X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka - wszystkiego najlepszego :)

    u mnie wszystko się rozleciało, nie wiem jak to będzie - mam 5 nowego cyklu, ale zanim go dostałam to 9 dni plamień było i to co uznałam wcześniej za początek cyklu nim nie było - szkoda gadać :( ten cykl pewnie będzie obserwacyjny z naturalnymi staraniami. Powoli tracę siły i nadzieję, mieliśmy dwie IUI, została nam de facto jedna, ale coraz poważniej myślimy o in vitro.

    asik13, Aneczka34 lubią tę wiadomość

    mbnotr8.png
  • Sugarfree Przyjaciółka
    Postów: 79 25

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, pamiętacie mnie? Zajrzalam tu po dobre wieści...a tu widzę, wiciąż wszystkie tkwimy tak samo :(

    Ja nadal robię sobie przerwę od leków i lekarzy - teraz jest środek sezonu frisbee, wiec nie ma miesiąca bez przygotowań, treningów i zawodów. To pomaga. Na jesień planuję szczeniaczka i ewentualnie wrócić do leczenia. Nie mam odwagi, chyba trochę wewnątrz się poddałam.

    Ściskam Was wszystkie!

    asik13, Aneczka34 lubią tę wiadomość

  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka życzę wam wszystkiego najlepszego, a która to już rocznica? Ja do szpitala idę 6 lipca a zabieg 7. Powiedz mi czy po narkozie można wyjść tego samego dnia co zabieg?

    Aneczka34 lubi tę wiadomość

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doncia, ja miałam narkozę przy laparoskopii i nie chcieli mnie puścić, przy histeroskopii wyszłam tego samego dnia, ale to była inna nakroza, chyba taka "lżejższa" bo u mnie tylko diagnostyczna

    mbnotr8.png
  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki morganaa trochę się boję bo pierwszy raz będę miała narkozę no i czy wszystko pójdzie dobrze. Mam nadzieję że nam wszystkim uregulują się cykle bo moje też ostatnio coś fiksują skróciły się do 25 i miewam skrzepy a raczej niebyt dobrze. Miłego dnia dziewczyny.

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo, że strach jest zawsze, ja też się bałam - przy laparoskopii bardziej, bo człowiek ma obawy co będzie, czy coś znajdą. Chyba każdy się boi jak idzie do szpitala - to naturalne. Ale Doncia wszystko będzie dobrze :)

    mbnotr8.png
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Widzę, że wszystkie mamy ostatnio problemy z cyklami :(

    Doncia na pewno będzie dobrze, ja za każdym razem wychodziłam w tym samym dniu, ale wszystko zależy jak będziesz się czuła.

    Sugarfree - jak mogłybyśmy zapomnieć ;) trzymam kciuki za sukcesy we frisbee :)

    Aneczka - spóźnione ale szczere ;) dużo miłości i niech się Wam spełniają marzenia!

    Ja za to miałam wczoraj okropną sytuację. Koleżanka w pracy poinformowała mnie, że jest w ciąży (parę miesięcy temu przeszła ciążę biochemiczną). Oczywiście pogratulowałam jej, ale wiecie, że nie umiem się cieszyć w takich sytuacjach. Nawet mi kilka łez skapło w samotności :( Po południu miała odebrać wyniki drugiej beta hcg. Okazało się, że beta bardzo spadła - powtórka sytuacji, prawdopodobnie znów biochemiczna :( To co się dzieje teraz z ciążami, płodnością itp. to się w głowie nie mieści. Żeby coś, co jest tak naturalne jak oddychanie dla takiej ogromnej rzeszy ludzi było nieosiągalne.. Straszne :(

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili masz racje - coś tak naturalnego staje się tak dla coraz większego grona ludzi wręcz niemożliwe :( ale chyba sami zgotowaliśmy sobie ten los - wszędzie chemia :( współczuje twojej koleżance :(

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny

    Aneczka wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu :)
    U nas czas leci szybko...dziś kolejna tura szczepień Leosia i już się stresuję.
    Tak bardzo chcę żebyście już zaciążyły. Ile to my nacierpimy się żeby mieć maleństwo..

    Aneczka34 lubi tę wiadomość

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doncia82 wrote:
    Aneczka życzę wam wszystkiego najlepszego, a która to już rocznica? Ja do szpitala idę 6 lipca a zabieg 7. Powiedz mi czy po narkozie można wyjść tego samego dnia co zabieg?


    Dzięki. Druga rocznica :)
    Mnie powiedzieli że jak będę się dobrze czuć to wyjdę tego samego dnia. Czułam się ok. więc wyszłam. Gorzej czułam się po znieczuleniu do HSG. Też wyszłam do domu ale zaraz po przyjeździe wzięłam prysznic i poszłam spać.

    Też się tego bałam bo to był pierwszy raz. Pierwszy raz też miałam znieczulenie. Teraz już wiem jak to wygląda i jakby co to mogę iść jeszcze raz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2017, 09:27

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili87 wrote:
    Cześć dziewczyny! Widzę, że wszystkie mamy ostatnio problemy z cyklami :(

    Doncia na pewno będzie dobrze, ja za każdym razem wychodziłam w tym samym dniu, ale wszystko zależy jak będziesz się czuła.

    Sugarfree - jak mogłybyśmy zapomnieć ;) trzymam kciuki za sukcesy we frisbee :)

    Aneczka - spóźnione ale szczere ;) dużo miłości i niech się Wam spełniają marzenia!

    Ja za to miałam wczoraj okropną sytuację. Koleżanka w pracy poinformowała mnie, że jest w ciąży (parę miesięcy temu przeszła ciążę biochemiczną). Oczywiście pogratulowałam jej, ale wiecie, że nie umiem się cieszyć w takich sytuacjach. Nawet mi kilka łez skapło w samotności :( Po południu miała odebrać wyniki drugiej beta hcg. Okazało się, że beta bardzo spadła - powtórka sytuacji, prawdopodobnie znów biochemiczna :( To co się dzieje teraz z ciążami, płodnością itp. to się w głowie nie mieści. Żeby coś, co jest tak naturalne jak oddychanie dla takiej ogromnej rzeszy ludzi było nieosiągalne.. Straszne :(



    Dzięki :)

    Co do cyklu to ja też czekam i zastanawiam się kiedy przyjdzie @. Ostatni cykl zaczął się też 7 maja. Potem jeszcze od 12 do 27 było krwawienie ale myślałam że to po zabiegu. Teraz myślę że to był @. No trudno. Zaczynamy jak tylko nadejdzie.

    Lily no właśnie miałam taką samą sytuację. 30.05 koleżanka powiedziała mi, że się udało i jest w ciąży (drugie in vitro). Z jednej strony się cieszyłam a z drugiej wiadomo. Nawet mój mnie pocieszał że nam się też uda. Wczoraj jej siostra mi napisała że ona poroniła. Więc kapa straszna aż się boję do niej pisać. Dziś idzie na czyszczenie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2017, 09:41

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • Sugarfree Przyjaciółka
    Postów: 79 25

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili87 wrote:
    Cześć dziewczyny! Widzę, że wszystkie mamy ostatnio problemy z cyklami :(

    Doncia na pewno będzie dobrze, ja za każdym razem wychodziłam w tym samym dniu, ale wszystko zależy jak będziesz się czuła.

    Sugarfree - jak mogłybyśmy zapomnieć ;) trzymam kciuki za sukcesy we frisbee :)

    Aneczka - spóźnione ale szczere ;) dużo miłości i niech się Wam spełniają marzenia!

    Ja za to miałam wczoraj okropną sytuację. Koleżanka w pracy poinformowała mnie, że jest w ciąży (parę miesięcy temu przeszła ciążę biochemiczną). Oczywiście pogratulowałam jej, ale wiecie, że nie umiem się cieszyć w takich sytuacjach. Nawet mi kilka łez skapło w samotności :( Po południu miała odebrać wyniki drugiej beta hcg. Okazało się, że beta bardzo spadła - powtórka sytuacji, prawdopodobnie znów biochemiczna :( To co się dzieje teraz z ciążami, płodnością itp. to się w głowie nie mieści. Żeby coś, co jest tak naturalne jak oddychanie dla takiej ogromnej rzeszy ludzi było nieosiągalne.. Straszne :(

    O matko, straszne :(

    Ja miałam wczoraj również nieprzyjemną sytuację. Jestem lekarzem weterynarii, byłyśmy na etapie planowania zrobienia zdjęcia RTG starszemu dużemu psu. Byłyśmy dwie lekarki, i klientka z córką. Klientka mocno wierząca. Radośnie od drzwi ogłosiła, że jej córka nie będzie dźwigać i stać przy RTG bo jej się "OKRES SPÓŹNIA BĘDE BABCIĄ". Jakoś tam sobie poradziłyśmy, potem pobieram temu psu krew i słyszę "A pani rodzice nie naciskają już na wnuka?", ja odpowiedziałam krótko i stanowczo, bo nie życzę sobie takich pytań, że leczę się od trzech lat. Miałam nadzieję, że ukrócę temat, jednak usłyszłam, ja zwraca się do córki "NO WIDISZ? TRZEBA SIĘ SPIESZYĆ, LATKA LECĄ". Przeryczałam drogę powrotną. Dziś kończe 29 lat.

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 2 lipca 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sugafree spóźnione ale szczere! ;) Kochana żebyś nigdy nie musiała wysłuchiwać głupich ludzi i żebyś zawsze miała przy sobie same kochające Cię osoby! No i oczywiście tej małej iskierki w brzuszku! :) Spełnienia marzeń!

    Ja we wrześniu kończę 30stkę i też kiedyś usłyszałam, że jak ma się dziecko- cytuję- "tak późno" to potem w kołyskę tylko w okularach się zagląda... Moja endokrynolog urodziła w czerwcu w wieku 40lat - pierwsze dziecko. A, ze byłam na wizycie u mojej ginekolog, która jest koleżanką tej endo i prowadziła jej ciążę, to dowiedziałam się, że bardziej spełnionej i szczęśliwej matki to ona nie widziała... Walcz i rób swoje, a jak urodzisz dziecko, to niech wszyscy mu zazdroszczą, jak cudowną ma mamę - przynajmniej ja to sobie tłukę do głowy :)Bo nie wiek, a miłość jest ważna.

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 3 lipca 2017, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sugarfree ja też się podpinam pod życzenia Lili. Już nie mam czego dodać.

    Co do wieku, to dziewczyny nie przesadzajcie z tym wiekiem bo są starsze np ja mam 35
    :(

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 3 lipca 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sugarfree- spełnienia marzeń :)

    ja mam 32, a chamstwo ludzi po prostu nie zna granic czasami. Mnie raz wkur... dyrektor mojego liceum - spotkaliśmy się po latach, a on pierwsze pytanie czy dzieci mam i że latka lecą - a co go to kur... obchodzi, aż cała chodziłam, bo pewnie facetom takich pytań nie zadaje, wrrr - przepraszam za wulgaryzmy. Reszta ludzi choć jest ciekawa czemu nie mamy dzieci to wykazuje ogromny takt.


    mbnotr8.png
  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 6 lipca 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie przejmujcie się glupimi ludźmi wierzę że dla nas też zaświeci słońce. A ja jestem już w szpitalu jutro zabieg trzymajcie kciuki.

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 6 lipca 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doncia trzymaj się :) będzie dobrze - kciuki trzymam bardzo mocno :)

    doncia82 lubi tę wiadomość

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doncia powodzenia:)

    doncia82 lubi tę wiadomość

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 6 lipca 2017, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doncia trzymamy kciuki! Daj znać jak będzie po wszystkim :)

    A mi się spóźnia okres już 5 dni... Z ogromną nadzieję i pewnością szłam rano na betę, kurde dziewczyny mam wszystkie objawy ciąży, tylko beta hcg <2. Ehhh no to se teraz poryczę :( Oby u Was było lepiej! :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2017, 15:06

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 6 lipca 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Lili ja od 4 miesięcy nie uroniłam łezki bo tyle czekałam za przyjęciem do szpitala więc trochę psychicznie od tego odpoczelam ale wkrótce pewnie znowu trochę poryczę. Jestem na sali z samymi ciężarnymi więc czuję się trochę inna.

‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ