X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy zylaki powrozka nasiennego
Odpowiedz

zylaki powrozka nasiennego

Oceń ten wątek:
  • Betti-85 Ekspertka
    Postów: 158 130

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anja a jak tam wasze wyniki?robiliście już badanie?

  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za odpowiedzi;) My jesteśmy spod Wrocławia.W poniedziałek zrobimy hormony. Boję się że zamiast poprawmy może być pogorszenie. Martwię się o mojego M. On nie miał nigdy zadnej operacji i delikatnie mówiąc jest bardzo wrazliwy na ból...;(

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 05:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betti dziś jedziemy na badanie (pół roku minęło) ale nie wiem czy będzie miarodajne bo mąż chory jest :/ także jakby co to powtórka będzie. Wyniki odbierzemy w środę.

    Cocosowa nie ma się czego bać. Mówię o embolizacji bo taki zabieg miał mój mąż. Nawet śladu nie mogliśmy znaleźć. Ból był do zniesienia, tym bardziej, że go już przed zabiegiem bolało.

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cocosowa najlepiej zeby decyzje pomógł Wam podjac doświadczony lekarz, ponoć najlepsze wyniki ma zabieg pod mikroskopem, bedzie dobrze, trzymam kciuki!

  • Betti-85 Ekspertka
    Postów: 158 130

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cocosowa nasienie po operacji pogarsza się tylko w 5%. Mój m. też nie miał nigdy operacji ani nie był w szpitalu, ale jakoś dał radę. Najlepiej skonsultujcie wasz przypadek z andrologiem czy wogóle w waszym przypadku operacja ma sens. Jeśli zaleci wam operację to możecie rozważyć embolizację tak jak Anja, przy tym zabiegu nawet nie dają znieczulenia ogólnego.

    Anja w takim razie trzymam kciuki :) za poprawę wyników.

    Fasula zgadzam się podobno operację mikrochirurgiczne dają najlepsze rezultaty. Mój m. taką właśnie miał ale jest mało ośrodków które to robią podobno.

    My właśnie wczoraj byliśmy na konsultacji po operacji pierwszy raz, minęło prawie 2 miesiące. I wszystko się zagoiło, żylaków nie ma :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2015, 13:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betti to super wiadomości, a jaki stopień u Was był? Ta operacja pod mikroskopem nie jest na NFZ tak?

    Pejuś lubi tę wiadomość

  • Betti-85 Ekspertka
    Postów: 158 130

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas był II stopień. Operacja była na NFZ, tylko nie pod mikroskopem a pod mikro dopplerem podobno :)

    FasUla lubi tę wiadomość

  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betti nie dziękuję :) Wyniki odbieramy w środę ;)

    My byliśmy na konsultacji jakoś miesiąc po i też wszystko ładnie w środku wyglądało, nie było śladu po żylakach :)

    Betti-85 lubi tę wiadomość

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • klara88 Znajoma
    Postów: 21 2

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Ja i mój m mamy podobny problem... od pół roku staramy się o bobaska. Po trzech miesiącach nieudanych starań udaliśmy się z m do urloga (bo coś mi w głowie zaczęło świtać,że jako dziecko miał stwiedzone żylaki jąder). Lekarz skierował go na badanie nasienia a tam wyniki 10 mln plemników, ruch A 0% B 5% prawidłowa morfologia 4% żywotność 5%. Dostał skierowanie na embolizację i udało się ją przeprowadzić jeszcze w grudniu - nie ma się czego bać!!! Teraz mija miesiąc od embolizacji jeszcze za wcześnie na badania nasienia ale mamy nadzieję. Przed zabiegiem zrobiliśmy mu również badania hormonów wszystko w normie tylko prolaktyna 16 przy normie 15,2 ale badanie było robione rano a mąż opychał się słodyczami więc mam nadzieje że to dlatego. Obecnie mija pierwszy cykl po zabiegu robiłam test owulacyjny i staraliśmy się choć wiem, że to jeszcze za szybko na ewentualna ciążę ale i tak nadzieja jest czekam do 2 lutego na @. Czy któraś z Was ma może podobną historię i po tym zabiegu udało jej się zajść w ciążę?

  • Betti-85 Ekspertka
    Postów: 158 130

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!26.01 mija dwa miesiące od operacji żylaków, a moja beta z dzisiaj to 559 :). Strasznie się cieszę i boję i nie mogę jeszcze uwierzyć!!! :). Trzymam za Was kciuki!

    magdaP82, Anja89, FasUla, MadBoy, ila1987, lawendowa lubią tę wiadomość

  • klara88 Znajoma
    Postów: 21 2

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje!!!! właśnie o takie informacje mi chodziło od razu człowiekowi miło się robi :)

    Betti-85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betti gratulacje!!!

    Betti-85 lubi tę wiadomość

  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betti ogromnie gratuluję!!! Jednak warto było :) nudnej ciąży :*

    Betti-85 lubi tę wiadomość

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • Betti-85 Ekspertka
    Postów: 158 130

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam Dziewczyny :*
    Na razie mam jeszcze sporo obaw, bo to wcześnie, ale staram się być dobrej myśli. :)

  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko będzie dobrze :) nie ma innej opcji ;)


    Oby więcej takich wiadomości tutaj :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2015, 10:49

    Betti-85 lubi tę wiadomość

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • magdaP82 Debiutantka
    Postów: 14 15

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny.
    Chciałabym i ja podzielić się naszą historią.O dzieciątko staraliśmy się od sierpnia 2011.W lipcu 2014 roku mąż zrobił badanie komputerowe nasienia.Rozpoznanie:oligoAsthenoTertozoospermia(plemników mało,mały ich ruch i 100%plemników o nieprawidłowej budowie).Udaliśmy się do urologa:żylaki III stopnia, sprawdziliśmy też hormony -na szczęście były w normach.16.09.2014 mąż miał tradycyjną operację, a 25.01 zobaczyłam II kreski na teście ciążowym.Tak więc warto decydować się na zabieg usunięcia żylaków.
    Trzymam za Was kciuki i pozdrawiam :)

    Anja89, ila1987, Foto_Anna, Landryneczka, Saja lubią tę wiadomość

    zem3zbmhlyc9kawx.png
  • klara88 Znajoma
    Postów: 21 2

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super historia :) Gratuluje i dziękuję za trochę nadziei dla nas :)

  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 04:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję! :)
    Dajecie nadzieję dziewczyny! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 05:15

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • ila1987 Koleżanka
    Postów: 54 15

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anja, macie już wyniki?

    Fajnie się czyta takie happy endy. Ja już tracę siły. :/

  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila tak, wczoraj odebralismy. Wyniki są w normie! Wprawdzie jeszcze w dolnej granicy, ale w normie :) jak wroce z pracy to napisze co i jak się poprawiło :)

    FasUla, magdaP82, ila1987 lubią tę wiadomość

    svchvfxmiau6k2p0.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ