Forum Męskie sprawy Morfologia - 0%
Odpowiedz

Morfologia - 0%

Oceń ten wątek:
  • 83xxx Autorytet

Wysłany: 26 kwietnia 2017, 18:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a te witaminy i suplementy same narzucacie swoim facetom? Czy są zalecane bezpośrednio przez lekarza-androloga? Może za dużo tego wszystkiego... bo można też przedobrzyć.

n5bjdmw.png
    sbo114n.png
  • sylwia80 Autorytet

Wysłany: 26 kwietnia 2017, 19:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sama, mimo ze androloga odwiedziliśmy wiele razy. On zalecił proviron25 który tez nic nie pomógł. U nas z ruchem jest największy problem. Podobno L karnityna działa super na ruch, jak widać nie u nas.

MTHFR 1298A - C homozygota,IO,PCO, NK 12,7%, KIR AA, Jajowody drożne, AMH 4.3.
  • sylwia80 Autorytet

Wysłany: 26 kwietnia 2017, 19:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój gin mówi ze palenie zle wpływa na ruch, mój A rzucił palenie a wyniki się pogorszyły.

• cocosowa Autorytet

Wysłany: 26 kwietnia 2017, 21:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasze wizyty u androloga to najwieksza strata pieniędzy. Nawetniewykrył na nerce torbieli,które mój miał.A tak po za tym dowiedziałam się że u nas w Polsce nie ma nawet formalnie takiej specjalizacji jak andrologia, tylko to jest na zasadzie że niektórzy urlolodzy bądź endokrynolodzy interesują się tym tematem , jeżdżą na konferencjie i mianują sięandrologami

Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • sylwia80 Autorytet

Wysłany: 26 kwietnia 2017, 21:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak jak piszesz nie ma takiej specjalizacji, najczęściej takie kursy kończą urolodzy.
    Nasz bardzo się starał ale nic z tego nie wyszło, nie znamy przyczyny kiepskich wynikow

• 83xxx Autorytet

Wysłany: 27 kwietnia 2017, 18:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie się zastanawiam czy wysłać męża do androloga żeby nie wydawać niepotrzebnie kasy. Kupiłam mężowi l-karnityne, salfazin, wit E i kwas foliowy. Musimy poprawić morfologię z 0%

n5bjdmw.png
    sbo114n.png
  • Karola27 Koleżanka

Wysłany: 27 kwietnia 2017, 20:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cocosowa trzymaj się! Nie najważniejsza jest metoda do upragnionego efektu tylko sam efekt wiec!

Witaj 83xxx my ten sam problem. Zdecydowaliśmy się na wizytę do androloga i zobaczymy co będzie dalej. Oby udało się znaleźć przyczynę tak słabej morfologii to i może naprawić się uda. Jestem bardzo ciekawa co powie

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 kwietnia 2017, 22:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    cocosowa wrote:
    Nasze wizyty u androloga to najwieksza strata pieniędzy. Nawetniewykrył na nerce torbieli,które mój miał.A tak po za tym dowiedziałam się że u nas w Polsce nie ma nawet formalnie takiej specjalizacji jak andrologia, tylko to jest na zasadzie że niektórzy urlolodzy bądź endokrynolodzy interesują się tym tematem , jeżdżą na konferencjie i mianują sięandrologami

To samo powiedział nam naprotechnolog, do którego ostatnio chodzimy i specjalizuje się w andrologii.
    W nim nadzieja :)

• sylwia80 Autorytet

Wysłany: 28 kwietnia 2017, 00:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co Wam radzi naprotechnolog na obniżona ruchliwosc ?

• Kulkakulka Przyjaciółka

Wysłany: 28 kwietnia 2017, 07:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, a jest tu jakaś para na forum,której udało się zajść z terato i donosić ciażę? Pytam się,bo u mnie ciaża umarła i chciałabym bezpośrednio napisać albo poczytać.

5 lat starań,V-leiden,nietoler.pokarmowa, hsg,stymul.owu letrozolem,1*iui za granica,ciaża 11.2016,2 laparoskopie w ciaży z powodu bóli podbrzusza,poronienie zatrzymane w 8 tyg :( Gameta Rzgów- 08. 2017 rozpoczęcie ivf:), 3 histeroskopie,4 transfery nieudane, 04.2019 naturalna
  • Coccinea Przyjaciółka

Wysłany: 28 kwietnia 2017, 09:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem ciekawa co naprotechnologia może pomóc w męskim problemie?!

xrotrjjg30hx8js7.png
  • cocosowa Autorytet

Wysłany: 28 kwietnia 2017, 10:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiem Wam szczerze,że ja już nie wierzę w poprawę morfologi. Jeli nie masz bakterii a bierzesz suplementy a morfologia dalej 0%, to marne nadzieje.My starania od 2014 1 ciąża poroniona,zrobione badania ogólne, posiewy, usuniete żylaki, zrobiona genetyka, dieta, suple,hormony,mąż ma wyniki lepsze niż ja.Odebraliśmy badania morfologia 1% ruch spadł o co najmniej połowe, doszliśmy do wniosku żeu nasjużzostaje tyko ivf..

Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • 83xxx Autorytet

Wysłany: 28 kwietnia 2017, 15:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi cocosowa :( A co na to lekarze?
    U mojego męża morfologia spadła z 8% na 0%.

n5bjdmw.png
    sbo114n.png
  • cocosowa Autorytet

Wysłany: 28 kwietnia 2017, 15:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urlolog,który prowadzi męża powiedział żebyśmy wybrali już opcję in vitro bo szkoda czasu i psychiki. Ciąży naturalnej nie wyklucza, ale nie wiadomo kiedy mogłaby się zdarzyć i nie wiadomo czy znów nie poronię przez morfologię ;(

Starania od 06.2014
    28.07.2015 *11tc
  • 83xxx Autorytet

Wysłany: 28 kwietnia 2017, 15:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli przy kiepskiej morfologii przy ewentualnej ciąży można ją poronić?? Nie wiedziałam o tym. Myślałam, że nieprawidłowe plemniki nie są w stanie zapłodnić...

n5bjdmw.png
    sbo114n.png
  • sylwia80 Autorytet

Wysłany: 28 kwietnia 2017, 20:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coco,to tak jak u nas, załamka. My też już chyba zrobiliśmy wszystko w sprawie poprawy nasienia, a jest tragicznie.
    Mój ma kryzys i nawet IVF nie chce robić, więc jest bardzo ciekawie.

• cocosowa Autorytet

Wysłany: 28 kwietnia 2017, 22:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    83xxx wrote:
    Czyli przy kiepskiej morfologii przy ewentualnej ciąży można ją poronić?? Nie wiedziałam o tym. Myślałam, że nieprawidłowe plemniki nie są w stanie zapłodnić...
    No niestety mogą zapłodnić, jeśli są w miarę dobrze zbudowane zewnątrznie i potrafią się poruszać

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2017, 21:58

Kamyczek1826 lubi tę wiadomość

Starania od 06.2014
    28.07.2015 *11tc
  • cocosowa Autorytet

Wysłany: 28 kwietnia 2017, 22:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia80 wrote:
    Coco,to tak jak u nas, załamka. My też już chyba zrobiliśmy wszystko w sprawie poprawy nasienia, a jest tragicznie.
    Mój ma kryzys i nawet IVF nie chce robić, więc jest bardzo ciekawie.
    My już w stronę ivf. U nas znów odwrotnie mój już chce podchodzić w przyszłym miesiąc, byle najszybciej, ja chyba muszę się jeszcze oswoić, ale już nie mam nadziei na naturalne starania

Starania od 06.2014
    28.07.2015 *11tc
  • Marysia777 Koleżanka

Wysłany: 29 kwietnia 2017, 10:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wygląda na to że mogą zapłodnić, bo u nas przy 0% była ciąża, ale się nie utrzymała :-(

Marysia777
  • cocosowa Autorytet

Wysłany: 29 kwietnia 2017, 11:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia777 wrote:
    Wygląda na to że mogą zapłodnić, bo u nas przy 0% była ciąża, ale się nie utrzymała :-(
    U nas tak samo

Starania od 06.2014
    28.07.2015 *11tc
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ