X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród poród w Poznaniu
Odpowiedz

poród w Poznaniu

Oceń ten wątek:
  • AEGO Autorytet
    Postów: 957 762

    Wysłany: 30 marca, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa wrote:
    A skąd masz takie info z jakiego okresu? SW Rodzina jako jedyny szpital ma od niedawna znieczulenie zewnatrzoponowe i dostępnych anastezjologów na dzień dzisiejszy jest to szpital mr 1 do porodu, ja wybrałam Lutycką, można rodzić ze swoją położną, Polna rodziłam pierwsze dziecko ten szpital tylko przed 32 tygodniem,tam jak jesteś "ciekawym" przypadkiem to się Tobą zajmują, też zależy jak się trafi wiadomo, kolejny minus Polnej co się odbija na psychice każdy lekarz może powiedzieć co innego, np ma oddziale zaplanują indukcję, lekarz z porodówki jak u mojej koleżanki stwierdził, że On jeszcze nie będzie indukował porodu i tak się bujała oddział, porodówka.
    Nie są to świeże opinie, to prawda, bo jakoś 2 lata temu. Mają znieczulenie, od jakiejś chwili tak naprawdę, więc tak samo jak Polna, bo też jest tam dostępne, w jednym i drugim tylko przez określone godziny. 😀 podobno chcą to zmienić, ale wiadomo…pewnie już po moim porodzie. 😉 tak, Polna jak mówisz, ma pełno pacjentek, pełno przypadków „trudnych” na których się wiadomo skupia bardziej.

    preg.png
‹‹ 3 4 5 6 7
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ