • Marta1321 Koleżanka
    Postów: 173 12

    Wysłany: 7 września 2019, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,witajcie.
    Z innej beczki.Zbliżają się wybory i znowu pojawia się temat in vitro.Może coś ruszy:)

  • monzaw Autorytet
    Postów: 1066 952

    Wysłany: 7 września 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta1321 wrote:
    Hej,witajcie.
    Z innej beczki.Zbliżają się wybory i znowu pojawia się temat in vitro.Może coś ruszy:)
    Raczej w to wątpię..PiS ma 500+ więc raczej wygra. Choć wiem, ze inna partia ma program in vitro dla wszystkich 😀 zagłosować zawsze warto.

    43ktpx9i26rpbwqn.png
    Ona
    AMH: 3.85 (2020)

    On:
    07.2019-pojedyncze plemniki 😦
    mikrodelecje AZFc.., wnętrostwo..

    17.11.2019 - biopsja mtese,
    12.12.2019 - wynik: są plemniki😍
    23.01.2020 - transfer w 3 dobie
    Mamy ❄❄❄❄ 3dniowce
    11dpt - 284.3mlU/ml, 13dpt - 960mlU/ml, 18dpt - 7063mlU/ml
    06.10.2020 - nasza Gabusia :)

    10.2022 - początek starań o rodzeństwo
    5.11.2022- transfer
    10dpt- 61♡
    12dpt- 96..
    14dpt- 138..
    19dpt-170..
    24dpt-325..szpital, podejrzenie cp, (methotrexate, cytotec)

    Przerwa 6 miesięcy- do czerwca 2023❤
  • tuonela Autorytet
    Postów: 1168 320

    Wysłany: 7 września 2019, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta1321 wrote:
    Hej,witajcie.
    Z innej beczki.Zbliżają się wybory i znowu pojawia się temat in vitro.Może coś ruszy:)
    Jak dalej bedzie rzadzil pis to nici z invitro oni kosciolowi ida na reke ponoc jest 1.5 mln nieplodnych par czyli 3 mln obywateli...hmm dosc liczny elektorat .Mam nadzieje ze chodzicie wszystkie na wybory

    Starania od 2014 roku niezliczona liczba badan zabiegow i kasy...
    21.06.2018 ICSI jednej blastocysty (niestety negatyw)

    04.02.2019 crio blastki ( ciąża biochemiczna) [*]
    10.06.2019 crio blastki (biochemiczna) [*]
    14.02.2021 kolejna procedura
    03.03.2021 odwołany transfer hiperstymulacja
    ❄️❄️❄️❄️❄️ blastek
    26.05. 2021 transfer beta 6dpt-37, 9dpt-123,11dpt - 160,13dpt-125
    08.12.2022 5 transfer
    6 dpt 33 8dpt 103.8 10 dpt 252 12 dpt 470 20 dpt 1631 22 dpt 389 😭
    30.10.2023 laparoskopia podejrzenia wodniaka niestety sprawa jest bardziej skomplikowana niz sie wydaje...
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 7 września 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tuonela wrote:
    Jak dalej bedzie rzadzil pis to nici z invitro oni kosciolowi ida na reke ponoc jest 1.5 mln nieplodnych par czyli 3 mln obywateli...hmm dosc liczny elektorat .Mam nadzieje ze chodzicie wszystkie na wybory

    Najgorsze jest to, że na bank PIS wygra te wybory :/ Ludzie może otrząsną się za kolejne 4 lata... To jest mega smutne :( My z Emkiem zawsze chodzimy na wszelkie możliwe wybory.

    tuonela lubi tę wiadomość

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • inesska Przyjaciółka
    Postów: 99 78

    Wysłany: 8 września 2019, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w dniu wyborów mamy biopsję ale postaram się załatwić możliwość głosowania poza miejscem zameldowania żebyśmy mogli oddać te dwa głosy przeciwko pisowi

    megson91, tuonela lubią tę wiadomość

    3jgxvfxmuqy59cak.png
  • Marta1321 Koleżanka
    Postów: 173 12

    Wysłany: 8 września 2019, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inesska wrote:
    My w dniu wyborów mamy biopsję ale postaram się załatwić możliwość głosowania poza miejscem zameldowania żebyśmy mogli oddać te dwa głosy przeciwko pisowi



    My też idziemy.Czy oni nie widzą,że ich 'metoda'leczenie niepłodności nie przynosi efektów?Elektorat rzeczywiście duży.

    monzaw, megson91, tuonela, inesska lubią tę wiadomość

  • ania14 Autorytet
    Postów: 1037 462

    Wysłany: 10 września 2019, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katleya wrote:
    5 lat to naprawdę bardzo długo, na pewno się zmienia perspektywa i podejście. Z każdym miesiącem się zmienia, a co dopiero takie oczekiwanie i tyle prób. Ja też będę za Ciebie trzymała kciuki, żeby wszystko się jak najszybciej udało i żebyście mogli się cieszyć dzidziusiem :) Bardzo się cieszę, że w tym całym nieszczęściu, jest na tym forum ktoś, kto ma identyczny problem jak my - 100% wad główki. No niestety, z tym problemem męskim masz rację, XXI wiek, i nie wiadomo jak leczyć facetów. Nasz lekarz dziś otwarcie powiedział, że będzie coraz gorzej i sami się zredukujemy jako populacja, bo tyle jest problemów z męskim nasieniem.
    Witam.
    Przyszłam poczytać i poszukać nadzieji .... U nad 0 plemników, córka ma 4 lata i tyle też staramy się o drugie bo z pierwszym też nie było łatwo ale męża wyniki były wtedy ok a teraz po 4 latach 0 plemników, nie długo będzie robił usg, mam nadzieję że to coś do naprawienia bo jak okaże się nieodwracalne to się załamie;(
    U nas podobna sytuacja , my się tyle staramy A przyjaciółki mały skończył w styczniu rok i już jest z drugim w ciąży. Życzę im jak najlepiej ale po każdym spotkaniu strasznie przeżywam ;(

    2015 corka 😍 po 2 latach starań
    Starania o rodzeństwo od 2016
    Ja wysoka prolaktyna , 2 mutacje
    On brak plemników, wysoka homocysteina , 2 mutacje
  • ania14 Autorytet
    Postów: 1037 462

    Wysłany: 10 września 2019, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może ktoś nam doradzi co dalej w takiej sytuacji czy dobrze myślimy? Najpierw usg a później jakby co to biopsja ? Przypomnę że mamy 0 plemników :( fsh męża też 0

    2015 corka 😍 po 2 latach starań
    Starania o rodzeństwo od 2016
    Ja wysoka prolaktyna , 2 mutacje
    On brak plemników, wysoka homocysteina , 2 mutacje
‹‹ 316 317 318 319 320 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ