X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa a jak się czujesz? Jest już sytuacja opanowana?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik dziękuję, czuję się lepiej. Wenflon wyciągnięty - w końcu koniec kroplówek. Jedynie to strasznie zaparcia mnie męczą. Masakra ani czopki nie pomagają ani laktuloza. Dopiero pod koniec tygodnia zrobią usg, wtedy będzie coś widać

    asik13 lubi tę wiadomość

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj... mam nadzieję, że wszystko szybko minie. Czyli do końca tygodnia będą Cię trzymać w szpitalu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To się jeszcze okaże. Beta dzisiejsza ponad 2000, więc rośnie i jestem spokojniejsza

    asik13 lubi tę wiadomość

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super, oby tak dalej pięknie beta rosła.

    Trzymam mocno kciuki. ❤

    ewa81 lubi tę wiadomość

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia musisz być dzielna!! Widać że maluszek juz na dobre się zadomowił więc nie ma co się za bardzo stresować!!! A w którym szpitalu jesteś?

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 05:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Lily, jestem w szpitalu w Bytomiu nr 2

  • Sugarfree Przyjaciółka
    Postów: 79 25

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ewa, dawaj znać jak się trzymasz, z Gliwic niedaleko do Bytomia, to ja tym bardziej ściskam kciuki! <3

    Ja jutro jadę do lekarza z tymi wynikami, jeszcze nie odważyłam się odebrać hormonów, jutro przed wizytą to zrobię.

    ewa81 lubi tę wiadomość

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia i jak na dzisiaj samopoczucie? Trzymaj się dzielnie! Wszystkie Ci kibicujemy!!!! P. S. Twój suwaczek mnie dziś mega rozczulił :p

    ewa81 lubi tę wiadomość

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)
    Sugarfree jak tam wyniki hormonów?
    Lily, dziękuję czuję się lepiej, ale brzuch jeszcze opuchnięty i nadal mam hiperkę. Nie muszę już kroplówek mieć. Też mi się ten suwaczek podoba :). W piątek będę mieć usg czy będzie widać kropeczka. Jak będzie, to wypiszą mnie do domu.
    Lily a co u Was? Jak tam leczenie?

    Ajka, asik13 lubią tę wiadomość

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzymam kciuki za usg :) a u nas na razie nic nie wiadomo. Jestem po owulacji, jedziemy na urlop i w trakcie się okaże - cud albo okres (powiedziałabym, że miesiąc jak każdy inny). Leczenie trwa nadal, kolejny cykl będzie tym ostatnim. 19 sierpnia idziemy do nowej pani immunolog dowiemy się co dalej. Nawet nie wiecie jak się boję, że to leczenie nic nie dało... Nie wiem co wtedy :(

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily trzymam kciuki za wizytę. Nie myśleliście że jak się nie uda to ivf? Oczywiście trzymam kciuki żeby leczenie dało efekty :)

    Lili87 lubi tę wiadomość

  • Sugarfree Przyjaciółka
    Postów: 79 25

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana w takim razie trzymam kciuki, żeby Cię szybko do domu wypuścili! :*

    Ja zryczana wczoraj wróciłam od lekarza...okazało się, że mam za niski estradiol i za wysokie FSH - wszystko zależy teraz od AMH, bo możliwe, że mam bardzo małą rezerwę jajnikową. To dopiero brzmi jak wyrok, totalna abstrakcja, bo mam dopiero 28 lat...

    No i od dziś zażywam Euthyrox. Za tydzień wymaz i po urlopie robimy HSG.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sugarfree spokojnie , estradiol i fsh można lekami unormować. Zrobić to amh i zobaczyć ile wynosi. Są tu kobiety które zachodziły w ciążę z bardzo niskim amh. Głowa do góry :). Napisz potem jak będziesz miała wynik amh

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa81 wrote:
    Lily trzymam kciuki za wizytę. Nie myśleliście że jak się nie uda to ivf? Oczywiście trzymam kciuki żeby leczenie dało efekty :)

    Dzięki kochana! :) Z in vitro jest mi ciężko, bo z jednej strony chcę, a z drugiej jestem wierząca i sama nie wiem co robić. Są dni kiedy jestem zdecydowana i bardzo tego chcę, a są takie kiedy biję się z myślami. Do tego mój mąż, niewierzący, ale widzę, że nie jest za ivf. Adopcja też u nas odpada (oboje nie chcemy) i w sumie pozostaje nam czekać na cud... Wiem, że to chore podejście ale na razie chyba nie mam odwagi na nic innego. :(

    Sugarfree Ty na razie się tak nie martw, bo to jeszcze o niczym nie świadczy. Zresztą tak jak Ewa pisała - na wszystko są leki więc głowa do góry ;) Daj znać jak AMH.:)

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam usg, widać już pęcherzyk ciążowy ale zarodka jeszcze nie ma. Niestety nadal mam dużo wody.
    Lily przepraszam zapomniałam o Waszym podejściu do ivf, przepraszam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily puk puk :)
    Wczoraj miałam wizytę i usg, widać zarodek ale serduszka jeszcze nie było słychać. Ciąża rozwija się prawidłowo. Nadal mam problemy z zaparciami, brzuch boli, ale walczę z tym.
    Sugarfree jak tam amh?

    domiszka, Ajka, asik13 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tak cicho? Ja znowu w szpitalu od czwartku. Ciagle problemy z brzuchem i podbrzuszem. Mam leżeć a przez to że teraz długi weekend to nic nie robią

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Przez ostatni czas próbowałam kilka razy wysłać wiadomość na naszym wątku ale nie udawało mi się, cały czas jakiś błąd się pojawiał. Poza tym w ogóle nie wyświetlają mi się niektóre wcześniejsze nasze posty... Nie wiem z czego to wynika :(
    Mam nadzieję, że teraz się uda :)

    Ja jestem po urlopie, ogólnie to zamiast się cieszyć i być wypoczęta, to jestem dobita i zmęczona. Ostatnie noce przepłakałam, bo moja szwagierka znów jest w ciąży... Załamka..

    Ewcia a w ogóle co mówią lekarze? Czemu to tak długo trwa? I jak maluszek?

    Pozdrawiam :)

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily nie dziwię Ci się że tak zareagowałaś na wieść ciąży szwagierki. Też to przechodziłam.
    Lekarze mówią że niby ok jest, że to są skutki po hiperstymulacji. Czekam na wyniki, może jakieś badanie jeszcze będę mieć. Z ciążą wygląda że jest w porządku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2016, 09:55

‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ