X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • Natoszka Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 8 maja, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć:)
    Jestem nowa 😘
    Z 5 lat temu odkryliśmy u mojego męża problem z testosteronem, przyczyną poświnkowe jądra. Androlog zalecił badania spermy- z tego co pamiętam wszystko było na 0%, mąż zaczął przyjmować nebido testosteron urósł, przysadka odpuściła poczuł się o niebo lepiej, czasami dodatkowo brał tadalafil.
    W grudniu 2023 zszedł z nebido i dostał odblok- podjęliśmy decyzję o dzidziusiu, w czerwcu będzie miał znowu badane nasienie, od dłuższego czasu zmienił nawyki- zdrowo je, biega i się suplementuje.
    Chciałabym wiedzieć czy ktoś z was miał do czynienia z poświnkowmi jądrami ?
    Oczywscie jak wyniki nadal będą zerowe mamy iść na biopsję itp. Jestem nowa w tym temacie, czytanie tego wszystkiego wzbudza we mnie silne lęki, więc postanowiłam bezpośrednio napisać.
    Dodatkowo teraz mąż dostał większą dawkę tadalifilu i czegoś jeszcze bo po odstawieniu nebido, erekcje były słabe.

  • Natoszka Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 12 maja, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natoszka wrote:
    Cześć:)
    Jestem nowa 😘
    Z 5 lat temu odkryliśmy u mojego męża problem z testosteronem, przyczyną poświnkowe jądra. Androlog zalecił badania spermy- z tego co pamiętam wszystko było na 0%, mąż zaczął przyjmować nebido testosteron urósł, przysadka odpuściła poczuł się o niebo lepiej, czasami dodatkowo brał tadalafil.
    W grudniu 2023 zszedł z nebido i dostał odblok- podjęliśmy decyzję o dzidziusiu, w czerwcu będzie miał znowu badane nasienie, od dłuższego czasu zmienił nawyki- zdrowo je, biega i się suplementuje.
    Chciałabym wiedzieć czy ktoś z was miał do czynienia z poświnkowmi jądrami ?
    Oczywscie jak wyniki nadal będą zerowe mamy iść na biopsję itp. Jestem nowa w tym temacie, czytanie tego wszystkiego wzbudza we mnie silne lęki, więc postanowiłam bezpośrednio napisać.
    Dodatkowo teraz mąż dostał większą dawkę tadalifilu i czegoś jeszcze bo po odstawieniu nebido, erekcje były słabe.
    A bardzo macie wysokie fsh?

  • Natoszka Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 13 maja, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo już nie pamiętam ale przysadka mózgowa zasuwała 3 krotnie bardziej.

  • Sikoreczkaaa Ekspertka
    Postów: 233 253

    Wysłany: 13 maja, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy ktoś z Was miał obniżone LH I FSH w normie?

‹‹ 662 663 664 665 666
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ