X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • monzaw Autorytet
    Postów: 1066 952

    Wysłany: 20 kwietnia 2020, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska super, że udało się z mężem pogadać 🙂 jeśli chodzi o Krakow to polecają Artvimed i Macierzyństwo. My wszystkie badania męża robilismy w Artvimedzie właśnie, bo tam pracuje moja ginekolog, do której chodzę. Wiem, że działają, ale nie wiem czy zapisują nowe pacjentki.

    43ktpx9i26rpbwqn.png
    Ona
    AMH: 3.85 (2020)

    On:
    07.2019-pojedyncze plemniki 😦
    mikrodelecje AZFc.., wnętrostwo..

    17.11.2019 - biopsja mtese,
    12.12.2019 - wynik: są plemniki😍
    23.01.2020 - transfer w 3 dobie
    Mamy ❄❄❄❄ 3dniowce
    11dpt - 284.3mlU/ml, 13dpt - 960mlU/ml, 18dpt - 7063mlU/ml
    06.10.2020 - nasza Gabusia :)

    10.2022 - początek starań o rodzeństwo
    5.11.2022- transfer
    10dpt- 61♡
    12dpt- 96..
    14dpt- 138..
    19dpt-170..
    24dpt-325..szpital, podejrzenie cp, (methotrexate, cytotec)

    Przerwa 6 miesięcy- do czerwca 2023❤
  • Nasza historia Autorytet
    Postów: 803 388

    Wysłany: 20 kwietnia 2020, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta-kolejnekonto wrote:
    Nasza historia w najblizszych dniach podejmę decyzje co do lekarza,cały czas czytam opinie:)
    Ok, to zbieraj opinie, to mi podpowiesz, bo ja będę uzależniona od wolnego lekarza, który będzie w tym dniu i godzinie co dr Wolski.

    Marta-kolejnekonto lubi tę wiadomość

  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 20 kwietnia 2020, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monzaw wrote:
    Sisska super, że udało się z mężem pogadać 🙂 jeśli chodzi o Krakow to polecają Artvimed i Macierzyństwo. My wszystkie badania męża robilismy w Artvimedzie właśnie, bo tam pracuje moja ginekolog, do której chodzę. Wiem, że działają, ale nie wiem czy zapisują nowe pacjentki.

    Dziękuję, będę szukać jak będę miała więcej wolnego czasu. Narazie chyba odpuszczamy i faktycznie skończymy budowę 😊 ale zobaczymy bo u nas to się różnie dzieje, co chwilę inne decyzję heh 😊

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💙💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 20 kwietnia 2020, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny i chłopaki bo w tego co widzę to i mężczyźni też już tu zawitali :)
    Wita się po długiej przerwie ... wyrodna matka wątku .... ehh obiecywałam sobie, ze nawet po porodzie będę tu zaglądać ale chyba za dużo się działo i trochę mnie przerosło to wszystko , czytałam, czytałam a później straciłam rachubę na której stronie skończyłam :)
    Nie wiem czy uda mi sie odświeżyć 1 stronę ze statystykami ..ale mam nadzieję że tak :)
    Powoli wracamy do tematu inseminacji nasieniem dawcy .. po rodzeństwo tym razem :) niestety co rusz coś nam wypada .. a jeszcze teraz ten przeklęty wirus....wiec najpierw musze sie dowiedzieć czy dawca od którego braliśmy nasienie jeszcze jest w bazie bo wolelibyśmy juz z jednego skorzystać.


    Tak po prędce - Justynko z racji tego ze wcześniej juz miałyśmy przyjemność a widzę ze jednak tu zawitałaś jaki typ macie w opisie badania genetycznego ZK .. zwykły czy mozajkowy ??

    Sisska mój maż niby najpierw chciał dawcę później dał się wciągnąć w wir mojej paranoi że to musi byc jego dziecko.. i walczymy do ostatniej .. po czym w drodze na potwierdzenie mTESE powiedział ze on jednak nie chce mTESE i chce dawcy .. nożesz tak mi podniósł ciśnienie szansy .. myślałam że go tam na drodze wysadzę i każe zapitalać do domu na piechotę .. a miał prawie 150 km, nie odzywałam się do niego chyba z kilka dni .. później na spokojnie pogadaliśmy no i po kilku przygodach udało się :) jak juz podjęliście decyzje to może właśnie czas trochę oczyścić umysł.. odpocząć i podejść na spokojnie do pierwszej próby :)

    Monazaw gratulacje i spokojniej ciąży :)

    Pozdrawiam i lecę poczytać kto do nas dołączył i może coś mi sie uda spisać na 1 stronę
    do tych statystyk co by dać nadzieję innym jak dużo bezplemnikowców ma dzieci :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2020, 22:15

    Misia90, monzaw lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Misia90 Autorytet
    Postów: 695 693

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta-kolejnekonto wrote:
    A czy macie jakieś informacje na temat dr Taszyckiej?Dam znac,ale caly czas się zastanawiam do kogo...
    Ja byłam pacjentka dr Taszyckiej🙂 ogólnie nie mam na co narzekać, bo udało się za pierwszym razem i Maluch leży koło mnie🥰
    Co prawda trafiłam w sezon urlopowy i przerobiłam kilku lekarzy w Novum, ale ostatecznie nawet się cieszyłam, bo każdy powiedział coś nowego😛
    Z minusów:
    dr nie podaje nr kom do siebie, kontakt tylko przez Novum.
    Na początku ciąży miałam plamienia, odniosłam wrażenie ze, była na mnie wkurzona, ze w ogóle zawracam jej głowę. Miałam się kontaktować ze swoim ginekologiem.

    Wizyty ok, czasami coś zapominała, ale ma chyba tyle pacjentek, ze nie ogarnia, a ja raczej nie byłam jakimś wyjątkowym przypadkiem. Sama na koniec powiedziała, ze się przy mnie nie napracowała😉 Najlepiej pilnować wszystkiego samemu i w razie czego jej przypomnieć😛
    Transfer bez problemu🙂 ogólnie wszystkie badania delikatne, bezbolesne.
    Na wizytę wstępna czekałam chyba z 3 miesiące😝 ale nie żałuje wyboru lekarza, pewnie w głównej mierze przez to, ze się udało. Myśle, ze jeśli pojedziemy po rodzeństwo i będzie taka opcja, to znowu udamy się do dr Taszyckiej😜

    Marta-kolejnekonto lubi tę wiadomość

    👨🏻35 l. :
    2011 Kryptozoospermia
    07.2018 Azoospermia
    07.2019 0,3 mln ruchliwych plemników (po operacji żpn)

    👩🏻32 l. :
    niedoczynność tarczycy

    07.2019 I ICSI- 9 komórek- 6 zarodków- 2 przestały się rozwijać
    18.07.2019 transfer dwudniowego zarodka
    11 dpt beta 159,4 prog 154
    13 dpt beta 379,2 prog 214
    15 dpt beta 744,5
    18 dpt beta 2578 prog 215
    26 dpt mamy serduszko ❤️
    👶 03.2020

    Wracamy po rodzeństwo
    28.02.22 transfer ❄️ 4.1.2
    8 dpt beta <0,1 🥺

    26.04.22 transfer dwudniowego zarodka
    9 dpt beta <0,1 🥺

    10.23 histeroskopia: cd-138, usunięty polip

    31.10.23 transfer trzydniowego zarodka
    9 dpt beta <0,1
  • Marta-kolejnekonto Autorytet
    Postów: 280 133

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za inforamcje:)

  • MałaMi93 Autorytet
    Postów: 288 207

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż ostatnio tez wspomina coś o tym czy nie lepiej zdecydować sie na dawcę i na to przeznaczyć te pieniądze zamiast na biopsje 🤷‍♀️
    Ale ja chyba cały czas miałabym z tylu głowy ze nie spróbowaliśmy o biologiczne.....
    Dodzwonilam sie wczoraj na zabiegowy do Novum i nadal nie wykonują zabiegów i nie wiedza kiedy Bedą je wykonywać 🤷‍♀️ Wiec cała terapia hormonalna czeka nas raz jeszcze bo niedługo mija 6 tygodni od odstawienia . Taki przewrotny los.

    A dziewczyny z dzidziusiami na pokładzie , jak sie czujecie ? 😍

  • Marta-kolejnekonto Autorytet
    Postów: 280 133

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasza Historia zdecydowalismy sie na Pana Wojewódzkiego;)

    Nasza historia lubi tę wiadomość

  • Nasza historia Autorytet
    Postów: 803 388

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta-kolejnekonto wrote:
    Nasza Historia zdecydowalismy sie na Pana Wojewódzkiego;)
    Super, a jesteś już umówiona na wizytę?

  • Marta-kolejnekonto Autorytet
    Postów: 280 133

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak na telewizyte wstepna w piątek o 10^^

  • monzaw Autorytet
    Postów: 1066 952

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi93 wrote:
    Mój mąż ostatnio tez wspomina coś o tym czy nie lepiej zdecydować sie na dawcę i na to przeznaczyć te pieniądze zamiast na biopsje 🤷‍♀️
    Ale ja chyba cały czas miałabym z tylu głowy ze nie spróbowaliśmy o biologiczne.....
    Dodzwonilam sie wczoraj na zabiegowy do Novum i nadal nie wykonują zabiegów i nie wiedza kiedy Bedą je wykonywać 🤷‍♀️ Wiec cała terapia hormonalna czeka nas raz jeszcze bo niedługo mija 6 tygodni od odstawienia . Taki przewrotny los.

    A dziewczyny z dzidziusiami na pokładzie , jak sie czujecie ? 😍
    Kurcze faktycznie przewrotny los, może ta kolejna kuracja bedzie krótsza.
    A u mnie dosyć wporządku🙂 czuje się dobrze, wizytę mam za tydzień. Niby człowiek trochę pewniejszy, ale caly czas zastanawiam się czy wszystko z dzidzią jest ok. Jakbym mogła to bym chodzila na usg co tydzień 🤣 czekam do piątku aż mój mąż skończy kwarantanne i wkońcu będzie jakoś normalnie w moim życiu.

    43ktpx9i26rpbwqn.png
    Ona
    AMH: 3.85 (2020)

    On:
    07.2019-pojedyncze plemniki 😦
    mikrodelecje AZFc.., wnętrostwo..

    17.11.2019 - biopsja mtese,
    12.12.2019 - wynik: są plemniki😍
    23.01.2020 - transfer w 3 dobie
    Mamy ❄❄❄❄ 3dniowce
    11dpt - 284.3mlU/ml, 13dpt - 960mlU/ml, 18dpt - 7063mlU/ml
    06.10.2020 - nasza Gabusia :)

    10.2022 - początek starań o rodzeństwo
    5.11.2022- transfer
    10dpt- 61♡
    12dpt- 96..
    14dpt- 138..
    19dpt-170..
    24dpt-325..szpital, podejrzenie cp, (methotrexate, cytotec)

    Przerwa 6 miesięcy- do czerwca 2023❤
  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Cześć dziewczyny i chłopaki bo w tego co widzę to i mężczyźni też już tu zawitali :)
    Wita się po długiej przerwie ... wyrodna matka wątku .... ehh obiecywałam sobie, ze nawet po porodzie będę tu zaglądać ale chyba za dużo się działo i trochę mnie przerosło to wszystko , czytałam, czytałam a później straciłam rachubę na której stronie skończyłam :)
    Nie wiem czy uda mi sie odświeżyć 1 stronę ze statystykami ..ale mam nadzieję że tak :)
    Powoli wracamy do tematu inseminacji nasieniem dawcy .. po rodzeństwo tym razem :) niestety co rusz coś nam wypada .. a jeszcze teraz ten przeklęty wirus....wiec najpierw musze sie dowiedzieć czy dawca od którego braliśmy nasienie jeszcze jest w bazie bo wolelibyśmy juz z jednego skorzystać.


    Tak po prędce - Justynko z racji tego ze wcześniej juz miałyśmy przyjemność a widzę ze jednak tu zawitałaś jaki typ macie w opisie badania genetycznego ZK .. zwykły czy mozajkowy ??

    Sisska mój maż niby najpierw chciał dawcę później dał się wciągnąć w wir mojej paranoi że to musi byc jego dziecko.. i walczymy do ostatniej .. po czym w drodze na potwierdzenie mTESE powiedział ze on jednak nie chce mTESE i chce dawcy .. nożesz tak mi podniósł ciśnienie szansy .. myślałam że go tam na drodze wysadzę i każe zapitalać do domu na piechotę .. a miał prawie 150 km, nie odzywałam się do niego chyba z kilka dni .. później na spokojnie pogadaliśmy no i po kilku przygodach udało się :) jak juz podjęliście decyzje to może właśnie czas trochę oczyścić umysł.. odpocząć i podejść na spokojnie do pierwszej próby :)

    Monazaw gratulacje i spokojniej ciąży :)

    Pozdrawiam i lecę poczytać kto do nas dołączył i może coś mi sie uda spisać na 1 stronę
    do tych statystyk co by dać nadzieję innym jak dużo bezplemnikowców ma dzieci :)

    Dziękuję za Twoją wypowiedź :) Ja też chcę walczyć o biologiczne.. tylko, właśnie nie wiadomo, czy nawet jeśli u nas by kuracja pomogła rozwinąć spermatydy w plemniki, czy dziecko było by zdrowe.. Zastanawiam się nad dawcą nasienia i później w międzyczasie dalszą walkę o biologiczne dziecko. No ale, na razie tylko czekam, żeby mąż skontaktował się z dr Wolskim, co on sądzi o naszych wynikach, a później chwila przerwy, i będziemy działać.


    Marta a nie wiesz czy z dr Wolskim można się już kontaktować ?

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💙💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • MałaMi93 Autorytet
    Postów: 288 207

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monzaw wrote:
    Kurcze faktycznie przewrotny los, może ta kolejna kuracja bedzie krótsza.
    A u mnie dosyć wporządku🙂 czuje się dobrze, wizytę mam za tydzień. Niby człowiek trochę pewniejszy, ale caly czas zastanawiam się czy wszystko z dzidzią jest ok. Jakbym mogła to bym chodzila na usg co tydzień 🤣 czekam do piątku aż mój mąż skończy kwarantanne i wkońcu będzie jakoś normalnie w moim życiu.

    O rany to jak mąż na kwarantannie to musi być Ci ciężko. Dobrze ze jeszcze tylko pare dni.
    Napewno z dzidzia wszystko okej 😍 nie martw sie na zapas 😘 po tym co przeszliście musi być juz dobrze .

  • Marta-kolejnekonto Autorytet
    Postów: 280 133

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska,dzownilam dzisiaj i czekam na rozmowe w czwartek ma dzwonic.Doktor juz dzisiaj wrocil do pracy, także zadzwoń jutro i poproś o telefon.

  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 05:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, dzięki 😊

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💙💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 9965 5082

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Cześć dziewczyny i chłopaki bo w tego co widzę to i mężczyźni też już tu zawitali :)
    Wita się po długiej przerwie ... wyrodna matka wątku .... ehh obiecywałam sobie, ze nawet po porodzie będę tu zaglądać ale chyba za dużo się działo i trochę mnie przerosło to wszystko , czytałam, czytałam a później straciłam rachubę na której stronie skończyłam :)
    Nie wiem czy uda mi sie odświeżyć 1 stronę ze statystykami ..ale mam nadzieję że tak :)
    Powoli wracamy do tematu inseminacji nasieniem dawcy .. po rodzeństwo tym razem :) niestety co rusz coś nam wypada .. a jeszcze teraz ten przeklęty wirus....wiec najpierw musze sie dowiedzieć czy dawca od którego braliśmy nasienie jeszcze jest w bazie bo wolelibyśmy juz z jednego skorzystać.


    Tak po prędce - Justynko z racji tego ze wcześniej juz miałyśmy przyjemność a widzę ze jednak tu zawitałaś jaki typ macie w opisie badania genetycznego ZK .. zwykły czy mozajkowy ??

    Sisska mój maż niby najpierw chciał dawcę później dał się wciągnąć w wir mojej paranoi że to musi byc jego dziecko.. i walczymy do ostatniej .. po czym w drodze na potwierdzenie mTESE powiedział ze on jednak nie chce mTESE i chce dawcy .. nożesz tak mi podniósł ciśnienie szansy .. myślałam że go tam na drodze wysadzę i każe zapitalać do domu na piechotę .. a miał prawie 150 km, nie odzywałam się do niego chyba z kilka dni .. później na spokojnie pogadaliśmy no i po kilku przygodach udało się :) jak juz podjęliście decyzje to może właśnie czas trochę oczyścić umysł.. odpocząć i podejść na spokojnie do pierwszej próby :)

    Monazaw gratulacje i spokojniej ciąży :)

    Pozdrawiam i lecę poczytać kto do nas dołączył i może coś mi sie uda spisać na 1 stronę
    do tych statystyk co by dać nadzieję innym jak dużo bezplemnikowców ma dzieci :)
    No witaj Aniu 😘 wyszedl zespół 47xxy.. Nie wiem co to oznacza bo przez koronawirusa nie możemy jechać do androloga z tym.
    No podczytywalam długi czas to forum ale dopiero teraz odważyłam się napisać.. Boję się że nawet jak zdecydujemy się na biopsje i jak będzie jakiś plemnik to że może być tak że genetyka zrobi swoje. U mojego męża ja nie widzę żadnych objawów tego zespołu... No poza wzrostem może, ale 183 cm to też nie wielkolud.. No i na usg androlog stwierdził małe jądra. Boję się że dziecko mogłoby mieć gorsza odmianę tego zespołu i na prawdę odróżniać się od innych ludzi, albo jeszcze jakaś inna chorobę genetyczna mogłoby mieć ☹️ mam strasznie mieszane uczucie, tak bardzo że czasami myślę że najlepszym sposobem byłby dawca.. Ale tu też problem, mój mąż najpierw sam gadał o in vitro z dawca, że to on i tak będzie ojcem itd, ale jak pojawił się cień nadziei że może się udać to przyznał ze nie wie czy by w 100 % zdecydował się na obcego ojca dla naszego dziecka..

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • Marta-kolejnekonto Autorytet
    Postów: 280 133

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny mam pytanie odnośnie AMH jednak robilam to badanie rok temu w marcu i wyszło ki 1.48 ng/ml norma obok dla mojego wieku tj 20-24 wynosi 1,52-9,95 czy to az tak zly wynik?czy gdyby wyszło ponownie takie badanie łapiemy się na refundację do stymulacji??

  • Krąsi Autorytet
    Postów: 1440 1004

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do refundacji trzeba mieć powyżej 0,7, także masz jeszcze zapas. Poza tym musisz poczytać na wątku AMH - dziewczynom w różnych labach wychodziły różne odczyty.

    Marta-kolejnekonto lubi tę wiadomość

    ona: schorzenia reumatoidalne, p/c p-plemnikowe 1:10, hiperprolakt. czynnościowa, MTHFR A1298C - homo, PAI 4G/5G - hetero, KIR Bx, brak: 2DS2, 2DS3, HLA-C - C1, IL 10 poniżej normy, IL 4 w dolnych granicach normy, po szczepieniach limfocytami Męża
    musi mieć plan działania, inaczej wpada w depresję, póki ma plan - ma siłę walczyć dalej;

    on: p/c p-plemnikowe 1:100, obniżone parametry nasienia, hipogonadyzm hipogonadotropowy, CTFR: F508del - hetero, HLA-C - C1/C2;
    leniwiec, przyparty do muru - walczy;

    1. ICSI - nieudane;
    2. PICSI: 24.10.2020 Malineczka jest po drugiej stronie brzuszka :)
  • iza33222 Koleżanka
    Postów: 40 10

    Wysłany: 23 kwietnia 2020, 01:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Mąż jest już miesiąc po operacji żpn. Jego nasienie jest bardziej jak galareta z grudkami. Jak myślicie? Co to może być? Może któraś z was miała podobną sytuację? Czy to jest brak upłynienia? Czy może jakieś bakterie?

  • Marta-kolejnekonto Autorytet
    Postów: 280 133

    Wysłany: 23 kwietnia 2020, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasza historia zapisalisscie sie?Sisska dzwonil do Was dr Wolski?

‹‹ 397 398 399 400 401 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ