X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 8 września 2016, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać co powiedział lekarz na wizycie! Mocno trzymam kciuki! Zresztą zamierzam dziś sama umówić się na wizytę do gyncentrum :) zobaczymy co mi tam powiedzą ;) powodzenia dziewczyny!

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • Ajka Autorytet
    Postów: 5552 2283

    Wysłany: 8 września 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie... ja już powoli wariuję... dziś mam raczej dołek, bo to taka karuzela raz jestem pełna nadziei, raz jest rozpacz...
    Sugerfree daj znać co u Ciebie.

    2020 :)
    2023 :)
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 8 września 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajka wszystko co najlepsze przed Tobą i tego się trzymaj! :P Nawet nie chce sobie wyobrażać co przeżywasz, ale jestem pewna, że za kilka dni będziesz czuć już tylko radość i euforię! Mocno Wam kibicuję i trzymam kciuki za maleństwa - oczywiście życzę bliźniaków :D Grunt to spokój, nerwy i tak w niczym nie pomogą. Korzystaj z pogody jeśli tylko masz możliwość, słońce na pewno pomoże w tych trudnych chwilach. Powodzenia!

    Sugarfree i jak po wizycie?

    Ewa jesteście już w domu?

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

    Jestem już w domu....muszę teraz bardzo się oszczędzać, nie denerwować się i przybrać na wadze, bo wyglądam jak szkielet :(. Niestety ciąża i moje zdrowie jest wysokiego ryzyka więc muszę uważać.
    Trzymam za Was kciuki

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 10 września 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia biedactwo :( Oby teraz było już tylko lepiej!! Może to i będą najcięższe miesiące Twojego życia, ale macierzyństwo na pewno wynagrodzi Ci te trudne chwile! Trzymam kciuki żebyście oboje rośli jak na drożdżach i żeby wszystko dobrze się zakończyło!! Zdrowia kochana :)

    P.S już wiecie, że to syn? :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2016, 08:56

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily, lekarz zdradził mi płeć :), oczywiście może się pomylić i za jakis czas okaże się, że dziewczynka będzie. Na obecną chwilę prawdopodobnie to synuś :)

  • Sugarfree Przyjaciółka
    Postów: 79 25

    Wysłany: 10 września 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już jestem! :) We czwartek miałam wizytę, pęcherzyk pękł, na 14 dzień po IUI mam robić betę. Ustawili mnie na Duphaston 2x dz 1 tbl.

    Trochę się martwię, bo nie dość, że dopadło mnie przeziębienie to od czwartku mam takie drobne, brązowe plamienia. Tłumaczę sobie, że w tym tygodniu moja macica dostała ostro w kość - najpierw HSG, potem IUI, więc może to. Nie są obfite, ale jak nie przejdą to w poniedziałek dzwonię do lekarza :(

    Ajka ja też wariuję. To będą bardzo długie dwa tygodnie :(

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 12 września 2016, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sugarfree jak z Twoimi plamieniami? Konsultowałaś się z lekarzem? A może to implantacja zarodka?

    Ajka trzymam kciuki za testowanie!!!

    Ewa jak samopoczucie?

    Ja dziś powinnam dostać okres, aż się boję tego dnia, znów będzie wycie do księżyca ;)
    Ale pochwale się Wam - w piątek 23 września idę do Gyncentrum na wizytę u dr. Mercika, jeśli zgodzi się na iui to zamierzam w październiku dopiąć swego i spróbować pierwszego podejścia. :)

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily trzymam mocno kciuki za Was :)
    Z samopoczuciem niestety różnie :(, mnie dołuje, że tak szybko byle czym się męczę. Boję się iść nawet do głupiego sklepu, do którego mam parę kroków, bo zemdleję. Tak marzę, żeby już normalnie funkcjonować, wyjść z domu gdzieś, nie być taka słaba, żeby nic nie bolało. Nie wiem kiedy się to wszystko skończy..Nie wiedziałam, że cała ta procedura, hormony, ciąża spowoduje takie problemy zdrowotne u mnie. Drugi raz na to już bym się nie zdecydowała.
    Ajka powodzenia z testowaniem :)
    Sugarfree powodzenia z IUI :)

  • Ajka Autorytet
    Postów: 5552 2283

    Wysłany: 12 września 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciąży - brak
    Zarodków - brak

    i to by było na tyle na razie...

    I wiesz co Ewa, ciesz sie szczęścciem, które w Tobie rośnie,ból i te wszystkie problemy zdrowotne miną, a Ty bedziesz mamą - ja chętnie wziełabym na siebie wszystkie Twoje kłopoty, byle tylko mieć w opisie "jestem w 11 tygodniu...

    2020 :)
    2023 :)
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 12 września 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro Ajka :(

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajka jest mi naprawdę bardzo przykro :( i rozumiem Cię. Mimo, że piszę o moich problemach zdrowotnych, to jestem szczęśliwa, że mam maleństwo pod serduszkiem, ono właśnie trzyma mnie tak przy życiu żeby nie poddawać się. Bardzo bym chciała żebyście były mamami

  • Ajka Autorytet
    Postów: 5552 2283

    Wysłany: 12 września 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorka Ewa chyba byłam trochę nie miła... Trzymaj sie i mam nadzieje, że już niedługo będziesz się czuła lepiej, tak żeby cieszyć się ciążą jak należy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2016, 21:57

    2020 :)
    2023 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajka już w porządku, troszkę było mi przykro, ale z drugiej strony Cię rozumiałam bo też czułam złość czy zazdrość że inne są w ciąży a ja nie. Teraz przeżywasz bo się nie udało, ale nie znaczy że Ci się nie uda. Nie można się poddawać, płacz do woli, to pomaga a jak się pozbierzesz, walcz dalej. Nie każda kobieta ma prostą drogę do bycia matką. Ile też łez wylałam jak się nam nie udawało, potem że nie mamy szans na naturalne zajście w ciążę, że tylko in vitro. Powiem Ci, że mimo że z maluszkiem jest wszystko dobrze i cieszę się z tego ogromnie- jest to dar od Boga, to jestem w stresie, bo życie moje - matki jest też ważne by dziecko żyło - mnie grozi zator, mam masywne zakrzepy w żyłach szyjnych, nodze, jak coś mi się stanie to po mnie i dziecku.

  • Ajka Autorytet
    Postów: 5552 2283

    Wysłany: 12 września 2016, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze... przynajmniej u Ciebie...

    2020 :)
    2023 :)
  • Sugarfree Przyjaciółka
    Postów: 79 25

    Wysłany: 13 września 2016, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienie ustało - myślę, że to nadżerka po prostu naruszona wziernikowaniem, macica płukana do hsg tak szalała.

    Ajka, przykro mi ogromnie. Każda z nas niestety wie, przez co musisz przechodzić:( Dlaczego u nas nie może być tak jak u innych kobiet :( Ja już zapowiedziałam - już nigdy nie będziemy się zabezpieczać. Bo a nuż po pierwszej wyczekanej ciąży uda się kiedyś tam bez spiny, po prostu zajść naturalnie.


    Ewa - to wszystko to są skutki uboczne in vitro? Przerażające :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sugarfree - hiperka to efekt in vitro, zmiany zakrzepowe podobno miałam wcześniej, ale cała stymulacja, hormony i ciąża niestety ją uaktywniły. Spokojnie, hiperkę nie każda kobieta ją ma, więc nie przejmuj się :).
    Dziś miałam trochę chodzenia - do lekarza, do pracy z L4 i inne sprawy. Już dziś w domu siedzimy, jest taki upał że szok

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 15 września 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam robić dziś bete... wynik : 213,5.... Czy ja śnie???

    Ajka, ewka8430 lubią tę wiadomość

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuzwa Lily!!!!!! Ja pierdziele!!!!!! Jak ja się cieszę!!!! Gęba normalnie mi się uśmiecha :), naturalnie zaszłaś? Czyli sterydy pomogły. Bosko!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2016, 15:25

    Lili87 lubi tę wiadomość

  • Ajka Autorytet
    Postów: 5552 2283

    Wysłany: 15 września 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Lili... i nie nie śnisz wyślij jesli możesz męża na test MAR od razu, to zobaczymy co się dzieje u niego z przeciwciałami... :)

    Bardzo się cieszę, chociaż trochę przez łzy... do mnie zaczyna docierać że ja z mężem wspólnego dziecka się raczej nie doczekamy... Będziemy próbować, ale ja chyba od zawsze wiedziałam że tak będzie...

    Lili87 lubi tę wiadomość

    2020 :)
    2023 :)
‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ