X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy zylaki powrozka nasiennego
Odpowiedz

zylaki powrozka nasiennego

Oceń ten wątek:
  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 24 marca 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Jutro mamy wizytę na 18:40 . Boje się że to za szybko wszystko idzie a się okaże że na zabieg na nfz bd czekać mega długo :( nasz embolizacji nie robi tylko te dwie metody . Chyba wybierzemy chirurgiczną
    Rozumiem. Nasz też embolizacji nie robił dlatego nas skierował gdzieś indziej.
    Bądźcie dobrej myśli. Widzisz, my na NFZ nie czekaliśmy długo, więc może i Wy szybko będziecie mieć to za sobą.

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 24 marca 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczko będzie dobrze! :) wspieram Was mocno :) Wiem, co czujecie bo sami przez to przechodziliśmy. Takie chwile też zbliżają ludzi do siebie. Jedno martwi się o drugie, ale jesteście razem i dajecie sobie siłę nawzajem :)
    Ja jak czekaliśmy z mężem na zabieg już na miejscu to sama chętniej poszłabym na stół operacyjny, żeby mąż nie musiał... Głowa do góry :)

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 26 marca 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powodzenia dla Was landryneczka!!!
    my jestesmy po wizycie u androloga, powiedział że nasze żylaki to nic tak na prawde, zmiany tak minimalne że nic z tym nie bedzie robił, powiedział że najważniejsze że nie ma refluksu? czy coś takiego... teraz czeka nas badanie nasienia!

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 26 marca 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczko kwiecień szybko zleci i będzie już po :) Cieszę się, że tak szybko będziecie mieć zabieg :) I kciuki za badanie nasienia! :)


    Paolala w takim razie trzymam kciuki za badanie nasienia :)

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 26 marca 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    nie dziękujemy :) co do żylaków może ma I stopnia że nie są zaawansowane tak jak nasze trzymam kciuki za dobre wyniki nasienia <3 my robimy 8 kwietnia
    Mój też miał pierwszego stopnia, mimo to było wskazanie do zabiegu, bo to było przyczyną złego nasienia.

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 26 marca 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Aniu mam nadzieję że wszystko będzie dobrze <3
    wiesz czytałam na necie że głównie II i III są operowane ale właśnie jak są złe wyniki to powinno się je zoperować więc nie wiem czemu lekarz kazał nic nie robić koleżance wyżej hmmm
    Lekarze różnie podchodzą do operowania żylaków. U nas to było jedyną przyczyną, bo reszta wyników była dobra.

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 26 marca 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczko bo my nie mamy jeszcze żadnych wyników nasienia, więc myśle że do końca jeszcze nie wiadomo co z nami będzie... nigdy ich nie robiliśmy, lekarz stwierdził że najpierw potrzebuje profil hormonalny, a dopiero teraz jak badania wyszły dobrze to kazał zrobić badanie nasienia od razu z przeciwciałami p-plemnikowymi i jeszcze chyba jakas glukozydaza z nasienia czy cos takiego! i tez mówił że i tak potrzebuje dwukrotne tak naprawde badania co 3 tygodnie, bo mówi że jedno badanie jest niemiarodajne.
    My przede wszystkim poszliśmy póki co do lekarza z problemem samych erekcji, M dostał póki co ezerex no i musimy sie umowic na badanie nasienia! i wtedy pewnie bedzie wiadomo wiecej...

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 26 marca 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anja89 wrote:
    Landryneczko mogą się poprawić- musisz wierzyć :) będzie dobrze :)

    Urocza a usg kotrolne miesiąc po zabiegu było robione? Czy tylko to, teraz po pół roku? A badania nasienia to przed i po
    były robione komputerowo?

    Klara88 trzymam kciuki, żeby okazało się, że była pomyłka w laboratorium. Jeśli nawet okaże się inaczej to jest jeszcze opcja, że to tylko chwilowe pogorszenie (aa jak wiemy wpływa na to wiele czynników). Będzie dobrze!

    hej
    miesiąc po była wizyta kontrolna u lekarza, powiedział, że wszystko ok i kazał przyjść za kilka miesięcy. na tej następnej wizycie po badaniu też stwierdził, że ok ale dał skierowanie na usg. Osoba która robiła usg zdziwiła się, że żylaki nadal są, a lekarz skomentował na następnej wizycie, że mogły zrobić się nowe...
    dziwne dla mnie to tłumaczenie...
    badania nasienie były robione w tym samym miejscu, komputerowo, ostatnio zrobiliśmy w innym miejscu, ruchliwość dużo lepiej, niestety w tym przypadku nie robili morfologii w ramach podstawowych badań.
    jak na razie wspomagamy się orzechami, kwasem foliowym i fertilman, mam nadzieję, że to pomoże.

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 27 marca 2015, 05:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    urocza wrote:
    hej
    miesiąc po była wizyta kontrolna u lekarza, powiedział, że wszystko ok i kazał przyjść za kilka miesięcy. na tej następnej wizycie po badaniu też stwierdził, że ok ale dał skierowanie na usg. Osoba która robiła usg zdziwiła się, że żylaki nadal są, a lekarz skomentował na następnej wizycie, że mogły zrobić się nowe...
    dziwne dla mnie to tłumaczenie...
    badania nasienie były robione w tym samym miejscu, komputerowo, ostatnio zrobiliśmy w innym miejscu, ruchliwość dużo lepiej, niestety w tym przypadku nie robili morfologii w ramach podstawowych badań.
    jak na razie wspomagamy się orzechami, kwasem foliowym i fertilman, mam nadzieję, że to pomoże.
    Dziwne dla mnie jest to, że lekarz skomentował, że żylaki mogły się zrobić, skoro po zabiegu było ok... nie wiem czy to możliwe w tak krótkim czasie i w ogóle czy to możliwe. Może skonsultujcie to z kimś innym jeszcze.
    Ech mam nadzieję, że wyniki się u Was poprawią...
    Jeśli chodzi o orzechy to najlepsze są brazylijskie :)

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 27 marca 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anja89 wrote:
    Dziwne dla mnie jest to, że lekarz skomentował, że żylaki mogły się zrobić, skoro po zabiegu było ok... nie wiem czy to możliwe w tak krótkim czasie i w ogóle czy to możliwe. Może skonsultujcie to z kimś innym jeszcze.
    Ech mam nadzieję, że wyniki się u Was poprawią...
    Jeśli chodzi o orzechy to najlepsze są brazylijskie :)

    zgadza się, brazylijskie najlepsze :)
    też mam podejrzenie, że coś kręcą, na jakimś forum specjalistycznym odpisali mi, żeby sprawdzić doplerem co tam się teraz dzieje. muszę znaleźć jakiegoś rozsądnego lekarza.
    zobaczymy jakie będą teraz wyniki przy IUI.

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 28 marca 2015, 04:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    urocza wrote:
    zgadza się, brazylijskie najlepsze :)
    też mam podejrzenie, że coś kręcą, na jakimś forum specjalistycznym odpisali mi, żeby sprawdzić doplerem co tam się teraz dzieje. muszę znaleźć jakiegoś rozsądnego lekarza.
    zobaczymy jakie będą teraz wyniki przy IUI.
    Możliwe, że kręcą, bo jakieś dziwne to wszystko... mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze!
    Podchodzicie do IUI? Powodzenia ;)

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 29 marca 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anja89 wrote:
    Możliwe, że kręcą, bo jakieś dziwne to wszystko... mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze!
    Podchodzicie do IUI? Powodzenia ;)

    Jesteśmy już po jednej, teraz szykujemy się do następnej.
    Do trzech razy sztuka, jak się nie uda to podchodzimy do in vitro.

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 30 marca 2015, 04:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    urocza wrote:
    Jesteśmy już po jednej, teraz szykujemy się do następnej.
    Do trzech razy sztuka, jak się nie uda to podchodzimy do in vitro.
    W takim razie trzymam kciuki żeby się udało! :)

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 30 marca 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anja89 wrote:
    W takim razie trzymam kciuki żeby się udało! :)

    Dziękuję!!!

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • kasiaaa049 Przyjaciółka
    Postów: 93 47

    Wysłany: 30 marca 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż już po zabiegu teraz zostało nam tylko czekać na efekty :P na zabieg na nfz czekaliśmy 3 tygodnie więc bardzo szybo, bo np w innym szpitalu zaproponowali nam termin za 8 miesięcy...

    f2w39n73kzqw2u71.png
  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 31 marca 2015, 05:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia trzymam teraz kciuki za poprawę! :)
    8 miesięcy to już przesada... :/

    Landryneczko trzymam kciuki! ;)

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 31 marca 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Kochane mamy termin :) ale się boje teraz do mnie to dochodzi :( będę się modlić cały czas aby było wszystko dobrze i was też proszę . Ech najbardziej mnie przeraża że będzie narkoza :(
    Musisz myśleć pozytywnie :) na kiedy macie termin?

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Kochane mamy termin :) ale się boje teraz do mnie to dochodzi :( będę się modlić cały czas aby było wszystko dobrze i was też proszę . Ech najbardziej mnie przeraża że będzie narkoza :(



    POWODZENIA:) na pewno bedzie dobrze!!!! musi byc!!!

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 31 marca 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka przed nami też badanie nasienia;) tylko że pierwsze;) nie mamy jeszcze terminu badania dopiero sie umowimy;) ale gdzies mam nadzieje za 2 tygodnie;) mam nadzieje ze mój M da rade i sie nie zestresuje!

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • kasiaaa049 Przyjaciółka
    Postów: 93 47

    Wysłany: 31 marca 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Kochane mamy termin :) ale się boje teraz do mnie to dochodzi :( będę się modlić cały czas aby było wszystko dobrze i was też proszę . Ech najbardziej mnie przeraża że będzie narkoza :(

    Mój mąż też miał narkozę jakoś przeżył gorzej było przez dwa kolejne dni rany na brzuchu go bolały, a teraz to już w ogóle z górki :) trzymam kciuki żeby wszystko poszło dobrze! :)

    f2w39n73kzqw2u71.png
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ