X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 3 listopada 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obecnie po kuracji encortonem IgG spadło do 84% z 99%. doktor coś mówiła ostatnio, że chyba w kolejnym cyklu będziemy zmieniać encorton na coś innego - coś na m..., ale niestety nie pamiętam.
    Encorton przyjmował w dawce 3x1 tabletka 5mg, tusz przed okresem płodnym przez kilka dnia 3x2 tab.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2016, 21:40

    mbnotr8.png
  • Sugarfree Przyjaciółka
    Postów: 79 25

    Wysłany: 4 listopada 2016, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tylko leczenie suplementami diety, ale najprawdopodobniej, ktoś coś w laboratorium namieszał - MAR z pozytywnego nagle stał się negatywny. Wczoraj mąż odebrał wyniki posiewu nasienia - tylko flora fizjologiczna.

    Ja z kolei trochę się martwię, dziś mój 15 dc, w 11dc (poniedziałek) około 13 podałam sobie Pregnyl. Od wczoraj wieczora mam brązowe plamienia, lekarza dziś nie ma, a nie wiem co to :( Miałyście tak?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj morganaa i życzę Wam powodzenia ze staraniami.
    Sugarfree nie pomogę Ci, bo nie brałam pregnylu, więc nie wiem skąd te plamienia. Nie ma lekarza, a nie możesz do niego zadzwonić?

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 4 listopada 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sugarfree ja w tym cyklu miałam zastrzyk ovitrelle i też mialam jeden dzień plemienia, tzn. w sumie takiego brudzenia, lekarz stwierdził że to było spowodowane pęknięcie pęcherzyka.

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 4 listopada 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nigdy nie miałam plamienia po pregnylu, ovitrell miałam tylko raz i przyblokował mi jajniki na 3 miesiące :) ale każdy organizm jest inny :) przy staraniach o dziecko chyba każda z nas jest wyczulona na wszelkie sygnały organizmu. Mnie jak się lekarz pyta czy czułam ból w jajnikach to mu zazwyczaj mówię, że jak myślę o jajnikach to i ból czuje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2018, 21:40

    mbnotr8.png
  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 4 listopada 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morganaa a co znaczy że Ci przyblokował jajniki nie miałaś owulacji to masz na myśli? Ja pregnyl miałam robiony 2 razy i też nie miałam plamień ale ginekolog powiedział że nie można za często stosować pregnylu bo mogą utworzyć się torbiele. A co do plamień to ich przyczyn może być wiele. Np.przez owulację albo jak się zarodek zagnieżdża. Także może to jest dobra oznaka.

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 6 listopada 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,jak tam u Was?
    Bo ja łapię dzisiaj jakiegoś doła.
    Dni do testowania się dłużą a do tego dopadło mnie przeziębienie.
    Katar, ból gardła, temp. 37,5.
    Do tego pogoda nie nastraja optymistycznie.

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 6 listopada 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymaj się asik13 :)

    po cyklu z ovitrellem miałam w kolejnych cyklach bardzo wysokie LH, lekarz mówił, że "moje jajniki robią się pancerne" i niestety stymulacja nie przynosiła żadnego efektu. Zresztą mój lekarz mówi, że ma ze mną problem, bo dziwnie reaguje na stymulacje i przez to mój cykl jest bardzo nieprzewidywalny i trudny do wyregulowania. A do tego MAR męża także jesteśmy ciekawym przypadkiem.

    asik13 lubi tę wiadomość

    mbnotr8.png
  • Sugarfree Przyjaciółka
    Postów: 79 25

    Wysłany: 7 listopada 2016, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zadzwoniłam do lekarza - powiedział, że tak może być. Teraz praktycznie już ustąpiły, ale zrobiłam świetny numer - wstając w nocy żeby wypuścić psa kopnęłam palcem w komodę tak, że bolało do rana. Podjęłam decyzję, że ruszam do szpitala (bo była to sobota), i słusznie, bo okazało się, że jest złamany :P Na wszelki wypadek powiedziałam, że jestem w ciąży, więc zamiast RTG mialam USG palca. Mam teraz 2 tygodnie L4, martwi mnie, że moja szefowa trochę się zirytowała tym - ale cóż, nie mam przecież na to wpływu.

    Traktuję to jako prezent od losu, żeby wysiadywać Bachorka ;) W przyszły poniedziałek mam robić betę, teraz pakuję w siebie Luteinę.

    asik13 lubi tę wiadomość

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 7 listopada 2016, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sugarfree to trzymam mocno kciuki za owocne wysiadywanie :) ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

    Sugarfree, wybacz, że uśmiałam się z Twojego palca - choć to śmieszne nie jest :). Dobrze, że masz teraz L4, odpoczywaj razem z maluszkiem :)
    Asik13 jak się czujesz? Szybkiego powrotu do zdrówka!

    asik13 lubi tę wiadomość

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 7 listopada 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa81 dziękuję, dzisiaj bez zmian. Katar i ból gardła męczą. Temperatura 37.5 stopni. Dopadło mnie mega przeziębienie. :) a do testowania jeszcze 5 dni.

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 7 listopada 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa81 a co u Ciebie? :)

  • Sugarfree Przyjaciółka
    Postów: 79 25

    Wysłany: 7 listopada 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik dziękuję! :) Polecam syrop z malin :) Dobra rzecz! :D

    Ewa - kochana, nie ma za co przepraszać, sytuacja śmieszna :D Sama z siebie się nabijam :D

    asik13 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik13, dziękuję u mnie ok, od 2-3 dni zaczęłam czuć delikatne kopniaczki synusia. Dziś mam jakiś senny dzień, teraz słoneczko pięknie wyszło, ale i tak nic mi się nie chce robić :). Rano musiałam wstać o 8, choć chciałam dalej spać, no ale kominiarz chodził sprawdzać kominy. Obowiązkowo herbata z cytryną, miodem albo ciepłe mleko z miodem i czosnkiem, herbata malinowa, na kaszel syrop z cebuli, na ból gardła można też kupić tabletki do ssania prenalen - dla kobiet w ciąży.
    Sugarfree - musiało nieźle Cię boleć, jak kopnęłaś, a szefową w ogóle się nie przejmuj :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2016, 11:09

    asik13 lubi tę wiadomość

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 8 listopada 2016, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa81 pewnie cudowne uczucie jak tak synuś kopnie mamusię :) niech kopie jak najczęściej :).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2016, 07:04

    ewa81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik jak się czujesz? Przeziębienie dalej mocno trzyma?
    Lili87 odezwij się :)

    asik13 lubi tę wiadomość

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 8 listopada 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa81 dziękuję, że pytasz. Ból gardła szybko minął ale męczy mnie katar... temperatura 37.3.

    ewa81 podzielam twoją prośbę: Lili87 odezwij się :)

  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 9 listopada 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik13 kiedy testujesz? Pewnie nie możesz się już doczekać trzymam kciuki i podziel się z nami wiadomością a masz jakieś objawy?

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 9 listopada 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doncia82 objawów ciążowych brak, za to katar dalej trzyma. Testować mam w sobotę ale jakoś weny do tego nie mam, chyba brak objawów tak na mnie wpływa... za kciuki nie dziekuje żeby mimo wszystko nie zapeszyc.

‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ