X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • Babyboom Ekspertka
    Postów: 242 112

    Wysłany: 2 marca 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    wiesz troche mnie dziwi.. ten spadek.. bo na tabsach nawet jak podwyzszony byl test to i tak fsh bylo wysoko i lh roslo

    hmmm no właśnie ciekawe to bardzo..ale my chyba możemy sobie tak gdybać a tylko lekarz powie co to tak naprawdę oznacza, tak czy siak cieszy taki widok no i w sumie jak dobrze zrozumiałam takiego efektu dr oczekiwał po kuracji czyli podwyższenia test i obniżenia FSH więc zasadniczo powinna to być dobra wiadomość :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 marca 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiadomo ze tak.. choc widze ze moj M .. podchodzi do tego z dysansem i dalej jest za AID ..wiec zobaczymy :) ma czas zeby przemyslec :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania świetna wiadomość :)

    zyzka za Ciebie też zaciskam kciuki :)

    za nas wszytskie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już miałam pisać i pisać a tu ciągle coś... Cieszę się niesamowicie dziewczyny z Waszych wieści:)
    Ania te wyniki są aż niewiarygodne, teraz pewnie macie ciężki orzech do zgryzienia, ale tyle już przeszliście że dacie radę. Generalnie bardzo to pozytywne bo ja już zaczęłam wątpić w jakiekolwiek leczenie a tu taka niespodzianka:)
    Zyzka:)))))) SUPER zaczynam się stresować razem z Tobą, ale wiem, że będzie dobrze, od początku mam dobre przeczucia:) musi się udać:) i dobrze, że już bedziecie mieć to z głowy. co do operacji to ciekawe jakie oni mają wyniki bo jeśli po tej operacji nie popłynie kilkadziesiąt milionów plemniorów to i tak będzie trzeba robic ivf:/ więc i tak dojdziecie do tego etapu co teraz tyko pewnie kilka jak nie kilkanaście miesięcy póżniej... uciekam spać bo naprawdę już zasypiam, póki co trzymam za wszystkie i za każdą z osobna kciukasy:)

  • zyzka Autorytet
    Postów: 284 263

    Wysłany: 4 marca 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem,że być może tylko Ivf ale ile razy będziemy to przechodzić(bo wyciągną malo plemników albo słabe,bo niedojrzałe z jąder i się nie będzie zapladniać,albo zagniezdzac i ile razy będziemy ciąć to jedno jądro emka nie wiadomo tego...gadalam z gościem,który przeprowadza rewazektomie,odradzal zabiegu,bo jego zdaniem nasieniowod został uszkodzony wyżej, tam gdzie ta przepuklina i wsadzona siatka a to jest ciężko zrekonstruowac i szanse są poniżej 20%.czekam jeszcze na wieści ze Szwajcarii,tam podobno wszczepia się zupełnie inny instrument,który ma zamienić nasieniowod,operacja kosztuje ok. 6tys.franków wiec masakra...skonsultuje wyniki emka i jego historię, nic nie szkodzi jak będą dawali duże szanse to kto wie,i tak jak wszystko dobrze pójdzie to Podchodzimy teraz do Ivf.szkoda nam czasu..ale na myśl,o niepowodzeniach,kolejnych próbach i biopsjach i jeszcze nie chcemy mieć tylko jednego dziecka minimum dwójka,to mi się robi słabo..
    W piątek chyba padne na zawał...no ale nic,trzeba być dobrej myśli,co ma być to będzie,nie mamy na to wpływu.
    A jak Kornelia wasze podejście? Robicie jakieś badania?
    Ja zrobiłam amh,czekam na jego wynik i kariotypu.
    Miłego dnia dziewczęta! :)

    zyzka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyzka!!!!!!!! ja póki co dorobiłam chalmydie i vdrl i ujemne:) Bede jutro bardzo bardzo bardzo trzymac za was kciuki!!!!! nawet nie wiesz jak bardzo bede sie stresowac, dacie rade oczywiscie:) i bedzie super bedzie mnostwo pleminków, az nie bedziesz wiedziala co z nimi robic:)
    Jajo do boju!!!! Liczymy na Ciebie:)

  • zyzka Autorytet
    Postów: 284 263

    Wysłany: 6 marca 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lasencje są plemniki!!!!! Zamrożone 4 slomki :) reszta poszła do badania histopatologicznego. W przyszłym tygodniu lecimy na spotkanie kwalifikacyjne :)))))

    Nadzieja87, Ania_84, Babyboom, Joaszo, FasUla lubią tę wiadomość

    zyzka
  • zyzka Autorytet
    Postów: 284 263

    Wysłany: 6 marca 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za kciuki :) pomogły na pewno! Ściskam was i wracam do emka bo leży biedny i kiepsko się czuje...ale szczęśliwy:)

    Ania_84, Joaszo, FasUla lubią tę wiadomość

    zyzka
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 6 marca 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZYzka ponownie GRATULUJE :D
    wpis na 1 str zaktualizowany :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2015, 18:21

    zyzka lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • zyzka Autorytet
    Postów: 284 263

    Wysłany: 6 marca 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana dziękuję :*

    zyzka
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 6 marca 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki jak mozecie napiszcie na priv jakies krotkie wpisy skad rozpoznanie azooo..FSH,LH, Test .. to bym wkleila jesli chcecie dla innych zawsze latwiej ocenic jakies sznase jak sa wyniki

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Babyboom Ekspertka
    Postów: 242 112

    Wysłany: 6 marca 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyzka super!!! :):):)

    zyzka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zyzka ogromne gratulacje,nawet sobie nie wyobrażam jak wy się teraz cieszycie :) cieszę się razem z Wami :D

    zyzka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Zyzka, trzymam za Was mocno kciuki i opiekuj sie swoim dzielnym mężczyzna!;)

    zyzka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zyzka!!!!!!!!!!gratuluje!!!!!!!!wiedzialam ze tak bedzie!!!!!:):):):):):)wspaniale!co Wy teraz zrobicie z az cztema slomkami????? ojjj bedzie duzo dzieciakow:)az dzis nawet o 13 o Was myslalam, az mi sie przykro ztobilo ze tak to jest ze szczesliwa para musi tyle przechodzic... ale dobze ze sa pozytywne informacje:)ja poki co troszke deprwsyjna jestem moze dlatego sie az tak nie udzielam, ale naprawde sie ciesze zyzka serîo, ufffffff

    zyzka lubi tę wiadomość

  • zyzka Autorytet
    Postów: 284 263

    Wysłany: 7 marca 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Radość ogromna,bo o jeden ciężar mniej. Teraz myslenica o całym programie,o tym kto mi będzie zastrzyki robił,bo ja nie dam rady,nie ma szans i czy w ogóle dam sobie radę przejść cala ta stymulację,jak emka nie będzie. Chcielibyśmy teraz zacząć działać,za 2 tyg emek wyjeżdża na.miesiąc,ciekawe czy udałoby się tak,że jak wróci to pyknąć punkcje i transfer,i potem może znów jechać:p powiem wam,że teraz mam czyste sumienie jak myślę o dziecku,że będziemy je mieć i koniec kropka! Wcześniej myślałam o tym bardzo nieśmiało....ze pewnie się nie uda,że na nas zawsze spada jakieś nieszczęście i zawsze jest pod górkę... Dziewczyny trzymam za Was kciuki!!! I czuje,ze wszystkim nam się uda za niedługo z wielkim brzuchem łazić :D

    zyzka
  • zyzka Autorytet
    Postów: 284 263

    Wysłany: 7 marca 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelia jaka depresja??? Co się dzieje?:(

    zyzka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyzka i oby takie myślenie pozostało już na stałe :) myślę o Was i cieszę się jak by to były nasze plemniki :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyzka po prostu już psychicznie ciężko sobie radzę, a jeszcze tyle stresów przed nami...:-/ szkoda że musimy przez to przechodzić. M.będzie jeździł na kolejne mrozenia, boję się o te plemniki czy będą i czy dadzą radę... Serio to będzie dla mnie horror to wszystko. Nie wiem może to głupio zabrzmi ale powoli tracę nadzieje że się uda:-/ i wyobrażałam sobie jak Ty się stresujesz, byłaś dzielna bo ja na pewno padłabym na zawał... ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelia :) kochana musisz wierzyć, teraz tylko wiara w to że się uda może nam pomóc :) wszystko się ułoży zobaczysz :) każda z nas będzie mała swojego malucha w ramionach :)

‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ