X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 27 października 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik13 dziękuję :) grudzień musi być mój :P ale bardzo mocno trzymam kciuki za Waszą inseminację! Wierzę, że się uda! Powodzenia i daj znać jak było :)

    asik13 lubi tę wiadomość

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :)

    Asik13 mocno, mocno trzymam kciuki za Waszą IUI :), napisz jak będzie już po wszystkim. Nie wiem jak ta procedura wygląda, bo nie miałam tego. Czuję się dobrze, dziś miałam pierwszą wizytę u pani dr Janosz - kolejny anioł :), bardzo sympatyczna osoba. Po raz kolejny inna osoba uświadomiła mi, że miałam cholerne szczęście...jestem pierwszym takim przypadkiem medycznym, omawiali moją sytuację z różnymi lekarzami. Niewiele brakowało by mnie i dziecka na świecie nie było...Leoś waży teraz 200 gram czyli jak kostka masła :), kopniaków jeszcze nie czuję, ale czuję jak się obraca, przemieszcza się - uczucie jakby rybka pływała, łaskotała. Bez skrępowania na usg pokazał swoje klejnoty ;).
    Lili87 trzymam kciuki mocno za Was :)

    asik13 lubi tę wiadomość

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 27 października 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam dziewczyny. Jutro wielki dzień :) odezwę się po wszystkim.

    Ps. EWA81 dlaczego dr Paliga Cię nie prowadzi?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik13, bo dr P. nie prowadzi już późniejszej ciąży, tylko ten początek. A potem pacjentki przenosi do pani dr Janosz albo dr Tomanek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2016, 13:16

    asik13 lubi tę wiadomość

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 27 października 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahaaa... bo ja bardzo chciałabym żeby mieć lekarza tego samego od początku do końca... w końcu po tylu miesiącach leczenia taki lekarz zna nas najlepiej...

    Czy ta procedura jest u każdego z lekarzy w Provicie że po jakimś czasie oddają pacjentka w inne ręce?!

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 27 października 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LILI trzymam kciuki za grudzień :)

    EWA super, że maluszek rośnie. A za moment poczujesz kopniaki :)

    ewa81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik13 gdybyś była od początku u dr Janosz czy Tomanek to chyba nie musiałabyś zmieniać, bo oni też są ginekologami położnikami i mogą prowadzić ciążę do końca. A dr Paliga nie jest położnikiem i pewnie dlatego potem przekazuje pacjentki do innego lekarza

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 27 października 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahaa... no to o to się już będę martwić jak się uda :). Lekarza w klinice mam super i czuję się mega bezpiecznie przy zwykłym badaniu jak i przy zabiegach.

  • Jaktotakto Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 28 października 2016, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dr p tez przekazała dr janosz..ona i dr mańka nie prowadza ciąż bo maja za dużo pacjentek .od tego w provicie jest dr janosz

    domiszka lubi tę wiadomość

    Jaktotakto
  • Sugarfree Przyjaciółka
    Postów: 79 25

    Wysłany: 28 października 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia na IUI :)

    Ewa bardzo się cieszę, że Wam się poszczęściło. Nareszcie! <3

    Ja w poniedziałek idę do lekarza, i będziemy podejmować decyzję, czy uderzamy z IUI. Z mężem jesteśmy bardzo na tak.

    Androlog, tak jak przypuszczałam nie był w stanie wypowiedzieć się na temat tak rozbieżnych wyników MAR. Oczywiście, zgodnie z moimi przewidywaniami musimy zrobić trzeci, rozstrzygający test, ale najpierw badanie nasienia. Oszaleć można bo tak naprawdę wytłumaczenie jest jedno - ktoś pokopał wyniki. Za 200 zł. Po prostu skandal.

    Ja z kolei walczę z nadwagą, w ciągu 3 miesięcy na tych hormonach przytyłam 10 kilogramów jedząc zdrowo, unikając pieczywa, makaronów, słodyczy prowadząc dość aktywny tryb życia (siłownia 3 x w tygodniu, spacery i treningi z psami). Wczoraj wybrałam się do dietetyka, potwierdziła, że to kwestia takiego leczenia i że będzie ciężko. Serio, z każdej strony beznadzieja.

    asik13 lubi tę wiadomość

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 28 października 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sugarfree będzie dobrze! Zobaczysz!

    Kiedyś nam wszystkim musi się udać!!! :)

    MIŁEGO DNIA DZIEWCZYNY!!! :) :) :)

    Ps. Ja już siedzę jak na szpilkach. Chciałabym by to była ta szczęśliwa inseminacja i ten szczęśliwy cykl.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2016, 08:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziewczyny kibicuję Wam bardzo mocno!!
    Sugarfree jak rozumiem, że wyniki są nieprawidłowe? Jak musicie powtórzyć, to uważam, że teraz za darmo powinniście mieć, to nie Wasza wina, że ktoś spieprzył wyniki. Daj znać, czy będziecie przystępować do IUI. Jakie hormony bierzesz?
    Asik13 myślę o Tobie, daj znać jak będziesz po IUI i przede wszystkim po zabiegu żadnego wysiłku, odpoczywaj w domu

    asik13 lubi tę wiadomość

  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 28 października 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik powodzenia ja też chcę inseminację ale muszę jeszcze trochę poczekać bardzo wam kibicuję dziewczyny i czekam na dobre wiadomości.

    asik13 lubi tę wiadomość

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 28 października 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sugarfree w Klinice Bocian można umówić się na listopad na bezpłatne badanie nasienia... A co do tych nadprogramowych kilogramów, to ja ostatnio poważnie zastanawiam się nad postem dr Dąbrowskiej. Pewnie w przypadku iui takie diety należy odłożyć, bo mogą rozregulować hormony itd, ale u nas i tak przynajmniej miesiąc bez starań, więc bardzo mnie to kusi ;)

    Co do dr Janosz, to nam powiedziano, że ona jest u nich immunologiem...

    A tak dla pokrzepienia serc: dziś mamy "dzień odpoczynku dla zszarganych nerwów", tak więc Ajka chill out i będzie dobrze! Powodzenia kochana!

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili87 fakt, że dr J. jest immunologiem, ale i też ginekologiem- położnikiem. Zajrzałam na stronkę provity i muszę sprostować. Dr P. też jest położnikiem, więc nie wiem czemu mnie przeniosła do innej lekarki. Może faktycznie, że ma za dużo pacjentek. Jak leżałam na ginekologii w Bytomiu, była tam pacjentka, która też na początku chodziła do dr P. a potem została przeniesiona do dr J.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2016, 13:15

    Lili87, asik13 lubią tę wiadomość

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 28 października 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny już po :) ... inseminacja trwała krócej niż badanie ginekologiczne. Nasienie męża, jak to lekarz powiedział, bardzo ładne. Pecherzyk jeszcze był. W poniedziałek kontrola czy pecherzyk pękł. Jakiś szczególnych zaleceń nie było.

    Lili87, ewa81 lubią tę wiadomość

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 28 października 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik to teraz nie pozostaje nic innego jak być dobrej myśli! :) Trzymam kciuki i wierzę, że się udało! :)

    asik13 lubi tę wiadomość

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik to teraz odpoczywać i myśleć pozytywnie :), trzymam kciuki

    asik13 lubi tę wiadomość

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 28 października 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och dziewczyny, dziękuję albo nie dziękuję żeby nie zapeszyć... :) :) :)

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 31 października 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wróciłam z usg. Pęcherzyk pękł. Dostałam duphaston. A teraz czekanie... Około 10-12.11.2016 testowanie.

‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ