X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • Ajka Autorytet
    Postów: 5552 2283

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie 4 komórki dojrzałe... wszystkie 4 się zapłodniły

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2016, 13:01

    ewka8430 lubi tę wiadomość

    2020 :)
    2023 :)
  • Sugarfree Przyjaciółka
    Postów: 79 25

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajka wrote:
    Wszystkie 4 komórki dojrzałe... wszystkie 4 się zapłodniły


    łiiiii! <3

    Ja z kolei wstałam dziś z zapuchniętymi oczami, wczoraj umierałam z żalu. Koleżanka wstawiła zdjęcie swojego drugiego, nowonarodzonego dziecka, a taka, z którą obie walczyłyśmy o płodność właśnie mnie poinformowała, że jest w ciąży. Coś we mnie pękło.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajka super
    Ja krotko...jestem na internie. Mam zakrzepice zyl szyjnych, kolejne skrzepy w nodze i w brzuchu. Jest to b.grozne. jestem calkiem uziemniona w lozku, kapana w lozku, toaleta do basenu lub fotela. W ogole nie moge chodzic zeby nie doszlo do zatoru. Trageeia. Z ciaza ok ale nie wiadomo jak dalej bedzie. Zalamana jestem, ile lez wylanych...

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 1 września 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajka cudownie! Trzymam kciuki, żeby teraz już wszystko gładko poszło!


    Sugerfree nawet nie wiesz jak Cię rozumiem... ehh ja od czasu jak się dowiedziałam o drugiej ciąży szwagierki ryczę co dziennie... Non stop widzę jak udostępnia jakieś strony z ciuszkami dla dzieci na facebooku itd, dobija mnie to psychicznie :( Tak jak myślałam o iui po nowym roku, to teraz nie wiem czy nie przycisnę męża, żebyśmy podeszli w październiku lub listopadzie... A Wy planujecie jakiś termin iui?

    Ewa bardzo bardzo jesteśmy z Tobą! Najważniejsze jest Twoje zdrowie. Lekarza na pewno zrobią wszystko, żeby Ciebie szybko postawić na nogi i żeby maleństwo nie ucierpiało! A czy wiadomo z czego ta zakrzepica? Czy to może być powikłanie po stymulacji do in vitro? 3maj się dzielnie! I zdrowiej szybko!

    Ajka lubi tę wiadomość

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • Ajka Autorytet
    Postów: 5552 2283

    Wysłany: 1 września 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa81 wrote:
    Ajka super
    Ja krotko...jestem na internie. Mam zakrzepice zyl szyjnych, kolejne skrzepy w nodze i w brzuchu. Jest to b.grozne. jestem calkiem uziemniona w lozku, kapana w lozku, toaleta do basenu lub fotela. W ogole nie moge chodzic zeby nie doszlo do zatoru. Trageeia. Z ciaza ok ale nie wiadomo jak dalej bedzie. Zalamana jestem, ile lez wylanych...

    Bedzie dobrze... dobrzez ze to wykkryli... jakby było naprawde poważnie to poszłabyś pod nóż...

    Miałam trochę styczności z zakrzepica, bez paniki to nie koniec świata, są na to leki...

    Mój brat ma z problemy z zakrzepica... kiedyś miał operacje w środku nocy z tego powodu... Ostatnio po złamaniu obojczyka, z powodu innych komplikacji nie pilnowana była krzepliwośc i skończyło się zatorami płucnymi i wielkim zakrzepem w żyle ramiennej... ale clexane załatwił sprawę tym razem...

    Bedzie dobrze, jestes pod kontrolą lekarzy a to najważniejsze

    2020 :)
    2023 :)
  • Ajka Autorytet
    Postów: 5552 2283

    Wysłany: 1 września 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ogóle wczoraj miałam transfer... 2 zarodki... na tym etapie wszytkie 4 były ładne... no więc 2 są ze mną a co z pozostałymi jeszcze nie wiem, będą dzwonić jak zamrożą...

    2020 :)
    2023 :)
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 1 września 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łooooooooooooo Ajka jak super!!!! Cudowne wieści! Teraz tylko przetrwać te 10-11 dni ;) A dlaczego miałaś transferowane 2 a nie 1?

    Ewa jak się czujesz?

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • Ajka Autorytet
    Postów: 5552 2283

    Wysłany: 2 września 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili87 wrote:
    Łooooooooooooo Ajka jak super!!!! Cudowne wieści! Teraz tylko przetrwać te 10-11 dni ;) A dlaczego miałaś transferowane 2 a nie 1?

    Ewa jak się czujesz?

    Taka decyzja częściowo moja częściowo lekarza... generalnie miałam wybór... nie wiem czy dobrze zrobiłam... zarodki były 2 dniowe...

    2020 :)
    2023 :)
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 3 września 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajka na pewno dobrze!!!! Zawsze to jednak większe szanse, a jak uda się z dwoma zarodkami, to tylko podwójne szczęście! Zresztą ja jestem nieobiektywna, bo zawsze chciałam mieć bliźniaki!! ;) Kiedy będziesz testować? :D

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troche lepiej się czuję ale to jeszcze daleka droga..
    Ajka gratulacje i trzymam kciuki za bete

    Ajka lubi tę wiadomość

  • Sugarfree Przyjaciółka
    Postów: 79 25

    Wysłany: 5 września 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane proszę o trzymanie za mnie kciuków. Po dzisiejszym badaniu HSG okazało się, że mam prawy jajowód niedrożny, lewy drożny. Owulacja jest akurat na lewym jajniku, dziś robię zastrzyk z Pregnylu i jutro o 14 mamy ustaloną inseminację.

    domiszka, Lili87 lubią tę wiadomość

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 5 września 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia!!!! trzymam kciuki! Daj znać jak będziesz już po wszystkim :)

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • Ajka Autorytet
    Postów: 5552 2283

    Wysłany: 5 września 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Sugarfree :) kciukam

    2020 :)
    2023 :)
  • Ajka Autorytet
    Postów: 5552 2283

    Wysłany: 5 września 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A testować będę 12.09

    Lili87 lubi tę wiadomość

    2020 :)
    2023 :)
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 6 września 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajka a jak Ty się czujesz? Wiem, że jeszcze za wcześnie na objawy, ale może masz jakieś przeczucia? ;)

    Sugarfree jak po inseminacji? Jeżeli to nie problem, to czy mogłabyś napisać jakie badania musieliście wykonać przed zabiegiem i mniej więcej jaki jest całkowity koszt iui? Mocno trzymam kciuki!!!


    Ewa a jak u Was? Co u Ciebie i jak się maleństwo czuje?

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • Sugarfree Przyjaciółka
    Postów: 79 25

    Wysłany: 6 września 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny! Ja już po.

    Straciłam cały dzień. Ze względu na MAR test męża musieli je jakoś specjalnie przygotowywać, więc czekaliśmy tam 3 godziny. Sam zabieg bardzo szybki, potem czekanie. We czwartek kontrola czy mi pękł pęcherzyk (oby tak było!). Czuję, że to nie to. Zobaczymy.

    Lili - już Ci mówię - tam zalecają jeszcze kilka badań których ja nie robiłam - na pewno HIV, różyczka, tokso, cytologia, wymaz z pochwy.

    Ja miałam przed HSG wymaz z pochwy, wyszły drożdżaki, przeleczyliśmy globulkami i potem wczoraj było HSG (500zł), trochę bolało, ale wszystko naprawdę do przeżycia, no i krótko. Na początku cyklu brałam tabletki Lametta, a wczoraj 24 h przed planowaną IUI musiałam sobie podać zastrzyk z Pregnylu. Dziś mąż pobierał nasienie - specjalne podłoże +50zł, oni je długo przygotowywali, potem ja hop na stół - szybki wywiad, sprawdzenie macicy i pęcherzyków, a potem inseminacja. Tyle. Koszt 800zł :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z dzieckiem ok.. Wczoraj wykryli paskudna bakterir w ukl pokarmowym. Jestem juz tak oslabiona antybiotykami unieruchomiejiem spadkiem wagi ze szok. W czwartek chyba mnie wypisuja i leczenie w domu

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 6 września 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa trzymaj sie dzielnie mój mąż opod koniec lipca wyladował zakrzepicą płuc, plus cała noga w skrzepach ..aktualnie jest na lekarz rozrzedzajacych w domku :)

    dacie rade na pewno będzie wszytko dobrze :)

    wiadomo skąd się pojawiło tyle skrzepów ??

    Ajka trzymam kiuki za maluchy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2016, 19:52

    Ajka lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 6 września 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa mam nadzieję, że to wszystko szybko się skończy i w końcu będziesz mogła nacieszyć się swoją ciążą! Dobrze, że z maleństwem wszystko dobrze, a wierzę, że za niedługo i Ty będziesz w pełni zdrowa!


    Sugarfree a w której klinice robiłaś iui? Bo nam zaproponowali inseminację w Klinice Bocian, ale zaśpiewano mi ok 2,5tyś za wszystko (badania, usg, wizyty, leki, zabieg). A to jednak wysoka kwota :(

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • Sugarfree Przyjaciółka
    Postów: 79 25

    Wysłany: 7 września 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O mamo Ewa, bardzo mi przykro to czytać :( Mam nadzieję, że w domu nabierzesz sił :*

    Ajka trzymam kciuki!

    Lili - IUI robiłam w Gyncentrum, leczę się u doktora Serafina. Mamy pierwszy sukces - po miesiącu zrobiłam kontrolne badanie hormonów tarczycy iiiiiii z 3.28 spadły do normy dla kobiet starających się! <3 Mamy 1.46! <3

    Dziś w nocy i rano bolał mnie lewy jajnik, ten na którym ma dojść do owulacji. Trzymajcie proszę kciuki, żeby jutro na wizycie się okazało, że jednak delikwent pękł i uwolnił komórkę jajową, inaczej IUI nie miało sensu :(

    Ajka lubi tę wiadomość

‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ