X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • nowyyy Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 17 czerwca 2023, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jedna klinika ma w cenniku Mikroekstracja tkanki jądra w znieczuleniu ogólnym, to będzie mtese ? bo jak czytam mtese to Mikrochirurgiczna biopsja jądra (MTESE)
    chociaż cena na to nie wskazuje bo 2900 zł
    u konkurencji Biopsja jądra otwarta 1 700 zł chyba, że oddzielnie za coś trzeba płacić

    a tak ogólnie ile około się czeka na taką biopsje i ile trzeba L4 po niej ?
    pewnie warto pytać czy zapiszą gonadropiny przed biopsją żeby zwiększyć szanse

  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 623 513

    Wysłany: 17 czerwca 2023, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mTESE to koszt od 10 do 15 tys. Więc te ceny to raczej za biopsję igłową

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • Uslyszec_tato Koleżanka
    Postów: 43 16

    Wysłany: 17 czerwca 2023, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowyyy wrote:
    jedna klinika ma w cenniku Mikroekstracja tkanki jądra w znieczuleniu ogólnym, to będzie mtese ? bo jak czytam mtese to Mikrochirurgiczna biopsja jądra (MTESE)
    chociaż cena na to nie wskazuje bo 2900 zł
    u konkurencji Biopsja jądra otwarta 1 700 zł chyba, że oddzielnie za coś trzeba płacić

    Też mi się wydaje, że to zwykła Tese.

    nowyyy wrote:
    a tak ogólnie ile około się czeka na taką biopsje i ile trzeba L4 po niej ?
    pewnie warto pytać czy zapiszą gonadropiny przed biopsją żeby zwiększyć szanse

    Ja czekałem niecały miesiąc od umówienia się do terminu operacji.
    Ogólnie L4 doktor proponował na minimum 2 tygodnie. Ja za pierwszym razem wziąłem 3 dni, a za drugim tydzień.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2023, 18:45

    IG: uslyszec_tato
    🔹Starania o dziecko od 2019 r.
    🔹XII.2021 IVF ❄️
    🔹II.2022 FET❌
    🔹III.2022 IVF 0❄️
    🔹VI.2022 mTese (azoospermia)
    🔹X.2022-II.2023-terapia hormonalna
    🔹II.2023 mTese
    🔹V.2023 IVF ❄️
    🔹X.2023 FET❌
    🔹III.2024 IVF ❄️
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 18 czerwca 2023, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia23 wrote:
    mTESE to koszt od 10 do 15 tys. Więc te ceny to raczej za biopsję igłową

    Kogo moje oczy widzą?😊

    @Krysia23, no co tam u Ciebie? Jakie plany dalsze macie?

    @Ananasku, a co u Was? Pękłaś już? 😊

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • lifestyle Koleżanka
    Postów: 32 15

    Wysłany: 20 czerwca 2023, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, chwilę się nie odzywałem bo sporo się działo. Cały tydzień w rozjazdach (stymulacja i kontrolowanie pęcherzyków). Moja żona kiepsko zniosła stymulację, pewnie dlatego, że sporo ich wyprodukowała bo 13. Po punkcji również nie jest ciekawie, bo cały czas bolą ją jajniki. Z tej 13 zapłodniło się 9, ale do 3 doby przetrwały 3 zarodki. Dwa zamroziliśmy jeden poszedł do transferu.

    Przy każdej wizycie mieliśmy zaznaczane przez lekarzy, że jest mała szansa, aby coś się znalazło po rozmrożeniu i warto rozważyć dawcę. Po rozmrożeniu moich próbek z histo okazało się, że są plemniki i to wszystkie ruchome. Myślę, że to powinno zmotywować innych z równie kiepskimi wynikami hormonów jak moje.

    Jeszcze się nie cieszymy, bo różnie może być, a droga przez in vitro bywa ciężka, ale jesteśmy wdzięczni lekarzom, szczególnie dr Wolskiemu, że nas nie przekreślił.

    Johana, Ferox, Baniusia, Ananasova lubią tę wiadomość

  • Johana Autorytet
    Postów: 819 591

    Wysłany: 20 czerwca 2023, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas było bardzo podobnie.
    Lekarze mówili ze może być różnie, przy każdym telefonie z Novum cała drżałam, ale również jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami zarodków 💪
    Wiem że to początek drogi ale nadzieja umiera ostatnia. W końcu mamy jeden cel ;)

    Podchodziliście od razu do transferu mimo złego samopoczucia żony?
    Rozumiem ze jesteście już po transferze wiec nie wiem co pomoże, może no spa?

    lifestyle, Baniusia lubią tę wiadomość

    👦 potwierdzona azoospermia ✅ hormony w normie ✅ Kariotyp ok ✅ Mutacja CFTR 😢 mTese ✅
    👧 PCOS ✅ IO ❌ hipoglikiemia reaktywna ⁉️ Mutacja CFTR ❌

    07/2023: I transfer
    7dpt: 78
    9dpt: 254,3
    11dpt: 675

    preg.png
  • lifestyle Koleżanka
    Postów: 32 15

    Wysłany: 21 czerwca 2023, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Johana wrote:
    U nas było bardzo podobnie.
    Lekarze mówili ze może być różnie, przy każdym telefonie z Novum cała drżałam, ale również jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami zarodków 💪
    Wiem że to początek drogi ale nadzieja umiera ostatnia. W końcu mamy jeden cel ;)

    Podchodziliście od razu do transferu mimo złego samopoczucia żony?
    Rozumiem ze jesteście już po transferze wiec nie wiem co pomoże, może no spa?

    Tak, mimo złego samopoczucia podeszliśmy do transferu, ale ostatecznie to była decyzja lekarza, wiec widocznie pewne dolegliwości były w granicach normy. Nospa pomaga na chwilę.

    Wy nie robiliście transferu świeżaka?

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 21 czerwca 2023, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lifestyle wrote:
    Cześć, chwilę się nie odzywałem bo sporo się działo. Cały tydzień w rozjazdach (stymulacja i kontrolowanie pęcherzyków). Moja żona kiepsko zniosła stymulację, pewnie dlatego, że sporo ich wyprodukowała bo 13. Po punkcji również nie jest ciekawie, bo cały czas bolą ją jajniki. Z tej 13 zapłodniło się 9, ale do 3 doby przetrwały 3 zarodki. Dwa zamroziliśmy jeden poszedł do transferu.

    Przy każdej wizycie mieliśmy zaznaczane przez lekarzy, że jest mała szansa, aby coś się znalazło po rozmrożeniu i warto rozważyć dawcę. Po rozmrożeniu moich próbek z histo okazało się, że są plemniki i to wszystkie ruchome. Myślę, że to powinno zmotywować innych z równie kiepskimi wynikami hormonów jak moje.

    Jeszcze się nie cieszymy, bo różnie może być, a droga przez in vitro bywa ciężka, ale jesteśmy wdzięczni lekarzom, szczególnie dr Wolskiemu, że nas nie przekreślił.

    Super. Bardzo się cieszę, że się udało, że macie zarodeczki i już nawet jeden poszedł do transferu 😊

    Trzymamy kciuki ✊️✊️🍀🍀

    Kiedy pierwsza beta?

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 21 czerwca 2023, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Johana wrote:
    U nas było bardzo podobnie.
    Lekarze mówili ze może być różnie, przy każdym telefonie z Novum cała drżałam, ale również jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami zarodków 💪
    Wiem że to początek drogi ale nadzieja umiera ostatnia. W końcu mamy jeden cel ;)

    Podchodziliście od razu do transferu mimo złego samopoczucia żony?
    Rozumiem ze jesteście już po transferze wiec nie wiem co pomoże, może no spa?

    @Joahana a jak u Was? Rozumiem, że rozpoczynacie przygotowania do transferu?

    Jakie macie zarodeczki?

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Ananasova Autorytet
    Postów: 600 566

    Wysłany: 21 czerwca 2023, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Kogo moje oczy widzą?😊



    @Ananasku, a co u Was? Pękłaś już? 😊
    E gdzie tam :) dopiero zaczęliśmy 3 trymestr wraz z rozpoczęciem upalnych dni wiec same miłe doznania nas czekają 😅 a co tam u Was ?

  • Johana Autorytet
    Postów: 819 591

    Wysłany: 21 czerwca 2023, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lifestyle wrote:
    Wy nie robiliście transferu świeżaka?

    Nie, od początku szliśmy na ilość ze względu na nasienie wiec czekamy z niecierpliwością na kolejny cykl ;)
    Chociaż dziękowałam za tą decyzje już po punkcji, myślałam ze będzie z górki a dni okazały się najcięższe.

    👦 potwierdzona azoospermia ✅ hormony w normie ✅ Kariotyp ok ✅ Mutacja CFTR 😢 mTese ✅
    👧 PCOS ✅ IO ❌ hipoglikiemia reaktywna ⁉️ Mutacja CFTR ❌

    07/2023: I transfer
    7dpt: 78
    9dpt: 254,3
    11dpt: 675

    preg.png
  • Johana Autorytet
    Postów: 819 591

    Wysłany: 21 czerwca 2023, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    @Joahana a jak u Was? Rozumiem, że rozpoczynacie przygotowania do transferu?

    Jakie macie zarodeczki?

    Basiunia, przygotowaniem bym tego nie nazwała 🙈 dzielnie czekam na @ i 10dc. Podchodzimy na naturalnym z nadzieja na owulacje ✊🏻

    Baniusia lubi tę wiadomość

    👦 potwierdzona azoospermia ✅ hormony w normie ✅ Kariotyp ok ✅ Mutacja CFTR 😢 mTese ✅
    👧 PCOS ✅ IO ❌ hipoglikiemia reaktywna ⁉️ Mutacja CFTR ❌

    07/2023: I transfer
    7dpt: 78
    9dpt: 254,3
    11dpt: 675

    preg.png
  • lusia_11 Koleżanka
    Postów: 32 87

    Wysłany: 22 czerwca 2023, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim, po raz pierwszy udzielam się na forum, choć czytamy z mężem Wasze wpisy już od dłuższego czasu w poszukiwaniu nadziei, że skoro innym przy azoospermii się udaje, to nam też się uda.

    O dziecko staramy się od lutego 2022. O azoospermii dowiedzieliśmy się dzień przed ostatnią wigilią. Wiecie doskonale, jaki to szok i jakie emocje... Ostatnie miesiące to diagnostyka, kolejne badania nasienia, konsultacje. Badania genetyczne (AZF, CFTR, kariotyp) wyszły w porządku, hormony też, wielkość jąder prawidłowa, nie ma żylaków, więc androlog zaplanował mężowi biopsję. Termin biopsji mamy wyznaczony na 28 lipca, więc pozostaje nam czekanie. Od dawna ciśniemy dietę od Akademii Płodności i mamy wrażenie, że ta dieta to jedyne, nad czym możemy mieć kontrolę w tej całej sytuacji.

    Bardzo chcemy mieć nadzieję, że skoro wszystkie wyniki są w porządku, to te plemniki tam są i znajdą się w biopsji. 🙏 Czy ktoś z Was miał podobnie, że wyniki w porządku i rzeczywiście plemniki się znalazły?

    Pozdrawiamy Was serdecznie i trzymamy kciuki za Was wszystkich! ❤️

    Starania od lutego 2022
    • grudzień 2022 - początek diagnostyki i wyrok - azoospermia
    • styczeń-maj 2023 - pogłębianie diagnostyki
    - genetyka w porządku
    - hormony w porządku
    • lipiec 2023 - biopsja gruboigłowa, udało się znaleźć plemniki
    • listopad 2023 - punkcja, mamy 10❄️
    • grudzień 2023 - 17.12 kriotransfer ❄️ 5AA na cyklu naturalnym; 25.12 (8 dpt) beta <1,2 💔; 28.12 pierwszy dzień nowego cyklu, wizyta w klinice; 29.12 początek drugiego podejścia - tym razem na cyklu sztucznym
    • styczeń 2024 - 5.01 USG przed transferem, 12.01 kriotransfer ❄️ 4BA na cyklu sztucznym, + EmbrioGlue, AH, Atosiban, 19.01 (7dpt) beta <2,3 😥💔
    • luty 2024 - 8.02 histeroskopia operacyjna
    • marzec 2024 - FET??
  • lifestyle Koleżanka
    Postów: 32 15

    Wysłany: 22 czerwca 2023, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Super. Bardzo się cieszę, że się udało, że macie zarodeczki i już nawet jeden poszedł do transferu 😊

    Trzymamy kciuki ✊️✊️🍀🍀

    Kiedy pierwsza beta?

    Wypada pod koniec miesiąca. Na razie zmagamy się z bólem jajników, zaparciami i wzdęciami.

    Baniusia lubi tę wiadomość

  • lifestyle Koleżanka
    Postów: 32 15

    Wysłany: 22 czerwca 2023, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lusia_11 wrote:
    Cześć wszystkim, po raz pierwszy udzielam się na forum, choć czytamy z mężem Wasze wpisy już od dłuższego czasu w poszukiwaniu nadziei, że skoro innym przy azoospermii się udaje, to nam też się uda.

    O dziecko staramy się od lutego 2022. O azoospermii dowiedzieliśmy się dzień przed ostatnią wigilią. Wiecie doskonale, jaki to szok i jakie emocje... Ostatnie miesiące to diagnostyka, kolejne badania nasienia, konsultacje. Badania genetyczne (AZF, CFTR, kariotyp) wyszły w porządku, hormony też, wielkość jąder prawidłowa, nie ma żylaków, więc androlog zaplanował mężowi biopsję. Termin biopsji mamy wyznaczony na 28 lipca, więc pozostaje nam czekanie. Od dawna ciśniemy dietę od Akademii Płodności i mamy wrażenie, że ta dieta to jedyne, nad czym możemy mieć kontrolę w tej całej sytuacji.

    Bardzo chcemy mieć nadzieję, że skoro wszystkie wyniki są w porządku, to te plemniki tam są i znajdą się w biopsji. 🙏 Czy ktoś z Was miał podobnie, że wyniki w porządku i rzeczywiście plemniki się znalazły?

    Pozdrawiamy Was serdecznie i trzymamy kciuki za Was wszystkich! ❤️

    Jak macie dobre wyniki, dietę i ogólnie zdrowy tryb życia to jest bardzo duża szansa. Nie wiem na ile, ale moim zdaniem mi pomogły bardzo orzechy brazylijskie, ale temat pewnie znacie skoro stosujecie dietę na płodność.

    lusia_11 lubi tę wiadomość

  • Johana Autorytet
    Postów: 819 591

    Wysłany: 22 czerwca 2023, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lusia_11 wrote:
    Cześć wszystkim, po raz pierwszy udzielam się na forum, choć czytamy z mężem Wasze wpisy już od dłuższego czasu w poszukiwaniu nadziei, że skoro innym przy azoospermii się udaje, to nam też się uda.

    O dziecko staramy się od lutego 2022. O azoospermii dowiedzieliśmy się dzień przed ostatnią wigilią. Wiecie doskonale, jaki to szok i jakie emocje... Ostatnie miesiące to diagnostyka, kolejne badania nasienia, konsultacje. Badania genetyczne (AZF, CFTR, kariotyp) wyszły w porządku, hormony też, wielkość jąder prawidłowa, nie ma żylaków, więc androlog zaplanował mężowi biopsję. Termin biopsji mamy wyznaczony na 28 lipca, więc pozostaje nam czekanie. Od dawna ciśniemy dietę od Akademii Płodności i mamy wrażenie, że ta dieta to jedyne, nad czym możemy mieć kontrolę w tej całej sytuacji.

    Bardzo chcemy mieć nadzieję, że skoro wszystkie wyniki są w porządku, to te plemniki tam są i znajdą się w biopsji. 🙏 Czy ktoś z Was miał podobnie, że wyniki w porządku i rzeczywiście plemniki się znalazły?

    Pozdrawiamy Was serdecznie i trzymamy kciuki za Was wszystkich! ❤️

    Baaardzo trzymam kciuki, że się znajda i będzie ich wystarczajaco do ivf :)
    Jeśli hormony są w porządku to proces spermatogenezy powinien być zachowany ✊🏻
    Domyślam się jaka bezsilność musicie czuć nie znając powodu całej tej sytuacji. Co mówi lekarz prowadzący?

    lusia_11 lubi tę wiadomość

    👦 potwierdzona azoospermia ✅ hormony w normie ✅ Kariotyp ok ✅ Mutacja CFTR 😢 mTese ✅
    👧 PCOS ✅ IO ❌ hipoglikiemia reaktywna ⁉️ Mutacja CFTR ❌

    07/2023: I transfer
    7dpt: 78
    9dpt: 254,3
    11dpt: 675

    preg.png
  • nowyyy Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 22 czerwca 2023, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Johana wrote:
    Cześć, u męża potwierdzono mutację CFTR, w biopsji mTese znaleziono i zamrożono plemniki. Zaczynamy pierwsza stymulację do ICSI.
    Czy komuś z CFTR udało się spełnić marzenia?
    a nie było sensu robić igłowej albo tese ? czy mąż miał stymulacje lekami przed biopsją?

  • lusia_11 Koleżanka
    Postów: 32 87

    Wysłany: 22 czerwca 2023, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Johana wrote:
    Baaardzo trzymam kciuki, że się znajda i będzie ich wystarczajaco do ivf :)
    Jeśli hormony są w porządku to proces spermatogenezy powinien być zachowany ✊🏻
    Domyślam się jaka bezsilność musicie czuć nie znając powodu całej tej sytuacji. Co mówi lekarz prowadzący?

    Johana, dziękuję! ❤️

    Lekarz też mówi, że są szanse, bo wszystkie wyniki na to wskazują, no ale wiadomo, że niczego nam nie zagwarantuje. Powiedział, że robimy biopsję igłową, a jeśli w niej nic nie znajdą, to wtedy, jeśli będziemy chcieli, pokieruje nas na MTese do dr. Wolskiego. Najgorsze jest to czekanie i ciągła niepewność...

    Starania od lutego 2022
    • grudzień 2022 - początek diagnostyki i wyrok - azoospermia
    • styczeń-maj 2023 - pogłębianie diagnostyki
    - genetyka w porządku
    - hormony w porządku
    • lipiec 2023 - biopsja gruboigłowa, udało się znaleźć plemniki
    • listopad 2023 - punkcja, mamy 10❄️
    • grudzień 2023 - 17.12 kriotransfer ❄️ 5AA na cyklu naturalnym; 25.12 (8 dpt) beta <1,2 💔; 28.12 pierwszy dzień nowego cyklu, wizyta w klinice; 29.12 początek drugiego podejścia - tym razem na cyklu sztucznym
    • styczeń 2024 - 5.01 USG przed transferem, 12.01 kriotransfer ❄️ 4BA na cyklu sztucznym, + EmbrioGlue, AH, Atosiban, 19.01 (7dpt) beta <2,3 😥💔
    • luty 2024 - 8.02 histeroskopia operacyjna
    • marzec 2024 - FET??
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 22 czerwca 2023, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lusia_11 wrote:
    Cześć wszystkim, po raz pierwszy udzielam się na forum, choć czytamy z mężem Wasze wpisy już od dłuższego czasu w poszukiwaniu nadziei, że skoro innym przy azoospermii się udaje, to nam też się uda.

    O dziecko staramy się od lutego 2022. O azoospermii dowiedzieliśmy się dzień przed ostatnią wigilią. Wiecie doskonale, jaki to szok i jakie emocje... Ostatnie miesiące to diagnostyka, kolejne badania nasienia, konsultacje. Badania genetyczne (AZF, CFTR, kariotyp) wyszły w porządku, hormony też, wielkość jąder prawidłowa, nie ma żylaków, więc androlog zaplanował mężowi biopsję. Termin biopsji mamy wyznaczony na 28 lipca, więc pozostaje nam czekanie. Od dawna ciśniemy dietę od Akademii Płodności i mamy wrażenie, że ta dieta to jedyne, nad czym możemy mieć kontrolę w tej całej sytuacji.

    Bardzo chcemy mieć nadzieję, że skoro wszystkie wyniki są w porządku, to te plemniki tam są i znajdą się w biopsji. 🙏 Czy ktoś z Was miał podobnie, że wyniki w porządku i rzeczywiście plemniki się znalazły?

    Pozdrawiamy Was serdecznie i trzymamy kciuki za Was wszystkich! ❤️

    Cześć.

    Sporo z nas tak miało. Sporo też par z fatalnymi wynikało doczekało się swojego szczęścia 😊.

    Będzie dobrze 🍀

    Jaką macie biopsję i na kiedy zaplanowaną?

    lusia_11 lubi tę wiadomość

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Uslyszec_tato Koleżanka
    Postów: 43 16

    Wysłany: 22 czerwca 2023, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również trzymam kciuki! 😊

    lusia_11 lubi tę wiadomość

    IG: uslyszec_tato
    🔹Starania o dziecko od 2019 r.
    🔹XII.2021 IVF ❄️
    🔹II.2022 FET❌
    🔹III.2022 IVF 0❄️
    🔹VI.2022 mTese (azoospermia)
    🔹X.2022-II.2023-terapia hormonalna
    🔹II.2023 mTese
    🔹V.2023 IVF ❄️
    🔹X.2023 FET❌
    🔹III.2024 IVF ❄️
‹‹ 649 650 651 652 653 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ