X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Aniołkowe Mamy [*]
Odpowiedz

Aniołkowe Mamy [*]

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie bralam żadnych tabletek hormonalnie jest ok poprostu inny tryb życia mam teraz prace siedząco leżąca bezskojarzeń :) pracuje wdomu a lęże jak sobie robie przerwę pozatym jak miałam te 28 lat mogłam gory przenosic wnocy dzien przed swoim łśubem nie spałam wogóle stres w dzięn slubu tez ni bo jak w dniu poprawin gdzięs siezdrzemnelam ipo 3 dobach nie spania przypomniało mi sie hmm czegos dawno nie robilam a no tak nie spałam dawno miałam tyle energii ważyłam 52 kilo metabolizm miałam świetny a teraz eh tarosć nie radość jak skończyłam 30 lat czuje sie czasami jak emerytka śpie po 10 godzin wstaje zmęczona mam wppokoju steper jest dobrze juz go zuaważyłam że jest :) wcześniej ślu,zył jako wieszak na ubrania :)ale jak ćwiczyłam po 20 minut na tym steperku jeszcze rok temu codzinnie lekki trucht to stracilam poltora kilograma bylam dumna jak paw ahaha potem byly grile majowki lody i oponka znowu nabrała ksztaltów :))))))

    Mimi86 lubi tę wiadomość

  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 7 maja 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde mam nadzieję że mi się cykle teraz nie rozregulują bo miałam 28 dni prawie zawsze regularne, czasami dzień lub 2 różnicy nie więcej. Mam nadzieję że organizm się szybko ogarnie i od pierwszej @ będzie jak wcześniej... W sobotę mam wizytę u tego gina co mi ciążę prowadził. Zobaczę co będzie gadał mam nadzieję że mi jakieś badania zleci. Jak mnie zdenerwuje to od razu do innego się zapiszę. Niby to nie jego wina ale mimo wszystko uprzedzenie jakieś jest... Na samą myśl że do niego idę to się zła robię

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie po całej sytuacji cykle sie skrociły miałam 32 albo 30 dni teraz ma regularnie co 28 dni ja miałam 1 okres mieisac po samoistym oczyszczeniu gdzie wczesniej operacje miałam 30 września krwawiłam sobie przez 2 tygodnie nie czyścili mnie gin mi pow ze organizm mój sam wie co robi jakby nie było krwawien dopiero wtedy mnie wyczyszcza ale powiem wam kobitki ból ocyszczania organizmu z prawie wyksztalconego łożyska ja wyłam z bólu ale organizm dal rade sam noi 6 listopada miałam już normalny okres.nigdy tego nie zapone nikomu nikomu tego nie zycze i nikt też na to nie zasługuje wypadaly ze mnie same skrzepy wielkości 2 palcow szok tzn ja bylam wszoku :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój gin mi pow że nie chce mnie czyścici jak nie tzeba bo to tez troche uszkadza blone śłuzowa liczy na to że mój organizm da sobie rade no idal ale jaki kosztem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    będzie dobrze czarna94 musisz dac troche czasu swoje organizmowi na dojście do siebie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słyszałam że wiele osób zmienia gina po takich syuacjach moja kolezanka tez zmieniła uznała że żle jej sie kojarzył z tragedią ktora ja spotkała facet niczemu nie winny ale rozumiem ją

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2014, 12:18

  • kasika8303 Autorytet
    Postów: 2647 2340

    Wysłany: 7 maja 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    Marlenko dodatkowe ciałko to rzecz nabyta jak sama mowisz nie martw się czy przytyjesz każda znas przytyje jedna mniej druga więcej to akurat najmniej wazne jak bedziesz miała dziecko to to bedzie twoja najwieksza radośća problemy że przytylaś to zejdzie naplan dalszy nie mysl okilogramach które Ci przybęda trudno ja mam mamę podobna do Twojej rodziny tzn też ma bardzo silny charakter ciągle czegoś wymaga masz męża on teraz jest twoja najblizsza rodziną to znim sie zestarzejesz nie z rodzicami owszem też ale mąż to twoja rodzina najwazniejsza resztą się nie przejmuj ściskam mocno :))))))))) powiem Ci że ja kiedyś miałam rozmiar 34 xs od pięciu lat mam 38 przytyłam waże 58 kilo ważyłam 52 i za nic nie mogę tego zgubić już sie do tego przyzwyczaiłam a jak zaszlam w ciąże ta pierwsza miałam na dzien dobry prawie na poaczątku rozmiar 40 wiec bede wielka bela ahahah po ciąży ale jest mi to obojętne potem najwyzej postaram sie zrzucić

    Miałam tak samo, kiedyś miałam XS a teraz M. Oponka na brzuszku, ale cóż taką mam budowę.
    Czekam na @ i zaczynam staranka, mam nadzieję, że tym razem nic nie stanie mi na drodzę. Chyba też gina zmienię, nie chcę do tego starego chodzić, wspomnienia wrócą na maxa :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2014, 13:26

    c77352d493.png
    Mój kropeczek 9tc [*] 10.01.2014
    Mój 2 kropeczek 5tc [*] 26.06.2014
  • Czarna_88 Autorytet
    Postów: 1457 994

    Wysłany: 7 maja 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do swojej gin pojechalam tylko raz juz po zabiegu a tak to to jezdze teraz do fajnej babeczki ktora robila mi zabieg usuniecia. Dziewczyny jeszcze6 dni i jak miesiaczka nie przyjdzie to testowanko, tak bardzo bym chciala zeby w koncu pojawily sie te dwie magiczne kreseczki. Ostatnio mialam przeczucie ze beda dwie kreski a teraz sama nie wiem. Buziaki dla was.

    Z Miłości Stworzeni
    ♡Kacper♡ Naszą Miłością Jest ♡
    zrz6p07wp0k766o1.png
    ♡Naszą Miłością Pozostaną♡
    3.10.2013r [*]Michałek[*] <3
    30.01.2014[*]Moja Bratanica <3
    26.06.2014[*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no czarna 88 czekamy na pierwsze pozytywne teściki ktoras znas musi byc ta pierwsza ktora zacznie potem kolejna ikolejan ai za chwile dziewczyny zanim sie obejrzymy bedziemy miały sliczne brzuszki i zdrowe dzieciaczki ciąże bez komplikacji jestesmy tego warte i to dostaniemy musimy tylko troszeczkę poczekać :)))))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    głowa do gory czarna 88 będzie dobrze bylo nam cięzko ale ja licze na to że los sie do nas zaczyna usmiechac i nam wszytko wynagrodzi :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w naturze los nam wynargodzi:))))))))))))))))))))))))

  • Malinka32 Autorytet
    Postów: 1063 558

    Wysłany: 7 maja 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna88 trzymam kciuki za dwie kreski;)

    9.01.2014 11tc
    15.05.2014 10tc
    Mam 5 dzieci
    3 przy sobie
    2 w niebie...
  • Czarna_88 Autorytet
    Postów: 1457 994

    Wysłany: 7 maja 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    " nie dziekuje" ;) jak tylko bede cos wiedziec pierwsze sie o.tym dowiecie :) ale nie nastawiam sie ze beda dwie kreski bo. Pozniej to rozczarowanie jest okropne.

    Z Miłości Stworzeni
    ♡Kacper♡ Naszą Miłością Jest ♡
    zrz6p07wp0k766o1.png
    ♡Naszą Miłością Pozostaną♡
    3.10.2013r [*]Michałek[*] <3
    30.01.2014[*]Moja Bratanica <3
    26.06.2014[*] <3
  • ampoule Ekspertka
    Postów: 191 85

    Wysłany: 7 maja 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak tak :) trzymamy kciuki!! A jeśli chodzi o długość cyklu po poronieniu to mnie sie wydluzyly o parę dni...ale nam wszystkim życzę wydłużonych cykli!! Takich 40-to tygodniowych ;)!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2014, 14:44

    ewcia21k lubi tę wiadomość

    [*] 01.02.2014 - 6/7 tc.
    [*] 11.01.2015 - 5 tc. ciąża biochemiczna
    [*] 13.02.2015 - 5 tc. ciąża biochemiczna
    12.02.2016 urodził się Nasz Ukochany Synek Filip <3
  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 7 maja 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zmieniłam gina,w ciąży chodziłam na nfz a teraz chodzę prywatnie.
    Jak na razie jestem bardzo zadowolona,do tamtej gin już nigdy nie poszłam,mam uraz,chociaaż w moim przypadku nikogo winić nie mogę.
    Czarna też trzymam kciuki za Ciebie i za wszystkie Aniołkowe Mamy :)
    Pewnie już to pisałam ale jak trzymam to piszę,a jak piszę to trzymam :)

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 7 maja 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna życzę Ci tych dwóch kresek :)

    Dziewczyny mam pytanie. Czy któraś z was ubiegała się o odszkodowanie za urodzenie martwego dziecka? W PZU np?

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • Marlena Autorytet
    Postów: 831 646

    Wysłany: 7 maja 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Równiez sie dolaczm do reszty, zycze Czarna powodzonka i czekam na dobre wiesci :-)
    Mnie maz powiedzial dzisiaj ze kolejna szwagierka w ciazy jest. Zalamalo mnie to troche... wiec stwierdzilam ze w poniedzialek ide zrobic badanoe na wykrycie ospy i jesli wszystko bedzie ok to jeszcze w tym miesiacu zaczynamy starania. A co tam figura, ja chce juz tulic swojego maluszka!

    Mimi86 lubi tę wiadomość

    [*] Arek - 19.01.2014

    3i499vvjojbctpry.png

    9ewnugpjmowidtwe.png
  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 7 maja 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena porządna męska decyzja :P to mi się podoba :)

    Marlena lubi tę wiadomość

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • Marlena Autorytet
    Postów: 831 646

    Wysłany: 7 maja 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aj bo boje się że jak zacznę teraz tak wymyślać co chwilę że trzeba nabrać formy, wyrzeźbić figure to w końcu nigdy się nie zdecyduje.

    [*] Arek - 19.01.2014

    3i499vvjojbctpry.png

    9ewnugpjmowidtwe.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brawo marlena a co tam wszytkie bedziemy grube po ciaży no i co z tego za to bedziemy miały maluszki :)))) i bedziemy najlepszymi mamami jakie świat widział a jak sie komus nie podoba nasza figura niech nie patrzy :)))))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2014, 18:17

    Malinka32 lubi tę wiadomość

‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ