X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 16 marca 2020, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta-kolejnekonto wrote:
    Hejka dziewczyny, jakie jest standardowe stosowanie leków przeciwbólowych po biopsji?co dokładnie i ile bo jedziemy na razie na samym paracetamolu co 6 h :)

    My bierzemy ketonal active, 2kapsulki (100mg) co 6h,a w międzyczasie jeśli jakiś ból się pojawia gorszy to mąż jeszcze apap bierze lub ibuprom.

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • Marta-kolejnekonto Autorytet
    Postów: 280 133

    Wysłany: 16 marca 2020, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A sączy się cos jeszcze?

  • Marta-kolejnekonto Autorytet
    Postów: 280 133

    Wysłany: 16 marca 2020, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I czy te plastry na gola skórę moszny mozna?:p

  • Marta-kolejnekonto Autorytet
    Postów: 280 133

    Wysłany: 16 marca 2020, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo kazal go założyć po powrocie do domu, zdjelismy ten gazik ale tam trochę się jeszcze saczylo i na gołą skore daliśmy ten plaster

  • Marta-kolejnekonto Autorytet
    Postów: 280 133

    Wysłany: 16 marca 2020, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy te suspensorium mozna nosic z tymi plastrami?sorka ze tyle pytań,ale mielismy dzisiaj sporo przygód;)

  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 16 marca 2020, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś się delikatnie sączyło, nie wiem jak teraz bo my jeszcze w drodze do domu. Myślę że można na gola skórę tylko potem delikatnie odkleić trzeba, najlepiej pewnie będzie woda moczyć i odejdzie samo. A suspensorium można z plastrami. To jest do podtrzymania moszny i usztywnienia jej żeby tak nie latała 😉 więc plaster nakleić i potem nałożyć 'pas cnoty' i na to obcisłe bokserki i powinno być dobrze 😉

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • Marta-kolejnekonto Autorytet
    Postów: 280 133

    Wysłany: 16 marca 2020, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za info:)u nas w doraznym tez nic,więc czekamy;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2020, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja polecam kupic grube podpaski bella, pociąć je i wyłożyć suspensorium. Będzie im tak dużo miłej i przestanie obcierać, przetestowane ;) U nas tez się cuda działy, szczególnie po iglowej bo mąż miał krwiaka, to była tragedia taki niefart :/ przy mtese szybko się goilo i schodziła opuchlizna. Trzymam kciuki!!! Obie miałyście mtese w jednym dniu, tak? Znaczy mężowie :)

    Necia124 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2020, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I plastry kupujcie takie duże, są chyba 10x10, żeby tez nie obcierały :)

  • Marta-kolejnekonto Autorytet
    Postów: 280 133

    Wysłany: 17 marca 2020, 05:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za rady tak akurat sie złożyło ,ze w tym samym dniu. Z tego co ni wiadomo w tym dniu u nikogo nie znaleźli doraźnie.

  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 17 marca 2020, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mwm dzięki za rady, na pewno się przydadzą 😊

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2020, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki, nasza udana biopsja tez była w marcu, pamietam ze następnego dnia było tak ciepło i słonecznie jak dzisiaj. Wierze, ze ta wiosna będzie dla Was wyjątkowo piekna 🥰

  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 17 marca 2020, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mwm wrote:
    Trzymam kciuki, nasza udana biopsja tez była w marcu, pamietam ze następnego dnia było tak ciepło i słonecznie jak dzisiaj. Wierze, ze ta wiosna będzie dla Was wyjątkowo piekna 🥰

    Jejkuu oby też tak było u nas wszystkich 😍 chociaż ja się staram nie nastawiać zbyt pozytywnie żeby później nie bolało tak bardzo jak nic nie wyjdzie.

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • Nasza historia Autorytet
    Postów: 803 388

    Wysłany: 17 marca 2020, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż brał z tych mocniejszych to dexac co 8 i Apap co 6. W środę starał się już odkładać tabletki. Przykleilismy plaster i oskazalismy ( nie było jeszcze problemu z kupnem środka odkazajacego ;) ) teraz już po 3 tyg jest spoko, nie nosi już suspensorium, ma jeszcze jakieś zgrubienia. Nie dzwoniliśmy jeszcze zapytać o wynik, boimy się strasznie. Teraz tez mamy młyn w pracy z tym całym wirusem, wiec głowy mamy zajete, ale jak tak wieczorami usiądę i pomyśle o tym wszystkim, wirus, wynik to aż mi się słabo robi. Zadzwonimy chyba pod koniec tygodnia. Czuje się jak w jakimś filmie katastroficznym albo w innej rzeczywistości.. Marta i Siska 3mam kciuki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2020, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasza historia wrote:
    Mój mąż brał z tych mocniejszych to dexac co 8 i Apap co 6. W środę starał się już odkładać tabletki. Przykleilismy plaster i oskazalismy ( nie było jeszcze problemu z kupnem środka odkazajacego ;) ) teraz już po 3 tyg jest spoko, nie nosi już suspensorium, ma jeszcze jakieś zgrubienia. Nie dzwoniliśmy jeszcze zapytać o wynik, boimy się strasznie. Teraz tez mamy młyn w pracy z tym całym wirusem, wiec głowy mamy zajete, ale jak tak wieczorami usiądę i pomyśle o tym wszystkim, wirus, wynik to aż mi się słabo robi. Zadzwonimy chyba pod koniec tygodnia. Czuje się jak w jakimś filmie katastroficznym albo w innej rzeczywistości.. Marta i Siska 3mam kciuki.
    No kiepsko jest, ale dacie radę. Wiecie co, wczoraj układałam ubranka, trochę się szykuje już na poród i pierwszy raz sobie pomyślałam, ze kocham tego maluszka bez względu na wszystko, w ogóle nie mysle o tym ze to nasze biologiczne dziecko. Mówimy czasami po kim będzie miał nos, włosy itd ale w głębi serca miłość która mnie przepełnia nie ma nic wspólnego z genami. Oczywiście ze jestem przeszczęśliwa ze się udało i jest to niesamowita wdzięczność, bo ja nie zdecydowalabym się na dawcę, ale człowiek traci głowę i przestaje myśleć o biologii. Może to jest naturalne, nie wiem, może więcej bym myślała gdybym nie wiedziała kto był dawać, ale to dziecko jest nasze od pierwszego dnia, od chwili zapłodnienia. Mysle ze pierwszy raz trochę zrozumiałam osoby które korzystają z dawstwa, bo zawsze było mi to obce chociaż nigdy nie negowałam, bo nie mam do tego żadnego prawa. Z reszta, na pewno potwierdza to pary które są rodzicami dzięki innym.

    Nasza historia lubi tę wiadomość

  • Nasza historia Autorytet
    Postów: 803 388

    Wysłany: 17 marca 2020, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mwm wrote:
    No kiepsko jest, ale dacie radę. Wiecie co, wczoraj układałam ubranka, trochę się szykuje już na poród i pierwszy raz sobie pomyślałam, ze kocham tego maluszka bez względu na wszystko, w ogóle nie mysle o tym ze to nasze biologiczne dziecko. Mówimy czasami po kim będzie miał nos, włosy itd ale w głębi serca miłość która mnie przepełnia nie ma nic wspólnego z genami. Oczywiście ze jestem przeszczęśliwa ze się udało i jest to niesamowita wdzięczność, bo ja nie zdecydowalabym się na dawcę, ale człowiek traci głowę i przestaje myśleć o biologii. Może to jest naturalne, nie wiem, może więcej bym myślała gdybym nie wiedziała kto był dawać, ale to dziecko jest nasze od pierwszego dnia, od chwili zapłodnienia. Mysle ze pierwszy raz trochę zrozumiałam osoby które korzystają z dawstwa, bo zawsze było mi to obce chociaż nigdy nie negowałam, bo nie mam do tego żadnego prawa. Z reszta, na pewno potwierdza to pary które są rodzicami dzięki innym.
    Mój mąż mówił oczywiście, ze jak się nie uda, to on chce żebym i tak była w ciąży. Tylko ja wiem, ze on zrobiłby to tylko dla mnie, nie dla nas. Zreszta mówi o mojej ciąży, a nie, ze chce, żebyśmy mieli dziecko. Ja bardzo szanuje tych mężów, którzy zgadzają się z pełna świadomością na dawców, to wielcy bohaterowie. Cierpią fizycznie podczas biopsji, psychicznie jak są wyniki negatywne i poświęcają się żonom i swojemu nie biologicznemu dziecku.
    Mwm, zdradź termin porodu i imie dzidziusia, pocieszę się Waszym szczęściem 😉

  • Marta-kolejnekonto Autorytet
    Postów: 280 133

    Wysłany: 17 marca 2020, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska czy saczy Wam sie jeszcze ta ranka?jak dlugo to trwa mniej więcej?niby coraz mniej ale wole zapytac ^^

  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 18 marca 2020, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta-kolejnekonto wrote:
    Sisska czy saczy Wam sie jeszcze ta ranka?jak dlugo to trwa mniej więcej?niby coraz mniej ale wole zapytac ^^

    Wczoraj tylko mała kropka krwi była na opatrunku więc wydaje się mi że już tak ledwo coś kapnie, albo po prostu jak psikam tym octeniseptem to ta krew zaschnięta na szwach się tylko delikatnie rozpływa. Wczoraj mu kazałam po kąpieli leżeć przez godzinę i nie zaklejalam niczym żeby poodychala rana i nic nie widziałam żeby leciało

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • Marta-kolejnekonto Autorytet
    Postów: 280 133

    Wysłany: 18 marca 2020, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem. Chodzi juz w tym suspensorium?ile godzin dziennie?moj to lezy w lozku;)

  • Marta-kolejnekonto Autorytet
    Postów: 280 133

    Wysłany: 18 marca 2020, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy mozna w nim spac?^^

‹‹ 387 388 389 390 391 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ