X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy zylaki powrozka nasiennego
Odpowiedz

zylaki powrozka nasiennego

Oceń ten wątek:
  • BetiK Koleżanka
    Postów: 48 18

    Wysłany: 14 lutego, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamil1991 wrote:
    Ja też mam bóle właśnie przy zwiększonej aktywnosci fizycznej np. W pracy zwłaszcza jak napinam brzuch. Byłem na USG i nie ma żylaków, ale jest lekko poszerzona żyła na biegunie jadra a bóle są nadal. Gdzie mąż robił embolizacje i na nfz?

    Tak, na NFZ. Konsultacje i badania mąż miał w Warszawie, bo jesteśmy z okolic, ale lekarz wykonał zabieg w szpitalu w Krakowie.

  • Kamil1991 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 14 lutego, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem z okolic Warszawy, ale robiłem w Lublinie na NFZ. Mąż się zgłosił z bólami czy problem był z płodnością?

  • BetiK Koleżanka
    Postów: 48 18

    Wysłany: 15 lutego, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Problem z płodnością, nie czuł żadnych dolegliwości

  • Sesyjka Autorytet
    Postów: 2867 2258

    Wysłany: 21 lutego, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamil1991 wrote:
    Ja też mam bóle właśnie przy zwiększonej aktywnosci fizycznej np. W pracy zwłaszcza jak napinam brzuch. Byłem na USG i nie ma żylaków, ale jest lekko poszerzona żyła na biegunie jadra a bóle są nadal. Gdzie mąż robił embolizacje i na nfz?
    Mój mąż robił w Lublinie na nfz i był bardzo zadowolony. Nasienie się znacznie poprawiło i nie miał żadnych dolegliwości. Mamy już tez dziecko 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego, 20:52

    age.png
    💏 starania o pierwszego maluszka od 01.2021

    👱🏼‍♀️:36
    Owulacje potwierdzone monitoringami
    AMH- 2,6
    MTHFR_1298A>C Układ heterozygotyczny
    09.2021- sono Hsg (oba drożne)
    12.2021- Histeroskopia (usunięty polip 1,5cm )

    🙋‍♂️:39
    operacja żylaków 1st.
    morfologia: 2% --> 12%, ruch i żywotność- ok
    HBA, DFI- ok

    1.08.2023 👶
  • Terten Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 10 marca, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, lada chwilę mam mikrochirurgiczne usunięcie obustronnych żylaków. Na chwilę obecną mam 2 pytania:
    1) czy po zabiegu mieliście jakieś uciążliwe dolegliwości?
    2) czy słyszeliście o przypadku, że po usunięciu ŻPN pojawiły się plemniki?
    Z góry dziękuję.

  • Igaiga Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 11 marca, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż miał ten zabieg, nie miał żadnych dolegliwości po zabiegu. Malutka blizna została po zabiegu, trochę odczuwał ciągnięcie w okolicy pachwiny poza tym żadnych dolegliwości. Wcześniej miał plemniki w nasieniu więc na drugie pytanie nie znam odpowiedzi

    Terten lubi tę wiadomość

  • Terten Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 11 marca, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za info. A jakie miał zalecenia po? Wiem, że pewnie wszystko się dowiem po zabiegu, ale wolę wiedzieć za wczasu :)

  • Igaiga Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 12 marca, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musiał przemywać ranę i zmieniać opatrunek i nie wykonywać cięższych ćwiczeń fizycznych przez 2 tygodnie

‹‹ 128 129 130 131 132
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ