X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 7 lipca 2017, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie chce panikować ale dalej nic :( 6 dzień spóźnienia, w ogole nie czuję się okresowo. Na bieliźnie delikatny żółty nalot, ale bez pieczenia, swędzenia itd wiec to raczej nie infekcja :/ robiłam tez progesteron - poziom 11,44- mieści się w normie dla tej fazy cyklu. Nie miałam nigdy takiej sytuacji. Czekać czy iść do ginekologa? Help me:p

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 7 lipca 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po czuję się w miarę dobrze ale muszę leżeć. Czekam na lekarza bo narazie nic nie wiem jak przebiegł zabieg i co tam zobaczyli.

  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 7 lipca 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili a może zrób test ciążowy może zaszła jakaś pomyłka w laboratorium z twoją betą

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 7 lipca 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doncia dobrze że już po :) daj znać co i jak :)

    Lili trochę to dziwne ....

    Ja dziś w końcu byłam na monitoringu. Mam 9 dc a pęcherzyki malutkie, endo też małe. Dostałam estrofem na poprawę endo. We wtorek znów wizyta.

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 7 lipca 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wychodzę do domu usunęli polipa i parę jakiś drobniejszych których nie było widać na usg za 10 dni wynik hist pat.

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 7 lipca 2017, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam test dzień po terminie spodziewanej miesiączki i negatywny.

    Doncia a jak się ogólnie czujesz? Trzymam kciuki, żebyś szybko doszła do siebie :)

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 7 lipca 2017, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doncia82 super, że już po... mam nadzieję, że teraz nie będzie przeszkód by dzidziuś był...

    Lili87 a może faktycznie jakaś fasolka się zadomowiła... może owulacja była później...

    Aneczka34 trzymam kciuki za wtorkowy monitoring...

    A ja walczę drugi dzień z okresem... martwię się... bo od poronienia okres u mnie to tragedia... :( :( :( straszne krwawienia mnie dopadły :(... Ale za to ból tylko jednodniowy, i nie jakiś intensywny - więc w tym przypadku nie narzekam... ach...

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 8 lipca 2017, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dostałam dziś okres :P Jakby nie było to czuję ulgę. To chyba wszystko z nerwów.
    Asik mi po pronieniu też się wszystko pozmieniało i to na gorzej...ale liczę, że jak w końcu uda się urodzić dziecko, to wszystko wróci do "normalności" ;)

    Ewa - coś mi się kojarzy, że pisałaś, że byłaś z mężem u jakiegoś bioenergoterapeuty. Mogę zapytać u kogo? ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2017, 07:12

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Lily to jest Mikołaj Ganuszczak. Przyjmuje w Bielsku- Białej. Jest strona internetowa o tym. Wpisz dar bielsko biała jakoś tak albo imię i nazwisko tego bioenergoterapeuty.
    Szybko dostałam okres, początkiem czerwca. Teraz drugi okres po porodzie mam i dużym plusem jest to, że nie mam bolesnego okresu, nie muszę brać w ogóle tabletek przeciwbólowych. Oby tak już zostało :).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2017, 21:20

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 10 lipca 2017, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Ewcia :) Ja właśnie słyszałam, że po porodzie miesiączka i cykle bardzo się zmieniają...Dobrze, że u Ciebie bezboleśnie ;) A jak Leoś? :)

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie u każdej kobiety z okresem tak jest po porodzie. Moja koleżanka po dwóch porodach nadal ma bolesne miesiączki.
    Leoś jest przekochany, waży ponad 7 kg. Teraz śpi. Ogólnie jest coraz bardziej aktywny, mało śpi w ciągu dnia. Przyjechał mój brat z rodzinką więc w końcu mogli na żywo się zobaczyć. Zdjęcie wstawię jak kompa odpalę bo piszę z komórki.


    Zdjęcie usunęłam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2017, 19:00

    asik13 lubi tę wiadomość

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 10 lipca 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa81 - cudny jest Twój Leoś :) słodziaczek :)

    ewa81 lubi tę wiadomość

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 10 lipca 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale słodki :)

    ewa81 lubi tę wiadomość

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 10 lipca 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przekochany, przesłodki, cudny :) my wczoraj byliśmy u znajomych - mają 3 letniego synka - sama radość :)

    mbnotr8.png
  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 11 lipca 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale twój synek już duży, prześliczny. A od wczoraj krwawię coraz bardziej i zastanawiam się czy to nie @ bo powinnam ją dostać dopiero za 5 dni ale może ten zabieg ją przyspieszyl.

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 11 lipca 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doncia też tak miałam. Krwawienie trwało 16 dni i pojawiło się kilka dni po histero. Myślałam że to po zabiegu wszystko się czyści ale teraz wiem że to był @ ponieważ cykl trwał 54 dni.

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 12 lipca 2017, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka a jak wczorajsza wizyta urosło coś podchodzicie znowu do IUI?

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 12 lipca 2017, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa masz prześliczne dziecko... To chyba przyszły model, bo tak cudnie pozuje ;)

    Doncia mi po zabiegach zawsze mówili, że pierwsze krwawienie należy traktować jako okres i często się zdarza, że nie przychodzi w terminie przewidywanej miesiączki...

    Dziewczyny a czy Wasi mężczyźni poza przeciwciałami mają jakieś inne problemy z nasieniem? Bo my niby tylko przeciwciała, ale ostatnio mnie naszło, żeby spróbować podawać mężowi jakieś witaminy, żeby dodatkowo polepszyć jakość plemników... Tylko z drugiej strony czy jest sens? Żeby potem nie było, że co za dużo to niezdrowo:P

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 13 lipca 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doncia jest kiepsko. Byłam dziś znów, są trzy pęcherzyki po lewej stronie ale dalej małe. Największy ma 14 mm. Mam zastrzyki Menopur (dziś i jutro) a w sobotę znów do kontroli. Jeśli nie urosną to lekarz powiedział że odpuszczamy ten cykl. Zobaczymy...
    A ty jak tam ?

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 13 lipca 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili87 wrote:
    Ewa masz prześliczne dziecko... To chyba przyszły model, bo tak cudnie pozuje ;)

    Doncia mi po zabiegach zawsze mówili, że pierwsze krwawienie należy traktować jako okres i często się zdarza, że nie przychodzi w terminie przewidywanej miesiączki...

    Dziewczyny a czy Wasi mężczyźni poza przeciwciałami mają jakieś inne problemy z nasieniem? Bo my niby tylko przeciwciała, ale ostatnio mnie naszło, żeby spróbować podawać mężowi jakieś witaminy, żeby dodatkowo polepszyć jakość plemników... Tylko z drugiej strony czy jest sens? Żeby potem nie było, że co za dużo to niezdrowo:P

    Lili u nas to jest chyba jedyny problem a przynajmniej mam taką nadzieję.
    Mój jadł od marca PROFERTIL (60 tabletek - koszt 199 pln) nic to nie zmieniło. Wyniki porównywałam podczas inseminacji. Zobaczymy jak będzie tym razem. To chyba faktycznie tylko naciąganie ludzi. Pytałam o to lekarza kilka miesięcy temu i tak mi powiedział.
    Teraz je kwas foliowy.

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ