X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety złe wyniki....nadal pozytywny test MAR, w pierwszym badaniu miał 91% a teraz ma 84%..

  • ewka8430 Znajoma
    Postów: 23 16

    Wysłany: 13 maja 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa81 przykro że wyniki złe:-( niestety ciężko jest pokonać test Mar. My chodzimy do dr Paligi ale jej zdaniem tylko in vitro tak że narazie nie idziemy do niej tylko do urologa i zobaczymy co dalej? Albo bierzemy się za leczenie męża albo podchodzimy do in vitro. My już się staramy 16 cykli ;-( Lili ja miałam hsg - przyjemne to nie jest ale da się przeżyć tak że nie czytaj tych negatywnych opinii bo sama się negatywnie nastawisz.
    Trzymajcie się dziewczyny!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka - czy u Ciebie też są problemy zdrowotne utrudniające zajście w ciążę? Na jakiej postawie miałaś robione badanie hsg? Mi na razie nie sugerowano tego badania. Czemu idziecie do urologa, czy on może bardziej Wam pomóc? Czy są jakieś leki, które likwidują przeciwciała? Czytałam o sterydach, ale one nie są skuteczne i dużo mają skutków ubocznych. Wszystko mnie to tak przeraża. Zastanawiam się też nad homeopatią, czytałam, że to może pomóc w leczeniu przeciwciał.

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 13 maja 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewka8430 - już nie czytam ;) jeśli to ma nam pomóc w zajściu w ciążę, to wszystko przetrzymam ;) Ja też słyszałam, ze dr Paliga jest rewelacyjna, miałam 2 koleżanki z problemem zajścia w ciążę i po leczeniu u niej obie są szczęśliwymi mamami :)A możesz polecić jakiegoś dobrego urologa?

    ewa81 - ja też chodzę do dr Juraszka, jak na razie to jestem zadowolona.Z góry mogę Ci powiedzieć, że dr Juraszek pewnie nie przepisze Wam sterydów, bo jest temu przeciwny - przynajmniej mi mówił, że tego już się nie stosuje bo bardziej szkodzą niż pomagają... A co do wyników nasienia może rewelacji nie ma, ale zawsze to jakaś poprawa... ja bym chciała, żeby mój mąż miał takie wyniki...

    Będzie dobrze dziewczyny, damy radę! :)

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • ewka8430 Znajoma
    Postów: 23 16

    Wysłany: 16 maja 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!
    Miałam robione hsg bo po roku starań mój poprzedni gin stwierdził że od czegoś trzeba zacząć więc to zrobił lecz nie wiem czemu ale coś poszło nie tak i w sumie nie wiadomo czy moje jajowody są drozne czy nie. Już więcej tam nie poszlam tylko wtedy zaczelam do kliniki. Gdy dr P.zobaczyła test mar męża to powiedziala że ze mną nic nie będziemy robić tylko wymaz na bakterie i badania z krwi: amh i hormony. Wszystkie wyniki u mnie ok.
    Na wczorajszej wizycie u dr Pietrusy w sumie nic nowego się nie dowiedzieliśmy. Według niego mamy próbować próbować i próbować! Sterydów absolutnie nie poleca! Żylaki męża są za male by je operować. Można operować torbiel lecz też nie wiadomo czy to coś poprawi! Można robić różne badania na bakterie i wirusy lecz też nie wiadomo czy to nie strata pieniędzy. Jednak zapytalam jakie mąż mógłby zrobić badania to powiedział narazie zrobić HSV i HPV i pić zioła czystek. Tak że nic nowego nie wiemy w sumie co dalej robić?
    Jakie kolejne kroki u Was?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka!

    Nie myślałyście o naprotechnologii albo leczeniu homeopatycznym? Czytałam na jednej stronie internetowej o przeciwciałach przeciwplemnikowych, to między innymi pisało o leczeniu homeopatycznym. O sterydach trochę poczytałam i nie chcę, żeby mąż tym się leczył. Ewka - dziwi mnie to, że lekarz kazał Wam próbować i próbować. Ok, można, bo zdarzają się cuda, że się uda, ale to nie jest do końca rozwiązanie. Z żylakami są różne chyba opinie, bo mąż jednej dziewczyny tutaj miał operowany żylak pierwszego stopnia i po jego operacji,zaszła w ciążę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tymi żylakami to jest różnie. Jedni lekarze radzą, by zrobić operację inni, że nie warto ryzykować i działać innymi metodami ale tymi plemnikami co już są, bo czasem operacja może się nie udać i bywają przypadki, gdzie po operacji plemników nie ma w ogóle.

    Ewka i nie bardzo rozumiem, dlaczego lekarz powiedział Ci że tylko in vitro?

    dr Paliga jest ginekologiem i andrologiem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2015, 17:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiaśta - tak, dr Paliga jest ginekologiem i andrologiem, tak samo jak dr Juraszek. Czy były takie przypadki, że po operacji żylaka nie było plemników??

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, np na bocianie chyba ( nie pamiętam dokładnie) wiele takich osób się wypowiadało...

    Hmm, to w sumie za jedną wizytą można leczyć i siebie i faceta, a za każdym razem wizyta kosztuje 160 zł?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2015, 19:59

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o, znalazłam, można poczytać. Jak widać, jedni są zadowoleni, inni nie:)
    http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/viewtopic.php?f=26&t=9913

    apropo dr Paligi, długie ma kolejki do siebie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiaśta - my jeszcze nie byliśmy na wizycie w provicie, dopiero mamy 2 czerwca. Wiem, że pierwsza wizyta chyba 170/160 zł a następna chyba o 10 zł mniej. Chciałam zapisać się do dr Paligi, ale niestety ma tyle pacjentów, że nowych już nie przyjmuje i zapisaliśmy się do dra Juraszka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naprawdę już nie przyjmuje nowych? :( Kurww ja mam szczęście...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety, jest to świeża wiadomość, bo w tym tygodniu mąż się zapisywał. A ta pani dr ma świetne opinie, jest wychwytywana

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm... no ten Juraszek już tak dobrych opinii nie ma... fuck ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma? Czytałam, że ma dobre, żadnych negatywnych nie znalazłam. Gdzie to wyczytałaś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wysłałam ci zaproszenie , nie będziemy może tu spamować ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok :)przyjęłam zaproszenie :)

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 16 maja 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa81 i sylwiaśta159 podeślecie jakiegoś linka z tymi negatywnymi opiniami? :D Sama leczę się u dr. Juraszka i trochę mnie wystraszyłyście...

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jesteś zadowolona? Wiesz, chodziło mi o toże nr Grettka ma 100opinii dobrych a 5 złłych a juraszek 20 dobrych 5 złych więc trochę inaczej to wygląda, ale skoro jesteś zadowolona, to nie ma co się przejmować opinią innych :)

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 17 maja 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do dr Juraszka ale na NFZ. Miałam na razie 3 wizyty. Zawsze było USG, zawsze pytał o moją tarczycę ( mam niedoczynność) i w sumie to on "odkrył", że problem tkwi w przeciwciałach. Teraz będę robić HSG - dostałam jego nr prywatny i mam dzwonić jak tylko dostane okres, żeby się z nim umówić. Na razie jestem pozytywnie do niego nastawiona, ale wiadomo, co człowiek to inna opinia :) Pozdrawiam

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ